Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості На виконання статті 3 Указу Президента України від 22. 03. 2002 n 284 (284/2002) \"Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості \" наказуєм о icon

Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості На виконання статті 3 Указу Президента України від 22. 03. 2002 n 284 (284/2002) "Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості " наказуєм о
Скачати 64.43 Kb.
НазваПро затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості На виконання статті 3 Указу Президента України від 22. 03. 2002 n 284 (284/2002) "Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості " наказуєм о
Дата конвертації13.10.2013
Розмір64.43 Kb.
ТипКонкурс


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ'Ї ТА МОЛОДІ


Н А К А З


29.08.2003 N 585/529/875

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

9 вересня 2003 р.

за N 779/8100


Про затвердження Положення про Всеукраїнський

конкурс учнівської творчості


На виконання статті 3 Указу Президента України від 22.03.2002 N 284 (284/2002) "Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості"


Н А К А З У Є М О:

1. Затвердити Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості (додається).

2. Міністерству освіти Автономної Республіки Крим, Міністерству культури Автономної Республіки Крим, Республіканському комітету у справах сім'ї та молоді Ради міністрів Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки

обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, управлінням культури обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, управлінням у справах сім'ї та молоді обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити організацію та

проведення Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості відповідно до затвердженого Положення.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра освіти і науки України Огнев'юка В.О., Першого заступника Міністра культури і мистецтв України Андріанова В.М. та Першого заступника Голови Державного комітету України у справах сім'ї та молоді Драпушка Р.Г.

Міністр освіти і науки України В.Г.Кремень

Міністр культури і мистецтв України Ю.П.Богуцький

Голова Державного комітету України у справах сім'ї та молоді В.І.Довженко


^ Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

9 вересня 2003 р.

за N 779/8100


ПОЛОЖЕННЯ

про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості


^ 1. Загальні положення

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості (далі - Конкурс) проводиться згідно з Указом Президента України від 22.03.2002 N 284 ( 284/2002 ) під гаслом "Об'єднаймося ж, брати мої!" та присвячується Шевченківським дням.

^ 2. Мета конкурсу

2.1. Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Г.Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій тощо.

2.2. Тема Конкурсу: "Ідея соборності України: творчість Тараса Шевченка; народ, суспільство, держава, родина. Минуле, сучасне і майбутнє".

^ 3. Організація та проведення конкурсу

3.1. Організаторами Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості є іністерство освіти і науки України, Міністерство культури і мистецтв України, Державний комітет України у правах сім'ї та молоді. До участі в організації та проведенні Конкурсу залучаються представники творчих спілок, громадських та освітянських організацій.

3.2. Для проведення 1, 2, 3-го етапів Конкурсу на місцях утворюються організаційні комітети та журі Конкурсу.

3.3. Складоргкомітету та журі загальноосвітнього, професійно-технічного і позашкільного навчального закладу затверджується їх керівниками; районного (міського)оргкомітету Конкурсу та журі - спільним рішенням відповідних районних (міських) відділів (управлінь) освіти та культури.

3.4. Організаційний комітет та журі Конкурсу Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя затверджуються спільним рішенням Міністерства освіти Автономної республіки Крим, Міністерства культури Автономної Республіки Крим, Республіканського комітету у справах сім'ї та молоді Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів управлінь освіти і науки обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій, управлінь культуриобласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій, управлінь у справах сім'ї та молоді обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій.

3.5. Склад Всеукраїнського журі Конкурсу затверджується спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету України у справах сім'ї та молоді.

3.6. У Конкурсі можуть брати участь учні 5-11(12)-х класів загальноосвітніх та учні професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів.

3.7. Конкурс проводиться у чотирьох номінаціях: "Література", "Історія України і державотворення", "Образотворче мистецтво", "Декоративно-прикладне мистецтво" з 1 листопада поточного року до 25 лютого наступного року в чотири етапи:

1-й етап - з 1 до 30 листопада - у загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладах, за результатами якого визначаються по одному переможцю в кожній номінації;

^ 2-й етап - з 1 до 31 грудня - у районних центрах і містах обласного підпорядкування, за результатами якого визначаються по три переможці в кожній номінації;

3-й етап - з 10 до 31 січня - в Автономній Республіці Крим, обласних центрах, містах Києві та Севастополі, за результатами якого визначаються по п'ять переможців у кожній номінації;

^ 4-й (підсумковий) етап - з 10 до 25 лютого - у столиці України місті Києві. Всеукраїнське журі Конкурсу підбиває підсумки та визначає по 27 переможців у кожній номінації (серед учнів випускних класів (курсів) визначається не більше 6 переможців).

3.8. На Конкурс можуть подаватися різноманітні за жанрами літературні твори; дослідження зісторії України та її державотворення; твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, формат (розмір) і техніка виконання яких довільні.

^ Роботи учасників конкурсу не рецензуються і не повертаються.

3.9. Протягом п'яти років роботи учасників Конкурсу зберігаються:

- з номінацій "Література", «Історія України і державотворення" -у Науково-методичному центрі середньої освіти Міністерства освіти і науки України;

- з номінацій "Образотворче мистецтво", "Декоративно-прикладне мистецтво» -у Державному методичному центрі навчальних закладів культури і мистецтв України.

^ 4. Нагородження переможців конкурсу

4.1. Переможці 1-го, 2-гота3-гоетапів Конкурсу нагороджуються дипломами та подарунками.


4.2. Переможці 4-го етапу Конкурсу нагороджуються дипломами "Переможець Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості" та цінними подарунками.

4.3. Учні випускних класів (курсів), які стали переможцями в номінаціях "Література" та "Історія України і державотворення", при вступі до державних, комунальних та інших форм власності вищих навчальних закладів користуються пільгами, передбаченими для переможців 4-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін ("Українська мова та література", "Історія України").

4.4. Учителі (викладачі, керівники студій тощо), які підготували переможців 4-го етапу Конкурсу, нагороджуються цінними подарунками та можуть відзначатися галузевими нагородами в установленому порядку.

4.5. Урочиста церемонія нагородження переможців 4-го етапу Конкурсу та вчителів (викладачів, керівників студій тощо), які їх підготували, відбувається за участю представників регіонів на Тарасовій горі в Шевченківському національному заповіднику (м. Канів Черкаської області).

4.6. Нагороди та подарунки переможцям 4-го етапу Конкурсу та вчителям (викладачам, керівникам студій тощо), які їх підготували, вручаються головою Організаційного комітету та головою Всеукраїнського журі Конкурсу.

4.7. Міністерство освіти інауки України, Міністерство культури і мистецтв України, Державний комітет України у справах сім'ї та молоді сприяють організації виставок та публікації творчих робіт переможців 4-го етапу Конкурсу.

4.8. Роботи переможців 3-го етапу Конкурсу приймаються на розгляд Всеукраїнського журі щорічно до 10 лютого.

4.9. Роботи з поміткою "Всеукраїнський конкурс учнівської творчості" надсилаються за адресами:

- з номінацій "^ Література","Історія України і державотворення" - Науково-методичний центр середньої освіти Міністерства освіти і науки України, вул. Сагайдачного, 37, м. Київ, 04070;

- з номінацій "Образотворче мистецтво", "Декоративно-прикладне мистецтво" - Державний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв України, вул. архітектора Городецького, 1/3, м. Київ, 01032.

4.10. У супровідних документах необхідно чітко вказати:

назву роботи, прізвище, ім'я та по батькові учасника,

дату народження, повну домашню адресу,

назву навчального закладу, клас (курс), а також

прізвище, ім'я, по батькові вчителя, викладача, керівника студії, який його підготував до участі в Конкурсі.


Директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти П.Б.Полянський

Начальник відділу навчальних закладів Міністерства культур і мистецтв Ю.Л.Афанасьєв

Заступник Голови Державного комітету України у справа сім'ї та молоді З.П.КияницяСхожі:

Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості На виконання статті 3 Указу Президента України від 22. 03. 2002 n 284 (284/2002) \"Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості \" наказуєм о iconПоложення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості На виконання статті 3 Указу Президента України від 22. 03. 2002 n 284 ( 284/2002 ) "Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості" наказуєм о
Затвердити Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості (додається)
Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості На виконання статті 3 Указу Президента України від 22. 03. 2002 n 284 (284/2002) \"Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості \" наказуєм о iconПоложення про проведення I-II етапів Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості Загальні положення
Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням, проводиться щорічно на виконання Указу Президента України...
Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості На виконання статті 3 Указу Президента України від 22. 03. 2002 n 284 (284/2002) \"Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості \" наказуєм о iconПоложення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості Загальні положення
Всеукраїнський конкурс учнівської творчості (далі-Конкурс) проводиться згідно з Указом Президента України від 22. 03. 2002 №284 під...
Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості На виконання статті 3 Указу Президента України від 22. 03. 2002 n 284 (284/2002) \"Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості \" наказуєм о iconДодаток 1 до наказу відділу освіти від 25. 10. 10 №367 положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості
Всеукраїнський конкурс учнівської творчості (далі Конкурс) проводиться згідно з Указом Президента України від 22. 03. 2002 №284 під...
Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості На виконання статті 3 Указу Президента України від 22. 03. 2002 n 284 (284/2002) \"Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості \" наказуєм о iconПоложення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості Об'єднаймося ж, брати мої!
Всеукраїнський конкурс учнівської творчості (далі Конкурс) проводиться згідно з Указом Президента України від 22. 03. 2002 №284 під...
Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості На виконання статті 3 Указу Президента України від 22. 03. 2002 n 284 (284/2002) \"Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості \" наказуєм о iconНаказ №415 Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району На виконання Указу Президента України від 22. 03. 2002 №284/2002
Освіти і науки України від 13. 10. 2010 №1/9-715, відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, затвердженого...
Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості На виконання статті 3 Указу Президента України від 22. 03. 2002 n 284 (284/2002) \"Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості \" наказуєм о iconПро проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у Луганській області
Указу Президента України від 22 березня 2002 року №284/2002 з 1 листопада 2007 року по 25 січня 2008 року в Луганській області проводиться...
Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості На виконання статті 3 Указу Президента України від 22. 03. 2002 n 284 (284/2002) \"Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості \" наказуєм о iconПро проведення ХІІ всеукраїнського конкурсу учнівської творчості На виконання Указу Президента України від 22 березня 2002 року
України №1/9-803 від 05. 11. 2012р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» з 1 листопада 2012 року по 25...
Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості На виконання статті 3 Указу Президента України від 22. 03. 2002 n 284 (284/2002) \"Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості \" наказуєм о iconПоложення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 09. 09. 2003 №779/8100, ураховуючи лист Міністерства культури і туризму України від 27. 10. 2011 №284-4, наказую
України у справах сім’ї та молоді від 29. 08. 2003 №585/529/875 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської...
Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості На виконання статті 3 Указу Президента України від 22. 03. 2002 n 284 (284/2002) \"Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості \" наказуєм о iconНаказ № м. Прилуки Про підсумки проведення районного туру Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості”, відповідно листа Міністерства освіти і науки України від 13. 10. 2010р.№1-9-715,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи