Наказ №542 Про проведення IV всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Луганській області в 2011 році icon

Наказ №542 Про проведення IV всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Луганській області в 2011 році
Скачати 237.82 Kb.
НазваНаказ №542 Про проведення IV всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Луганській області в 2011 році
Дата конвертації17.09.2013
Розмір237.82 Kb.
ТипНаказ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


29 квітня 2011р. м. Луганськ


НАКАЗ № 542


Про проведення IV Всеукраїнського

фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

в Луганській області в 2011 році


З метою активізації учнівського руху за здоровий спосіб життя, підвищення рівня поінформованості молоді з питань профілактики тютюнокуріння, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД, впровадження нових форм «здорового дозвілля» учнівської молоді та відповідно до Положення про проведення щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 24.11. 2009р. № 1061/4128


НАКАЗУЮ:


 1. Провести в 2011 році серед учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Луганської області Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» (далі - Конкурс) у два етапи:

  • І етап (районний/міський) – з 01 по 31 травня 2011 року – у районах та містах обласного підпорядкування, за підсумками якого визначається команда переможець від міста/району.

  • ІІ етап (обласний) – з 01 по 15 червня 2011 року - у Луганському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, за підсумками якого визначається команда-переможець для подальшої участі у ІІІ етапі конкурсу 2-4 вересня 2011 року в Українському дитячому центрі «Молода гвардія».
 1. Затвердити:

2.1. Положення про обласний етап Всеукраїнського фестивалю-

конкурсу-2011 ( додаток 1).

2.2. Склад оргкомітету та журі обласного етапу конкурсу-2011

(додаток 2).

 1. Начальникам управлінь (відділів) освіти міських рад та райдержадміністрацій Луганської області:

  1. Забезпечити проведення І етапу конкурсу на високому організаційному рівні відповідно до затвердженого Положення про обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

  2. Звіти про проведення І етапу фестивалю та інформацію про команду-переможницю фестивалю надіслати до 31 травня 2011 року на адресу ЛОІППО.
 1. Луганському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти (ректор Сорочан Т.М.):

4.1. Провести на високому організаційному рівні ІІ етап

конкурсу в Луганській області.

4.2. Звіт про проведення І-ІІ етапів та заявку на участь команди

учнів Луганської області у ІІІ етапі Всеукраїнського

фестивалю-конкурсу надіслати до Українського державного

центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді

та спорту України до 20 червня 2011 року.


 1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на першого заступника начальника Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації О.М. Вострякова.Начальник Управління освіти і науки

Луганської облдержадміністрації І.І. Цимбал


Додаток 1

до наказу УОН Луганської облдержадміністрації

від 29.04.2011р. № 542

ПОЛОЖЕННЯ

про обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

«Молодь обирає здоров’я-2011»


Мета фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (далі – фестиваль):

 • популяризація і пропаганда здорового способу життя,

 • запобігання негативним проявам серед дітей і молоді,

 • виявлення та підтримка талановитої молоді.


Завдання фестивалю:

 • активізація молодіжного руху за здоровий спосіб життя;

 • набуття та засвоєння дітьми І молоддю нових знань про здоровий спосіб життя;

 • підвищення рівня поінформованості молоді з питань профілактики тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СніД, інфекцій, що передаються статевим шляхом тощо;

- популяризація технологій навчання за методом «рівний-рівному» щодо формування здорового способу життя;

 • виявлення, обмін і розповсюдження засобами мистецтва кращого досвіду з профілактики запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, використовуючи їх вокальні, хореографічні, художньо-спортивні здібності;

- впровадження нових форм «здорового дозвілля» серед учнівської молоді.


^ Організатори фестивалю:

Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації, Луганський обласний центр здоров’я, Луганський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти.


^ Учасники фестивалю:

Команда формується з 7 учнів 7-11 класів та 2 керівників.

Учасниками команди можуть бути учні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, а також члени молодіжних і дитячих громадських організацій.

Одна команда від міста/району– переможець І етапу фестивалю бере участь в обласному етапі фестивалю.

Для участі в обласному етапі фестивалю оргкомітети І етапу надсилають на адресу ЛОІППО (кафедра управління освітою, методист Ізюмська Т.О., моб. тел. 050-233-07-98) до 01 червня 2011 року :

- заявку на участь у обласному етапі фестивалю, зазначаючи район /місто), назву команди, список учасників команди (клас, дату народження) та керівників, координати (адреса, телефони навчального закладу);

- аналітичний звіт про проведення І етапу Всеукраїнського фестивалю;

- DVD з виступом команди-переможця І етапу фестивалю та інші конкурсні матеріали (фото, плакати тощо)


^ Етапи підготовки та проведення фестивалю:

 • перший (районний/міський) етап фестивалю – квітень-травень 2011 року;

 • другий (обласний) етап фестивалю – червень 2011 року.


Програма фестивалю передбачає проведення:

 • тренінгу «Молодь обирає здоров’я»;

 • конкурсів літературно-музично-спортивних міні-композицій, плакатів,

фотографій, художніх робіт;

 • вікторини-конкурсу «Що я знаю про здоровий спосіб життя?».


^ Тренінг «Молодь обирає здоров’я»

У рамках проведення І-ІІ етапів фестивалю для його учасників проводять презентаційні просвітницькі тренінги за програмами Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України, Програмою розвитку ООН в Україні «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя». До тренінгової програми включені наступні модулі:

 • «Методика освіти «рівний-рівному» (тільки для педагогів) – базовий модуль, присвячений основним концептуальним положенням методики, а саме: ступеневій передачі знань щодо підготовки та залучення до просвітницької діяльності підлітків-інструкторів, роботі самих інструкторів;

 • «Спілкуємось та діємо» націлений на формування у підлітків та молоді навичок ефективної комунікації, що має стати підґрунтям активної позиції та здорового способу життя;

 • «Твоє життя – твій вибір» (профілактика тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотиків) дає змогу формувати у підлітків відповідальне ставлення до власних вчинків та власного здоров’я, вміння оцінювати ситуації ризику, приймати конструктивні рішення та протистояти соціальному тиску;

 • «Прояви турботу та обачливість» (профілактика ВІЛ/СНІДу, ІПСШ, незапланованої вагітності серед молоді) сприяє мотивації безпечної статевої поведінки підлітків і молоді щодо збереження репродуктивного здоров’я та індивідуального захисту від ВІЛ/ІПСШ;

- «Знаємо та реалізуємо свої права» спрямований на розвиток у молоді почуття власної гідності; на усвідомлення своїх прав, обов’язків, відповідальності за свої дії; на стимулювання у підлітків бажання реалізувати свої права.

^ Порядок проведення конкурсу літературно-музично-спортивної міні-композиції «Молодь України обирає здоров’я»

Для участі у фестивалі формується команда з 7 учнів, яка готує літературно-музичну, художньо-спортивну міні-композицію (не більше 10 хвилин).

Девіз виступів «Молодь обирає здоров’я» (кожна команда може формулювати власний девіз, який відображає здоровий спосіб життя молоді).

Тематика виступів спрямовується на популяризацію, пропаганду та роз'яснення серед молоді переваг здорового способу життя, формування безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я навколишніх, відображення духовних цінностей народу в поєднанні з сучасними молодіжними напрямками. Виступи команд висвітлюють в образній формі наслідки паління, вживання наркотичних речовин, неправильного харчування, фізичного режиму тощо.

Не допускається у композиціях демонстрація негативних елементів: процес вживання наркотичних речовин, стан оп’яніння, безладні статеві стосунки; знаходження на сцені сигарет, пляшок спиртного, шприців тощо. Виступи повинні бути позитивно зорієнтовані, можуть поєднувати різні жанри, стилі й напрямки мистецтва, демонструвати власні досягнення молоді у формуванні здорового способу життя.

Проблеми можуть відображатися у трагічній, гумористичній, художньо-спортивній та інших формах. Рекомендується дотримуватись принципів культуровідповідності, толерантності, емоційності та життєтворчості.

Сценарії мають бути оригінальними, авторськими та відображати власний досвід і досягнення у сфері формування здорового способу життя.

Літературно-музично-спортивна міні-композиція оцінюється за 30-бальною шкалою: враховується розкриття теми (7 балів), оформлення й оригінальність виступу (5 балів), рівень виконавчої майстерності, режисури (5 балів), дотепність, почуття гумору (5 балів), вокальні, хореографічні, спортивні здібності (5 балів), витриманий час (3 бали).

Оргкомітет-2011 прийняв рішення щодо заочного визначення переможця конкурсу на підставі розгляду літературно-спортивно-музичних композицій команд на електронних носіях (DVD) відповідно до затверджених критеріїв (див. Положення про конкурс).

^ Конкурс плакатів

Допускається застосування різної техніки виконання за темами: «Головне в іміджі – це здоров’я». «Молодь за майбутнє без СНІДу», «Я обираю здоров’я».

Кожна команда представляє три плакати, які оцінюються за 20 бальною шкалою: розкриття тематики (10 балів); художня майстерність (5 балів); оригінальність (5 балів).

Забороняється зображувати на плакатах процес вживання наркотичних речовин, стан оп’яніння, безладні статеві стосунки, таке інше.

Плакати повинні бути позитивно зорієнтовані. Кращі плакати залишаються в організаційному комітеті для подальшої профілактичної роботи.

^ Конкурс фотографій, художніх робіт

Від кожної районної/міської команди представляється три роботи – фотографія формату А4 або А3 у рамці під склом, яка оригінально відображає тематику здоров'я та пропагує здоровий спосіб життя.

Всі фотографії підписуються із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові виконавця (виконавців), місця навчання.

^ Порядок проведення вікторини-конкурсу «Що я знаю про здоровий спосіб життя?»

Учасникам фестивалю необхідно оволодіти знаннями з основ збереження та зміцнення власного здоров’я і здоров’я навколишніх, принципів формування здорового способу життя серед дітей та молоді; ознайомитися з інформацією про ВІЛ/СНІД, інфекції, які передаються статевим шляхом, раціональне харчування, правильний фізичний режим. Отримані знання учасники зможуть продемонструвати під час проведення вікторини-конкурсу у рамках Фестивалю.


^ Журі фестивалю

Склад журі І етапу фестивалю формується організаційним комітетом та затверджується відповідним наказом управління (відділу) освіти міських рад та райдержадміністрацій Луганської області.

Склад журі ІІ етапу фестивалю затверджується наказом Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації за поданням Луганського ОІППО.


^ Підведення підсумків і нагородження

За результатами виступів команд з літературно-музичними міні-композиціями журі визначає переможців фестивалю.

Окремо підводяться підсумки конкурсів плакатів, фотографій, художніх робіт, де визначаються кращі роботи.

Переможці ІІ етапу фестивалю нагороджуються дипломами Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації.

Журі разом з оргкомітетом фестивалю можуть призначати спеціальні призи .


Фінансування

Організація та проведення районних/міських етапів фестивалю здійснюється за рахунок місцевих бюджетів, залучених коштів.

Проїзд учасників Всеукраїнського (заключного) етапу фестивалю сплачується за рахунок відряджуючої сторони. Проживання, харчування учасників фестивалю – за рахунок організаторів конкурсу, залучених коштів.

Оплата проживання та харчування керівників команд здійснюється за рахунок відряджуючих організацій.


Додаток 2

до наказу УОН Луганської облдержадміністрації

від 29.04.2011 р. № 542


^ СКЛАД ОРГКОМІТЕТУ

обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

«Молодь обирає здоров’я-2011»
П.І.Б.

Посада

1.

^ Цимбал І.І.

голова оргкомітету

начальник Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації, кандидат педагогічних наук, доцент


2.

^ Сорочан Т.М.

заступник голови оргкомітету

ректор Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор педагогічних наук, професор


3.

Бородіна Н.К.

(за згодою)

завідуюча організаційно-методичним відділом Луганського обласного центру здоров’я

4.

Слабоспицький В.М.

головний спеціаліст відділу середньої освіти Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації


5.

Жерліцин С.О.

проректор із науково-методичної роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти^ СКЛАД ЖУРІ

обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

«Молодь обирає здоров’я - 2011»
П.І.Б.

Посада

1.

Слабоспицький В.М.

голова журі

головний спеціаліст відділу середньої освіти Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації


2.

Бородіна Н.К.

заступник голови журі

(за згодою)

завідуюча організаційно-методичним відділом Луганського обласного центру здоров’я

3.

Ізюмська Т.О.

заступник голови журі

методист кафедри управління освітою ЛОІППО

4.

Бабешко О.П.

методист кафедри педагогіки і психології ЛОІППО


5.

Іванов І.Ю.

методист Центру інформаційних технологій ЛОІППО

^ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


13 січня 2010р. м. Луганськ


НАКАЗ № 12


Про проведення ІІІ-го щорічного Всеукраїнського

фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

в Луганській області в 2010 році


З метою активізації учнівського руху за здоровий спосіб життя, підвищення рівня поінформованості молоді з питань профілактики тютюнокуріння, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД, впровадження нових форм «здорового дозвілля» учнівської молоді та відповідно до листа Міністерства України у справах сімї , молоді та спорту від 10.09.2009 року № 3.1 /11594


НАКАЗУЮ: 1. Провести в 2010 році серед учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Луганської області Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» (далі-Фестиваль) у два етапи:

  • І етап (районний/міський) – з 01 лютого по 30 квітня 2010 року – у районах та містах обласного підпорядкування, за підсумками якого визначається команда переможець від міста/району.

  • ІІ етап (обласний) – з 05 травня по 20 червня 2010 року - у Луганському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, за підсумками якого визначається команда переможець для подальшої участі у ІІІ етапі Конкурсу у вересні 2010 року.
 1. Затвердити:

2.1. Положення про обласний етап Всеукраїнського фестивалю-

конкурсу ( додаток 1)

2.2. Склад оргкомітету та журі обласного етапу Фестивалю

(додаток 2).

 1. Начальникам управлінь (відділів) освіти міських рад та райдержадміністрацій Луганської області:

  1. Забезпечити проведення І етапу Фестивалю на високому організаційному рівні відповідно до затвердженого Положення про обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

  2. Звіти про проведення І етапу фестивалю та інформацію про команду-переможницю фестивалю надіслати до 30 квітня 2010 року на адресу ЛОІППО.
 1. Луганському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти (ректор Сорочан Т.М.):

4.1. Провести на високому організаційному рівні ІІ етап

фестивалю в Луганській області.

4.2. Звіт про проведення І-ІІ етапів та заявку на участь команди

учнів у ІІІ етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

надіслати до Українського державного центру позашкільної

освіти МОН України до 21 червня 2010 року.

  1. Висвітлити результати І-ІІ етапів Всеукраїнського

фестивалю-конкурсу в регіональних засобах масової

інформації.


 1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на першого заступника начальника Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації О.М.Вострякова.Начальник Управління освіти і науки

Луганської облдержадміністрації І.І. Цимбал


Додаток 1

до наказу УОН Луганської облдержадміністрації

від ___________2010р. № _________

ПОЛОЖЕННЯ

про обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

«Молодь обирає здоров’я»


Мета фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (далі – фестиваль):

 • популяризація і пропаганда здорового способу життя,

 • запобігання негативним проявам серед дітей і молоді,

 • виявлення та підтримка талановитої молоді.


Завдання фестивалю:

 • активізація молодіжного руху за здоровий спосіб життя;

 • набуття та засвоєння дітьми І молоддю нових знань про здоровий спосіб життя;

 • підвищення рівня поінформованості молоді з питань профілактики тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СніД, інфекцій, що передаються статевим шляхом тощо;

- популяризація технологій навчання за методом «рівний-рівному» щодо формування здорового способу життя;

 • виявлення, обмін і розповсюдження засобами мистецтва кращого досвіду з профілактики запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, використовуючи їх вокальні, хореографічні, художньо-спортивні здібності;

- впровадження нових форм «здорового дозвілля» серед учнівської молоді.


^ Організатори фестивалю:

Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації, Луганський обласний центр здоров’я, Луганський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти.


^ Учасники фестивалю:

Команда формується з 7 учнів 7-11 класів та 2 керівників.

Учасниками команди можуть бути учні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, а також члени молодіжних і дитячих громадських організацій.

Одна команда від міста/району– переможець І етапу фестивалю бере участь в обласному етапі фестивалю.

Для участі в обласному етапі фестивалю оргкомітети І етапу надсилають на адресу ЛОІППО до 30 квітня 2010 року :

- заявки на участь у обласному етапі фестивалю, зазначаючи район /місто), назву команди, список учасників команди (клас, дату народження) та керівників, координати (адреса, телефони навчального закладу);

- аналітичний звіт про проведення І етапу Всеукраїнського фестивалю.

^ Етапи підготовки та проведення фестивалю:

 • перший (районний/міський) етап фестивалю – лютий-квітень 2010 року;

 • другий (обласний) етап фестивалю – травень – червень 2010 року.


Програма фестивалю передбачає проведення:

 • тренінгу «Молодь обирає здоров’я»;

 • конкурсів літературно-музично-спортивних міні-композицій, плакатів,

фотографій, художніх робіт;

 • вікторини-конкурсу «Що я знаю про здоровий спосіб життя?».


^ Тренінг «Молодь обирає здоров’я»

У рамках проведення І-ІІ етапів фестивалю для його учасників проводять презентаційні просвітницькі тренінги за програмами Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України, Програмою розвитку ООН в Україні «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя». До тренінгової програми включені наступні модулі:

 • «Методика освіти «рівний-рівному» (тільки для педагогів) – базовий модуль, присвячений основним концептуальним положенням методики, а саме: ступеневій передачі знань щодо підготовки та залучення до просвітницької діяльності підлітків-інструкторів, роботі самих інструкторів;

 • «Спілкуємось та діємо» націлений на формування у підлітків та молоді навичок ефективної комунікації, що має стати підґрунтям активної позиції та здорового способу життя;

 • «Твоє життя – твій вибір» (профілактика тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотиків) дає змогу формувати у підлітків відповідальне ставлення до власних вчинків та власного здоров’я, вміння оцінювати ситуації ризику, приймати конструктивні рішення та протистояти соціальному тиску;

 • «Прояви турботу та обачливість» (профілактика ВІЛ/СНІДу, ІПСШ, незапланованої вагітності серед молоді) сприяє мотивації безпечної статевої поведінки підлітків і молоді щодо збереження репродуктивного здоров’я та індивідуального захисту від ВІЛ/ІПСШ;

- «Знаємо та реалізуємо свої права» спрямований на розвиток у молоді почуття власної гідності; на усвідомлення своїх прав, обов’язків, відповідальності за свої дії; на стимулювання у підлітків бажання реалізувати свої права.

^ Порядок проведення конкурсу літературно-музично-спортивної міні-композиції «Молодь України обирає здоров’я»

Для участі у фестивалі формується команда з 7 учнів, яка готує літературно-музичну, художньо-спортивну міні-композицію (не більше 10 хвилин).

Девіз виступів «Молодь обирає здоров’я» (кожна команда може формулювати власний девіз, який відображає здоровий спосіб життя молоді).

Тематика виступів спрямовується на популяризацію, пропаганду та роз'яснення серед молоді переваг здорового способу життя, формування безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я навколишніх, відображення духовних цінностей народу в поєднанні з сучасними молодіжними напрямками. Виступи команд висвітлюють в образній формі наслідки паління, вживання наркотичних речовин, неправильного харчування, фізичного режиму тощо.

Не допускається у композиціях демонстрація негативних елементів: процес вживання наркотичних речовин, стан оп’яніння, безладні статеві стосунки; знаходження на сцені сигарет, пляшок спиртного, шприців тощо. Виступи повинні бути позитивно зорієнтовані, можуть поєднувати різні жанри, стилі й напрямки мистецтва, демонструвати власні досягнення молоді у формуванні здорового способу життя.

Проблеми можуть відображатися у трагічній, гумористичній, художньо-спортивній та інших формах. Рекомендується дотримуватись принципів культуровідповідності, толерантності, емоційності та життєтворчості.

Сценарії мають бути оригінальними, авторськими та відображати власний досвід і досягнення у сфері формування здорового способу життя.

Літературно-музично-спортивна міні-композиція оцінюється за 30-бальною шкалою: враховується розкриття теми (7 балів), оформлення й оригінальність виступу (5 балів), рівень виконавчої майстерності, режисури (5 балів), дотепність, почуття гумору (5 балів), вокальні, хореографічні, спортивні здібності (5 балів), витриманий час (3 бали).


^ Конкурс плакатів

Допускається застосування різної техніки виконання за темами: «Головне в іміджі – це здоров’я». «Молодь за майбутнє без СНІДу», «Я обираю здоров’я».

Кожна команда представляє три плакати, які оцінюються за 20 бальною шкалою: розкриття тематики (10 балів); художня майстерність (5 балів); оригінальність (5 балів).

Забороняється зображувати на плакатах процес вживання наркотичних речовин, стан оп’яніння, безладні статеві стосунки, таке інше.

Плакати повинні бути позитивно зорієнтовані. Кращі плакати залишаються в організаційному комітеті для подальшої профілактичної роботи.

^ Конкурс фотографій, художніх робіт

Від кожної районної/міської команди представляється три роботи – фотографія формату А4 або А3 у рамці під склом, яка оригінально відображає тематику здоров'я та пропагує здоровий спосіб життя.

Всі фотографії підписуються із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові виконавця (виконавців), місця навчання.


^ Порядок проведення вікторини-конкурсу «Що я знаю про здоровий спосіб життя?»

Учасникам фестивалю необхідно оволодіти знаннями з основ збереження та зміцнення власного здоров’я і здоров’я навколишніх, принципів формування здорового способу життя серед дітей та молоді; ознайомитися з інформацією про ВІЛ/СНІД, інфекції, які передаються статевим шляхом, раціональне харчування, правильний фізичний режим. Отримані знання учасники зможуть продемонструвати під час проведення вікторини-конкурсу у рамках Фестивалю.


^ Журі фестивалю

Склад журі І етапу фестивалю формується організаційним комітетом та затверджується відповідним наказом управління (відділу) освіти міських рад та райдержадміністрацій Луганської області.

Склад журі ІІ етапу фестивалю затверджується наказом Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації за поданням Луганського ОІППО.


^ Підведення підсумків і нагородження

За результатами виступів команд з літературно-музичними міні-композиціями журі визначає переможців фестивалю.

Окремо підводяться підсумки конкурсів плакатів, фотографій, художніх робіт, де визначаються кращі роботи.

Переможці ІІ етапу фестивалю нагороджуються дипломами Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації.

Журі разом з оргкомітетом фестивалю можуть призначати спеціальні призи .


Фінансування

Організація та проведення районних/міських етапів фестивалю здійснюється за рахунок місцевих бюджетів, залучених коштів.

Проїзд учасників Всеукраїнського (заключного) етапу фестивалю сплачується за рахунок відряджуючої сторони. Проживання, харчування учасників фестивалю – за рахунок організаторів конкурсу, залучених коштів.

Оплата проживання та харчування керівників команд здійснюється за рахунок відряджуючих організацій.


Додаток 2

до наказу УОН Луганської облдержадміністрації

від _____2010 р. № ______


^ СКЛАД ОРГКОМІТЕТУ

обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

«Молодь обирає здоров’я-2010»
П.І.П.

Посада

1.

^ Цимбал І.І.

голова оргкомітету

начальник Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації, кандидат педагогічних наук, доцент


2.

^ Сорочан Т.М.

заступник голови оргкомітету

ректор Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор педагогічних наук, професор


3.

Бородіна Н.К.

(за згодою)

завідуюча організаційно-методичним відділом Луганського обласного центру здоров’я

4.

Слабоспицький В.М.

головний спеціаліст відділу середньої освіти Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації


5.

Жерліцин С.О.

проректор із науково-методичної роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти^ СКЛАД ЖУРІ

обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

«Молодь обирає здоров’я - 2010»
П.І.П.

Посада

1.

^ Михайлова Л.М.

голова журі

завідуюча кафедрою педагогіки і психології Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент

2.

^ Бородіна Н.К.

заступник голови журі

(за згодою)

завідуюча організаційно-методичним відділом Луганського обласного центру здоров’я

3.

Ізюмська Т.О.

заступник голови журі

методист кафедри управління освітою ЛОІППО

4.

Бабешко О.П.

методист кафедри педагогіки і психології ЛОІППО

5.

Велікандо А.І.

методист кафедри педагогіки і психології ЛОІППО

6.

Богданова Г.С.

методист кафедри педагогіки і психології ЛОІППО, аспірант ЛНУ імені Тараса Шевченка

Україна

Міністерство освіти і науки України
^

управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації

ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

91031, м. Луганськ, вул. Славянская, 1-б. тел.: (0642) 50-52-18,50-52-23


^ Завідуючим методичних кабінетів

управлінь (відділів) освіти

міських рад та райдержадміністрацій


Про порядок проведення обласного етапу

ІІІ-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

«Молодь обирає здоров’я» в 2010 році


З метою активізації учнівського руху за здоровий спосіб життя, підвищення рівня поінформованості молоді з питань профілактики тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД, впровадження нових форм «здорового дозвілля» учнівської молоді та відповідно до наказу УОН Луганської облдержадміністрації від 09.04.2008р. № 438 в квітні-червні 2008 року проводитимуться І-ІІ етапи Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» .

Проведення в червні місяці зовнішнього незалежного оцінювання і державних підсумкових атестацій учнів та навчальних практик ускладнює проведення ІІ (обласного) етапу Конкурсу. Тому оргкомітет прийняв рішення щодо заочного визначення переможця конкурсу на підставі розгляду літературно-спортивно-музичних композицій команд на електронних носіях (DVD) відповідно до затверджених критеріїв (див. Положення про конкурс).

Просимо до 30 квітня 2010 року на адресу ЛОІППО (кафедра управління освітою Ізюмській Т.О.) надіслати DVD з виступом команд-переможців І етапу Конкурсу.


Проректор ЛОІППО С.О.Жерліцин


Телефони для довідок

Ізюмська Тетяна Олександрівна

50-52-18, моб. 8-098-350-99-25Схожі:

Наказ №542 Про проведення IV всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Луганській області в 2011 році iconНаказ №358 Про проведення V всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Луганській області в 2012 році
Міністерства освіти І науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 24. 11. 2009р. №1061/4128 та згідно...
Наказ №542 Про проведення IV всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Луганській області в 2011 році iconНаказ №32 Про проведення 1-го (районного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2013 році
«Про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я у 2013 році» №4/54 від...
Наказ №542 Про проведення IV всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Луганській області в 2011 році iconНаказ №17 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
«Про проведення фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» та з метою утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання...
Наказ №542 Про проведення IV всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Луганській області в 2011 році iconНаказ №240 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я!»
«Про проведення обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоров’я» «Молодь Хмельниччини – за здоровий спосіб життя»...
Наказ №542 Про проведення IV всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Луганській області в 2011 році iconНаказ №48 Про проведення районного фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров¢я"
Міністерства освіти І науки,молоді та спорту України від 07. 02. 2013 року №103 «Про проведення vі-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу...
Наказ №542 Про проведення IV всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Луганській області в 2011 році iconНаказ №98 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24. 11....
Наказ №542 Про проведення IV всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Луганській області в 2011 році iconНаказ №12 Про проведення ііі-го щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Луганській області в 2010 році
Віл/снід, впровадження нових форм «здорового дозвілля» учнівської молоді та відповідно до листа Міністерства України у справах сім’ї,...
Наказ №542 Про проведення IV всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Луганській області в 2011 році iconНаказ №285 Про проведення районного фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров¢я"
ОД/72-од «Про проведення vіі-го обласного фестивалю-конкурсу “Молодь обирає здоров¢я”», з метою утвердження та пропаганди здорового...
Наказ №542 Про проведення IV всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Луганській області в 2011 році iconНаказ №130 Про проведення I (районного) етапуvi-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Про проведення I (районного) етапуvi-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Наказ №542 Про проведення IV всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Луганській області в 2011 році iconНаказ №139 Про підсумки проведення I (районного) етапуvi-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Про підсумки проведення I (районного) етапуvi-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи