Наказ №98 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» icon

Наказ №98 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Скачати 52.38 Kb.
НазваНаказ №98 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Дата конвертації19.09.2013
Розмір52.38 Kb.
ТипНаказ


ВІДДІЛ ОСВІТИ БОГУСЛАВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Н А К А З


25.04. 2013 № 98


Про проведення районного етапу

Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

«Молодь обирає здоров’я»


На виконання наказу департаменту освіти, науки та молоді Київської обласної державної адміністрації від 26.03.2013 № 109 «Про проведення обласного етапу VІ-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», відповідно до Положення про проведення щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24.11.2009 № 1061/4128, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.12.2009 за № 1228/17244 та з метою популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді


НАКАЗУЮ:


1. Провести 05.06.2013 на базі ЦДЮТ районний етап Всеукраїнського фестивалю - конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (інформаційно-методичні рекомендації проведення районного фестивалю додаються (додаток 1).

2. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

2.1. Забезпечити участь команди у складі 9 осіб (7 учасників і 2 керівники) у конкурсах:

2.1.1. Конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій.

2.1.2.Конкурс плакатів.

2.1.3. Конкурс фотографій, художніх робіт.

2.1.4. Конкурс-вікторина.

2.2. Подати заявки до 20.05.2013 на участь у районному фестивалі-конкурсі.

3. Директору ЦДЮТ Комісаренко В.І.:

3.1. Забезпечити організаційний та інформаційно-методичний супровід Фестивалю.

3.2. Сформувати склад журі Фестивалю та забезпечити його роботу.

3.3. Подати до Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» звіт про проведення районного етапу Фестивалю та заявку на участь в обласному етапі до 07.06.2013.

4. Відповідальність за виконання наказу покласти на методиста РМК Графінову М. А.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на завідуючу РМК Вергелес О. В.


Начальник відділу освіти

Богуславської РДА С. М. Музиченко


Підготувала: Графінова М. А.


З наказом ознайомлені: Комісаренко В. І.


Керівники ЗНЗ


К. А Івченко О. В. Поліщук

В.В. Ситяшенко Н.В. Ляшенко

О. А Пушняк В. О. Іващенко

М.І. Чмир Т. Г. Підлужся

М. І. Байбарза А. В. Дабіжа

Л. М. Глазко В.М. Пискун

С. І. Дідук Н.Г. Царенко

Г. Є. Чегель О.В. Миргородський

О. В. Химорода В. М. Вербіцький

В. А. Кушнір В. В. Злочевська


Додаток 1

до наказу відділу освіти

25.04.2013 № 98


Інформаційно-методичні рекомендації проведення

районного етапу фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»


Районний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» (далі – фестиваль) проводиться щорічно з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

Завдання фестивалю:

 • активізація молодіжного руху за здоровий cпociб життя;

 • набуття та засвоєння дітьми i молоддю нових знань про здоровий cпociб життя;

 • підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики тютюнокуріння, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД, інфекцій, що передаються статевим шляхом, тощо;

 • популяризація технологій навчання щодо формування здорового способу життя;

 • виявлення, обмін i розповсюдження кращого досвіду із запобігання негативним проявам серед дітей i молоді засобами мистецтва, використовуючи їх вокальні, хореографічні, художньо-спортивні здібності;

 • упровадження нових форм організації змістовного дозвілля дітей і молоді. 


Учасники фестивалю - учні загальноосвітніх навчальних закладів.

До участі в районному етапі фестивалю допускається команда у складі 9 ociб (7 учасників і 2 керівники). 

Програмою районного етапу фестивалю передбачаються: 

 • урочисте відкриття фестивалю за участю організаторів;

 • конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій;

 • конкурс плакатів;

 • конкурс фотографій, художніх робіт;

 • конкурс-вікторина;

 • підведення підсумків, нагородження переможців і кращих команд.


Конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій

Команда представляє літературно-музичну, художньо-спортивну міні-композицію, спрямовану на популяризацію переваг здорового способу життя, формування у молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих, відображення духовних цінностей і традицій народу в поєднанні з сучасними тенденціями розвитку культури та мистецтв. 
У виступі команди можуть зобразити наслідки паління, вживання наркотичних речовин, неправильного харчування, порушення фізіологічного режиму без демонстрації процесу куріння, уживання наркотичних речовин, стану сп’яніння та використання сигарет, спиртного, шприців тощо.

 
Виступи повинні бути позитивно зорієнтованими, з використанням різних видів мистецтва, демонструвати власні досягнення молоді у формуванні здорового способу життя. Наслідки негативних звичок можуть відображатися у трагічній, гумористичній, образній, художньо-спортивній та інших формах. 
Літературно-музично-спортивна міні-композиція оцінюється за 30- бальною шкалою. Ураховується розкриття теми (7 балів), оформлення й оригінальність виступу (5 балів), рівень виконавчої майстерності, режисури (5 балів), дотепність, почуття гумору (5 балів), вокальні, хореографічні, спортивні здібності (5 балів), дотримання тривалості виступу (3 бали).


Конкурс плакатів

Допускається застосування довільної техніки виконання щодо висвітлення питань здорового способу життя та залучення дітей і молоді до занять фізичної культурою та спортом. 

Команда представляє три плакати, які оцінюються за 20-бальною шкалою, зокрема: розкриття тематики (10 балів); художня майстерність (5 балів); оригінальність (5 балів). 


Конкурс фотографій

Команда подає на конкурс три роботи, направлені на пропагування здорового способу життя. Фотографії виконуються у форматі А4 або А3 та оформляються у рамці під склом. 

Фотографії підписуються із зазначенням прізвища, імені, по батькові виконавця (виконавців), місця навчання та місця проживання.

Конкурс-вікторина проводиться з метою перевірки отриманих учасниками знань з основ збереження та зміцнення власного здоров’я і здоров’я оточуючих, принципів формування здорового способу життя серед дітей і молоді, їх інформованості про раціональне харчування, правильний фізіологічний режим і захворювання на ВІЛ/СНІД, інфекції, які передаються статевим шляхом. 


Рішення журі за результатами кожного конкурсу оформляється протоколом. 


За результатами виступів команд з літературно-музичними міні-композиціями журі визначає переможців (призерів) фестивалю за максимальною сумою набраних балів.


Окремо підводяться підсумки конкурсів плакатів, фотографій, конкурсу-вікторини, де визначаються кращі роботи за максимальною сумою набраних балів.Схожі:

Наказ №98 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconНаказ №240 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я!»
«Про проведення обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоров’я» «Молодь Хмельниччини – за здоровий спосіб життя»...
Наказ №98 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconНаказ №17 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
«Про проведення фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» та з метою утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання...
Наказ №98 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconНаказ №32 Про проведення 1-го (районного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2013 році
«Про проведення 2-го (обласного) етапу щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я у 2013 році» №4/54 від...
Наказ №98 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconНаказ №43 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я
Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я”
Наказ №98 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconНаказ №67 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я
Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я”
Наказ №98 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconНаказ №48 Про проведення районного фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров¢я"
Міністерства освіти І науки,молоді та спорту України від 07. 02. 2013 року №103 «Про проведення vі-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу...
Наказ №98 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconНаказ №130 Про проведення I (районного) етапуvi-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Про проведення I (районного) етапуvi-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Наказ №98 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconНаказ №285 Про проведення районного фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров¢я"
ОД/72-од «Про проведення vіі-го обласного фестивалю-конкурсу “Молодь обирає здоров¢я”», з метою утвердження та пропаганди здорового...
Наказ №98 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconНаказ №139 Про підсумки проведення I (районного) етапуvi-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Про підсумки проведення I (районного) етапуvi-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Наказ №98 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» iconНаказ №542 Про проведення IV всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Луганській області в 2011 році
Положення про проведення щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», затвердженого спільним наказом Міністерства...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи