Урок 1 Тема. Вступ. Повторення матеріалу за курс початкової школи. Мета: повторити означення дій додавання І віднімання, залежності між компонентами цих дій icon

Урок 1 Тема. Вступ. Повторення матеріалу за курс початкової школи. Мета: повторити означення дій додавання І віднімання, залежності між компонентами цих дій




Скачати 31.78 Kb.
НазваУрок 1 Тема. Вступ. Повторення матеріалу за курс початкової школи. Мета: повторити означення дій додавання І віднімання, залежності між компонентами цих дій
Дата конвертації08.12.2012
Розмір31.78 Kb.
ТипУрок
1. /математика-5/urok_01.doc
2. /математика-5/urok_02.doc
3. /математика-5/urok_03.doc
4. /математика-5/urok_04.doc
5. /математика-5/urok_05.doc
6. /математика-5/urok_06.doc
7. /математика-5/urok_07.doc
8. /математика-5/urok_08.doc
9. /математика-5/urok_09.doc
10. /математика-5/urok_10.doc
11. /математика-5/urok_100.doc
12. /математика-5/urok_101.doc
13. /математика-5/urok_102.doc
14. /математика-5/urok_103.doc
15. /математика-5/urok_104.doc
16. /математика-5/urok_105.doc
17. /математика-5/urok_106.doc
18. /математика-5/urok_107.doc
19. /математика-5/urok_108.doc
20. /математика-5/urok_109.doc
21. /математика-5/urok_11.doc
22. /математика-5/urok_110.doc
23. /математика-5/urok_111.doc
24. /математика-5/urok_112.doc
25. /математика-5/urok_113.doc
26. /математика-5/urok_114.doc
27. /математика-5/urok_115.doc
28. /математика-5/urok_116.doc
29. /математика-5/urok_117.doc
30. /математика-5/urok_118.doc
31. /математика-5/urok_119.doc
32. /математика-5/urok_12.doc
33. /математика-5/urok_120.doc
34. /математика-5/urok_121.doc
35. /математика-5/urok_122.doc
36. /математика-5/urok_123.doc
37. /математика-5/urok_124.doc
38. /математика-5/urok_125.doc
39. /математика-5/urok_13.doc
40. /математика-5/urok_14.doc
41. /математика-5/urok_15.doc
42. /математика-5/urok_16.doc
43. /математика-5/urok_17.doc
44. /математика-5/urok_18.doc
45. /математика-5/urok_19.doc
46. /математика-5/urok_20.doc
47. /математика-5/urok_21.doc
48. /математика-5/urok_22.doc
49. /математика-5/urok_23.doc
50. /математика-5/urok_24.doc
51. /математика-5/urok_25.doc
52. /математика-5/urok_26.doc
53. /математика-5/urok_27.doc
54. /математика-5/urok_28.doc
55. /математика-5/urok_29.doc
56. /математика-5/urok_30.doc
57. /математика-5/urok_31.doc
58. /математика-5/urok_32.doc
59. /математика-5/urok_33.doc
60. /математика-5/urok_34.doc
61. /математика-5/urok_35.doc
62. /математика-5/urok_36.doc
63. /математика-5/urok_37.doc
64. /математика-5/urok_38.doc
65. /математика-5/urok_39.doc
66. /математика-5/urok_40.doc
67. /математика-5/urok_41.doc
68. /математика-5/urok_42.doc
69. /математика-5/urok_43.doc
70. /математика-5/urok_44.doc
71. /математика-5/urok_45.doc
72. /математика-5/urok_46.doc
73. /математика-5/urok_47.doc
74. /математика-5/urok_48.doc
75. /математика-5/urok_49.doc
76. /математика-5/urok_50.doc
77. /математика-5/urok_51.doc
78. /математика-5/urok_52.doc
79. /математика-5/urok_53.doc
80. /математика-5/urok_54.doc
81. /математика-5/urok_55.doc
82. /математика-5/urok_56.doc
83. /математика-5/urok_57.doc
84. /математика-5/urok_58.doc
85. /математика-5/urok_59.doc
86. /математика-5/urok_60.doc
87. /математика-5/urok_61.doc
88. /математика-5/urok_62.doc
89. /математика-5/urok_63.doc
90. /математика-5/urok_64.doc
91. /математика-5/urok_65.doc
92. /математика-5/urok_66.doc
93. /математика-5/urok_67.doc
94. /математика-5/urok_68.doc
95. /математика-5/urok_69.doc
96. /математика-5/urok_70.doc
97. /математика-5/urok_71.doc
98. /математика-5/urok_72.doc
99. /математика-5/urok_73.doc
100. /математика-5/urok_74.doc
101. /математика-5/urok_75.doc
102. /математика-5/urok_76.doc
103. /математика-5/urok_77.doc
104. /математика-5/urok_78.doc
105. /математика-5/urok_79.doc
106. /математика-5/urok_80.doc
107. /математика-5/urok_81.doc
108. /математика-5/urok_82.doc
109. /математика-5/urok_83.doc
110. /математика-5/urok_84.doc
111. /математика-5/urok_85.doc
112. /математика-5/urok_86.doc
113. /математика-5/urok_87.doc
114. /математика-5/urok_88.doc
115. /математика-5/urok_89.doc
116. /математика-5/urok_90.doc
117. /математика-5/urok_91.doc
118. /математика-5/urok_92.doc
119. /математика-5/urok_93.doc
120. /математика-5/urok_94.doc
121. /математика-5/urok_95.doc
122. /математика-5/urok_96.doc
123. /математика-5/urok_97.doc
124. /математика-5/urok_98.doc
125. /математика-5/urok_99.doc
Урок 1 Тема. Вступ. Повторення матеріалу за курс початкової школи. Мета: повторити означення дій додавання І віднімання, залежності між компонентами цих дій
Тема. Повторення курсу початкової школи
Урок №3 Тема. Ряд натуральних чисел. Мета: узагальнити І поглибити знання учнів про натуральні числа; формувати вміння розпізнавати натуральні числа, наводити їх приклади
Тема. Цифри. Десятковий запис натуральних чисел
Тема. Цифри. Десятковий запис натуральних чисел
Тема. Цифри. Десятковий запис чисел
Тема. Відрізок. Довжина відрізка
Тема. Відрізок. Довжина відрізка
Методичні рекомендації до виконання вправ
Тема. Площина. Пряма. Промінь
Тема. Множення десяткових дробів
Урок №101 Тема. Ділення десяткових дробів. Мета: встановити правило ділення десяткового дробу на натуральне число; формувати вміння застосовувати це правило в різних ситуаціях ділення десяткового дробу на натуральне число
Тема. Ділення десяткових дробів
Урок №103 Тема. Ділення десяткових дробів. Мета: встановити правила ділення десяткового дробу на десятковий дріб; виробляти вміння застосування цього правила
Тема. Ділення десяткових дробів
Тема. Ділення десяткових дробів
Тема. Ділення десяткових дробів
Урок №107 Тема. Ділення десяткових дробів. Мета: сформувати уміння учнів застосовувати знання та вміння щодо арифметичних дій з десятковими дробами до розв'язання задач на скла­дання і розв'язання рівнянь
Тема. Ділення десяткових дробів
Урок №109 Тема. Множення і ділення десяткових дробів
Тема. Площина. Пряма. Промінь
Урок №110 Тема. Множення і ділення десяткових дробів. Мета: перевірити якість засвоєння програмних знань з теми та визна­чити рівень сформованості умінь і навичок
Урок №111 Тема. Середнє арифметичне. Середні величини. Мета: сформувати вміння знаходити середнє арифметичне і розв'я­зувати вправи на застосування цього поняття
Тема. Середнє арифметичне. Середні величини
Тема. Середнє арифметичне, середнє значення величин
Урок №114 Тема. Відсотки. Мета: сформувати в учнів поняття про відсоток; вміння записувати відсотки десятковими і звичайними дробами
Урок №115 Тема. Відсотки. Знаходження відсотків від числа. Мета: ознайомити учнів із знаходженням відсотків від даного числа; сформувати вміння записувати відсотки від числа і розв'язувати задачі, що передбачають цю дію
Тема. Відсотки. Знаходження відсотків від числа
Тема. Відсотки. Знаходження відсотків від числа
Урок №118 Тема. Знаходження числа за його відсотками. Мета: сформувати поняття знаходження числа за його відсотком (дробом); виробити вміння використовувати завдання, що передбачають знаходження числа за його відсотками
Тема. Знаходження числа за його відсотком
Тема. Координатний промінь
Тема. Знаходження числа за його відсотками
Тема. Знаходження числа за його відсотками
Тема. Масштаб
Тема. Масштаб
Тема. Ділення десяткових дробів
Урок №125 Тема. Середнє арифметичне. Відсотки
Тема. Шкали. Координатний промінь
Тема. Порівняння натуральних чисел
Тема. Розв’язування задач
Тема. Натуральні числа
Урок №17 Тема. Тематична контрольна робота №1
Тема. Додавання натуральних чисел
Тема. Властивості додавання натуральних чисел
Тема. Додавання натуральних чисел. Властивості додавання
Урок №21 Тема. Віднімання натуральних чисел. Мета: ввести поняття І зміст дії віднімання; сформувати навички віднімання багатоцифрових чисел
Тема. Віднімання натуральних чисел
Тема. Віднімання натуральних чисел. Властивості віднімання
Тема. Числові і буквені вирази. Формули
Тема. Числові і буквені вирази. Формули
Тема. Числові і буквені вирази. Формули. Властивості додавання і віднімання
Урок 27 Тема. Додавання І віднімання натуральних чисел. Вирази. Мета: перевірити засвоєння учнями теми «Додавання І віднімання натуральних чисел. Вирази»
Урок №28 Тема уроку. Рівняння. Мета: формування поняття рівняння, кореня рівняння (розв'язку); вироблення навичок розв'язування рівнянь за правилами знаходження невідомих компонентів додавання І віднімання
Тема. Рівняння
Урок №30 Тема. Рівняння. Мета: відпрацювання навичок учнів застосовувати набуті знання для розв'язання рівнянь І задач за допомогою рівнянь
Тема. Кут. Позначення кутів
Урок №32 Тема уроку
Тема. Види кутів. Вимірювання кутів
Тема. Види кутів. Вимірювання кутів
Тема. Вимірювання кутів. Види кутів
Тема. Вимірювання кутів. Види кутів
Тема. Многокутники. Рівні фігури
Тема. Прямокутник
Тема. Трикутник і його види
Тема. Трикутник і його види
Урок №41 Тема. Рівняння. Кути. Прямокутник. Трикутник І його види
Тема. Рівняння. Кути. Трикутники
Тема. Множення. Переставна властивість множення
Закон множення. Мета: формувати в учнів навички розв'язання текстових задач із за­стосуванням арифметичних дій (у тому числі й множення) та виконання додавання, віднімання і множення натуральних чисел
Тема. Множення натуральних чисел
Тема. Сполучна і розподільна властивості множення
Тема. Сполучна і розподільна властивість множення
Урок №48 Тема. Сполучна І розподільна властивість множення. Мета: повторити одиниці вимірювання величин; відпрацювати вміння виконувати множення величин із застосуванням сполучної та роз­подільної властивостей множення
Тема. Ділення
Тема. Ділення
Урок №51 Тема. Ділення. Мета: навчити розв'язувати текстові задачі, що потребують викори­стання залежностей між величинами, в тому числі й розв'язувати задачі за допомогою рівнянь
Урок №52 Тема. Ділення. Мета: навчити учнів розв'язувати текстові задачі на складання рів­нянь; відпрацьовувати навички розв'язування рівнянь на застосування різних правил залежностей компонентів арифметичних дій
Урок №53 Тема. Множення І ділення натуральних чисел
Тема. Множення і ділення натуральних чисел. Властивості множення
Тема. Ділення з остачею
Тема. Ділення з остачею
Тема. Квадрат і куб числа
Урок №58 Тема. Площа. Площа прямокутника. Мета: ввести поняття одиниці виміру площі; формувати навички ро­боти з різними одиницями вимірювання площ та обчислення площі пря­мокутника І квадрата
Тема. Площа. Площа прямокутника
Тема. Прямокутний паралелепіпед і його об'єм
Тема. Прямокутний паралелепіпед і його об'єм
Тема. Прямокутний паралелепіпед і його об'єм
Тема. Ділення з остачею. Площа прямокутника. Прямокутний паралелепіпед і його об'єм
Тема. Ділення з остачею. Площа прямокутника. Прямокутний паралелепіпед і його об'єм
Тема. Уявлення про звичайні дроби
Тема. Уявлення про звичайні дроби
Урок №67 Тема. Уявлення про звичайний дріб. Мета: навчити застосовувати знання про звичайний дріб, його запис та зміст для розв'язування простих задач на дроби; перевірити засвоєння учнями названого матеріалу
Тема. Правильні і неправильні дроби. Порівняння дробів
Тема. Правильні і неправильні дроби. Порівняння дробів
Тема. Правильні і неправильні дроби. Порівняння дробів
Тема. Додавання і віднімання дробів з однаковими знаменниками
Урок №72 Тема. Додавання І віднімання дробів з однаковими знаменниками. Мета: відпрацювати І вдосконалити навички розв'язання зав­дань, що передбачають виконання дій додавання І віднімання дробів з од­наковими знаменниками
Тема. Дроби і ділення натуральних чисел
Тема. Мішані числа
Тема. Мішані числа
Урок 76 Тема. Мішані числа. Мета: відпрацювати навички застосування правил додавання і від­німати мішаних чисел, дробові частини яких мають однакові знаменники та виконання завдання, що передбачають застосування цих правил
Урок 77 Тема. Мішані числа
Урок 78 Тема. Звичайні дроби й дії з ними
Урок 79 Тема. Звичайні дроби. Мета: перевірити засвоєння програмних знань з теми «Звичайні дро­би» І навички розв'язання програмних задач
Урок 80 Тема. Уявлення про десяткові дроби. Мета: формувати поняття про десятковий дріб; уміння записувати й читати десяткові дроби, спираючись на знання розрядів десяткового дробу
Урок 81 Тема. Уявлення про десяткові дроби. Мета
Урок 82 Тема. Уявлення про десятковий дріб. Мета
Урок 83 Тема. Порівняння десяткових дробів. Мета: сформувати в учнів поняття порівняння десяткових дробів та правила порівняння десяткових дробів; умінь порівнювати десяткові дро­би, використовуючи правила
Урок 84 Тема. Порівняння десяткових дробів. Мета: відпрацювання умінь порівнювати десяткові дроби із застосу­ванням правила порівняння дробів та розв'язувати задачі, що передбача­ють застосування цього правила
Урок 85 Тема. Порівняння десяткових дробів. Мета
Урок 86 Тема. Округлення десяткових дробів. Мета: ознайомити учнів з поняттям округлення чисел до певного роз­ряду; формувати вміння використовувати правило округлення чисел для розв'язання вправ
Урок 87 Тема. Округлення десяткових дробів. Мета: закріпити знання алгоритму округлення десяткового дробу до повного розряду; відпрацювати навички розв'язування задач, що пере­дбачають застосування округлення чисел
Урок 88 Тема. Додавання І віднімання десяткових дробів. Мета
Урок 89 Тема. Додавання І віднімання десяткових дробів. Мета
Урок 90 Тема. Додавання І віднімання десяткових дробів. Мета: познайомити учнів з виконанням переставної І сполучної влас­тивостей додавання десяткових дробів; навчитись використовувати їх для реалізації обчислень
Урок 91 Тема. Додавання І віднімання десяткових дробів. Мета
Урок 92 Тема. Додавання І віднімання десяткових дробів. Мета: узагальнити досвід учнів, набутий під час вивчення теми «Додавання І віднімання десяткових дробів»; перевірити ступінь засвоєння знань, умінь учнів з теми
Урок 93 Тема. Поняття про десятковий дріб
Урок 94 Тема. Поняття про десятковий дріб. Порівняння, округлення, додавання І віднімання десяткових дробів
Тема. Множення десяткових дробів
Урок №96 Тема. Множення десяткових дробів. Мета: вдосконалити знання учнів правилом множення десяткового дробу на 0,1; 0,01 І т д.; закріпити знання правил множення десяткового дробу на 10
Тема. Множення десяткових дробів
Тема. Множення десяткових дробів
Тема. Множення десяткових дробів

1.1. Натуральні числа

УРОК 1

Тема. Вступ. Повторення матеріалу за курс початкової школи.

Мета: повторити означення дій додавання і віднімання, залежності між компонентами цих дій.

Тип уроку: повторення і систематизація знань.

Хід уроку

І. Вступ

 Після першого знайомства з класом доречним буде невелике вступне слово, в якому вчитель на свій розсуд може розповісти учням цікаві факти щодо значення математики в історії людства і в сучасному житті або ж запропонувати учням послухати таку розповідь.

Якщо в темну безхмарну ніч подивитися на небо, можна побачити безліч зірок. Найближчою до нас зіркою є Сонце. Навколо Сонця руха­ються 9 планет і серед них наша планета — Земля. Земля має форму кулі, навколо якої замкненою кривою обертається її супутник — Місяць.

За допомогою математики люди навчились визначати відстань до зірок, висоту гір і глибину океанів, розраховувати міцність будівель, ма­шин, космічних апаратів і багато чого іншого, необхідного людям. Наве­демо деякі цікаві відомості.

Промінь світла проходить за секунду 300 000 км. Від Сонця до Землі він йде 8 хвилин 18 секунд, а до найвіддаленішої планети Плутон промінь Сонця досягне більш ніж за 5 днів.

Менш ніж поверхні Землі займає суходіл, і більш ніж займають моря і океани. В повітрі міститься води в 11 разів більше, ніж у всіх річках на земній кулі. Найвища вершина земної кулі — Еверест (у Гімалаях), її висота 8848 м, а найглибша впадина — Маріанська (Тихий океан) — її глибина 11 022 м.

Для забезпечення життя майже 6 млрд жителів Землі щорічно зби­рається 1200 млн т зерна, з морських глибин виловлюється 70 000 000 т різної риби, вирощується 100 000 000 т м'яса свійських тварин. Для своїх потреб населення Землі використовує велику кількість палива, для чого щорічно з повітря витрачається 4900 млн т кисню і виділяється 5800 млн т вуглекислого газу, що отруює повітря.


II. Повторення і систематизація

Запитання до класу

  • Як виконується додавання? віднімання?

  • Як називаються числа під час додавання?

  • Як перевірити, чи правильно виконано додавання?

  • Як називаються числа під час віднімання?

  • Як перевірити, чи правильно виконано віднімання?

  • Чи завжди можна виконати віднімання?

Після цього учням можна запропонувати виконати такі усні вправи:

    1. Додайте: 58 і 9; 7 і 19; 45 і 24; 62 і 39.

    2. Відніміть: 7 від 15; 6 від 22; від 42 число 9; від 46 число 9.

    3. Сосна вища за тополю на 5 м, а тополя вища за дуб на 3 м. Висота дуба 14 м. Знайдіть висоту сосни.


ЗАЛЕЖНІСТЬ МІЖ КОМПОНЕНТАМИ І РЕЗУЛЬТАТАМИ ДІЙ ПІД ЧАС ДОДАВАННЯ ТА ВІДНІМАННЯ

Запитання до класу

  • Як знайти невідомий доданок х, якщо відома сума двох доданків 500 і один з доданків 200?

(Запитання і відповідь бажано супроводжувати записом на дошці:

х + 200 = 500, х = 500 – 200, х = 300)

Як знайти зменшуване у, якщо відома різниця 40 і від'ємник 80?

(у – 80 = 40, у = 40 + 80, у = 120)

  • Як знайти від'ємник к, якщо відоме зменшуване 150 і різниця 50?

(150 – k = 50, k = 150 – 50, k = 100)

Отже, щоб знайти:

  • невідомий доданок, треба...

  • невідоме зменшуване, треба...

  • невідомий від'ємник, треба...

Разом з учителем учні повторюють правила, після чого можна запро­понувати усні вправи.

  1. Розв'яжіть рівняння:

а) х + 30 = 45; б) 24 + а = 50; в) х – 12 = 38; г) 40 – у = 17.

  1. Маса кавуна і дині разом 12кг. Маса дині 5 кг. Чому дорівнює маса кавуна?


III. Розв'язування вправ на повторення

    1. Виконайте дії і зробіть перевірку:

а) 108 040 + 94 087; б) 27 315 – 8 564; в) 600 100 – 43 507.

    1. Розв'яжіть рівняння і зробіть перевірку:

а) х + 174 = 382; б) 570 + х = 630; в) 720 – у = 280; г) k – 325 = 647.

 (Оскільки цей урок є першим у навчальному році, доцільним буде по­вторення про правильний запис під час додавання і віднімання чисел «у стовпчик».)

    1. З літопису відомо, що взимку 401 року Чорне море покрилося кригою. Таке явище повторилося через 610 років, а потім ще через 609 років. Обчисліть, в які саме роки мали місце ці надзвичайні явища природи і скільки часу минуло після останнього з них.

    2. № 16.


IV. Підсумок уроку

Наприкінці уроку доречно ще раз повторити з учнями основні прави­ла, про які йшлося на уроці і нагадати учням, що саме ці правила і власти­вості треба буде використати під час розв'язання домашнього завдання.


V. Домашнє завдання

п. 1, № 13 (1-8); 14; 17.



С.П.Бабенко УРОКИ МАТЕМАТИКИ 5 клас Урок 1



Схожі:

Урок 1 Тема. Вступ. Повторення матеріалу за курс початкової школи. Мета: повторити означення дій додавання І віднімання, залежності між компонентами цих дій iconТема: Додавання і віднімання десяткових дробів
Мета: Формування в учнів навичок обчислень за допомогою дій додавання і віднімання десяткових дробів на основі використання законів...
Урок 1 Тема. Вступ. Повторення матеріалу за курс початкової школи. Мета: повторити означення дій додавання І віднімання, залежності між компонентами цих дій iconТема: додавання та віднімання звичайних дробів з однаковими знаменниками
Мета: формувати в учнів навики виконання дій віднімання та додавання дробів з однаковими знаменниками; розвивати обчислювальні навики,...
Урок 1 Тема. Вступ. Повторення матеріалу за курс початкової школи. Мета: повторити означення дій додавання І віднімання, залежності між компонентами цих дій iconВ., Козак О. П. Орієнтовне календарно – тематичне планування уроків математики у 4 класі на І семестр
Додавання в межах 1000. Зв'язок дій додавання і віднімання. Перевірка дії додавання
Урок 1 Тема. Вступ. Повторення матеріалу за курс початкової школи. Мета: повторити означення дій додавання І віднімання, залежності між компонентами цих дій iconУ I семестрі 48 год, 3 години на тиждень; у II семестрі 38 год, 2 години на тиждень Номер урок
Узагальнення та систематизація знань учнів щодо розв’язування нескладних рівнянь на основі залежності між компонентами арифметичних...
Урок 1 Тема. Вступ. Повторення матеріалу за курс початкової школи. Мета: повторити означення дій додавання І віднімання, залежності між компонентами цих дій iconТема: Додавання і віднімання десяткових дробів
Мета: Введення правила додавання і віднімання десяткових дробів; формування в учнів навичок виконання додавання та віднімання десяткових...
Урок 1 Тема. Вступ. Повторення матеріалу за курс початкової школи. Мета: повторити означення дій додавання І віднімання, залежності між компонентами цих дій iconУрок 8 Тема: Дії
Мета: Закріпити вміння учнів виконувати дії над натуральними числами, застосовувати властивості множення при обчисленні та спрощенні...
Урок 1 Тема. Вступ. Повторення матеріалу за курс початкової школи. Мета: повторити означення дій додавання І віднімання, залежності між компонентами цих дій iconТема: Додавання і віднімання десяткових дробів. Самостійна робота
Мета: Систематизація і поглиблення знань учнів; розвиток їх логічного мислення; діагностика якості засвоєння матеріалу
Урок 1 Тема. Вступ. Повторення матеріалу за курс початкової школи. Мета: повторити означення дій додавання І віднімання, залежності між компонентами цих дій iconН.І. Якимцева. 01 вересня 2010 р
Тема Повторення і систематизація вивченого матеріалу за курс основної школи (9 годин)
Урок 1 Тема. Вступ. Повторення матеріалу за курс початкової школи. Мета: повторити означення дій додавання І віднімання, залежності між компонентами цих дій iconН.І. Якимцева. 01 вересня 2010 р
Тема Повторення і систематизація вивченого матеріалу за курс основної школи (10 годин)
Урок 1 Тема. Вступ. Повторення матеріалу за курс початкової школи. Мета: повторити означення дій додавання І віднімання, залежності між компонентами цих дій iconУрок-подорож з математики 1 клас на тему: Країна чисел. Закріплення вивченого матеріалу. Розв'язування прикладів на додавання і
Тема: Країна чисел. Закріплення вивченого матеріалу. Розв’язування прикладів на додавання і віднімання в межах 20. Розв’язування...
Урок 1 Тема. Вступ. Повторення матеріалу за курс початкової школи. Мета: повторити означення дій додавання І віднімання, залежності між компонентами цих дій iconУрок-гра „ Кращий математик року Мета уроку. Підсумкове повторення матеріалу, узагальнення знань учнів за курс алгебри і геометрії 7 класу; виховання наполегливості, старанності
Мета уроку. Підсумкове повторення матеріалу, узагальнення знань учнів за курс алгебри і геометрії 7 класу; виховання наполегливості,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи