Наказ №223 Про проведення районного етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху» icon

Наказ №223 Про проведення районного етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху»
Скачати 57.77 Kb.
НазваНаказ №223 Про проведення районного етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху»
Дата конвертації17.11.2013
Розмір57.77 Kb.
ТипНаказ


ВІДДІЛ ОСВІТИ БОГУСЛАВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Н А К А З


14. 10. 2013 № 223

Про проведення районного етапу Всеукраїнського

дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху»

На виконання спільного наказу МВС України та МОНмолодьспорту України № 178/190 від 22.02 2013 року Про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» в період 2013-2014 учбового року та з метою широкого залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, формування в учнів безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху


НАКАЗУЮ:


1. Провести з 15.10. по 01.11. 2013 р. районний етап Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху» відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху" (додаток 1).

2. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

2.1. Організувати та провести дитячий творчий конкурс «Молоде покоління за безпеку руху».

2.2. Роботи переможців подати до 01.11.2013 р. В ЦДЮТ.

2.3. В рамках конкурсу провести з учнями бесіди з тематики безпеки дорожнього руху серед пішоходів та велосипедистів.

3. В.о. директора Центру дитячої та юнацької творчості Луценко Н.Л.

сформувати журі районного етапу конкурсу та забезпечити його роботу (додаток 2).

4. Відповідальність за виконання данного наказу покласти на методиста РМК Графінову М.А,

6. Контроль за виконанням данного наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти Духан О.І.


Начальник відділу освіти

Богуславської РДА В.П. Харченко


Підготувала: Графінова М. А.


З наказом ознайомлені: Н.Л. Луценко


Керівники ЗНЗ

К. А Івченко О. В. Поліщук

В.В. Ситяшенко Н.В. Ляшенко

О. А Пушняк О. О. Моха

М.І. Чмир Т. Г. Підлужня

М. І. Байбарза В. І. Ситник

Л. М. Глазко М. В. Пискун

С. І. Дідук Н.Г. Царенко

Н.В. Ткаченко О.В. Миргородський

О. В. Химорода В. М. Вербіцький

В. А. Кушнір В. В. Злочевська


Додаток 1

до наказу відділу освіти

14.10.2013 № 223

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху"

I. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає порядок проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху" (далі - Конкурс).

1.2. Конкурс проводиться щороку з метою привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування в дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, дбайливого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, зміцнення позитивного іміджу органів внутрішніх справ.

1.3. Завдання Конкурсу:

залучити широкий загал дітей шкільного віку до вивчення Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року № 1306, та пропагування їх серед населення та однолітків;

закріпити знання з безпечної поведінки на дорозі;

створити умови для творчої самореалізації учнів.

1.4. Організаторами Конкурсу є:

Міністерство внутрішніх справ України (далі - МВС України);

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України (далі - МОНмолодьспорт України).

До участі в організації та проведенні Конкурсу організатори можуть залучати інші органи державної влади, благодійні фонди, об’єднання громадян та інші заінтересовані підприємства, установи й організації (за згодою).


ІІ. Умови проведення Конкурсу

2.2. Конкурс проводиться на добровільних засадах і є відкритим для учнів дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів, дитячих будинків віком від 5 до 17 років включно.

2.3. Конкурс проводиться за трьома віковими категоріями:

перша категорія - автори робіт віком від 5 до 9 років;

друга категорія - автори робіт віком від 10 до 13 років;

третя категорія - автори робіт віком від 14 до 17 років.

2.4. Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості - малюнок або твори декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, мозаїка, аплікація тощо) та фотографія.

2.5. На Конкурс подаються самостійно підготовлені індивідуальні творчі роботи, що відповідають тематиці Конкурсу. Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються і не повертаються авторам. Наданням роботи на Конкурс автор підтверджує повну згоду з умовами Конкурсу, а також згоду на публікацію малюнка (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права надалі. Роботи використовуються МВС України та його територіальними органами для організації акцій, фестивалів, нарад, презентацій, виставок, для транслювання на телебаченні, висвітлення на сайті, для передачі в дитячі будинки, реабілітаційні центри, соціальні заклади, а також для використання в соціальній рекламі та під час проведення профілактичних заходів тощо.

2.6. Малюнки подаються на Конкурс у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, фломастерами, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А2. Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.

2.7. Твори декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, мозаїка, аплікація тощо) подаються на Конкурс у довільній формі.

2.8. Фотографії подаються на Конкурс у довільній формі. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А3. Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.

2.9. На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або у додатку до роботи) необхідно зазначити:

назву роботи;

прізвище, ім'я, по батькові та дату народження автора;

місце проживання автора;

найменування навчального закладу, контактний телефон його керівника.

2.10. Критерії оцінювання конкурсних робіт:

актуальність та повнота розкриття тематики;

авторська позиція;

оригінальність оформлення;

ступінь самостійності автора у виконанні роботи;

якість роботи;

естетичний вигляд роботи.


ІІІ. Організація Конкурсу

3.1. 1-й етап проводиться районними та міськими підрозділами Державної автомобільної інспекції (далі - ДАІ) МВС України та управліннями (відділами) освіти. Конкурсні роботи для підведення підсумків надсилаються учасниками до районних та міських управлінь (відділів) освіти.

3.2. Журі визначає переможців. Конкурсні роботи переможців відбіркових районних та міських етапів Конкурсу, які посіли перше місце у трьох вікових групах, районними та міськими підрозділами ДАІ разом із відповідними копіями протоколів журі направляються до управлінь (відділів) Державної автомобільної інспекції (далі - У(В)ДАІ) головних управлінь (управлінь) МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі для участі у 2-му етапі Конкурсу. Від кожного району та міста має надійти не більше дев'яти творчих робіт.


Додаток 2

до наказу відділу освіти

14.10. 2013 № 223


Склад

журі районного етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу

«Молоде покоління за безпеку руху»


  1. Дігтяренко О.О. – член журі, старший інспектор ВДАІ (за згодою)

2. Середа І.В. – член журі, керівник гуртка «Вироби з солоного тіста»,

«Квілінг» ЦДЮТ

3. Ткалич Л.В – член журі, керівник гуртка Образотворче мистецтво»

ЦДЮТ


Графінова М. А.Схожі:

Наказ №223 Про проведення районного етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху» iconНаказ №95 Про підсумки районного етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху»
Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху» та з метою широкого залучення дітей до вивчення та дотримання...
Наказ №223 Про проведення районного етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху» iconПоложення про проведення обласного етапу Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»
Головне управління мвс україни в Одеській області, управління освіти І науки Одеської обласної державної адміністрації, оголошують...
Наказ №223 Про проведення районного етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху» iconНаказ №178/190 Про затвердження Положення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу,,Молоде покоління за безпеку дорожнього руху
...
Наказ №223 Про проведення районного етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху» iconНаказ №66 Про проведення районного етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху»
Правил дорожнього руху, формування в учнів безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, дбайливого ставлення до власної...
Наказ №223 Про проведення районного етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху» iconНаказ №80 Про підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Моя сім’я за безпеку дорожнього руху»
«Моя сім’я за безпеку дорожнього руху» та з метою залучення учнів до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки...
Наказ №223 Про проведення районного етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху» iconНаказ №88 Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та фото «Моя сім'я за безпеку дорожнього руху»
Бдют з 13. 02. 2012 р по 25. 02. 2012 р проведено Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку та фото «Моя сім'я за безпеку дорожнього...
Наказ №223 Про проведення районного етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху» iconНаказ №70 Про проведення Всеукраїнського конкурсу Дитячого малюнка та фото «Моя сім'я за безпеку дорожнього руху» На виконання службової телеграми удаі мвс україни від 20. 01. 2012 №4/5-417 наказую: Керівникам закладів освіти району
...
Наказ №223 Про проведення районного етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху» iconНаказ №5 Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у грудні 2011 року проходив районний етап Всеукраїнського...
Наказ №223 Про проведення районного етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху» iconНаказ №177 Про підсумки І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека»
Про організацію та проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» та з метою оптимізації інноваційної...
Наказ №223 Про проведення районного етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху» iconНаказ №233 Про підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Я хочу житии в якісному світі»
«Я хочу житии в якісному світі», з метою популяризації загальнодержавного руху за підвищення якості життя та формування у свідомості...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи