Наказ №18 Про проведення у 2011-2012 навчальному році огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах району icon

Наказ №18 Про проведення у 2011-2012 навчальному році огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах району
Скачати 63.12 Kb.
НазваНаказ №18 Про проведення у 2011-2012 навчальному році огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах району
Дата конвертації03.05.2013
Розмір63.12 Kb.
ТипНаказ


УКРАЇНА

КОБЕЛЯЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ВІДДІЛ ОСВІТИ


НАКАЗ


від 17. 01. 2012 м. Кобеляки № 18

Про проведення у 2011-2012 навчальному році

огляду-конкурсу на кращу організацію

правової освіти та виховання у навчальних

закладах району

На виконання Указу Президента України від 18 .10.2001 року №992/2001 «Про Національну програму правової освіти населення», відповідно до Положення про обласний огляд-конкурс на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах Полтавської області, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 08.02.2006 року № 60 і зареєстрованого Полтавським обласним управлінням юстиції 9 лютого 2006 року № 17/1194, на виконання наказу Головного управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації від 16.01.2012 № 22 «Про проведення у 2011-2012 навчальному році огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах області» та з метою пошуку і впровадження оптимальних форм роботи щодо попередження правопорушень і злочинів:

н а к а з у ю:

 1. Провести з 18 січня по 1 квітня 2012 року районний етап обласного огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах району згідно з положенням.

 2. Затвердити склад журі огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах району.

 3. Директорам навчально-виховних закладів до 26 березня 2012 року подати у відділ освіти матеріали на конкурс.

 4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного спеціаліста

відділу освіти Н.М.Кононенко.


Начальник відділу освіти Н.М.Коваль


Затверджено

Наказ відділу освіти № 18

від 17.01.2012 року


С К Л А Д

журі районного конкурсу

на кращу організацію правової освіти

та виховання


Коваль Н.М. - начальник відділу освіти, голова комісії

Члени комісії:

Коваленко Н.А. - начальник управління юстиції

Кононенко Н.М. - головний спеціаліст відділу освіти

Мужайло А.Н. - завідуюча районним методичним кабінетом

Вовк І.А. - юрисконсульт відділу освіти

Левченко С.Г. - методист райметодкабінету

Гриценко В.Г. - вчитель історії Кобеляцької середньої

загальноосвітньої школи І-ІІ ст. №3

Комлєва С.М. - вчителька історії Білицької середньої

загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1


ПОЛОЖЕННЯ

про обласний огляд – конкурс на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх та професійно – технічних навчальних закладах Полтавської області


І. Загальні положення.


Обласний огляд - конкурс на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх та професійно–технічних навчальних закладах Полтавської області (далі – огляд - конкурс) є складовою частиною правової освіти та виховання дітей і молоді, спрямований на підготовку молодого покоління до свідомого життя у демократичному правовому суспільстві.


Огляд – конкурс проводиться щорічно протягом навчального року на базі управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації і завершується підведенням підсумків і визначенням переможців.


ІІ. Мета огляду – конкурсу.


Огляд – конкурс проводиться з метою впровадження передових систем, технологій, моделей, оптимальних форм і методів організації правової освіти та виховання підростаючого покоління, поглиблення правових знань учнівської молоді, а також формування основ правової культури і правосвідомості учнів.


ІІІ. Завдання огляду – конкурсу.


Основними завданнями огляду – конкурсу є :

 • пошук дієвих стратегій організації правової освіти і правового виховання учнівської молоді; пропагування кращих зразків співпраці навчальних закладів з органами внутрішніх справ, юстиції, службами у справах неповнолітніх, іншими зацікавленими відомствами з метою виховання у учнівської молоді особистісних рис громадянина України;

 • ознайомлення з досвідом роботи навчальних закладів щодо дотримання законів, нормативно – правових актів, в яких висвітлені права і обов’язки учнівської молоді;

 • організація правопросвітницької роботи з учнівською молоддю різних вікових категорій;

 • сприяння вихованню громадянської відповідальності і свідомості учнів навчальних закладів, самодисципліни та особистої переконаності в необхідності дотримання правових норм, які діють в суспільстві;ІV. Учасники огляду - конкурсу.

В огляді – конкурсі беруть участь педагогічні працівники, педагогічні колективи загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Полтавської області.


 1. Організація та проведення огляду – конкурсу.


Організація та проведення огляду - конкурсу здійснюється оргкомітетом.

Призерів і переможців огляду – конкурсу визначає журі.

До складу оргкомітету і журі огляду – конкурсу входять працівники управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, досвідчені педагоги – практики, працівники органів внутрішніх справ, юстиції.

Склади оргкомітету та журі огляду – конкурсу затверджуються щорічно наказом управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

В районах та містах огляди – конкурси проводять відповідно районні, міські оргкомітети і журі, до складу яких входять керівники та працівники відділів (управлінь) освіти, досвідчені вчителі, методисти, працівники інших установ та організацій.

Склади оргкомітету і журі огляду – конкурсу затверджуються наказом відповідного органу управління освіти на місцях.


 1. Порядок проведення огляду -конкурсу.


Огляд – конкурс проводиться протягом навчального року у 2 етапи:


І – Районний (міський) – до 1 квітня поточного року;

ІІ – Обласний – до 1 травня поточного року.


Районний етап передбачає складання кожним навчальним закладом області опису системи, технології, моделі оптимальних форм та методів правової освіти і виховання учнів у даному навчальному закладі. Вказані матеріали надаються районним (міським ) оргкомітетам та журі до 1 березня поточного року.

До 1 квітня поточного року районні (міські) оргкомітети, журі на основі наданих матеріалів підводять підсумки та приймають рішення про переможців районного (міського) огляду – конкурсу.


До 1 травня поточного року члени обласного журі ознайомлюються з роботами навчальних закладів, визнаних за результатами районних, міських оглядів конкурсів найкращими, визнають серед них переможця та призерів, а відповідні висновки подають обласному оргкомітету.

Оргкомітет розглядає подання журі та приймає остаточне рішення про переможців та призерів конкурсу, яке затверджується наказом управління освіти та науки Полтавської облдержадміністрації. Також, оргкомітет повідомляє Міністерство освіти і науки України про результати проведеного огляду - конкурсу. 1. Вимоги до матеріалів, що беруть участь в огляді – конкурсі.


Під час розгляду матеріалів учасників Огляду – конкурсу конкурсною комісією враховується наступне:

 1. Наявність системності у правовиховній та правоосвітній роботі.

 2. Форми і методи проведення профілактичної роботи з учнями.

 3. Стан правоосвітньої роботи: кількість і якість проведених лекцій, бесід, диспутів, зустрічей з працівниками правоохоронних органів.

 4. Ефективність правової освіти та виховання, зв'язки навчально закладу з правоохоронними органами, органами юстиції, службою у справах неповнолітніх.

 5. Організація позакласної виховної роботи з урахуванням правовиховного компоненту.

 6. Система викладання предметів правового циклу.

 7. Наявність кабінетів, куточків, стендів права.

 8. Перегляд учнями кінофільмів, слайдів з правової тематики.

 9. Результати участі учнів у щорічних районних та обласних олімпіадах з правознавства.

 10. Інноваційні форми та методи правоосвітньої роботи з учнівською молоддю.

 11. Організація учнівського самоврядування.

 12. Форми та результати правоосвітньої роботи з батьками.

 13. Наявність правопорушень серед учнів.
 1. Нагородження переможців огляду – конкурсу.


Переможці районного (міського) огляду-конкурсу нагороджуються грамотами районного (міського) відділу(управління) освіти, переможці обласного огляду-конкурсу нагороджуються грамотами управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.


Кращі роботи (матеріали) учасників огляду-конкурсу можуть бути відзначені спеціальними грошовими преміями або пам’ятними призами.


Заступник начальника

управління освіти і науки П.Г. ШеметСхожі:

Наказ №18 Про проведення у 2011-2012 навчальному році огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах району iconПро проведення у 2012-2013 навчальному році огляду-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах району

Наказ №18 Про проведення у 2011-2012 навчальному році огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах району iconНаказ №20 Про проведення огляду-конкурсу на кращу організацію туристсько краєзнавчої роботи у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2013 році
...
Наказ №18 Про проведення у 2011-2012 навчальному році огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах району iconНаказ №379 Про проведення огляд-конкурсу на кращу організацію право освітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах
«Про проведення огляд-конкурсу на кращу організацію право освітньої та право виховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах»...
Наказ №18 Про проведення у 2011-2012 навчальному році огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах району iconНаказ №379 Про проведення огляд-конкурсу на кращу організацію право освітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах
«Про проведення огляд-конкурсу на кращу організацію право освітньої та право виховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах»...
Наказ №18 Про проведення у 2011-2012 навчальному році огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах району iconНаказ №20 Про проведення районного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах району
Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах району на протязі лютого місяця 2013 року...
Наказ №18 Про проведення у 2011-2012 навчальному році огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах району iconНаказ №145 Про підсумки районного огляду конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах
Шенгурівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Білицьких №2,3,4, Бродщинської, Василівської, Вільховатської, Григоро-Бригадирівської,...
Наказ №18 Про проведення у 2011-2012 навчальному році огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах району iconНаказ №158 Про проведення у 2010 році огляду музеїв при навчальних закладах Богуславського району
«Про проведення у 2010 році огляду музеїв при навчальних закладах Київської оюласті» та з метою удосконалення діяльності музеїв при...
Наказ №18 Про проведення у 2011-2012 навчальному році огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах району iconНаказ №395 «Про проведення міського туру Всеукраїнського огляду-конкурсу «На кращий стан фізичного виховання серед загальноосвітніх навчальних закладів у 2011-2012 навчальному році»
«Про проведення міського туру Всеукраїнського огляду-конкурсу «На кращий стан фізичного виховання серед загальноосвітніх навчальних...
Наказ №18 Про проведення у 2011-2012 навчальному році огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах району iconНаказ №63 Про організацію та порядок проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2012-2013 навчальному році
«Особливості проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2012/2013 навчальному році», наказу...
Наказ №18 Про проведення у 2011-2012 навчальному році огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах району iconНаказ №209 Про організацію та проведення районного огляду конкурсу роботи загонів юних інспекторів дорожнього руху загальноосвітніх навчальних закладів у 2010/2011 навчальному році
Юір загальноосвітніх навчальних закладів; на виконання ст. 20 Закону України «Про дорожній Рух», відповідно до Положення про проведення...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи