Наказ №8 Про проведення районного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» icon

Наказ №8 Про проведення районного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»
Скачати 36.78 Kb.
НазваНаказ №8 Про проведення районного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»
Дата конвертації18.09.2013
Розмір36.78 Kb.
ТипНаказ

ВІДДІЛ ОСВІТИ БОГУСЛАВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Н А К А З11.01. 2013 № 8


Про проведення районного етапу

Всеукраїнського юнацького фестивалю

«В об’єктиві натураліста»


Відповідно до наказу Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 19.12.2012 № 404 «Про проведення І (обласного) етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» та з метою залучення учнівської молоді до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи


НАКАЗУЮ:


1. Провести з 11.01.2013 по 17.01 2013 районний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» (далі – Фестиваль), відповідно до Положення про Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.08.2012 №961, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.09.2012 за №1592/ 21905.

2. Директорам ЗНЗ та ЦДЮТ забезпечити подання робіт учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, авторів фото-, слайд- і відеоматеріалів про дослідницьку та природоохоронну діяльність, у відділ освіти до 17 січня 2013 року.

3. Роботи переможців направити для участі у І (обласному) етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» 18 січня 2013 року до Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

4. Відповідальність за виконання наказу покласти на методиста РМК Графінову М. А.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на завідуючу РМК Вергелес О. В.


^ Начальник відділу освіти

Богуславської РДА С. М. Музиченко


Підготувала Графінова М. А.


З наказом ознайомлені: Директори ЗНЗ

Комісаренко В. І.


Умови проведення

обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста"


1. Загальні положення


Районний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю “В об’єктиві натураліста” (далi - фестиваль) – є щорічним конкурсом творчої майстерності школярів та молоді.


2. Мета фестивалю


Метою фестивалю є формування громадської позиції, самореалізації внутрішнього потенціалу школярів та молоді, її підготовки до цілісного сприйняття сучасних екологічних проблем, свідомого розуміння процесів, що відбуваються в природі в результаті людської діяльності.


3. Учасники фестивалю


3.1. У Фестивалі беруть участь учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів - автори фото-, слайд- і відеоматеріалів про дослідницьку та природоохоронну діяльність учнівських колективів.

3.2. Фестиваль проводиться в три тури:

- районний

 • обласний

 • Всеукраїнський.

3.3.Тематика робіт учасників фестивалю дослідницька, природоохоронна та екологічна дiяльнiсть навчальних закладів.


4. Критерії оцінювання робіт


4.1. Для участі в конкурсі робіт у номінації «Кращий відеофільм» учасник повинен представити відеофільм на тему Фестивалю, виконаний українською або російською мовою, іншою мовою національних меншин України. Відеофільм повинен бути записаний на диск CD-R, CD-RW або DVD-R, DVD-RW. Програма для запису - Windows Move Maker, формат AVI, MPEG4.

Тривалість відеофільму - до 15 хвилин.

4.2. Для участі в конкурсі робіт у номінації «Кращий відеоролик (відеокліп)» учасник представляє в довільній формі відеоролик або відеокліп на тему Фестивалю, виконаний українською або російською мовою, іншою мовою національних меншин України. Відеоролик або відеокліп повинен бути записаний на диски CD-R, CD-RW або DVD-R, DVD-RW. Програма для запису - Windows Move Market, формат - AVI, MPEG4.

Тривалість відеоролика (відеокліпу) - до 7 хвилин.


4.3. Для участі в конкурсі робіт у номінації «Кращий слайд-фільм» учасник представляє слайд-фільм на тему Фестивалю, записаний на диск CD-R або CD-RW. Програма для запису - Power Point 2003.

Кількість слайдів - до 20.


4.4. Для участі в конкурсі робіт у номінації «Краща фоторобота» учасник представляє комплект із 5 односюжетних кольорових або чорно-білих фотографій на тему Фестивалю.

Розмір фотографій - формат А3 (24 х 30 см).


4.5. До конкурсних робіт додається інформація, в якій зазначаються такі дані:

 • прізвище, ім’я, по батькові автора;

 • вік автора; клас;

 • найменування навчального закладу, який представляє автор;

 • тема роботи;

 • коротка анотація на роботу;

 • місце проживання автора;

 • контактний телефон, електронна адреса автора (за наявності).


4.6. Журі фестивалю відбирає найкращі роботи учасників у кожній номінації.


Відбір здійснюється за такими критеріями:

 • відповідність темі Фестивалю, повнота її розкриття - 10 балів;

 • власна творча неповторність - 20 балів;

 • актуальність порушеної проблеми - 12 балів;

 • науковий підхід до вирішення порушеної проблеми - 18 балів;

 • пізнавальне та виховне значення роботи - 12 балів;

 • рівень майстерності - 16 балів;

 • якість виконаної роботи - 12 балів.


Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник за конкурсну роботу, - 100 балів.Схожі:

Наказ №8 Про проведення районного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» iconУмови проведення обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста"
Обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю “В об’єктиві натураліста” (далi-фестиваль) – є щорічним конкурсом творчої майстерності...
Наказ №8 Про проведення районного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» iconІнформація про проведення обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об'єктиві натураліста» 29 січня 2013 року
Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» проведено І (обласний) етап Всеукраїнського...
Наказ №8 Про проведення районного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» iconНаказ №74/1 Про підсумки проведення районного етапу конкурсу «В об’єктиві натураліста»
Відповідно наказу відділу освіти №39 від 23. 01. 2012 року на базі бдют відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу «В об’єктиві...
Наказ №8 Про проведення районного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» iconНаказ №404 м. Київ Про проведення І (обласного) етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»
України від 27. 01. 2012 №74 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з учнівською молоддю на 2012 рік» та з...
Наказ №8 Про проведення районного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» iconУмови проведення Всеукраїнського юнацького фестивалю „В об’єктиві натураліста”
Учасниками фестивалю можуть бути студенти природничих факультетів вищих навчальних закладів та учнi загальноосвітніх, професійно-технічних...
Наказ №8 Про проведення районного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» iconНаказ №182 Про підсумки 1етапу обласного заочного юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»
На розгляд районного журі було представлено роботи з Волочиської зоші-ііі ст. №1, Тарнарудської, Маначинської, Лозівської та Сарнівської...
Наказ №8 Про проведення районного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» iconПро проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу «В об’єктиві натураліста»
Затвердити Положення про проведення конкурсу, склад оргкомітету та журі (Додаток 1, 2, 3)
Наказ №8 Про проведення районного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» iconНаказ №264 Про підсумки проведення районного етапу дитячо-юнацького фестивалю «Сурми звитяги»
Хх столітті, вивчення пісенної спадщини Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів,...
Наказ №8 Про проведення районного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» iconНаказ №264 Про підсумки проведення районного етапу дитячо-юнацького фестивалю «Сурми звитяги»
Хх столітті, вивчення пісенної спадщини Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів,...
Наказ №8 Про проведення районного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» iconНаказ №240 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я!»
«Про проведення обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоров’я» «Молодь Хмельниччини – за здоровий спосіб життя»...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи