Рішення Білогірської районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року №4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»» icon

Рішення Білогірської районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року №4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»»
Скачати 52.02 Kb.
НазваРішення Білогірської районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року №4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»»
Дата конвертації06.12.2012
Розмір52.02 Kb.
ТипРішення

Аналіз регуляторного впливу

проекту рішення Білогірської районної ради

«Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року № 4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»»


Назва регуляторного акта: Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року № 4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин».

Регуляторний орган: Білогірська районна рада.

Розробник: Виконавчий апарат Білогірської районної ради.

Контактний телефон: 2-01-55.             


Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Білогірської районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2011 року № 4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»» підготовлено згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 р. №308.


1. Визначення та аналіз проблеми, яку передбачається розв'язати шляхом регулювання господарських відносин.

Оренда майна є одним із різнобічних підходів до ефективного використання спільної власності територіальних громад району. Разом з цим – це джерело надходження коштів на рахунки балансоутримувачів та до районного бюджету.

Нормативно-правовою базою при передачі в оренду комунального майна є Закон України «Про оренду державного та комунального майна», а також інші законодавчі акти, прийняті на виконання цього Закону.

На цей час орендні відносини в районі регулюються рішенням районної ради від 19 жовтня 2007 року № 4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин». З метою ефективного та раціонального використання майна, вдосконалення порядку надання в оренду комунального майна, втілення єдиного уніфікованого механізму справляння та використання плати за оренду цілісних майнових комплексів комунальних підприємств, нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад Білогірського району, у зв’язку із змінами чинного законодавства щодо оренди комунального майна, виникла необхідність проаналізувати та переглянути діюче рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року № 4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин».


^ 2. Цілі регулювання.

Метою прийняття рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року № 4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»» є внесення змін і доповнень до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Білогірського району та затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Білогірського району (далі - Порядок), викладеного у новій редакції, що дозволить найбільш ефективно та раціонально використовувати комунальне майно територіальної громади міста та належно його утримувати.

Цілями регулювання є:

- здійснення органом місцевого самоврядування повноважень щодо управління майном спільної власності територіальних громад Білогірського району: організація ефективного використання та контролю за комунальним майном, що орендується або може бути переданим в оренду;

- затвердження єдиного уніфікованого організаційно-економічного механізму передачі в оренду цілісних майнових комплексів комунальних підприємств, нерухомого та індивідуально визначеного майна комунальних підприємств, організацій, установ, справляння та використання плати за оренду такого майна;

- вдосконалення механізму справляння плати за оренду цілісних майнових комплексів комунальних підприємств, нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна комунальних підприємств, організацій, установ.


^ 3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення визначених цілей.

Альтернативними способами досягнення мети регуляторного акту є:

  1. Збереження існуючого стану. Враховуючи зміни, що відбулися в чинному законодавстві щодо оренди комунального майна, така альтернатива є неприпустимою;

  2. Прийняття рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року № 4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»». Оскільки існують можливості покращення існуючого стану, які випливають із даних моніторингу укладених договорів, то доцільно затвердити Порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад Білогірського району у новій редакції відповідно до запропонованого регуляторного акту. Дана альтернатива є актуальною та адекватною ситуації, що склалася та досягає завдань регулювання.


^ 4. Механізм розв’язання проблеми.

Проектом Порядку чітко врегульовані: процедура передачі в оренду об’єктів та порядок проведення конкурсу на право оренди цього майна; питання оренди цілісних майнових комплексів; проведення незалежної оцінки об’єктів оренди; укладення договорів оренди об’єктів спільної власності територіальних громад району; порядок зарахування плати від оренди комунального майна.

Дiя регуляторного акту поширюється на об’єкти оренди, що належать до спільної власностi територіальних громад Білогірського району.

^ 5. Обгрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття запропонованого регуляторного акту.

Впровадження цього регуляторного акту забезпечить єдиний порядок надання в оренду майна на конкурсних засадах, прозорий механізм нарахування орендної плати за користування комунальним майном.


^ 6. Очікувані результати від прийняття запропонованого регуляторного акту.

Затвердження змін і доповнень до рішення районної ради призведе до відповідності даного документа іншим законодавчим та нормативно-правовим актам, що стосуються процедури проведення конкурсу на право укладення договорів оренди майна спільної власності територіальних громад району.


^ 7. Обґрунтування терміну дії регуляторного акту.

Термін дії регуляторного акту встановлюється довгостроковий або до прийняття нових нормативних актів. У разі потреби, до нього вноситимуться зміни за підсумками аналізу відстеження його результативності.

При виникненні змін у чинному законодавстві, які можуть впливати на дію запропонованого регуляторного акту, до нього будуть вноситися відповідні коригування. Ризик зовнішніх чинників цього регуляторного акту відсутній, так як його впровадження відповідає чинному законодавству.


^ 8. Показники результативності регуляторного акту.

Показники результативності регуляторного акту передбачається визначити за наступними критеріями:

- кількість укладених договорів оренди;

- розмір надходжень орендної плати.


^ 9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акту.

Результативність регуляторного акту буде відстежуватись у формі аналітичної довідки, яка буде оприлюднюватись у засобах масової інформації та/або на веб-сайті Білогірської районної ради.

Оцінка ефективності регуляторного акту буде здійснена за допомогою проведення базового, повторного та періодичного відстеження результативності регуляторного акту.

Проект регуляторного акта опубліковано у газеті «Життя і слово» від 18.11.2011 року.

З метою одержання зауважень та пропозицій проект регуляторного акта та відповідний аналізу регуляторного впливу на розміщено на інформаційному стенді Білогірської районної ради та в мережі Internet на веб-сайті Білогірської районної ради на сторінці:

http://bil-rada.at.ua/index/reguljatorna_politika/0-49 (розділ «Регуляторна політика»).


Зауваження та пропозиції до проекту приймаються виконавчим апаратом районної ради протягом місяця з дати його оприлюднення за адресою: 30200, смт Білогір’я, вул. Шевченка, 46. Тел. 2-00-48, 2-01-55. Ел. адреса: comunabgrada@rambler.ru


Заступник голови

районної ради В. ВасильчукСхожі:

Рішення Білогірської районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року №4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»» iconРішення районної ради від 23 грудня 2011 року №7-11/2011 «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року №4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»» Вид регуляторного акта
...
Рішення Білогірської районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року №4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»» iconРішення двадцять четвертої сесії шостого скликання від 28 лютого 2014 року № смт. Білогір’я Про внесення доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року №4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»
Закону України «Про оренду державного та комунального майна», та керуючись пунктом 20 частини 1, частиною 2 статті 43 та частиною...
Рішення Білогірської районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року №4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»» iconРішення районної ради від 19 жовтня 2007 року №4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»
Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись пунктом 20 частини 1, частиною 2 статті 43 та частиною 4,...
Рішення Білогірської районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року №4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»» iconРішення від 26 квітня 2011 року №66 смт Олександрівка Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин в Олександрівському районі на 2007-2015 роки
Внести зміни до Програми розвитку земельних відносин в Олександрівському районі на 2007-2015 роки, затвердженої рішенням Олександрівської...
Рішення Білогірської районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року №4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»» iconРішення від грудня 2012 року № м. Новий Буг сесія 6 скликання Про внесення змін І доповнень до рішення районної ради від 27. 12. 2012 р.
Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 27. 12. 2012 р. №422 «Про затвердження плану діяльності Новобузької районної...
Рішення Білогірської районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року №4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»» iconРішення (проект) від 2013 року № Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради
Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 20 листопада 2007р. №245 Про затвердження Програми розвитку фізичної...
Рішення Білогірської районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року №4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»» iconРішення від грудня 2013 року № м. Новий Буг сесія 6 скликання Про внесення змін І доповнень до рішення районної ради від 27. 12. 2012 р.
Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 27. 12. 2012 р. №422 «Про затвердження плану діяльності Новобузької районної...
Рішення Білогірської районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року №4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»» iconРішення р. № м. Чернівці Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 06. 02. 2007 р. №60/2 „Про визначення
«Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 06. 02. 2007 р. №60/2 „Про визначення...
Рішення Білогірської районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року №4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»» iconРішення №332 від 13 червня 2007 року Про внесення змін та доповнень до рішень обласної ради
Журавненської селищної ради №99 від 27 вересня 2005 року №99, лист Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму...
Рішення Білогірської районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 19 жовтня 2007 року №4-9/2007 «Про впорядкування орендних відносин»» iconРішення районної ради від 22 жовтня 2010 року №388 «Про встановлення базової орендної ставки для служби у справах дітей районної державної адміністрації»
«Про впорядкування орендних відносин» з послідуючими змінами та доповненнями, протоколу засідання конкурсної комісії з питань організації...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи