Рішення від 23. 06. 2011 року №31 м. Чернівці Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у виробничій сфері Садгірського району м. Чернівці icon

Рішення від 23. 06. 2011 року №31 м. Чернівці Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у виробничій сфері Садгірського району м. Чернівці
Скачати 64.82 Kb.
НазваРішення від 23. 06. 2011 року №31 м. Чернівці Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у виробничій сфері Садгірського району м. Чернівці
Дата конвертації27.03.2013
Розмір64.82 Kb.
ТипРішення


УКРАЇНА

САДГІРСЬКА РАЙОННА у м.ЧЕРНІВЦЯХ РАДА


58025 м.Чернівці, вул.І.Підкови,2; тел. 560-275


ІV сесія VІ скликання


РІШЕННЯ


від 23.06.2011 року № 31 м. Чернівці


Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у виробничій сфері Садгірського району м. Чернівці


Заслухавши і обговоривши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення районної ради Федорову В.В.. „Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у виробничій сфері Садгірського району м. Чернівці” районна рада зазначає, що в районі проводиться відповідна робота по контролю за дотриманням законодавства про оплату праці на підприємствах і організаціях району.

Станом на 20.05.2011 року заборгованість із виплати заробітної плати по району складає 825.8 тис. гривень, яку допустили Державне підприємство дослідне господарство „Центральне” – 395.7 тис. гривень, ТОВ „Блікс” – 64.0 тис. гривень, КП „Чернівцішляхбуд” – 136.9 тис. гривен, Чернівецьке державне об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості – 82.2 тис. гривен, Чернівецький металообробний завод – 147.0 тис. гривен.

ДПДГ „Центральне” – робота щодо ліквідації боргів по заробітній платі та фінансово-економічний стан залишається критичним. Станом на 20.05.2011 року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам становить 395.7 тис. гривен. Загальна сума кредиторської заборгованості близько 7 млн. грн. Основною причиною погіршення фінансового стану дослідного господарства є різке зменшення обсягу виробництва сільськогосподарської продукції. Для зменшення витрат на заробітну плату працівники були переведені на 75% робочого часу з листопада 2010 по квітень 2011 року. На даний час ДПДГ „Центральне” закупило насіння, селітру, гербіциди та займається посівом сої, кукурудзи, ярої пшениці.

Проти керівника ДПДГ “Центральне” Новіцького З. М. відкрито кримінальну справу Садгірською прокуратурою м. Чернівці.

Керівництво дослідного господарства та Буковинського інституту АПВ (Директор Дроник Г. В.) ведуть пошук щодо залучення інвесторів, які б могли взяти в довгострокову оренду землі та виробничі приміщення.

^ ТОВ „Блікс” відповідно до ухвали Господарського суду Чернівецької області № 5/127-б від 25.06.2009 року порушено провадження у справі про банкрутство. Ухвалою Господарського суду по цій справі від 24 вересня 2009 року було визнано загальну заборгованість товариства перед кредиторами на загальну суму 16 964 867 гривень.

З 01.02.2010 року товариство визнане банкрутом. На підставі викладеного, та враховуючи що з березня 2009 року на майно підприємства накладений арешт, виплата заробітної плати за 2008 рік не проводилась.

Суд ухвалив арбітражним керуючим Унгуряну Д. В. На даний час попередній арбітражний керуючий Залуцька О. С. відмовляється передавати бухгалтерську документацію висловлюючи незгоду з рішенням суду щодо звільнення її з посади арбітражного керуючого.

КП „Чернівцішляхбуд”- станом на 20.05.2011 року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам становить 136.9 тис. гривен. На підприємстві працює 16 штатних працівників. Причиною виникнення заборгованості із виплати заробітної плати є відсутність замовлень та у зв’язку з дебіторською заборгованістю за виконані роботи по субпідрядних роботах для Сантехбудмеханізації (постачання асфальтобетону для Сокирянської лікарні). Загальна сума дебіторської заборгованості становить близько 300 тис. грн. Керівництво КП „Чернівцішляхбуду” та Сантехбудмеханізації зверталося в Чернівецьку облдержадміністрацію з проханням погасити заборгованість перед Сантехбудмеханізацією для подальшого погашення заборгованості в розмірі 238 тис. грн. перед КП „Чернівцішляхбудом”.

Проти керівника КП “Чернівцішляхбуд” Мацьопи В. І. відкрито кримінальну справу міською прокуратурою .

^ Чернівецьке державне об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості – об’єднання, на протязі останніх декількох років мають місце фінансові труднощі і підприємство тимчасово не працює. Керівництво підприємства вишукує всі можливості по погашенню заборгованості із виплати заробітної плати працівникам. Генеральний директор Чернівецького спиртоб’єднання Розщібак М. М. повідомив, що Чернівецьке спиртоб’єднання неодноразово зверталося до Міністерства аграрної політики України для отримання дозволу зписання та продаж майна основних засобів, які не входять до цілісного майнового комплексу. В березні було одержано відповідь про те, що до розгляду вищезазначеного питання повернуться після завершення реорганізації Міністерства від Міністерства аграрної політики. Державне підприємство „Чернівецький метолообробний завод” – підприємство не працює. Існують проблеми із замовленнями на виготовлення продукції. Враховуючи складну ситуацію на підприємстві, потребує розгляду питання землі (сплата підприємством суттєвого податку на землю за наявності великої території) та отримання дозволу Міністерства оборони України на реалізацію майна.

За період 2010-2011 років проведено 15-ть спільних засідань районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати за участю районної прокуратури, управління Пенсійного фонду України в Садгірському районі м. Чернівці, керівників підприємств та організацій-боржників району, на яких розглянуто питання щодо стану погашення заборгованості по виплаті заробітної плати. Постійно вивчаються соціально-трудові відносини та організація оплати праці, проводиться щотижневий моніторинг погашення боргів із заробітної плати підприємствами виробничої сфери.

В 2010-2011 роках спеціалістами відділу праці проведено перевірки на підприємствах, установах і організаціях району щодо дотримання Закону України у сфері соціально-трудових відносин на 25-ти підприємствах. За січень-грудень 2010 року вивчено і проведено повідомну реєстрацію 32 колективних договори, надалася методична допомога підприємствам, організаціям і установам району щодо їх розробки.

Управлінням праці та соціального захисту населення ведеться постійна індивідуальна робота з керівниками підприємств, надається організаційно-методична допомога суб’єктам господарювання всіх форм власності при укладанні колективних договорів і угод.

Питання вимог ст.14 Закону України „Про оплату праці” щодо укладення цих договорів, а також визначення в них форм і систем оплати праці, розцінок, тарифних сіток, схем посадових окладів, умов запровадження та розмірів надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних і гарантійних виплат знаходяться на постійному контролі.

Враховуючи вищевикладене, районна рада


в и р і ш и л а :

  1. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення районної ради Федорової В.В. „Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у виробничій сфері Садгірського району м. Чернівці” взяти до відома.

  2. Управлінню праці та соціального захисту населення районної ради (Федоровій В.В.)

2.1. Щомісячно проводити засідання районної засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю районної прокуратури, фінансових органів, управління Пенсійного фонду України в Садгірському районі м. Чернівці та керівників підприємств-боржників.

    1. . Щомісячно проводити перевірки на підприємствах, установах, організаціях району по соціально-трудових відносинах та дотримання законодавства щодо мінімальних гарантій в оплаті праці.

    2. . Продовжити проведення щотижневого моніторингу щодо погашення боргів виробничої сфери.

    3. . При повідомній реєстрації поданих колективних договорів і угод здійснювати постійний контроль за дотриманням законодавства щодо дотримання мінімальних розмірів заробітної плати на підприємствах, установах району всіх форм власності згідно чинного законодавства.

3. Звернути увагу директора ДПДГ „Центральне” Новіцького З. М., директора КП “Чернівцішляхбуд” Мацьопи В. І., генерального директора Чернівецького державного об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості Розщібака М. М., ДП „Чернівецький метолообробний завод” Кривошеєва В. В., арбітражного керуючого ТОВ “Блікс” Унгуряну Д. В. на недостатню роботу щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємстві та вжиття конкретних заходів щодо її повної ліквідації.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради з питань виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної ради Данілову Т. В. і начальника управління праці та соціального захисту населення районної ради Федорову В.В.


^ Голова районної ради Ю. Бурега


Виконавець:


Начальник управління праці та

соціального захисту населення

районної ради В.Федорова


Погоджено:

Заступник голови районної ради В.Василов


Заступник голови районної ради

з питань діяльності виконавчих

органів ради В. Мальков


Заступник голови районної ради

з питань діяльності виконавчих

органів ради, начальник фінансового

управління районної ради Т.Данілова


Начальник організаційно – аналітичного

відділу районної ради П.Клим


Начальник юридичного відділу

районної ради Н. Ряба


Голова постійної комісії з питань

праці та соціального захисту населення,

охорони здоров”я, освіти, культури,

молоді та спорту В. Прегар


Рішення надіслано: загальний відділ районної ради – 4, управління праці та соціального захисту населення районної ради – 1, організаційно – аналітичний відділ районної ради – 1, організаційний відділ міської ради -1.Схожі:

Рішення від 23. 06. 2011 року №31 м. Чернівці Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у виробничій сфері Садгірського району м. Чернівці iconІнформація „Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у виробничій сфері Садгірського району м. Чернівці”
Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у виробничій сфері Садгірського району м. Чернівці”
Рішення від 23. 06. 2011 року №31 м. Чернівці Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у виробничій сфері Садгірського району м. Чернівці iconРозпорядження 20. 03. 2013 Валки №65 Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, рівень заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району
Начальнику управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Горошку І. В
Рішення від 23. 06. 2011 року №31 м. Чернівці Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у виробничій сфері Садгірського району м. Чернівці iconЗгідно з графіком
Дані щодо виконання зведеного графіку погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій,...
Рішення від 23. 06. 2011 року №31 м. Чернівці Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у виробничій сфері Садгірського району м. Чернівці iconЗгідно з графіком
Дані щодо виконання зведеного графіку погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій,...
Рішення від 23. 06. 2011 року №31 м. Чернівці Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у виробничій сфері Садгірського району м. Чернівці iconРішення від 19. 09. 2012 р. №60/9 Про стан погашення заборгованості підприємств боржників Садгірського району м. Чернівці по обов’язкових
України виконавчий комітет районної у місті ради зазначає, що управлінням проводиться відповідна робота по реалізації чинного законодавства...
Рішення від 23. 06. 2011 року №31 м. Чернівці Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у виробничій сфері Садгірського району м. Чернівці iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 22. 03. 2011 року №115/2011-р «Про проведену в області роботу з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та підвищення рівня оплати праці» в районі проводиться відповідна робота
Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови облдержадміністрації від 22. 03. 2011 року №115/2011-р...
Рішення від 23. 06. 2011 року №31 м. Чернівці Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у виробничій сфері Садгірського району м. Чернівці iconРішення спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно господарського активу району з питання
Про стан оплати праці, її рівень та заходи щодо запобігання виникнення заборгованості із виплати заробітної плати” від 28 вересня...
Рішення від 23. 06. 2011 року №31 м. Чернівці Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у виробничій сфері Садгірського району м. Чернівці iconРозпорядження 26 грудня 2011 року №864 Про внесення змін до складу тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати грошового

Рішення від 23. 06. 2011 року №31 м. Чернівці Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у виробничій сфері Садгірського району м. Чернівці iconРозпорядження 20. 05. 2013 Валки №140 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 28. 01. 2011 №20 «Про створення тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення),
«Про створення тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших...
Рішення від 23. 06. 2011 року №31 м. Чернівці Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у виробничій сфері Садгірського району м. Чернівці iconПро стан освітньої галузі Демидівського району за 9 місяців 2011 року
Видатки на освітню галузь за 9 місяців 2011 року становлять 12458784 грн., із них на заробітну плату використано 10500206 грн., заборгованості...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи