Наказ №240 Про роботу пришкільних таборів з денним перебуванням влітку 2010-2011 н р icon

Наказ №240 Про роботу пришкільних таборів з денним перебуванням влітку 2010-2011 н р
Скачати 96.55 Kb.
НазваНаказ №240 Про роботу пришкільних таборів з денним перебуванням влітку 2010-2011 н р
Дата конвертації17.03.2013
Розмір96.55 Kb.
ТипНаказ
1. /Зразки_документ_в.doc
2. /Табори2011/n_240.doc
3. /Табори2011/Кошторис.doc
Режим роботи дитячого оздоровчого табору «Дружба»
Наказ №240 Про роботу пришкільних таборів з денним перебуванням влітку 2010-2011 н р
Додаток 3 Додаток 3 до наказу від 17. 05. 2011 р. №240

ВІДДІЛ ОСВІТИ БОГУСЛАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


Н А К А З

м. Богуслав

17.05.2011 р. № 240


Про роботу пришкільних таборів

з денним перебуванням влітку 2010-2011 н. р.


На виконання розпорядження голови Богуславської районної державної адміністрації від 17.11.2010 року №713 “Про проект Програми оздоровлення та відпочинку дітей Богуславського району на 2011 рік” з метою організованого та якісного проведення оздоровлення та відпочинку дітей, зайнятості учнівської молоді під час канікул


Н А К А З У Ю:


 1. Затвердити Положення про літній табір з денним перебуванням (далі – пришкільний табір) (додаток 1).

 2. Організувати роботу пришкільних таборів із 02.06 по 18.06.2011 р.(дні роботи: 2-4, 6-11, 14-18 червня включно) на базі Богуславської CШ №1 (3 групи дітей) , Богуславської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (4 групи дітей) , Богуславської ЗОШ І-ІІІ ст №З (1 група дітей), Іванівського НВК (3 групи дітей), Ісайківського НВК (2 групи дітей), Вільхівецького НВК (1 група дітей), Медвинської ЗОШ І-ІІІ ст. (2 групи дітей), Побережківського НВК (1 група дітей), Саварського НВК (1 група дітей), Мисайлівського НВК (2 групи дітей), Михайлівської ЗОШ І-ІІ ст. (1 група дітей) та Хохітвянського НВК (1 група дітей) , наповнюваність однієї групи – 15-25 осіб.

 3. Керівниками пришкільних таборів призначити директорів: Богуславської CШ №1 – Івченко Катерину Андріївну, Богуславської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – Ситяшенка Василя Васильовича , Богуславської ЗОШ І-ІІІ ст. №З – Пушняк Олену Анатоліївну , Іванівського НВК – Глазко Ларису Миколаївну, Ісайківського НВК – Дідук Світлану Іванівну, Вільхівецького НВК – Чмира Миколу Івановича, Медвинської ЗОШ І-ІІІ ст. – Чегель Галину Єгорівну, Побережківського НВК – Мінченко Катерину Олександрівну, Саварського НВК – Кушнір Валентину Анатоліївну, Мисайлівського НВК – Підлужню Тетяну Григорівну, Михайлівської ЗОШ І-ІІ ст. – Дабіжу Андрія Володимировича, Хохітвянського НВК – Миргородського Олександра Васильовича.

 4. Керівникам пришкільних таборів забезпечити належні умови для організації та проведення змістовного дозвілля та оздоровлення дітей:

  1. Укомплектувати пришкільні табори кваліфікованими педагогічними працівниками з розрахунку 2 вихователів на одну групу учнів та 1 вожатий табору. Не допускати до роботи працівників, які не пройшли обов’язкових медичних оглядів. Забезпечити проходження кухарями харчоблоків гігієнічного навчання в райСЕС.

  2. Забезпечити належне оформлення документів, які регламентують роботу пришкільного табору (додаток 2).

  3. Звернути увагу на стан водопровідних та каналізаційних систем, забезпечення закладу водою гарантованої якості (спільно з рай СЕС провести дезінфекцію джерел водопостачання зі складанням відповідного акту та провести лабораторне обстеження води).

  4. Зобов’язати кухарів та відповідальних за харчування осіб проводити бракераж сирої продукції і готових страв, відбір та зберігання добових проб з веденням необхідної документації.

  5. Організувати якісне медичне забезпечення дітей пришкільних таборів:

   1. щоденне систематичне спостереження за станом здоров’я дітей;

   2. надання невідкладної медичної допомоги дітям та персоналу;

   3. щоденний контроль за фізичним навантаженням дітей відповідно до стану їх здоров’я при проведенні спортивних змагань, екскурсій та походів;

   4. забезпечення медичного супроводу груп дітей до місць відпочинку та оздоровлення і в зворотному напрямку ( в разі виїзд за межі району).

  6. Забезпечити прийом дітей до пришкільного табору за наявності заяви батьків або осіб, що їх замінюють та медичної довідки про можливість відвідувати організовані колективи.

  7. Забезпечити проведення дезінфекційних, дератизаційних, дезінсекційних робіт відповідно до вимог санітарних правил по улаштуванню, утриманню і організації режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів (ДСанПіН 5.5.5.23-99).

  8. Вжити заходи щодо профілактики гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь, отруєнь грибами та дикорослими рослинами, хімічними речовинами, а також дитячого травматизму, безпечної поведінки на воді та запобігання нещасним випадкам під час відпочинку та оздоровлення дітей.

  9. Проводити роботу щодо гігієнічного виховання дітей, популяризації здорового способу життя, профілактики алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління.

 5. Затвердити кошторис витрат оздоровчих таборів (додаток 3).

 6. Спеціалісту господарчої групи відділу освіти Євтушенку Я.М. до 01.06.2011 р. підготувати договори по організації харчування дітей оздоровчих таборів, придбання інвентарю, допоміжного обладнання та медикаментів для організації змістовного оздоровлення та відпочинку учнів.

 7. Централізованій бухгалтерії відділу освіти здійснити фінансове забезпечення діяльності пришкільних таборів відповідно до затвердженого кошторису витрат.

 8. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника відділу

освіти С. М. Музиченка.


Начальника відділу освіти

Богуславської РДА О. І. Цимбал


Підготував Музиченко С. М.


З наказом ознайомлені: керівники ЗНЗ, Євтушенко Я. М.,

Заєць В. П.


Додаток 1

до наказу №240 від 17.05.2011 р.


ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ЛІТНІЙ ПРИШКІЛЬНИЙ ТАБІР

З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ


 1. Загальна частина.

  1. Літній пришкільний табір з денним перебуванням (далі – табір) створюється на базі навчального закладу, метою діяльності якого є реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб.

  2. Пришкільний табір у своїй діяльності керується Конституцією України, актами Президента України та постановами Кабінету Міністрів України, наказами та розпорядженнями органів виконавчої влади, до сфери управління яких він належить, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також даним Положенням.

  3. Пришкільний табір:

 • За режимом роботи працює: з 8-00 до 14-00.

 • За терміном роботи: сезонний (протягом оздоровчого сезону).

 1. Організаційно-правові засади діяльності табору.

  1. Пришкільний табір діє на підставі Положення, що затверджується засновником.

  2. В пришкільному таборі з урахуванням вікових особливостей дітей створюються загони, групи чи інші об’єднання чисельністю 15-25 дітей в окремій групі на чолі з вихователем.

  3. Пришкільний табір приймає та відпочинок дітей Богуславського району віком від 6 до 14 років.

  4. Тривалість оздоровчої зміни - 14 днів.

  5. Засновником пришкільного табору є відділ освіти Богуславської районної державної адміністрації.

  6. Засновник пришкільного табору:

 • затверджує Положення про табір;

 • призначає та звільняє керівника табору;

 • забезпечує безпечні умови організації відпочинку дітей;

 • забезпечує функціонування табору, його комплектування технологічним обладнанням, належну підготовку до проведення відпочинку та оздоровлення дітей.

  1. Прийом дітей до табору здійснюється за наказом його керівника на підставі заяви батьків, наявності довідки про стан здоров’я дитини, профілактичних щеплень та епідеміологічного оточення.

  2. Відрахування дитини з табору здійснюється за бажанням батьків чи осіб, які їх заміняють, за наказом керівника, за систематичне порушення правил внутрішнього розпорядку або на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що унеможливлює її перебування в таборі. Забороняється безпідставне відрахування дитини з пришкільного табору.

  3. Пришкільний табір веде пропаганду здорового способу життя, забезпечує дітям, які перебувають у ньому:

 • захист життя і здоров’я;

 • належні умови для повноцінного відпочинку дітей, розвитку їхніх творчих здібностей, занять фізичною культурою, природоохоронною та краєзнавчою роботою тощо;

 • добровільний вибір видів діяльності та дозвілля;

 • користування матеріально-технічною базою, культурно-спортивною, оздоровчою базою дитячого оздоровчого закладу;

 • вільне висловлювання поглядів, думок і переконань;

 • захист від будь-яких форм експлуатації, насилля з боку педагогічних та інших працівників дитячого оздоровчого закладу, пропаганди релігійних конфесій.

  1. Діти, які перебувають в пришкільному таборі повинні:

 • дотримуватись правил внутрішнього розпорядку;

 • підвищувати загальний культурний рівень, оволодівати знаннями, вміннями, практичними навичками здорового способу життя;

 • дотримуватися морально-етичних норм;

 • бережливо ставитися до державної, комунальної та приватної власності;

  1. При шкільний табір працює за календарним планом роботи, затвердженим керівником та погодженим із засновником .
 1. Охорона життя та здоров’я дітей.

  1. Для надання медичних послуг дітям і працівникам закладу закріплюється за територіальною лікувально-профілактичною установою. Для надання дітям та працівникам пришкільного табору невідкладної медичної допомоги при гострих та невідкладних станах здійснюється територіальним лікувально - профілактичним закладом.

  2. Працівники пришкільного табору несуть персональну відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей, які відпочивають і оздоровлюються в ньому.

  3. Споруди, будівлі та інші приміщення пришкільного табору повинні відповідати санітарним нормам, технічним вимогам та вимогам пожежної безпеки. У приміщенні табору розробляється та вивішується на видному місці план евакуації дітей та дорослих у разі пожежі чи стихійного лиха.

  4. Пришкільний табір забезпечує повноцінне дворазове харчування дітей відповідно до встановлених фізіологічних та натуральних норм харчування.

  5. Керівник пришкільного табору здійснює обов’язковий постійний контроль за якістю харчування дітей, дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму, безпечними умовами відпочинку та проведенням роботи з формування здорового способу життя.

 2. Управління пришкільним табором і кадрове забезпечення.

  1. Керівництво пришкільним табором здійснює директор школи.

  2. Керівник пришкільного табору:

 • призначає на посаду вихователів з числа педагогічних працівників школи;

 • затверджує календарний план роботи табору;

 • затверджує режим дня та маршрути екскурсій за погодженням з райСЕС;

 • затверджує правила внутрішнього розпорядку для дітей та працівників табору;

 • організовує інструктаж працівників пришкільного табору з техніки безпеки, профілактики травматизму, попередження нещасних випадків з дітьми, дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил, а також надання невідкладної долікарської допомоги;

 • забезпечує дотримання вимог щодо охорони життя і здоров’я дітей, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм;

 • здійснює контроль за виховним процесом, забезпечує належні умови для відпочинку дітей;

 • звітує перед засновником про результати діяльності пришкільноготабору;

 • видає в межах своєї компетенції накази, що стосуються діяльності табору, організовує і контролює їх виконання;

 • відповідає за допуск працівників, які своєчасно пройшли обов’язковий медичний огляд;

 • приймає рішення про заохочення та дисциплінарні стягнення стосовно працівників пришкільного табору.

  1. На посаду вихователя приймаються особи, які мають педагогічну освіту. При прийнятті на роботу кожен працівник повинен подати санітарну книжку, бути ознайомлений з умовами праці, правилами внутрішнього розпорядку, посадовою інструкцією.

  2. Працівники пришкільного табору мають право на:

 • внесення пропозицій щодо поліпшення виховного процесу;

 • ініціативу у виборі форм, методів, засобів роботи з дітьми;

 • різні види заохочення за сумлінне виконання покладених обов’язків;

  1. Працівники пришкільного табору зобов’язані:

 • дотримуватися вимог даного Положення, виконувати правила внутрішнього розпорядку та посадові обов’язки;

 • берегти життя та здоров’я дітей, захищати їх інтереси, пропагувати здоровий спосіб життя;

 • виконувати накази керівника пришкільноо табору, органів управління, до сфери діяльності яких належить даний заклад.

  1. Батьки дітей чи особи, які їх заміняють, мають право:

 • вносити пропозиції щодо поліпшення діяльності пришкільного табору;

 • брати участь в організації та проведенні заходів;

 • захищати законні інтереси дітей у державних та судових органах.

 1. Фінансово-господарська діяльність та матеріально-технічна база пришкільного табору.

  1. Фінансово-господарська діяльність табору, утримання та розвиток матеріально-технічної бази здійснюється за рахунок коштів засновника та благодійних внесків.Додаток 2

до наказу від 17.05.2011 р. №240


Перелік документів, що регламентують роботу пришкільного табору


 1. Документи місцевих органів влади та відділу освіти щодо організації літнього відпочинку школярів.

 2. Положення про літній пришкільний табір.

 3. Кошторис табору.

 4. Книга наказів пришкільного табору, серед яких обов’язковими є накази:

  1. «Про організацію роботи пришкільного табору».

  2. «Про розподіл дітей по загонах і закріплення вихователів за загонами».

  3. «Про відповідальність співробітників пришкільного табору за життя та здоров’я дітей».

  4. «Про профілактичну роботу щодо запобігання дитячого травматизму».

  5. «Про протипожежну безпеку в пришкільному таборі».

 5. Медичні документи:

  1. Дозвіл райСЕС на відкриття пришкільного табору (санітарний паспорт табору).

  2. Перелік медикаментів аптечки табору.

  3. Санітарні книжки працівників пришкільного табору.

  4. Медичні довідки дітей про щеплення та епідемоточення.

  5. Режим дня пришкільного табору.

  6. Списки дітей, які потребують дієтичного харчування (якщо такі є).

 6. Організаційні документи:

  1. Щоденне меню.

  2. План роботи пришкільного табору.

  3. Календарні плани вихователів та вожатого.

  4. Заяви батьків на зарахування до пришкільного табору.

  5. Списки дітей.

  6. Журнал відвідування вихованцями пришкільного табору.

  7. Заяви батьків про відрахування вихованців з пришкільного табору.

  8. Посадові інструкції для всіх працівників.

 7. Документи з питань профілактики травматизму.

  1. Інструкції з охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників та вихованців табору.

  2. Куточок основ безпеки життєдіяльності та правил дорожнього руху.

  3. Інструкції до дії вихователів на випадок пожежі.Схожі:

Наказ №240 Про роботу пришкільних таборів з денним перебуванням влітку 2010-2011 н р iconНаказ №189 Про роботу пришкільних таборів з денним перебуванням дітей влітку 2011-2012 н р
Київської обласної державної адміністрації 02. 04. 2012 з питань організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році,...
Наказ №240 Про роботу пришкільних таборів з денним перебуванням влітку 2010-2011 н р iconМереж а пришкільних таборів з денним перебуванням в 2012 році

Наказ №240 Про роботу пришкільних таборів з денним перебуванням влітку 2010-2011 н р iconНаказ №160 Про організацію роботи ІІ зміни пришкільних таборів з денним перебуванням дітей влітку 2012-2013 н р
«Про внесення змін до рішення сесії Богуславської районної ради від 21. 12. 2012 №221 – 18 – VI «Про районний бюджет Богуславського...
Наказ №240 Про роботу пришкільних таборів з денним перебуванням влітку 2010-2011 н р iconГрафік об’їзду перевірки готовності та своєчасного відкриття пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням у літній період 2013 року

Наказ №240 Про роботу пришкільних таборів з денним перебуванням влітку 2010-2011 н р iconГрафік об’їзду перевірки готовності та своєчасного відкриття пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням у літній період 2013 року

Наказ №240 Про роботу пришкільних таборів з денним перебуванням влітку 2010-2011 н р iconНаказ №186 Про усунення порушень вимог законодавства про охорону життя і здоров’я неповнолітніх
У ході перевірок Маловисківською сес роботи пришкільних таборів з денним перебуванням було виявлено факти порушення належного санітарного...
Наказ №240 Про роботу пришкільних таборів з денним перебуванням влітку 2010-2011 н р iconНаказ №116-1/01-4 Про організацію роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності в пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням
Згідно з Положенням про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти та...
Наказ №240 Про роботу пришкільних таборів з денним перебуванням влітку 2010-2011 н р iconНаказ №108 Про організацію роботи пришкільних таборів з денним перебуванням
Відповідно Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до...
Наказ №240 Про роботу пришкільних таборів з денним перебуванням влітку 2010-2011 н р iconНаказ №151 м. Городище Про організацію роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності в пришкільних та профільних таборах відпочинку з денним перебуванням
Згідно з Положенням про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти та...
Наказ №240 Про роботу пришкільних таборів з денним перебуванням влітку 2010-2011 н р iconНаказ №221 Про організацію роботи пришкільних таборів влітку 2012 року

Наказ №240 Про роботу пришкільних таборів з денним перебуванням влітку 2010-2011 н р iconНаказ №229 Про організацію роботи пришкільних таборів влітку 2013 року

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи