Додаток 3 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р. icon

Додаток 3 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р.
Скачати 80.71 Kb.
НазваДодаток 3 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р.
Дата конвертації27.03.2013
Розмір80.71 Kb.
ТипДодаток

Додаток 3 Затверджено

до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної

ради VІ скликання ради VІ скликання

від 23.06.2011 р. № 32 від 23.06.2011 р. № 32


ПОЛОЖЕННЯ

про управління житлово-комунального господарства

Садгірської районної у м. Чернівцях ради


І. Загальні положення


  1. Управління житлово-комунального господарства є виконавчим органом районної ради, утворюється радою і підпорядковується у своїй діяльності виконкому районної ради та голові районної ради.

  2. Управління в своїй діяльності керується Конституцією і законами України, Указами Президента України, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами Держжитлокомунгоспу, розпорядженнями обласної державної адміністрації та рішеннями обласної ради, рішеннями і розпорядженнями Чернівецької міської ради та її виконавчого комітету, рішеннями і розпорядженнями районної ради та її виконкому, а також цим Положенням.

  3. Координацію діяльності управління здійснює заступник голови районної ради з питань діяльності виконавчих органів ради.

  4. Управління очолює начальник управління, який призначається на посаду і звільняється головою районної ради.

  5. Управління житлово-комунального господарства виконкому районної ради здійснює керівництво житловим господарством та комунальним житловим ремонтно-експлуатаційним підприємством №15, при суворому дотриманні прав підприємства.

  6. В своїй діяльності управління житлово-комунального господарства забезпечує використання діючих економічних методів господарювання.

  7. Управління приймає активну участь в розвитку житлового господарства, згідно компетенції забезпечує економічні, технічні, соціальні та організаційні умови для ефективного господарювання в районі, забезпечує виконання всіх необхідних заходів, спрямованих на прискорення комплексного розвитку житлового господарства з метою найбільш повного задоволення потреб населення і господарства району в послугах, пов’язаних з експлуатацією житлового фонду, підвищення їх якості та культури обслуговування.

Всі зміни господарських взаємовідносин і впровадження різних організаційних структур управління житлово-комунального господарства проводить в комплексі з завданнями по впровадженню нових форм господарювання, досягнення науково-технічного процесу, поліпшення виробничо-господарської діяльності.

  1. Управління при виконанні покладених на нього функцій взаємодіє з департаментами, управліннями і відділами міської ради.

  2. Положення про управління затверджується районною радою.


ІІ. Основні завдання діяльності управління житлово-комунального господарства  1. Вивчення наявних і перспективних потреб у послугах населенню, пов’язаних із збереженням та належною експлуатацією житлового фонду.

  2. Сприяння створенню умов для ефективної діяльності комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №15.

  3. Впровадження довгострокових нормативів, прогресивних форм організації і стимулювання праці, удосконалення організації управління житловим господарством.

  4. Сприяння в роботі житлово-комунальних служб, транспорту і зв’язку району та м. Чернівців, які обслуговують Садгірський район.

  5. Допомога в вирішенні питань газифікації і капітального будівництва та ремонту житла, інших об’єктів соцкультпобуту, промисловості і комунального господарства, індивідуального та господарського будівництва в районі.

  6. Сприяння організації та координації діяльності товариств мешканців, бажаючих взяти дольову участь в будівництві інженерних мереж, влаштуванні покриття вулиць, зовнішнього освітлення, телефонізації, благоустрою територій.

  7. Координація робіт по санітарному стану в районі, його благоустрою і проведенню необхідних заходів, по оздоровленню навколишнього середовища при участі житлово-комунальних служб району.

  8. Координація роботи Садгірської районної виконробської дільниці Чернівецького міського комунального підрядного шляхового підприємства.

  9. При вирішенні своїх завдань взаємодіє з іншими управліннями, відділами райвиконкому, підприємствами і організаціями району по утриманню його в належному санітарному стані.


ІІІ. Функції і обов’язки управління

житлово-комунального господарства.


  1. Управління зобов’язане всією своєю діяльністю забезпечувати умови для ефективної роботи житлово-комунальних підприємств, суворо дотримуватись прав підприємств, сприяти їх повній реалізації, не втручатись в його оперативно-господарську діяльність.

  2. Виступає замовником на виконання ремонтно-будівельних робіт по капітальному ремонту, модернізації та реконструкції житлового і не житлового фонду місцевих рад. Формує титульні списки капітального ремонту житлового і нежитлового фонду району. Забезпечує фінансування вказаних робіт.

  3. Організовує роботу комунального житлового ремонтно - експлуатаційного підприємства № 15 (надалі КЖРЕП № 15) та підприємств, які здійснюють утримання житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Чернівців та прибудинкових територій, а саме:

3.3.1. З утримання житлових будинків та прибудинкових територій з належними до них внутрішньодворовими інженерними мережами (каналізаційні випуски, дренажні мережі) та благоустрій і прибирання прибудинкових територій , спортивних та дитячих майданчиків;

3.3.2. По проведенню оглядів житлового фонду.

3.3.3. Виконання заходів з підготовки житлового фонду на території району до експлуатації в осінньо-зимовий період.

  1. Здійснює контроль за виконанням заходів Програм реформування житлово-комунального господарства та інших цільових програм, прийнятих міською радою.

  2. Затверджує в установленому порядку кошторис та річні титульні списки КЖРЕП № 15 на виконання поточного ремонту житлового фонду місцевих рад та здійснює контроль за правильною організацією поточного ремонту власними силами КЖРЕПа №15 та іншими підрядними організаціями.

  3. Здійснює контроль за:

3.8.1. Організацією якісного надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій, повнотою виконаних робіт, проведенням перерахунків плати споживачам у випадку ненадання послуг або надання їх не в повному обсязі.

3.8.2. Діяльністю житлово-будівельних товариств, кооперативів, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків щодо експлуатації та ремонту будинків і прибудинкових територій належних їм, чи таких, що знаходяться у них на утриманні.

3.8.3. Діяльністю гаражних кооперативів, товариств по експлуатації гаражів, товариств власників індивідуальних гаражів, громадських об’єднань власників індивідуальних гаражів та приватних автостоянок щодо експлуатації належних їх (їх членам) об’єктів та земельних ділянок.

Виявлення фактів невідповідності їх функціональному призначенню, визначеного статутами цих організацій та доведення інформації про виявлені факти до відома відповідних органів та служб.

  1. Спільно з товариствами співвласників житлових мікрорайонів контролює виконання вимог Правил і норм утримання житлового фонду. При необхідності вносять пропозиції виконкому районної ради щодо порушників цих правил.

  2. Сприяє виконанню заходів по підготовці та підвищенню кваліфікації керівників, інженерно-технічних працівників, виробничого та обслуговуючого персоналу житлового господарства району.

  3. Сприяє створенню об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків.

  4. Розробляє плани фінансування експлуатації, капітального та поточного ремонтів житлового і не житлового фонду.

  5. Розглядає пропозиції щодо утворення нових організаційних структур, асоціацій, концернів, міжгосподарських та інших організацій різних типів. Забезпечує впровадження прогресивних форм організації праці, правильність діючих і ефективних умов оплати праці та преміювання.

  6. Проводить аналіз фінансово-господарської діяльності житлового господарства.

  7. Отримує від підвідомчих підприємств статичну звітність та іншу інформацію необхідну для здійснення покладених на відділ функцій.

  8. Здійснює контроль за ходом індивідуального будівництва, виконанням рішень міської ради та її виконавчого комітету про надання пільговим категоріям громадян дозволів на тимчасове встановлення металевих збірно-розбірних гаражів і їх своєчасним знесенням (демонтажем) у випадку зміни місця проживання або смерті громадянина, якому був наданий дозвіл на встановлення такого гаража, доведення виявлених фактів до відома уповноважених органів та служб на території району.

  9. Організовує роботу по виявленню та попередженню самовільного будівництва.

  10. Визначає технічну можливість:

   1. Реконструкції (за виключенням зміни функціонального призначення) квартир, в тому числі в багатоквартирних житлових будинках;

Примітка: Застосування підпункту 3.16.1 цього рішення відбувається у випадках пов’язаних, в тому числі, із зміною геометричних розмірів квартири, за виключенням прибудови до неї, на здійснення якої необхідно відповідне рішення міської ради.

   1. Реконструкції (за виключенням зміни функціонального призначення) житлових будинків, господарських споруд, що знаходяться на власних земельних ділянках (без зміни цільового призначення та мети використання земельної ділянки) на підставі містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок, виданих управлінням містобудування і архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради;

   2. Нового будівництва господарських будівель та споруд, що знаходяться на власних земельних ділянках в межах будинковолодінь ( без зміни цільового призначення та мети використання земельної ділянки) на підставі містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок, виданих управлінням містобудування і архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради;

  1. Розробляє і вносить на розгляд виконкому районної ради пропозиції по вирішенню узаконення або зносу самовільно побудованих споруд.

  2. Проводить комісійне обстеження технічного стану будинків та квартир, ведення обліку аварійного та ветхого житлового фонду.

  3. Виносить пропозиції виконавчому комітету міської ради щодо знесення аварійних будинків та списання їх з балансу управлінь житлових господарств районних у місті рад і КЖРЕП.

  4. Приймає участь в роботі міжвідомчої комісії при райвиконкомі.

  5. Надає практичну допомогу в удосконаленні бухгалтерського обліку, в установленому порядку отримує від підвідомчого підприємства бухгалтерську звітність. Розглядає і затверджує річні звіти підвідомчого підприємства.

   1. Складає зведені бухгалтерські звіти і баланси.

   2. Проводить фінансування, веде облік і складає звітність по поточному та капітальному ремонту.

   3. Проводить перевірку виробничо - господарської діяльності підпорядкованого підприємства.

  6. Організовує своєчасний розгляд і виконання пропозицій, заяв та скарг громадян, розробляє і виконує заходи по усуненню причин, які викликають скарги.


ІV. Права управління.


4. Управління житлово-комунального господарства має право:

  1. Отримувати від підприємств, організацій та установ району, незалежно від їхньої підлеглості та форм власності необхідні матеріали для підготовки питань на розгляд районної ради, виконкому, постійних комісій.

  2. Готувати проекти рішень районної ради, її виконкому з питань житлово-комунального господарства та благоустрою району.

  3. Запрошувати в установленому порядку спеціалістів сторонніх організацій з метою удосконалення роботи житлово-комунальних підприємств району.V. Заключні положення.


5. Управління житлово-комунального господарства :

  1. Утримується за рахунок коштів районного бюджету.

  2. Є юридичною особою, має самостійний баланс і рахунок в банку.

  3. Ліквідовується Садгірською районною радою в порядку, згідно з чинним законодавством.
Заступник голови районної ради В. ВасиловСхожі:

Додаток 3 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р. iconДодаток 7 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р.
Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (головою районної ради) сесією районної ради і є підзвітним та підконтрольним...
Додаток 3 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р. iconДодаток 14 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р. №32 від 23. 06. 2011 р. №32 положення про господарський відділ при Садгірській районній у м. Чернівцях раді І
У скликання від 26. 05. 2005 року №132 "Про внесення змін в рішення 18 сесії районної ради IV скликання від 30. 12. 2005 року №113...
Додаток 3 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р. iconДодаток 7 Затверджено до рішення VII сесії районної рішенням VII сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 24. 02. 2012 р.
Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (головою районної ради) сесією районної ради і є підзвітним та підконтрольним...
Додаток 3 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р. iconДодаток 8 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р. №32 від 23. 06. 2011 р. №32 положенн я про квартирний відділ районної ради 1
Квартирний відділ є виконавчим органом Садгірської районної у місті Чернівцях ради
Додаток 3 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р. iconДодаток 4 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р.
Садгірської районної у місті Чернівцях ради (надалі відділ) створюється відповідно до ст Закону України «Про місцеве самоврядування»...
Додаток 3 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р. iconДодаток 8 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р.
Відділ ведення Державного реєстру виборців (далі Відділ) створюється районною у місті радою та є її виконавчим органом. Відділ підзвітний...
Додаток 3 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р. iconДодаток 11 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р.
Відділ ведення Державного реєстру виборців (далі Відділ) створюється районною у місті радою та є її виконавчим органом. Відділ підзвітний...
Додаток 3 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р. iconДодаток 5 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р. №32 від 23. 06. 2011 р. №32 положення про загальний відділ районної ради 1
Загальний відділ (далі відділ) є виконавчим органом районної ради і відповідно до ст. 54 Закону України «Про місцеве самоврядування...
Додаток 3 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р. iconДодаток 1 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р. №32 від 23. 06. 2011 р. №32 положення про фінансове управління Садгірської районної у місті Чернівцях ради. І
Чернівцях ради (далі – управління) є виконавчим органом районної у місті ради, який утворюється відповідно до ст. 54 Закону України...
Додаток 3 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р. iconДодаток 10 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р. №32 від 23. 06. 2011 р. №32 положенн я про юридичний відділ Садгірської районної у м. Чернівцях ради І
Юридичний відділ (далі – відділ) є виконавчим органом районної ради, який утворюється згідно ст. 54 Закону України „Про місцеве самоврядування...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи