Наказ №32 Про проведення 1-го (районного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2013 році icon

Наказ №32 Про проведення 1-го (районного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2013 році
Скачати 91.65 Kb.
НазваНаказ №32 Про проведення 1-го (районного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2013 році
Дата конвертації07.08.2013
Розмір91.65 Kb.
ТипНаказ
УкраїнаКУЛИКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ


НАКАЗ28 лютого

2013 року

смт Куликівка №

32


Про проведення 1-го (районного) етапу

щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

«Молодь обирає здоров’я» у 2013 році


На виконання спільного наказу управління освіти і науки облдержадміністрації і департаменту сім’ї, молоді та спорту «Про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я у 2013 році» №4/54 від 12.02.2013 р. та з метою популяризації здорового способу життя серед дітей і молоді


НАКАЗУЮ:


  1. Затвердити Порядок проведення 1-го (районного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (далі – фестиваль) у 2013 році (додаток 1).
  1. Затвердити склад оргкомітету та журі 1-го (районного) етапу щорічного фестивалю у 2013 році (додатки 2, 3).
  1. Головному спеціалісту відділу освіти Гуз І.А., директору ЦПО Дороховій О.В.:

3.1 Забезпечити організацію та проведення 1-го етапу щорічного фестивалю у 2013 році за участю учнів загальноосвітніх і вихованців позашкільних навчальних закладів відповідно до Порядку проведення в березні 2013 року.

3.2 Забезпечити участь команди-переможця 1-го етапу у 2-му (обласному) етапі фестивалю у квітні 2013 року.

3.3. Відповідальність за неухильне дотримання правил техніки безпеки, збереження життя й здоров’я дітей під час проведення 1-го (обласного) етапу фестивалю покласти на керівників команд.

4. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

4.1. Забезпечити участь учнів у фестивалі.

4.2. Залучати до участі в заходах даного фестивалю дітей, які перебувають на внутрішньошкільному контролі.


5. Контроль за виконанням даного наказу покласти головного спеціаліста відділу освіти Гуз І.А., директора ЦПО Дорохову О.В.


В.о. начальника відділу освіти І.А. Гуз


Додаток 1

до наказу відділу освіти

райдержадміністрації

від 28.02.2013 року № 32


Порядок

проведення 1-го (районного) етапу щорічного

Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»


І. Загальні положення

1.1. Районноий етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (далі – фестиваль) проводиться щорічно з метою популяризації і пропаганди серед дітей та молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.


1.2. Завдання фестивалю:

активізація молодіжного руху за здоровий спосіб життя;

набуття та засвоєння дітьми і молоддю нових знань про здоровий спосіб життя;

підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики тютюнокуріння, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД, інфекцій, що передаються статевим шляхом тощо;

популяризація технологій навчання за методом «рівний-рівному» щодо формування здорового способу життя;

виявлення, обмін і розповсюдження кращого досвіду з профілактики запобігання негативним проявам серед дітей і молоді засобами мистецтва, використовуючи їх вокальні, хореографічні, художньо-спортивні здібності;

упровадження нових форм організації змістовного дозвілля дітей і молоді.


1.3. Фестиваль проводиться відділом освіти райдержадміністрації, районним центром позашкільної освіти


1.4. Повноваження організаторів

1.4.1. Відділ освіти райдержадміністрації:

забезпечує організаційну підтримку підготовки та проведення фестивалю;

формує та затверджує склад журі фестивалю;

сприяє забезпеченню участі у фестивалі команд загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів;

залучає до участі з підготовки та проведення фестивалю представників районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, кримінальної міліції у справах дітей.

1.4.2. Центр позашкільної освіти:

забезпечує організаційну підтримку підготовки та проведення фінального етапу фестивалю;

здійснює безпосереднє керівництво підготовкою та проведенням районного етапу фестивалю;

визначає кількість конкурсних завдань та умови проведення конкурсу-вікторини в рамках районного етапу фестивалю;

розробляє сценарій проведення районного етапу фестивалю;

організовує репетиції та виступи команд — учасників районного етапу фестивалю;

забезпечує роботу журі фестивалю;

створює безпечні умови проведення 1-го (районного) етапу фестивалю;

проводить семінари та тренінги для організаторів та учасників фестивалю;

забезпечує висвітлення проходження фестивалю в засобах масової інформації району.


1.5. Загальне керівництво підготовкою та проведення фестивалю здійснює організаційний комітет, склад якого формується за поданням організаторів фестивалю.

1.5.1. Організаційний комітет:

визначає дату та місце проведення районного етапу фестивалю;

погоджує склад журі фестивалю;

здійснює нагородження дипломами переможців і кращих учасників фестивалю.

1.5.2. Організаційний комітет приймає рішення за принципом більшості голосів. У разі рівного розподілу голосів перевага надається голосу представника відділу освіти райдержадміністрації.


ІІ. Учасники, порядок, умови та строки проведення фестивалю

2.1. Учасниками фестивалю можуть бути учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

2.2. Фестиваль проводиться щорічно та поетапно:

1-й етап – у районах, містах (крім вищих навчальних закладів) – березень поточного року;

2-й етап – у області – квітень поточного року;

Команда – переможець 2-го (обласного) етапу бере участь у 3-му (фінальному) етапі фестивалю – у вересні поточного року.

2.3. До участі у 2-му (обласному) етапі фестивалю допускається команда – переможець 1-го етапу фестивалю у складі 9 осіб (7 учасників і 2 керівники).

2.4. Для участі у 1-му (районному) етапі фестивалю до 05 березня 2013 року до районного центру позашкільної освіти подається заявка на участь у 1-му (районному) етапі фестивалю, в якій зазначаються назва навчального закладу, назва команди, список учасників команди, дати їх народження, прізвища, імена, по батькові керівників команди, місця їх роботи та номери телефонів; до 01 квітня до відділу освіти подається звіт про проведення 1-го етапу фестивалю.

2.5. Програмою районного етапу фестивалю передбачається:

- урочисте відкриття фестивалю за участю організаторів;

- тренінг щодо формування здорового способу життя дітей і молоді;

- конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій;

- конкурс плакатів;

- конкурс фотографій, художніх робіт;

- конкурс-вікторина;

- підбиття підсумків, нагородження переможців і кращих команд;

2.6. Тренінг проводиться з метою створення умов для усвідомлення дітьми та молоддю переваг здорового способу життя, стимулювання їх до самостійного й усвідомленого вибору життєвої позиції, надання учасникам знань та формування практичних навичок з організації просвітницької роботи серед підлітків щодо здорового способу життя.

2.7. Конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій.

2.7.1. Для участі у конкурсі допускається команда з 7 учнів.

2.7.2. Команда представляє літературно-музичну, художньо-спортивну міні-композицію, спрямовану на популяризацію переваг здорового способу життя, формування в молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих, відображення духовних цінностей і традицій народу в поєднанні з сучасними тенденціями розвитку культури та мистецтв.

У виступі команди можуть зобразити наслідки паління, вживання наркотичних речовин, неправильного харчування, порушення фізіологічного режиму без демонстрації процесу куріння, уживання наркотичних речовин, стану сп’яніння та використання сигарет, спиртного, шприців тощо.

2.7.3. Виступити повинні бути позитивно зорієнтованими, з використанням різних видів мистецтва, демонструвати власні досягнення молоді у формуванні здорового способу життя. Наслідки негативних звичок можуть відображатися у трагічній, гумористичній образній художньо-спортивній та інших формах.

2.7.4. Літературно-музично-спортивна міні-композиція оцінюється за 30-бальною шкалою. Враховується розкриття теми (7 балів), оформлення й оригінальність виступу (5 балів), вокальні, хореографічні, спортивні здібності (5 балів), дотримання тривалості виступу (3 бали).

2.8. Конкурс плакатів

2.8.1. Допускається застосування довільної техніки виконання щодо висвітлення питань здорового способу життя та залучення дітей і молоді до занять фізичної культурою та спортом.

2.8.2. Команда представляє 1 плакат, який оцінюється за 20-бальною шкалою, зокрема: розкриття тематики (10 балів); художня майстерність (5 балів); оригінальність (5 балів).

2.9. Конкурс фотографій

2.9.1. Команда подає на конкурс три роботи, направлені на пропагування здорового способу життя. Фотографії подаються у електронному форматі (із зазначенням прізвища, імені, по батькові виконавця (виконавців), місця навчання).

2.10. Конкурс-вікторина проводиться з метою перевірки отриманих учасниками знань з основ збереження та зміцнення власного здоров’я і здоров’я оточуючих, принципів формування здорового способу життя серед дітей і молоді, їх інформованості про раціональне харчування, правильний фізіологічний режим і захворювання на ВІЛ/СНІД, інфекції, які передаються статевим шляхом.


ІІІ. Визначення результатів і нагородження переможців

3.1. Підсумки фестивалю проводяться на кожному етапі. Переможці 1-го етапу фестивалю направляються відділом освіти райдержадміністрації для участі у обласному етапі.

3.2. Визначення результатів фестивалю здійснює журі, персональний склад якого формується та затверджується відділом освіти райдержадміністрації.

3.3. Рішення журі за результатами кожного конкурсу оформляється протоколом.

3.4. За результатами виступів команд з літературно-музичними міні-композиціями журі визначає переможців (призерів) фестивалю за максимальною сумою набраних балів.

3.5. Окремо підводяться підсумки конкурсів плакатів, фотографій, конкурсу-вікторини, де визначаються кращі роботи за максимальною сумою набраних балів.

3.6. Переможці фестивалю нагороджуються дипломами відділу освіти райдержадміністрації.

3.7. Організатори можуть нагороджувати учасників фестивалю спеціальними призами.


IV. Фінансування

4.1. Проведення 1-го та участь у 2-му етапі фестивалю здійснюється за рахунок коштів відповідних бюджетів та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.


Додаток 2

до наказу відділу освіти

райдержадміністрації

від 28.02.2013 року № 32

^

Склад організаційного комітету


з проведення 1-го (районного) етапу щорічного Всеукраїнського

фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»Гуз Ірина Анатоліївна

- головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації, голова організаційного комітету


Дорохова Олена Василівна

  • директор районного центру позашкільної освіти
Башта Алла Миколаївна


- методист районного методичного кабінету


Додаток 3

до наказу відділу освіти

райдержадміністрації

від 28.02.2013 року № 32

^

Склад журі


з проведення 1-го (районного) етапу щорічного Всеукраїнського

фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2013 році

в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах


Янголь Інна Миколаївна - начальник відділу у справах

молоді і спорту адміністрації

Куликівської райдержадміністрації,

голова журі (за згодою)


Лукашенко Світлана Миколаївна - директор РЦ ССС ДМ, заступник

голови журі (за згодою)


Кузьменко Оксана Валеріївна - методист ЦПО, секретар


Качкарда Галина Олександрівна - методист ЦПО


Федоренко Юрій Михайлович - методист ЦПО


Запорожець Юрій Володимирович - лікар-психолог ЦРЛ (за згодою)


Мартинов Юрій Валентинович - оперуповноважений КМСД

Куликівського РВ УМВС України

в Чернігівській області (за згодою)

Схожі:

Наказ №32 Про проведення 1-го (районного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2013 році iconНаказ №240 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я!»
«Про проведення обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоров’я» «Молодь Хмельниччини – за здоровий спосіб життя»...
Наказ №32 Про проведення 1-го (районного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2013 році iconНаказ №542 Про проведення IV всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Луганській області в 2011 році
Положення про проведення щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», затвердженого спільним наказом Міністерства...
Наказ №32 Про проведення 1-го (районного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2013 році iconНаказ №17 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
«Про проведення фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» та з метою утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання...
Наказ №32 Про проведення 1-го (районного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2013 році iconНаказ №98 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24. 11....
Наказ №32 Про проведення 1-го (районного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2013 році iconНаказ №48 Про проведення районного фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров¢я"
Міністерства освіти І науки,молоді та спорту України від 07. 02. 2013 року №103 «Про проведення vі-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу...
Наказ №32 Про проведення 1-го (районного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2013 році iconНаказ №43 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я
Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я”
Наказ №32 Про проведення 1-го (районного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2013 році iconНаказ №67 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я
Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я”
Наказ №32 Про проведення 1-го (районного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2013 році iconНаказ №130 Про проведення I (районного) етапуvi-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Про проведення I (районного) етапуvi-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Наказ №32 Про проведення 1-го (районного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2013 році iconНаказ №285 Про проведення районного фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров¢я"
ОД/72-од «Про проведення vіі-го обласного фестивалю-конкурсу “Молодь обирає здоров¢я”», з метою утвердження та пропаганди здорового...
Наказ №32 Про проведення 1-го (районного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2013 році iconНаказ №139 Про підсумки проведення I (районного) етапуvi-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Про підсумки проведення I (районного) етапуvi-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи