Поради щодо створення сайту icon

Поради щодо створення сайту
Скачати 14.48 Kb.
НазваПоради щодо створення сайту
Дата конвертації03.01.2013
Розмір14.48 Kb.
ТипДокументи

Поради щодо створення сайту
 
1. Не використовуйте сторінки привітань. Вони дратують відвідувачів і спонукають їх піти з вашого сайту. Відвідувач повинен бачити вміст сайту з першого погляду.
 
2. Не використовуйте настирливу рекламу. Більшість відвідувачів ігнорують рекламу на сайті.
 
3. Навігація по сайту повинна бути простою і зрозумілою. Робіть так, щоб відвідувач завжди розумів в якому розділі сайту він знаходиться.
 
4. Текст повинен читатися легко. Не робіть текст довгим і монотонним. Це стомлює відвідувача. Намагайтеся розбивати текст на невеликі розділи.
 
5. Не використовуйте звуки на сайті. Це не всім подобається. Якщо ж ви все-таки використовуєте звук, зробіть можливим його відключення.
 
6. Текст привертає більше уваги ніж графіка. Більшість відвідувачів приходить на сайт за інформацією, а не для того, щоб милуватися дизайном. Намагайтеся зробити акцент на текстовому вмісті.
 
7. Спочатку відвідувач дивиться на лівий верхній ділянку сторінки. Враховуйте це при створенні сайту.
 
8. Більшість відвідувачів ігнорує банери. Якщо без реклами не обійтися - зверніть увагу на розташування реклами на вашому сайті.
 
9. Нумеровані списки полегшують користувачам пошук потрібної їм інформації.
 
10. Відвідувачів цікавлять заголовки. Намагайтеся робити заголовки цікавими і привабливими.
 
11. Нижні частини сторінки часто проглядаються відвідувачами. Ви можете використовувати це для розміщення цікавих речей.
 
12. Реклама у верхніх і лівих ділянках сторінки найбільш ефективна. При цьому намагайтеся зробити так, щоб вона була ненастирливою ​​і не порушувала дизайн.
 
13. Текстова реклама має найбільшу оглядовість з усіх видів реклами. Тому текстові оголошення найбільш ефективні.
 
14. Заголовки привертають увагу в першу чергу. Вони повинні бути добре видно при першому погляді на сторінку.
 
15. Добре відформатований привертає увагу. Намагайтеся утримувати увагу відвідувачів виділенням, підкресленням, курсивом в тексті. Не переборщуйте.
 
16. Використовуйте білі і порожні ділянки на сайті. Сайти, перенасичені інформацією, читаються важко, вимагають підвищеної уваги і тому часто ігноруються відвідувачами.
 
17. Погляд відвідувача проходить по сторінці по формі букви "F". Намагайтеся використовувати це при розміщенні важливих елементів вашого сайту.Схожі:

Поради щодо створення сайту iconПоложення про шкільний сайт Загальні положення Дане Положення розроблено з метою визначення порядку створення та роботи інформаційного сайту
Дане Положення розроблено з метою визначення порядку створення та роботи інформаційного сайту (повна назва навчального закладу) в...
Поради щодо створення сайту iconПоради психологів вчителю
Поради психолога вчителю з метою створення умов успішної адаптації першокласників до школи
Поради щодо створення сайту iconЛогіки для створення Web сайту
База даних сайту містить 13 таблиць. Нечітке логічне виведення, зокрема композиція нечітких множин і нечітка імплікація, використовується...
Поради щодо створення сайту icon5 Вибір домену для українського сайту
Після створення сайту постає питання реєстрації домену, або доменного імені. В інтернеті адреси прийнято поділяти на домени за тематичною...
Поради щодо створення сайту iconМетодичні вказівки до лабораторної роботи №3 з дисципліни «Веб проектування» для студентів спеціальності 05010103 «Системне проектування»
Мета роботи. Ознайомитися з основними етапами розробки веб-сайту. Розробка стратегії створення індивідуального сайту. Вибір теми,...
Поради щодо створення сайту iconДокументи
1. /Факультативн_ програми з психолог_х з сайту МОНУ/i_doc_12062013_1.doc
2.
Поради щодо створення сайту iconДокументи
1. /Поради батькам/Как Вы можете обращаться с ребенком.doc
2. /Поради...

Поради щодо створення сайту iconДокументи
1. /WebProject/1. В_домост_ про мереж_/1.1. В_домост_ про комп'ютерн_ мереж_.doc
Поради щодо створення сайту icon5 Вибір колірної схеми для сайту
Вибір колірної гамми відіграє важливу роль при створенні сайту. Від неї безпосередньо залежить його сприйняття відвідувачами: і сприйняття...
Поради щодо створення сайту icon4 Вибір колірної схеми для сайту
Вибір колірної гамми відіграє важливу роль при створенні сайту. Від неї безпосередньо залежить його сприйняття відвідувачами: і сприйняття...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи