Рішення від 21. 09. 2011 №70/9 м. Чернівці Про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану при Садгірській районній раді icon

Рішення від 21. 09. 2011 №70/9 м. Чернівці Про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану при Садгірській районній раді
НазваРішення від 21. 09. 2011 №70/9 м. Чернівці Про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану при Садгірській районній раді
Дата конвертації26.03.2013
Розмір80.3 Kb.
ТипРішення


УКРАЇНА

САДГІРСЬКА РАЙОННА у м.ЧЕРНІВЦЯХ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

58025 м.Чернівці, вул.І.Підкови,2; тел. 560-275

РІШЕННЯ


від 21.09.2011 № 70/9

м.Чернівці

Про роботу відділу благоустрою та

санітарно-екологічного стану при


Садгірській районній раді

Заслухавши інформацію начальника відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану Меленчука С.М. „Про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану при Садгірській районній раді”, виконавчий комітет районної ради зазначає, що в районі систематично проводиться відповідна робота по наведенню та утриманню належного санітарно-екологічного стану.


Постійно проводиться робота по забезпеченню необхідного санітарного стану тротуарів, прилоткової частини доріг, прибудинкових територій будинків місцевих рад, а також територій прилеглих до підприємств, організацій і установ району.

З залученням підприємств, організацій та загально-навчальних закладів приведено в належний санітарний стан сквери і зелені зони.

В 2011 році виконано роботи по обрізці гілок дерев, живоплоту та посаджено 950 дерев і кущів, проведена окопка близько 1000 дерев, приведено в належний санітарний стан Центральне Садгірське кладовище, Алею Слави та єврейське по вул. Горішній.

З метою впорядкування водовідведення влаштовано кювети та встановлено перехідні труби на в’їздах в подвір’я по вул. Д.Лукіяновича і частково на вул. Московській, а також розчищено шанці біля окремих будинковолодінь на 12 вулицях та провулках.

Окремими ділянками прибрано береги та русла малих річок Мошків, Задубрівка, Шубранець, Потіт і річки Прут.

За 7 місяців поточного року ліквідовано 85 стихійний смітник.

Відремонтовано та пофарбовано 82 павільйони зупинок громадського транспорту та встановлено 3 нових.

Проведено хлоруванню 22 громадських криниць

В районі організовано вивіз твердо-побутових відходів і сміття від 6136 приватних будинковолодінь на 229 вулицях (~ 97 % від наявних) та підприємствами, шляхом встановлення контейнерів фірми “Альфатер Чернівці” МКП „Чернівціспецкомунтранс”.

За звітний період перезаключено 255 угод на вивіз ТПВ з суб’єктами господарювання району.

З початку року складено 492 протоколи про адміністративні правопорушення, з них за порушення правил благоустрою та санітарно-екологічного стану 83 і оформлено 85 актів, в також дано 1023 попередженя.

Видано 35 ордерів на проведення земляних робіт на суму 3094 гривні.

Поряд з цим, в роботі по покращенню санітарно-екологічного стану та благоустрою району є ряд недоліків. Не досягнуто своєчасного прибирання і утримання в належному санітарному стані закріплених та прилеглих територій всіма суб”єктами господарювання. Мають місце випадки зриву затверджених графіків вивезення твердо-побутових відходів з приватного сектора.

Виходячи з вищезазначеного, виконком районної ради


ВИРІШИВ: 1. Інформацію „Про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану при Садгірській районній раді” взяти до відома.

1.2. Відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану при виконавчому комітеті районної ради (Меленчуку С.М.) :

1.3.Забезпечити щоденний контроль за прибиранням тротуарів, прилоткової частини доріг, прибудинкових територій будинків місцевих рад, територій закріплених за підприємствами, організаціями і установами району.

1.4. Продовжити роботи по організації вивозу твердо-побутових відходів та сміття від приватних будинковолодінь.

1.5. Проводити відповідну роботу з суб”єктами господарювання і мешканцями району по прибиранню та утриманню в належному санітарно-екологічному стані берегів та русел малих річок Мошків, Задубрівка, Шубранець Потіт, річки Прут.

1.6. Вжити заходи щодо влаштування кюветів біля будинковолодінь вздовж вулиць району.

1.7. Залучати до співпраці органи самоорганізації населення району та депутатів районної ради.

1.8. Активізувати роботу по складанню протоколів до порушників правил благоустрою та санітарно-екологічного стану в районі.

2. Про хід виконання даного рішення заслухати на засіданні виконавчого комітету у листопаді 2011 року.

3. Рішення набирає чинності з дня його прийняття та підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті районної у місті ради в мережі Інтернет, за винятком інформації, яка містить персональні дані громадян.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради з питань діяльності виконавчих органів ради Малькова В.А., начальника управління житлово-комунального господарства Гордієнко О.Ю. та начальника відділу благоустрою та санітарно-еколочного стану Меленчука С.М.


^ Голова районної ради Ю.Бурега


ВИКОНАВЕЦЬ:

Заступник начальника

відділу благоустрою та

санітарно-екологічного стану

при районній раді Я. Барциховський


ПОГОДЖЕНО:

Заступник голови районної ради В.Василов


Заступник голови районної ради

з питань діяльності виконавчих

органів ради В.Мальков


Заступник голови районної ради

з питань діяльності виконавчих

органів ради, начальник

фінансового управління районної ради Т.Данілова


Начальник юридичного відділу Н. Ряба


^

І Н Ф О Р М А Ц І Я


про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану при Садгірській районній раді

З метою забезпечення належного санітарно-екологічного стану району силами КЖРЕПа № 15, підприємств, організацій і установ, інших суб”єктів господарювання району за 7 місяців 2011 року виконано значний обсяг робіт по санітарній очистці та благоустрою району, в тому числі і під час проведення місячника, а саме:

 1. Приведено і підтримуються в належному санітарно-екологічному стані

тротуари, прилоткова частина доріг та прибудинкова територія будинків місцевих рад, а також закріплені території за підприємствами, організаціями, установами, іншими суб”єктами господарювання та власниками приватних будинковолодінь району.

 1. Прибрано зелені зони та сквери на вулицях: Горішній, Я. Налепки,

Демократичній, Стефаника, М.Тореза, Учительській, Каштановій, Галицький шлях, Хотинській - Тернівській, Хотинській - Енергетичній, Хотинській – Дібровецькій, В.Александрі, І.Підкови, Перемоги, С.Галицького-Стефаника, Вересневій, М.Тореза – Артема, Заводській, Коломийській, Галицький шлях (біля стадіону “Мальва”). Активну участь у прибиранні скверів та зелених зон прийняли ЗНЗ № 31, 34, 37, 38, 39, 40, Училище професійної підготовки працівників міліції УМВС України в Чернівецькій області.

 1. Виконано роботи по обрізці гілок дерев та їх окопці на вул. Хотинській,

С.Галицького, М.Тореза, Заводській, а також знесено 85 аварійних дерев та посаджено біля 950 дерев та кущів.

 1. Приведено в належний санітарний стан Алею Слави, кладовища централь-

не „Садгірське”, „Євреейське” та в мікрорайонах “Ленківці”, „Стара Жучка”.

 1. Почищено 68 колодців зливової каналізації по вул.Галицький шлях,

М.Тореза, Хотинській, В.Александрі та відремонтовано 10.

 1. З метою впорядкування водовідведення в районі розчищено шанці біля окремих будинковолодінь на вул.Учительській, Каштановій, Стефаника, В.Александрі, С.Галицького, пров. Можайського.

 2. Окремими ділянками прибрані берега та русла річок Шубранець, Потіт, Прут і проведено роботи по розчистці прибережних смуг річок Мошків і Задубрівка. Крім цього, проводиться роз”яснювальна робота серед мешканців району щодо утримання берегів і русел малих річок в належному санітарно-екологічному стані.

 3. Відремонтовано і пофарбовано ^ 85 павільйонів зупинок громадського

автотранспорту по вул. М.Тореза, Галицький шлях, О.Вільшини, Коломийській, Заводській, Каштановій, Учительській, І.Підкови, Хотинській, Калинівській, Ткачука, В.Александрі, Д.Лукіяновича, С.Галицького, Перемоги, Стефаника, з них 3 встановлено нових на вул. Г.Шлях і Хотинській.

^ 9. Виконано роботи по хлоруванню 22 громадських криниць. 1. Завдяки співпраці райвиконкому з МКП „Чернівціспецкомунтранс” та

фірмою “Альтфатер-Чернівці”, органами самоорганізації населення, а також комунальним житловим ремонтно-експлуатаційним підприємством № 15 в районі організовано вивіз твердо-побутових відходів і сміття від 6136 приватних будинковолодінь на 229 вулицях (~ 97 % від наявних).

За звітний період перезаключено 255 угод на вивіз ТПВ з суб’єктами господарювання району.

За 7 місяців поточного року оплата мешканців складала:

 • фірмі “Альтфатер Чернівці” – (141.61%),

 • МКП “Чернівціспецкомунтранс” - (99,9%),

 • в середньому по району - 120,75 відсотки. 1. Ліквідовано 85 стихійних смітників, з них 25 силами суб’єктами

господарювання району.

 1. Вивезено: 1180 м3 твердих побутових відходів, змету 957 м3, сміття

1289 м3 .

 1. Знешкоджено 365 бродячих собак .

Відділом благоустрою та санітарно-екологічного стану видано 35 ордерів на проведення земляних робіт на суму 3094 гривні. Ведеться постійний контроль за своєчасним та якісним завершенням робіт.

З початку року складено 492 протоколи, з яких розглянуто на адміністра-тивній комісії при виконавчому комітеті районної у м.Чернівцях ради 492 та накладено штрафів на суму 40514 грн., поступило адмінштрафів 23806 гривні. Безпосередньо відділом благоустрою та санітарно-екологічного стану при райвиконкомі складено 83 протоколи на суму 22120 грн., 85 актів і дано 1023 попередженя.

Протягом вказаного періоду було проведено 51 спільний рейд, а саме:

 • по обстеженню зелених насаджень –31;

 • по перевірці ринків – 11;

 • інших – 9.

Також додатково розглянута та вдосканалена схема утримання в належному санітарно-екологічному стані території району, де включені конкретні виконавці, часи прибирання, техніка і відповідальні працівники.

Незважаючи на вищевикладене мешканці району продовжують утворювати стихійні сміттєзвалища (на вул. В.Василевської, Смоленській, Лінійній та інш.), які ліквідовуються щорічно, а також вивозиться сміття на берега річок та інші місця.

Поряд з цим, в роботі по покращенню санітарно-екологічного стану і благоустрою району є суттєві недоліки.

Мають місце випадки зриву затверджених графіків вивезення твердо-побутових відходів з приватного сектора.

Не здійснюється своєчасний покіс в скверах, газонах на шляховоді КП „Чернівецький виробничий трест зеленого господарства та протизсувних робіт”.

Несвоєчасно прибирають та утримують в належному санітарно-екологічному стані закріплені та прилеглі території, берега і русла річок, не проводять своєчасний покіс трав і бур”янів суб’єкти господарювання району та мешканці району, а саме:, СП “Новатех” - на вул.Галицький шлях, ринок „Буковина - Авто”, СП АТЗТ “Волинь ПАККО”, приватні підприємці Василинчук І.Г., Дубчак В.І., - на вул. Коломийській, Дистанція захисних лісонасаджень Львівської залізниці, ОТСББ „Світлина”– на вул. Заводській, приватні підприємці Хома М.М., Ширманова Л.Я. - на вул. М. Тореза, ТОВ „Адон-2003”, приватні підприємці Сербінський А.Ш., Запоточний Л.Д., НВФ “МЕД ЕКО” – на вул.Хотинській, ринок „Садгірський” МКП „Старт” – на вул. Перемоги та інші на яких провідними фахівцями відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану складено протоколи та притягнуто до адміністративної відповідальності.


Начальник відділу благоустрою

та санітарно-екологічного стану

при районній раді С. МеленчукСхожі:

Рішення від 21. 09. 2011 №70/9 м. Чернівці Про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану при Садгірській районній раді iconРозпорядження голови ради від 11. 03. 2013 №34-р
...
Рішення від 21. 09. 2011 №70/9 м. Чернівці Про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану при Садгірській районній раді iconРозпорядження голови районної ради від 04. 03. 2013 №12-р
...
Рішення від 21. 09. 2011 №70/9 м. Чернівці Про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану при Садгірській районній раді iconРішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р. №32 від 23. 06. 2011 р. №32 положенн я про відділ благоустрою та санітарно
Відділ благоустрою та санітарно-екологічного стану (надалі відділ) при виконкомі Садгірської районної ради створений для виконання...
Рішення від 21. 09. 2011 №70/9 м. Чернівці Про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану при Садгірській районній раді iconРішення від 16. 09. 2011 року №35 м. Чернівці Про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану по забезпеченню
Постійно проводиться робота по забезпеченню необхідного санітарного стану тротуарів, прилоткової частини доріг, прибудинкових територій...
Рішення від 21. 09. 2011 №70/9 м. Чернівці Про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану при Садгірській районній раді iconІнформаці я про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану по забезпеченню належного санітарного стану та благоустрою району
Кжрепа №15, підприємств, організацій І установ, інших суб”єктів господарювання району за 7 місяців 2011 року виконано значний обсяг...
Рішення від 21. 09. 2011 №70/9 м. Чернівці Про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану при Садгірській районній раді iconІнформаці я про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану по забезпеченню належного санітарного стану та благоустрою району
Кжрепа №15, підприємств, організацій І установ, інших суб”єктів господарювання району за 9 місяців 2011 року виконано значний обсяг...
Рішення від 21. 09. 2011 №70/9 м. Чернівці Про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану при Садгірській районній раді iconПро відділ з питань благоустрою та санітарно-екологічного стану
Відділ з питань благоустрою та санітарно-екологічного стану є структурним підрозділом при виконавчому комітеті районної у місті ради,...
Рішення від 21. 09. 2011 №70/9 м. Чернівці Про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану при Садгірській районній раді iconРішення від 18. 04. 2012 р. №35/4 м. Чернівці Про виділення коштів з цільового фонду соціального розвитку та благоустрою району
Розглянувши клопотання управління праці та соціального захисту населення Садгірської районної у м. Чернівцях ради та клопотання господарського...
Рішення від 21. 09. 2011 №70/9 м. Чернівці Про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану при Садгірській районній раді iconНачальнику відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану при
Прошу надати дозвіл на проведення земляних робіт по вул
Рішення від 21. 09. 2011 №70/9 м. Чернівці Про роботу відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану при Садгірській районній раді iconРозпорядження від 19. 07. 2011 №33-р м. Чернівці Про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою району
Про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою м. Чернівців”, з метою наведення належного санітарного стану в районі...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи