Наказ №184 Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014» icon

Наказ №184 Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014»
Скачати 102.43 Kb.
НазваНаказ №184 Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014»
Дата конвертації17.11.2013
Розмір102.43 Kb.
ТипНаказ

Копія
ВІДДІЛ ОСВІТИ БОГУСЛАВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

НАКАЗ

11. 09. 2013 р. № 184


Про проведення І та ІІ турів

Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2014»


На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 "Про всеукраїнський конкурс "Учитель року", Положення про всеукраїнський конкурс "Учитель року", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638, рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 27 червня 2013 року № 2/1-19 "Про підсумки всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2013" та відзначення переможців, лауреатів та організаторів", наказу Міністерства освіти і науки України від 2 вересня 2013 року № 1255 "Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014", наказу Департаменту освіти і науки №312 «Про проведення першого та другого турів всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014" та з метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної компетентності, популяризації педагогічних здобутків

НАКАЗУЮ:

1. Районному методичному кабінету (зав. РМК Вергелес О.В.):

1.1. До 15 листопада 2013 року організувати проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» з номінацій:

- «Географія»;

- «Світова література»;

- «Початкові класи»;

- «Трудове навчання»;

- «Директор школи».

1.2. Забезпечити організаційне та науково-методичне керівництво підготовкою та проведенням конкурсу, затвердити склад оргкомітету (додаток 5 ) та журі (додаток 6).

1.3. Подати матеріали в КОПОПК для участі в ІІ (обласному) конкурсі року на паперових та електронних носіях до 01.12. 2013 року. згідно переліку матеріалів (додатки 1,2,3,4).

2. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

2.2. Подати матеріали для участі у районному конкурсі до 10.11.2013 року на паперових та електронних носіях згідно переліку матеріалів (додатки 1, 2,3,4).

3. Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» провести на базі загальноосвітніх закладів міста:

- Номінація «Географія» - Богуславська ЗОШ №2;

- Номінація «Світова література» - Богуславська СШ №1;

- Номінація «Початкові класи» - Богуславська ЗОШ №3;

- Номінація «Трудове навчання» - Богуславська ЗОШ №2;

- Номінація «Директор школи» - Богуславська СШ №1.

4. ІІ (фінальний етап) районного туру з усіх номінацій провести на базі Богуславської спеціалізованої школи І- ІІІ ст. №1.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу РМК Вергелес О.В.


В.о. начальника відділу освіти

Богуславської РДА О.І. Духан


Підготувала О.В. Вергелес

З наказом ознайомлені директори ЗНЗ


З оригіналом вірно

Секретар А.М. Осадча

«____» вересня 2013 р.


Додаток 1

до наказу №184

від 11.09.2013 р.


Перелік


матеріалів, які необхідно подати для участі в першому (районному) турі

Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2014” у номінаціях

Геграфія”, “Трудове навчання", “Початкове навчання”,

Світова література”


 1. Заява вчителя (власноручна) на ім’я голови районного оргкомітету про участь у конкурсі, в якій учитель підтверджує згоду з умовами організації та проведення конкурсу.

 2. Анкета учасника конкурсу (Додаток 3).

 3. Фотографії вчителя (кольоровий портрет розміром 9х14, 2-3 жанрові кольорові фотографії з уроку та позакласного заходу). Фотографії подаються в паперовому та електронному варіантах без зменшення розміру.

 4. Лист-представлення адміністрації навчального закладу (до 1 стор.).

 5. Висновок адміністрації навчального закладу про педагогічну та методичну діяльність претендента. Він має містити також відомості про систему роботи вчителя, результативність його діяльності (участь учнів у предметних олімпіадах різних рівнів, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, конкурсах, конференціях, виставках, фестивалях тощо), методичну діяльність учителя на рівні навчального закладу, району, міста, області (не більше 2 стор.).

 6. Опис та презентація досвіду.

Опис досвіду подається в паперовому варіанті обсягом до 5 друкованих сторінок та електронному вигляді, у якому вчитель висвітлює проблему, над якою працює, методи і засоби її реалізації, розкриває індивідуальні особливості своєї роботи. Електронний варіант виконується в Microsoft Word.

Презентація досвіду (до 15 слайдів) виконується в програмі Microsoft Power Point і подається в електронному варіанті.

 1. Матеріали з досвіду роботи учасника (розробка 4-5 уроків різних типів однієї з навчальних тем та одного позакласного заходу), що розкривають специфіку роботи вчителя над проблемою, сучасні підходи до вивчення відповідного навчального предмету.

 2. Дидактичне забезпечення, що ілюструє вирішення проблеми, над якою працює вчитель.

 3. Публікації вчителя (якщо такі є).Додаток 2

до наказу №184

від 11.09.2013 р.


Перелік


матеріалів, які необхідно подати для участі в першому (районному) турі

всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2014” у номінації

Директор школи”


  1. Заява учасника (написана власноруч) на ім’я голови обласного оргкомітету щодо участі в конкурсі, в якій підтверджується згода з умовами організації та проведення конкурсу.

  2. Анкета учасника конкурсу (додаток 4).

  3. Фотографії учасника (кольоровий портрет розміром 9х14, 2-3 жанрові кольорові фотографії (проведення засідань ради навчального закладу, педради, нарад при директору, загальношкільних батьківських зборів тощо). Фотографії подаються в паперовому та електронному варіантах без зменшення розміру.

  4. Лист-представлення відділу освіти районної державної адміністрації, міської ради, управління освіти, управління освіти і науки міської ради (до 1 стор.) та висновок щодо управлінської діяльності претендента, його особистих досягнень та досягнень очолюваного ним навчального закладу на рівні району/міста, області не більше, ніж за 5 останніх років (до 2 стор.). Подається на бланку відділу (управління) освіти, управління освіти і науки за підписом начальника.

  5. Опис та презентація досвіду.

  1. Опис досвіду подається в електронному та паперовому варіантах у вигляді есе обсягом до 15 друкованих сторінок без фотографій, схем і малюнків. У ньому керівник навчального закладу повинен презентувати головне досягнення школи за останні п’ять років. У матеріалі визначаються засоби досягнення певних результатів та описується управлінська діяльність керівника щодо їх досягнення. Також пропонується оцінити значущість відповідного досягнення для навчального закладу та всіх учасників навчально-виховного процесу, проблеми школи та управлінської діяльності, що заважали цьому досягненню; вказати управлінські рішення та задіяні ресурси, що дали змогу досягнути відповідних результатів; означити факт визнання даного результату учнями, педагогами, колегами-директорами, керівниками місцевих органів управління освітою.

  2. Електронний варіант виконується в Microsoft Word.

  3. Презентація досвіду (до 15 слайдів) виконується в програмі Microsoft Power Point і подається в електронному варіанті.

 1. Творче завдання: розроблена власноруч програма або концепція розвитку навчального закладу на 5 років.

 2. Публікації конкурсанта, перелік наукових праць, науково-методичних розробок (за наявності).Додаток 3

до наказу №184

від 11.09.2013 р.


А Н К Е Т А

учасника першого (районного) туру Всеукраїнського конкурсу

Учитель року-2014”

 1. Прізвище, ім’я, по батькові ________________________________________

 2. Дата і місце народження __________________________________________

 3. Повна домашня адреса з поштовим індексом, телефон, e-mail ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 4. Паспортні дані (серія, №, ким, коли виданий, адреса реєстрації) ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 5. Ідентифікаційний код ____________________________________________

 6. Освіта, назва навчального закладу, рік закінчення, спеціальність за дипломом__________________________________________________________

_______________________________________________________________

7. Місце роботи (повна назва, адреса, телефон закладу) ___________________

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

8. Стаж роботи: загальний __________ у тому числі педагогічний __________

9. Кваліфікаційна категорія __________________________________________

10. Звання _________________________________________________________

11. Державні нагороди, відзнаки (обов’язково рік нагородження) _________
_________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

12. Класи, в яких викладаєте _________________________________________

13. Мова викладання ________________________________________________

14. Проблема (тема), над якою працюєте _______________________________

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

15. Інноваційні форми роботи та технології, що використовуються _________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

16. Науково-педагогічна література, якою користуєтесь при підготовці до уроку____________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________

17. Ваше педагогічне кредо __________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________
18. Опишіть (у формі короткої замітки від третьої особи, обсягом до однієї сторінки) власний педагогічний портрет або свою візитну картку______ __________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 1. Даю згоду на внесення інформації в базу даних та публікацію матеріалів у періодичних та інших освітянських виданнях з можливим редагуванням __________________________________________________Дата Підпис учасника


Додаток 4

до наказу №184

від 11.09.2013 р.

А Н К Е Т А

учасника другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу

Учитель року-2014” в номінації “директор школи”


  1. Прізвище, ім’я, по батькові _____________________________________

  2. Дата і місце народження ________________________________________

  3. Повна домашня адреса з поштовим індексом, телефон, e-mail _______

_________________________________________________________________________________________________________________________________

  1. Паспортні дані (серія, №, ким, коли виданий, адреса реєстрації) ______

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

  1. Ідентифікаційний код __________________________________________

  2. Освіта, назва навчального закладу, рік закінчення, спеціальність за дипломом__________________________________________________________

 1. Місце роботи (повна назва, адреса, телефон закладу) ________________

_________________________________________________________________________________________________________________________________

8. Стаж роботи: загальний __________, педагогічний __________, управлінської діяльності ____________________________________________

9. Кваліфікаційна категорія ________________________________________

10. Звання _______________________________________________________

11. Державні нагороди, відзнаки (обов’язково рік нагородження) ______
_________________________________________________________________

14. Управлінська проблема, яку реалізуєте_____________________________


15. Інноваційні форми роботи та технології, що використовуються _________

_______________________________________________________________

16. Науково-педагогічна література, якою користуєтесь _________________


17. Ваше управлінське кредо _______________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________________________________________________________
18. Опишіть (у формі короткої замітки від третьої особи, обсягом до однієї сторінки) Вашу діяльність як управлінця або представте свою візитну картку_____________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 1. Даю згоду на внесення інформації в базу даних та публікацію матеріалів у періодичних та інших освітянських виданнях з можливим редагуванням_____________________________________________________

__________________________________________________________________


Дата Підпис учасника


Додаток 5

до наказу №184

від 11.09.2013 р.


Організаційний комітет конкурсу

«Учитель року – 2014»

 1. Вергелес О.А. – завідуюча РМК;

 2. Притула І.В. – методист РМК;

 3. Лісова О.П. – методист РМК;

 4. Михайліченко Л.Г. – методист РМК;

 5. Графінова М.А. – методист РМК;

 6. Василенко Л.Б. – методист РМК;

 7. Алєксандров А.М. – методист РМК;

 8. Кривобород Ю.В. – методист РМК;

 9. Вершута В.В. – методист РМК;

 10. Кисиленко Л.П. – методист РМК;

 11. Мацаєнко С.В. – методист РМК;

 12. Івченко К.А. – директор Богуславської СШ №1;

 13. Ситяшенко В.,В – директорам Богуславської ЗОШ №2;

 14. Пушняк О.А. – директор Богуславської ЗОШ №3.Додаток 6

до наказу №184

від 11.09.2013 р.


Склад журі конкурсу

«Учитель року – 2014»


 1. Харченко В.П. – начальник відділу освіти Богуславської РДА;

 2. Вергелес О.В. – завідуюча РМК;

 3. Алєксандров А.М. – методист РМК;

 4. Графінова М.А. – методист РМК;

 5. Василенко Л.Б. – методист РМК;

 6. Кривобород Ю.В. – методист РМК;

 7. Михайліченко Л.Г. – методист РМК;

 8. Лісова Л.П. – методист РМК;

 9. Вершута В.В. – методист РМК;

 10. Кисиленко Л.П. – методист РМК;

 11. Мацаєнко С.В. – методист РМК

 12. Притула І.В. – методист РМК.Схожі:

Наказ №184 Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014» iconНаказ №234 Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014»
«Учитель року-2014», наказу обласного управління освіти І науки від 14. 10. 2013 року №338 «Про проведенні І і ІІ турів Всеукраїнського...
Наказ №184 Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014» iconНаказ №233 Про проведення І (районного) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2014"
Київської обласної державної адміністрації від 24. 09. 2013 року №312 „Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу „Учитель...
Наказ №184 Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014» iconНаказ №312 Про проведення першого та другого турів в сеукраїнського конкурсу "Учитель року 2014"
Міністерства освіти і науки України від 2 вересня 2013 року №1255 "Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014" та...
Наказ №184 Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014» iconНаказ №357 Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013»
На виконання наказу Головного управління освіти І науки від 14 вересня 2012 року №276 «Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського...
Наказ №184 Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014» iconНаказ №461 Про проведення І та участь у ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012»
На виконання наказу Головного управління освіти І науки від 20 вересня 2011 року №300 «Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського...
Наказ №184 Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014» iconНаказ №296 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2014"
Київської обласної державної адміністрації від 24. 09. 2013 р. №312 «Про проведення першого та другого турів Всеукраїнського конкурсу...
Наказ №184 Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014» iconПро проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2013»
«Учитель року – 2012», наказу бласного управління освіти І науки «Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року...
Наказ №184 Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014» iconПро проведення І і ІІ турів всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2014"від 24. 09. 2013 №312 та відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс "Учитель року",
Положення про Всеукраїнський конкурс “Учитель року”, затвердженого постановами Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року...
Наказ №184 Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014» iconІнформація про підсумки проведення І та ІІ турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014»

Наказ №184 Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014» iconНаказ №224 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2013"
Київської обласної державної адміністрації від 14. 09. 2012 року №276 „Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу „Учитель...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи