Умови проведення шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості \"Податки очима дітей\" Відповідальні icon

Умови проведення шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Податки очима дітей" Відповідальні
Скачати 71.49 Kb.
НазваУмови проведення шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Податки очима дітей" Відповідальні
Дата конвертації20.09.2013
Розмір71.49 Kb.
ТипДокументи

Умови проведення шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Податки очима дітей"

Відповідальні : 6-Б, 9-А, 9-Б, 10-А


Участь у конкурсі бере учнівська молодь таких вікових категорій:

І категорія: 6 – 8 років; ІІ категорія: 9 – 12 років; ІІІ категорія: 13 – 15 років.

На конкурс подаються індивідуальні творчі роботи. Колективні роботи не приймаються.

Роботи, надіслані на конкурс, авторам не повертаються і рецензії на них не видаються.

Художні твори мають відповідати таким вимогам:

 1. Можуть бути виконані в довільній графічній, живописній формах.

 2. За розміром мають бути не більше за формат А-2.

 3. Не повинні бути оформлені рамкою, паспарту, наклейками тощо.

Твори декоративно-прикладного мистецтва мають відповідати таким вимогам:

 1. Можуть бути виконані у довільній формі (ліплення, вишивка, мозаїка, аплікація тощо)

 2. Скульптури приймаються лише малих форм (статуетки з каменя, дерева, кості, металу, скла тощо)

Літературні твори мають відповідати таким вимогам:

 1. Належати до різних жанрів: оповідання, новели, публіцистичні роздуми, замальовки, казки, фейлетони, реферати, поезія тощо.

 2. Бути віддрукованими на папері формату А-4 в одному примірнику, а також обов’язково представлені в електронному варіанті (диск, дискета).

На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або додатком до роботи) необхідно зазначити українською мовою відомості про автора: назву роботи, техніку виконання; прізвище, повне ім’я та дату народження; повну адресу (область, пункт проживання ); коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі; назву навчального закладу, контактний телефон (за наявності).

Роботи подати до 10 березня.


^ Умови проведення шкільного етапу Всеукраїнської акції

"Зелений паросток майбутнього"

Відповідальні : 7-В, 9-В, 11-Б


Акція проводиться за трьома напрямами.

^ I напрям.

Операція "Чисте подвір'я": організація та проведення прибирання, впорядкування, очищення від сміття, різних відходів територій дворів біля житлових будинків, навчальних закладів, застосування попереджувальних заходів виховного впливу на відповідальних за санітарний стан та забруднювачів довкілля; визначення і позначення на карті "Чисте подвір'я" територій (дворів), які після прибирання та впорядкування утримуються у належному стані.

Операція "Жива зелена хвиля подвір'я": догляд за зеленими насадженнями, квітниками, посадка дерев, закладання алей, квітників, скверів, організація та проведення конкурсів "На краще шкільне подвір'я", "На кращий двір житлового будинку".

ІІ напрям.

Операція "Лісам, паркам, скверам - бути чистими": впорядкування і оздоровлення довкілля; формування місцевих об'єднань юних дендрологів, лісівників, волонтерів з метою ліквідації у лісах і дендропаркових зонах сміттєзвалищ, прибирання залишеного сміття відпочиваючими; складання карт-схем, де позначаються території, які й надалі забруднюються, тому для попередження нагромадження сміття необхідне втручання правоохоронних органів, місцевої влади.

^ III напрям.

Операція "Чисті прибережні смуги - живі водні плеса і джерела": захист від забруднення чистої води річок, джерел; призупинення будівництва об'єктів на забороненій відстані від річки, озера та використання прибережних смуг під городні ділянки; виявлення на полях залишків мінеральних, органічних добрив і отрутохімікатів, негайне сигналізування у відповідні інстанції з метою вирішення проблеми; очищення і впорядкування джерел.

^ Критерії оцінювання узагальнених матеріалів: актуальність і важливість вирішення проблем; перспективність і навчально-виховна значимість; санітарно-оздоровче значення проведених трудових десантів, операцій; юридична правомірність реалізованих проектів, завдань; досягнення взаєморозуміння і результативності у взаємодіях із владними структурами; прагматичні результати, їх позитивний вплив на довкілля.

Матеріали для участі подати не пізніше 15 березня.


^ Умови проведення шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу "Юний дослідник"

Відповідальні : 4-А, 4-Б,5-А, 6-Г

До участі в конкурсі запрошуються учні 4-6 класів. Роботи можуть бути ілюстровані дитячими малюнками, виробами, віршами, оповіданнями тощо. Обсяг робіт не повинен перевищувати 10 аркушів друкованого тексту. Бажано надавати електронні версії робіт.

^ Рекомендована тематика експериментально-дослідницьких робіт. Тематика експериментально-дослідницької роботи з учнями 4-6 класів визначається шкільним курсом природознавства (біології).

"Я і природа" – досліди на визначення якості та стану води; дослідження різних типів ґрунту; визначення глибини зволоження ґрунту в залежності від його складу; властивості вітру та їх використання людиною; установлення залежності між висотою стояння сонця та станом об'єктів природи; сезонні фенологічні спостереження; дослідження зв'язку між тваринним та рослинним світом; дослідження причин забруднення оточуючого середовища; дослідження води - середовища існування живих організмів; вивчення взаємозв'язків компонентів ландшафту.

"Рослини навколо нас" – дослідження умов проростання рослин; розмноження рослин різними способами; з'ясування значення вітру для рослин; рослинний годинник; дослідження пристосувань рослин для захисту; залежність між станом ґрунту та розвитком рослин; знайомство з рослинами, що живуть у воді (прибережній зоні).

"Тваринний світ" – дослідження кормової бази для тварин куточка живої природи; досліди на визначення гостроти зору, нюху, слуху у тварин; дослідження орнітофауни своєї місцевості; вивчення зимуючих птахів своєї місцевості; дослідження дафнії в умовах куточка живої природи; спостереження та дослідження молюсків; дослідження сезонних змін видового складу птахів своєї місцевості; дослідження пристосувань тварин до життя в природі; дослідження сезонних змін у житті тварин (дикої природи, живого куточка); дослідження умов утримання акваріумних рибок.

"Охорона здоров'я" – дослідження та вивчення лікарських рослин; як потрапили до нашого організму мікроби; дослідження біологічних ритмів людини та їх впливу на самопочуття людини; дослідження впливу зубної пасти на стан зубів; дослідження впливу домашніх тварин на самопочуття та емоційний стан людини.

"Народознавство, краєзнавство"перевірка народних прикмет; тварини у творчості українського народу; рослини - символи України; рослини та тварини в українській символіці; календарні свята та обряди українського народу; застосування рослин у національній кухні свого регіону; вивчення історії формування ландшафту свого краю; рослини та тварини біблійних сюжетів.

^ Переможці визначаються в кожному напрямі. Роботи надсилаються не пізніше 15 березня.


Умови проведення конкурсу малюнків та агітаційних плакатів на тематику "Рятувальник очима дітей"

Відповідальні :


Мета та завдання конкурсу: проведення агітаційної роботи з протипожежної безпеки; розвиток творчих здібностей в галузі образотворчого мистецтва.

В конкурсі беруть участь учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. У другому етапі беруть участь переможці першого етапу.

Для участі в конкурсі на розгляд журі подаються: малюнки та агітаційні плакати на протипожежну тематику.

Роботи можуть бути колективними (формат робіт А-4, А-3).

Надіслані роботи авторам не повертаються.

До кожної роботи подати: прізвище, ім’я учасника; клас, навчальний заклад; домашня адреса; назва малюнка; творчий керівник.

Роботи подаються до 20 березня.


Умови проведення шкільного чемпіонату з інтелектуальних ігор серед учнів 4-5 класів


^ Учасники чемпіонату: до участі в чемпіонаті запрошуються учні 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Команда складається з 6 осіб, має капітана, назву.

Гра проводиться на базі підбірки питань організаторів конкурсу. Питання різноманітні, тематичні. Допоміжною літературою є: шкільна предметна література, енциклопедії, енциклопедичні словники.

Чемпіонат проводиться в два етапи:

І етап – шкільні ігри – з 09.03.2013 по 15.03.2013 року

 • 22.03.2013 року – загальноосвітні навчальні заклади І-ІІІ ступенів

Основний зміст фіналу:

 1. Розминка "Все про тварин і рослин" – письмово – 1 бал

 2. "Письменники та їх твори" – письмово – 2 бали

 3. "Природничі головоломки" (кросворди на тему "Природа") – письмово – 1 бал

 4. "Перехват" (питання з різних галузей знань) – усно – 3-1 бали

 5. "Гумористична вікторина" – письмово – 2 бали.Схожі:

Умови проведення шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості \"Податки очима дітей\" Відповідальні iconМетодичні рекомендації щодо організації та проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей
Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей” (додаток), який запроваджено з метою формування податкової культури...
Умови проведення шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості \"Податки очима дітей\" Відповідальні iconПоложення про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей (положення додається). Роботи подати в рмк до 08 квітня 2011 року. Затверджено наказом дпа україни від 02. 03. 2011 №122
Державною податковою адміністрацією України затверджено та рекомендовано до використання Положення про організацію та проведення...
Умови проведення шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості \"Податки очима дітей\" Відповідальні iconПоложення про проведення Всеукраїнського огляд-конкурсу дитячої творчості «Рятувальник очима дітей-2011» Загальні положення
Всеукраїнський конкурс дитячої творчості "Рятувальник очима дітей" (далі конкурс) проводиться з метою
Умови проведення шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості \"Податки очима дітей\" Відповідальні iconЗасновником конкурсу є Державна податкова адміністрація України
Дпа у Хмельницькій області від 08. 10. 2008 року №16223/7/31-19 «Щодо проведення роботи з формування податкової культури у майбутніх...
Умови проведення шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості \"Податки очима дітей\" Відповідальні iconНаказ №81 Про підсумки районного етапу конкурсу Дитячої творчості «Охорона праці очима дітей»
«Охорона праці очима дітей» та з метою привернення уваги учнів до існуючих проблем у сфері охорони праці, формування активної й свідомої...
Умови проведення шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості \"Податки очима дітей\" Відповідальні iconНаказ №58 Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості з податкової тематики «Податки очима дітей»
Будьоннівському районі м. Донецька від 08. 12. 2009 р. №13632/101 з метою формування високої податкової культури у підростаючого...
Умови проведення шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості \"Податки очима дітей\" Відповідальні iconКонкурс дитячої творчості " Податки очима дітей 2012 " триває Воловецьке
Воловецьке відділення Свалявської мдпі пропонує всім творчим дітям та молоді загальноосвітніх навчальних закладів віком від 9 до...
Умови проведення шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості \"Податки очима дітей\" Відповідальні iconНаказ №67 Про проведення районного етапу конкурсу дитячої творчості «Охорона праці очима дітей»
України у молоді, як майбутніх роботодавців та працівників, виявлення та підтримка талановитої молоді
Умови проведення шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості \"Податки очима дітей\" Відповідальні iconУмови проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Хліб очима дітей» Загальні положення
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України протягом квітня...
Умови проведення шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості \"Податки очима дітей\" Відповідальні iconРезультати міського етапу конкурсу дитячої творчості «Охорона праці очима дітей» серед учнів трьох вікових категорій (від 6 до 18 років)

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи