Наказ №120 Про підсумки виховної роботи в школі за 2012/2013 навчальному році icon

Наказ №120 Про підсумки виховної роботи в школі за 2012/2013 навчальному році
Скачати 95.38 Kb.
НазваНаказ №120 Про підсумки виховної роботи в школі за 2012/2013 навчальному році
Дата конвертації21.10.2013
Розмір95.38 Kb.
ТипНаказ

ХАРКІВСЬКА ХАРЬКОВСКАЯ

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА

І-ІІІ СТУПЕНІВ № 131 І-ІІІ СТУПЕНЕЙ № 131

ХАРКІВСЬКОЇ ХАРЬКОВСКОГО

МІСЬКОЇ РАДИ ГОРОДСКОГО СОВЕТА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ


НАКАЗ

03.06.2013 № 120


Про підсумки виховної роботи

в школі за 2012/2013 навчальному році


Виховна робота в школі протягом 2012/2013 н.р. була спрямована на реалізацію законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Основних орієнтирів виховання учнів 1-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України», затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011 № 1243, наказів Головного управління освіти і науки ХОДА від 26.02.2010 № 96 «Про затвердження плану заходів щодо впровадження Концепції національно-патріотичного виховання молоді у навчальних закладах», від 04.04.2008 № 162 «Про затвердження Плану організаційно-практичної роботи Головного управління освіти і науки на виконання основних заходів міжгалузевої програми «Пізнай свою країну», від 30.03.2011 № 186 «Про затвердження Плану заходів з учнівською і студентською молоддю з увічнення пам’яті про події Великої Вітчизняної війни 1941/1945 років та її учасників на 2011/2015 роки».

План виховної роботи на 2012/2013 н.р. «Громадянська освіта і виховання» складався з наступних розділів:

І – Охорона життя і здоров’я учнів та запобігання всім видам дитячого травматизму

ІІ – Громадянське виховання

ІІІ – Робота по соціальному захисту учнів

ІV – Профілактика правопорушень, злочинності серед неповнолітніх, попередження бездоглядності, жебракування та бродяжництва. Робота з дітьми девіантної поведінки

V – Ціннісне ставлення до себе

VІ – Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей

VІІ – Ціннісне ставлення до праці

VІІІ – Ціннісне ставлення до природи

ІХ – Ціннісне ставлення до культури і мистецтва

Х – Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

ХІ – Педагогічна підтримка діяльності учнівської шкільної організації «Молодь ХХІ століття» на засадах педагогіки співробітництва

ХІІ – Традиційні шкільні заходи

ХІІІ – Організація роботи методичного об`єднання класних керівників


Тема виховної роботи – формування ключових компетентностей учнів шляхом впровадження особистісно орієнтованого виховання та учнівського самоврядування.

Мета виховної роботи – забезпечити реалізацію концепції громадянського виховання особистості в умовах розвитку української державності, сприяння вихованню здорової нації; формування особистісних рис громадян української держави, розвиненої духовності, фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної, правової, трудової, екологічної культури.

Виховна робота в школі має чіткий та цілеспрямований характер, що дає можливість здійснювати плідну діяльність в наступних напрямках: громадянське виховання, робота з обдарованими учнями, розвиток творчої особистості, соціальний захист дітей, формування навичок здорового способу життя, робота з батьками, робота з дітьми девіантної поведінки, робота з профілактики дитячого травматизму, робота з попередження правопорушень.

З метою надання методичної допомоги класним керівникам протягом навчального року проводились наради та консультації з питань організації та здійснення виховної роботи в класних колективах. Шкільний психолог, педагог – організатор, соціальний педагог, класні керівники брали участь в районних, міських та обласних заходах з питань виховання. З метою досягнення більшої ефективності виховної роботи класні керівники працювали сумісно зі шкільним психологом, проводячи тестування, діагностику, вивчаючи індивідуальні особливості учнів, продовжували роботу над складанням «Карт індивідуального психологічного розвитку учнів».

Протягом навчального року згідно з планом роботи школи проводились засідання методичного об’єднання класних керівників, яке очолювала Зеленська Світлана Володимирівна, наради при директорові та заступниках директора, де визначалися напрямки, цілі, форми та методи виховної роботи, шляхи досягнення більшої ефективності виховного процесу.

12.03.2013 р. було проведено районний семінар для голів методичних об’єднань, класних керівників з виховної роботи «Активні форми роботи з батьками».

14.05.2013 р. проведено районний семінар для заступників директорів з виховної роботи «Система роботи класного керівника в умовах сучасного навчального закладу».

Виховні заходи, що проводились протягом навчального року, були різноманітними, відповідали віковим особливостям учнів, сприяли розвитку творчих здібностей та ініціативності школярів.

Учні школи постійно брали участь у масових заходах, що проводилися на районному, міському, Всеукраїнському та міжнародному рівнях.


№ з/п

Назва заходу

Рівень

П.І.Б. учня, назва команди

Клас

Номінація

НагородиІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури та спорту

районний

Мощенко Ярослав

11 А
ІІІ місцеІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства

районний

Полякова Наталія Олексіївна

10 Б
ІІ місцеМіські змагання з волейболу за програмою міської Спартакіади «Спорт і школа» серед дівчат

районний

Гладкова Юлія Богданівна, Арістархова Анастасія Костянтинівна, Пашкевич Марина В’ячеслівівна, Яворська Ксенія, Духаніна Маргарита Анатоліївна

6 Б


8 А


10 Б


10 Б


11 Б
І місцеРайонна гра «Що? Де? Коли?» 2012/2013 н.р. серед школярів

районний

«IQ 131»

8–9
ІІІ місцеКонкурс «Талановиті кадри України»

районний

Сін Ніка

11 А
І місцеВокальний конкурс «Зорепад»

районний

Пащенко Олена Іванівна, Пащенко Тетяна Іванівна, Бреус Віра Сергіївна

10 Б
І місцеВокальний конкурс «Зорепад»

районний

Фішкіна Станіслава

9 А
ІІ місцеКонкурс «Мій біль - Чорнобиль»

районний

Васько Анастасія Олександрівна

1 Б

поробка

ІІІ місцеКонкурс творчих робіт присвячений Дню Перемоги

районний

Салдаєва Юлія Геннадіївна

10 А

«Ордени та медалі моєї родини»

І місцеФестиваль-конкурс літературно-музичних композицій «Поклонимся тем годам...»

районний

Шамаєв Микола В’ячеславович, Пащенко Олена Іванівна, Пащенко Тетяна Іванівна, Бреус Віра Сергіївна

8 А


10 Б
V місце


Учні школи також брали участь у різних конкурсах, спортивних змаганнях, фестивалях від районного до міжнародного рівнів.

Протягом навчального року проведені традиційні шкільні свята та конкурси: День знань, День вчителя, День Збройних сил України, День Святого Миколая, новорічні свята, Міжнародний жіночий день, День Перемоги, Останній дзвоник, випускний вечір тощо.

З метою активізації пізнавальних інтересів та виховання естетичних смаків було організовано відвідування театрів, музеїв, виставок, проводились різноманітні екскурсії. Велика увага у виховній роботі приділялася педагогіці піклування, організації громадсько-корисної діяльності школярів, подальшому розвитку волонтерського руху. Протягом року згідно з планом спільної роботи з Радою ветеранів надавалася допомога хворим та немічним, учні школи поздоровляли ветеранів зі святами, запрошували на урочисті заходи до школи тощо. Ці заходи зумовили позитивні результати в громадському та патріотичному вихованні.

Спортивно-масова робота в школі планується та проводиться згідно з районними, міськими та обласними заходами. Учні школи брали участь у спортивних змаганнях, естафетах, конкурсах від районного до міжнародного рівнів. Слід відзначити успішні виступи команди з волейболу, до складу якої входили учні нашої школи. Значна кількість учнів школи відвідує різноманітні гуртки та секції й мають високі результати.

Робота з батьками здійснюється в межах батьківського лекторію; систематично (4 рази на рік) проводяться батьківські збори, де виступають: директор школи, його заступники, шкільний психолог, соціальний педагог, лікарі, юристи, працівники правоохоронних органів, дорожні інспектори тощо.

Але в організації виховної роботи школи є певні недоліки: потребує подальшого розвитку робота зі шкільного самоврядування; робота над книгою «Історія школи»; вчителі та класні керівники недостатньо забезпечені сучасною літературою з питань виховання; робота певних класних керівників має формальний характер та значні недоліки; є необхідним поширення мережі гуртків та їх якісна робота, недостатньо ведеться робота зі створення бази методичних матеріалів, розроблених класними керівниками.


Виходячи з вище викладеного


НАКАЗУЮ:


  1. Вважати стан виховної роботи в школі в 2012/2013 н.р. задовільним.

  2. Відзначити сумлінне ставлення до своїх обов’язків та високу ефективність виховної роботи класних керівників: Павличенко Т.К., Касвінової І.Г., Ситнік І.В., Шаповал Н.А., Орлової М. Г.,

Ніколаєнко Н.А., Селюкової Т.Є., Усової Т.В., Кошового І.В., Зеленської С.В., Кострикіної С.В., Кравченко В.А.;

вчителів: Дубкової Т.П., Братчикова І.С.

  1. Педагогу-організатору вдосконалювати роботу шкільної організації «Молодь XXІ століття».

  2. Класним керівникам 1-11-х класів:

4.1. Активізувати позакласну та позаурочну роботу шляхом залучення учнів до гуртків та клубів за інтересами.

4.2. Посилити роботу з питань профілактики травматизму та правопорушень.

4.3. Врахувати зазначені недоліки при розробці плану виховної роботи на 2013/2014 н.р.

  1. Вчителю інформатики Прокопенко Н.А. розмістити цей наказ на сайті школи.

  2. Контроль за виконання даного наказу залишаю за собою.Директор школи Ю.В.Черненко


З наказом ознайомлені:

Павличенко Т.К.
Касвінова І.Г.

Ситнік І.В.

Шаповал Н.А.

Орлова М. Г.

Ніколаєнко Н.А.

Селюкова Т.Є.

Усова Т.В.

Кошовий І.В.

Зеленська С.В.

Кострикіна С.В.

Кравченко В.А.

Дубкова Т.П.

Братчиков І.С.

Прокопенко Н.А.


Виконавець: Лопатко Л.М.Схожі:

Наказ №120 Про підсумки виховної роботи в школі за 2012/2013 навчальному році iconНаказ №29 Про підсумки виховної роботи в 2011-2012 навчальному році
В 2011-2012 навчальному році виховна робота в навчальних закладах була спланована і здійснювалась за тематичними місячниками
Наказ №120 Про підсумки виховної роботи в школі за 2012/2013 навчальному році iconНаказ №83 Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами в Славутицькому ліцеї Славутицької міської ради Київської області у 2013/2014 навчальному році
«Про підсумки науково-методичної роботи у 2012/2013 навчальному році», розглянуті на засіданні педагогічної ради (протокол №1 від...
Наказ №120 Про підсумки виховної роботи в школі за 2012/2013 навчальному році iconНаказ №2 Про підсумки Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвяченого Шевченківським дням у 2012-2013 навчальному році На виконання наказу відділу освіти Богуславської рда від 13. 12. 2012р
Шевченківським дням у 2012-2013 навчальному році та з метою популяризації творчої спадщини Т. Г. Шевченка, активізації виховної та...
Наказ №120 Про підсумки виховної роботи в школі за 2012/2013 навчальному році iconНаказ №138 Про підсумки роботи з обліку дітей та підлітків шкільного віку та охоплення їх загальнообов'язковою середньою освітою у 2012 2013 навчальному році у Яворівському районі
Для забезпечення належного рівня організації роботи щодо обліку дітей та підлітків шкільного віку управлінням освіти,молоді та спорту...
Наказ №120 Про підсумки виховної роботи в школі за 2012/2013 навчальному році iconНаказ №218 Про підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами навчально-виховних закладів району в 2012-2013 н р
Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», наказу відділу освіти Гадяцької райдержадміністрації від 30. 08. 2012...
Наказ №120 Про підсумки виховної роботи в школі за 2012/2013 навчальному році iconНаказ №301 Про підсумки Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвяченого Шевченківським дням у 2013-2014 навчальному році На виконання наказу відділу освіти Богуславської рда від 20. 11. 2013р
Шевченківським дням у 2013-2014 навчальному році та з метою популяризації творчої спадщини Т. Г. Шевченка, активізації виховної та...
Наказ №120 Про підсумки виховної роботи в школі за 2012/2013 навчальному році iconНаказ про підсумки організації виховної роботи в 2012/2013 навчальному році
Знз україни». Виховна робота була організована відповідно до методичних рекомендацій Міністерства освіти І науки України, Департаменту...
Наказ №120 Про підсумки виховної роботи в школі за 2012/2013 навчальному році iconНаказ №17 Про підсумки участі школярів району в І та ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році
Відповідно до плану роботи відділу освіти та районного методичного кабінету метою визначення ефективності організації й проведення...
Наказ №120 Про підсумки виховної роботи в школі за 2012/2013 навчальному році iconНаказ №83 по Карапишівській зош І-ІІІ ступенів від 14. 09. 2012 року Про підсумки методичної роботи в школі за минулий навчальний рік та її організацію в 2012-2013 навчальному році
Методична робота – важливий складник педагогічної освіти, що має цілісну систему дій та заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації...
Наказ №120 Про підсумки виховної роботи в школі за 2012/2013 навчальному році iconНаказ №246 Про організацію виховної роботи в 2013/2014 навчальному році
«Про освіту», «Про загальну середню освіту», Державних програм «Обдарована дитина» та «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи