Наказ №463 Про проведення районного конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини» icon

Наказ №463 Про проведення районного конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини»
Скачати 57.23 Kb.
НазваНаказ №463 Про проведення районного конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини»
Дата конвертації29.11.2012
Розмір57.23 Kb.
ТипНаказ

ВІДДІЛ ОСВІТИ БОГУСЛАВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

НАКАЗ

22. 11. 2012 р. м. Богуслав № 463

Про проведення районного

конкурсу дитячого малюнка

«Право очима дитини»

На виконання листа головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 21.11.2012 р. № 12-01-11-2865 «Про проведення обласної виставки-конкурсу дитячого малюнка «Право очима дітей» з метою формування правової культури дітей та учнівської молоді, активізації діяльності й розвитку шкільних, районних, міських органів самоврядування дітей та відповідно до Положення про проведення обласної виставки-конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини», затвердженого Головою Координаційної ради молодих юристів Київської області при Головному управлінні юстиції у Київській області від 08.11.2012 року, плану роботи головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та угоди про співпрацю обласної ради дітей Київщини й Головного управління юстиції у Київській області


НАКАЗУЮ:

 1. Директору центру дитячої та юнацької творчості (Комісаренко В.І.):

  1. Організувати та провести районний етап конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини» відповідно до Положеня (додаток 1).

  2. Затвердити склад журі районного етапу конкурсу.

 1. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

  1. Організувати та провести з 22 по 27 листопада 2012 р. в загальноосвітніх навчальних закладах конкурс дитячого малюнка «Право очима дітей»

  2. Роботи переможців шкільного етапу конкурсу для участі у районному етапі, оформлені відповідно до Положення подати на розгляд журі районного етапу в ЦДЮТ до 28 листопада 2012 р.

 2. Журі районного етапу Конкурсу підвести підсумки та подати роботи переможців в загально-методичний відділ комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» до 1 грудня 2012 року.

 3. Відповідальність за виконання наказу покласти на методиста РМК Графінову М.А.

 4. Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти Притулу І.В.


Начальник відділу освіти

Богуславської РДА С.М. Музиченко


Підготувала Графінова М.А.

З наказом ознайомлені: Комісаренко В.І.

керівники ЗНЗ

Додаток 1

до наказу відділу освіти

Богуславської РДА

від 22.11.2012 р. № 463


Положення

про проведення обласної виставки-конкурсу

дитячого малюнку «Право очима дитини»

 1. ^

  Загальні положення


1.1.Організаторами обласної виставки-конкурсу дитячого малюнку «Право очима дитини» (далі виставка-конкурс) є Обласна рада дітей Київщини та Координаційна рада молодих юристів Київської області при Головному управлінні юстиції у Київській області.
^

1.2. Виставка-конкурс проводиться поетапно:

1.2.1. І етап – районні (міські) конкурси. Термін проведення – листопад 2012 року.


1.2.2. ІІ етап – обласний конкурс. Термін проведення – грудень 2012 року (приурочено до святкування Дня прав людини).

 1. Мета виставки-конкурсу

2.1. Виставка-конкурс проводиться з метою виявлення й підтримки юних талантів та обдарувань, сприяння духовно-моральному, естетичному вихованню дітей, формуванню правової культури дітей та учнівської молоді, активізація діяльності та розвитку шкільних, районних та міських органів самоврядування дітей і молоді.

^ 3. Умови участі у виставці-конкурсі

3.1. У виставці-конкурсі беруть участь органи учнівського самоврядування, вихованці гуртків, творчих об’єднань загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів Київщини у двох вікових категорій:

3.1.1. І категорія – 9-13 років;

3.1.2. ІІ категорія – 13-17 років;

3.2. Виставка-конкурс проводиться в номінаціях:

3.2.1. «Живопис»;

3.2.2. «Графіка».

3.3. Для участі в обласному етапі виставки-конкурсу подається по одній роботі переможців І етапу з кожної вікової категорії.

3.4. На виставку-конкурс подаються індивідуальні творчі роботи (колективні роботи не приймаються), виконані в довільній графічній або живописній техніці.

3.5. Подані роботи мають відповідати таким вимогам:

   1. Тема малюнку: «Право очима дитини».

   2. Формат роботи: малюнок – А-4 або А-2.

   3. На зворотному боці кожної конкурсної роботи повинен бути надрукований ярлик розміром 8х4 см, в якому необхідно вказати українською мовою: назву роботи, техніку виконання, прізвище, повне ім’я та вік автора роботи, навчальний заклад, повну домашню адресу, контактний телефон.

3.6. Для участі у виставці-конкурсі необхідно подати анкету-заявку (додаток 2) окремо на кожну номінацію. При поданні конкурсної роботи конкурсанти погоджуються на обробку відповідної інформації, в тому числі персональних даних, визнають результати виставки-конкурсу.

3.7. Термін подання виставкових матеріалів та заявки на участь не пізніше ^ 1 грудня 2012 року за адресою: загально-методичний відділ комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», б-р. 50-річчя Перемоги, 90, м. Біла Церква, 09113, тел./факс (04563) 6-46-45, 4-18-27, e-mail: marta76210@mail.ru.

3.8. Роботи, що не відповідають вимогам, зазначеним у п.п. 3.3-3.7. до участі у виставці-конкурсі не допускаються.

3.8. Конкурсні роботи підлягають поверненню протягом 10 робочих днів з дня завершення виставки-конкурсу.

^ 4. Організаційний комітет та журі виставки-конкурсу

4.1. Для організації та проведення І та ІІ етапів виставки-конкурсу за місцем їх проведення створюються організаційні комітети, до складу яких входять представники управлінь юстиції району (міста), органів учнівського самоврядування, керівники позашкільних навчальних закладів, працівники органів управління освітою та науково-методичних установ, представники місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, товариств, благодійних фондів тощо (за згодою).

4.2. До повноважень організаційного комітету входять:

4.2.1. здійснення організаційної роботи щодо проведення виставки-конкурсу;

4.2.2. оформлення документації щодо проведення виставки-конкурсу та підведення підсумків;

4.2.3. сприяння висвітленню результатів виставки-конкурсу в засобах масової інформації.

4.3. До складу журі виставці-конкурсу можуть входити члени обласної ради дітей Київщини, Координаційної ради молодих юристів Київської області при Головному управлінні юстиції у Київській області, Головного управління юстиції у Київській області, працівники закладів освіти.

До складу журі виставці-конкурсу не можуть входити особи, які є учасниками Конкурсу.

^ 5. Визначення і нагородження переможців

5.2. Роботи оцінюються за такими критеріями:

5.2.1. Повнота розкриття теми, цілісність художнього враження.

5.2.2. Оригінальність твору.

5.2.3. Рівень володіння технікою виконання, матеріалом.

5.2.4. Творчий підхід.

5.3. Журі визначає переможців виставки-конкурсу з кожної номінації у кожній віковій категорії й залишає за собою право вручення спеціальних призів.

5.4. Переможці нагороджуються грамотами Головного управління юстиції у Київській області.

5.5. Результати виставки-конкурсу висвітлюються у засобах масової інформації.


Додаток до Положення про проведення обласної виставки-конкурсу дитячого малюнку «Право очима дитини»


ЗАЯВКА

на участь в обласній виставці-конкурсі

дитячого малюнку «Право очима дитини» 1. Прізвище, ім’я, по-батькові ____________________________________________

 2. Назва роботи

____________________________________________

 1. Номінація

____________________________________________

 1. Повна назва навчального закладу ____________________________________________

 2. Назва гуртка, творчого об’єднання

____________________________________________

 1. Прізвище, ім’я, по-батькові керівника (повністю) ____________________________________________

7. Контактний телефон _________________________Схожі:

Наказ №463 Про проведення районного конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини» iconНаказ №87 Про підсумки районного етапу конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»
Богуславської рда від 22. 02. 2012 р. №67 «Про проведення конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» та з метою підвищення...
Наказ №463 Про проведення районного конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини» iconНаказ №237 Про проведення районного конкурсу дитячого малюнка «Футбольна Хмельниччина очима дітей»
Хмельницької обласної державної адміністрації від 18. 04. 2012 №1021 та наказу управління освіти і науки Хмельницької обласної державної...
Наказ №463 Про проведення районного конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини» iconУмови проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Хліб очима дітей» Загальні положення
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України протягом квітня...
Наказ №463 Про проведення районного конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини» iconНаказ №63 Про проведення конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»
До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів віком від 6 до...
Наказ №463 Про проведення районного конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини» iconНаказ №67 Про про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Ми зразкові пішоходи! А ви зразкові водії?»
Директорам загальноосвітніх навчальних закладів організувати та провести в загальноосвітніх навчальних закладах конкурс дитячого...
Наказ №463 Про проведення районного конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини» iconРішення від 21 лютого 2013 року №339-vі про затвердження Положення про районний конкурс дитячого малюнка «День Перемоги очима дітей»
Затвердити Положення про районний конкурс дитячого малюнка «День Перемоги очима дітей» (додається)
Наказ №463 Про проведення районного конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини» iconПоложення про проведення обласної виставки-конкурсу дитячого малюнку «Право очима дитини» Загальні положення
Голова Координаційної ради молодих юристів Київської області при Головному управлінні юстиції у Київській області
Наказ №463 Про проведення районного конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини» iconНаказ №320/156 Про організацію проведення районної виставки-конкурсу дитячого малюнка „Професія моєї мрії
Про організацію проведення районної виставки-конкурсу дитячого малюнка „Професія моєї мрії”
Наказ №463 Про проведення районного конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини» iconНаказ №225 Про проведення районного етапу міжнародного конкурсу дитячого малюнка «Жили були дівчинка і хлопчик, і вони хотіли разом зробити світ кращим…»
Директорам загальноосвітніх навчальних закладів організувати та провести в загальноосвітніх навчальних закладах конкурс дитячого...
Наказ №463 Про проведення районного конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини» iconНаказ №180/373 Про організацію проведення обласної виставки-конкурсу дитячого малюнка „Професія моєї мрії у 2011 році
Про організацію проведення обласної виставки-конкурсу дитячого малюнка „Професія моєї мрії” у 2011 році
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи