Звіт тв аппу у Львівській області за 2009-2011р р icon

Звіт тв аппу у Львівській області за 2009-2011р р
Скачати 64.79 Kb.
НазваЗвіт тв аппу у Львівській області за 2009-2011р р
Дата конвертації26.07.2013
Розмір64.79 Kb.
ТипЗвітЗвіт

ТВ АППУ у Львівській області за 2009-2011р.р.

У жовтні 2009 р. у м. Львові відбулися перші установчі збори, відповідно до їх рішення та на підставі рішення Правління Асоціації про заснування на Львівщині Територіального відділення, було створено ТВ АППУ у Львівській області.

Наприкінці 2009 р. проводились підготовчі заходи для державної реєстрації новоствореного ТВ АППУ.


У 2010 р. проводилась організаційна робота щодо вступу до АППУ нових членів та здійснювались представницькі заходи для налагодження співпраці з органами ДПС Львівщини та місцевими органами влади.

У листопаді 2010 р. підписано Меморандум про співпрацю між ТВ АППУ та ДПА у Львівській області.

У грудні 2010 р. Меморандум про співпрацю підписано між ТВ АППУ та Львівською облдержадміністрацією.

У березні 2011 року підписано План спільних дій між ДПА у Львівській області та ТВ ВГО АППУ у області, відповідно до якого сторони домовилися про спільну організацію семінарів з питань роз'яснення податкового законодавства, засідань «круглого столу», передбачено врегулювання спірних питань та конфліктів між платниками податків та органами ДПС області, вдосконалення шляхів вирішення конфліктних ситуацій, сумісне обговорення та доопрацювання нормативно-правових активів з питань оподаткування.

Семінари, які організовані ТВ АППУ, проведені на безкоштовній основі. В семінарах з питань роз’яснення податкового законодавства приймали участь фахівці ДПА у Львівській області та СДПІ по роботі з великими платниками податків у м. Львові.

На семінарах роз’яснювались нововведення Податкового кодексу України, особливості сплати податку на прибуток , ПДВ та податку на доходи фізичних осіб. Також у 2011 р. ТВ АППУ організована участь членів АППУ у 2-х практикумах з питань надання роз’яснень щодо заповнення податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб та подання податкової звітності в електронній формі.

Представники ТВ АППУ беруть активну участь у роботі Громадських рад при податковій, митниці, обласній адміністрації, а також у роботі комісії з питань впровадження регуляторних актів Львівської міської ради. У всіх цих дорадчих органах найактивніші члени АППУ приймали участь у вирішенні спірних та організаційних питань для створення кращих умов для малого та середнього бізнесу. Це – обговорення питань по роботі ДПА, СЕС, пожежної служби, дозвільних органів.

Так, на засіданнях комісії з розгляду спірних питань Громадської ради при ДПА у Львівській області на постійній основі обговорюються проблемні питання у сплаті податків. Також представники АППУ брали участь у засіданні робочої групи з питань удосконалення податкової звітності та надавали пропозиції від АППУ.

ТВ АППУ активно співпрацює Головним управлінням економіки ЛОДА. Зокрема, члени АППУ включені у робочу групу з питань опрацювання регуляторних актів. Також з ініціативи губернатора Львівщини при ЛОДА створено дорадчу комісію з питань інвестиційного клімату у Львівській області, до складу якої включена Л. Долінська.

У червні 2011 р. представники ТВ АППУ брали участь у семінарі щодо впровадження на Львівщині регіональної програми розвитку малого підприємництва. ТВ у складі 3-ох осіб було включено в комісію по визначені переможців на краще мале підприємство Львівщини.

Ми доклали багато зусиль щоб наші члени АППУ також були залученні до даного заходу. І результат оправдав працю, багато наших членів АППУ були визнанні кращими малими підприємствами, кращими молодими підприємцями, кращими жінками підприємцями та нагороджені грамотами від голови ЛОДА – Михайла Цимбалюка.

Цього року до Дня підприємця ТВ АППУ у Львівській обл. в особі голови Ради було нагороджено Почесною грамотою губернатора Львівщини .

Також голова ЛОДА нагородив заступника Антонищака Андрія та

Голову місцевого відділення АППУ м. Львів Бондара Ярослава.

Члени АППУ на постійній основі беруть участь у роботі комісії з питань впровадження регуляторних актів Львівської міської ради, яка проводить засідання щомісячно. Ними також було ініційовано створення комісії при Львівській міській раді з питань врегулювання нової грошової оцінки землі у м. Львові та забезпечена активна участь у роботі цієї комісії.

Представники ТВ АППУ 28.03.11 р. за запрошенням підприємців міста Дрогобич взяли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Результати громадської експертизи нормативної оцінки землі в м. Дрогобич».

ТВ АППУ активно співпрацює з іншими громадськими організаціями підприємців Львівщини. В 2011 р. укладено меморандуми про співпрацю з ГО «Я – львів’янин», ГО «Крок», ГО «Династія».

На Львівщині на високому організаційному рівні за підтримки місцевої ділової еліти у 2011 р. проведено конкурс «Сумлінні платники податків – 2010». 28 кращих підприємств різних галузей отримали дипломи переможців та пам’ятні відзнаки, а 7 львівських підприємств – переможців обласного рівня перемогли на всеукраїнському рівні і отримали нагороди в м. Києві. Львівська область зайняла друге місце по кількості нагороджених на всеукраїнському рівні.

Протягом березня – квітня 2011 р. організовано активне демонстрування на львівських теле - та радіоканалах рекламного ролику «Сумлінні платники податків». З 27.04.11 по 14.05.11 висвітлювались матеріали про нагородження переможців обласного туру конкурсу та 15 –хв. відео сюжет про урочисту церемонію нагородження переможців у Будинку вчених та інтерв’ю Л.Долінської. Наша організація даного заходу була визнана найкращою по Україні.

За підтримку у проведенні обласного туру ВР «Сумлінні платники податків – 2010» у Львівській обл. нагороджено подякою Президента АППУ В.І. Арбузової – голову ДПА – Пекарчука Віталія Семеновича.

За належну організацію обласного туру ВР «Сумлінні платники податків – 2010» ТВ ВГО АППУ у Львівській обл. нагороджено подякою Президента АППУ В.І. Арбузової -голову Ради Долінську Лілію Валеріївну.

ТВ АППУ матеріально підтримує та сприяє проведенню конкурсу «Податки очима дітей», який організовують та проводять на Львівщині органи ДПС.

До Великодня 18.04.11 ТВ АППУ організувала подарунки в дитячий будинок «Добре серце» (с. Милятин, Буський р-н).

29.04.11 ТВ АППУ надала матеріальну допомогу дітям «Навчально – реабілітаційного центру «Джерело» та повідомила реквізити центру членам АППУ з проханням приєднатися.

В червні 2011 р. ТВ організувала участь членів АППУ у загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна». Також члени АППУ на постійній основі через електронну пошту отримують інформацію від ТВ про ярмарки, виставки, семінари, «круглі столи», які проводяться на Львівщині.

ТВ АППУ з метою удосконалення своєї роботи та організації опитування розробило анкету, яку 30.06.11 надіслало електронною поштою членам АППУ для надання пропозицій. У червні 2011 р. організовувалось надання членами АППУ пропозицій з питань удосконалення податкової звітності, які після узагальнення надані Генеральній дирекції АППУ та ДПА у області.

В липні 2011 р. відкрито веб – сторінку ТВ АППУ, на якій, крім інформації про ТВ, представлені в інформаційному просторі члени АППУ та наші партнери. Дуже прошу звертайте увагу на наш сайт, надавайте інформацію про свої підприємства це цікаві заходи які ви проводите, навіть якусь скриту рекламу. Цей сайт для Вас. Також цікаві заходи ТВ АППУ висвітлюється на веб – сайті ДПА у Львівській області.

Представники ТВ АППУ приймали участь у телепрограмах місцевих каналів з питань обговорення норм Податкового кодексу, проблем розвитку малого і середнього бізнесу, грошової оцінки землі у м. Львові, роботи СЕС, щодо підготовки до Євро – 2012. Практично будь – яке обговорення проблемних питань бізнесу, яке проводиться у Львові, відбувається за участі представника ТВ АППУ. Можливість стати безпосереднім учасником обговорення надається всім членам АППУ, шляхом інформування їх про таку нагоду.

Протягом І-го півріччя 2011 р. на постійній основі висвітлювались матеріали ТВ АППУ в економічній газеті «Діалог». Також статті про ВР «Сумлінні платники податків – 2010» надруковані у львівських виданнях.

Звернення та запити членів АППУ з питань отримання роз’яснень, надання консультацій протягом 2011 р. надходили в усній формі. Найчастіше звертаються платники податків з питань сплати податку на прибуток, ПДВ, податку на доходи фізичних осіб, нарахування штрафних санкцій за результатами перевірок, а також з питань заповнення податкової звітності та порядку заповнення бланків первинних документів. Члени АППУ по законодавчо врегульованих питаннях отримують роз’яснення від працівників ТВ, в інших випадках – платники податків скеровуються до інформаційно – довідкового департаменту ДПА України або фахівців консультаційних служб органів ДПС Львівщини .

Станом на 1 серпня 2011 р. до ТВ надійшло 15 письмових звернень – скарг за результатами документальних перевірок податкових органів, а також щодо неправомірного неповернення ПДВ, невидачі довідки на реорганізацію, частих викликах до ДПІ щодо рівня податкового навантаження. Кожне з таких звернень розглянуто на рівні керівництва ДПА у області і в переважній більшості повністю або частково вирішено на користь платників податків, які в подальшому стали членами АППУ або залучили до членства ще й своїх партнерів. По складних питаннях, котрі не можливо вирішити на місцевому рівні подаються скарги на адресу Президента АППУ Арбузову В.І., які не залишаються без уваги.

В складі ТВ АППУ у Львівській обл., з травня 2011 р. створені місцеві відділення: у містах Львові та Червонограді, а також у Дрогобицькому районі. Всі місцеві осередки мають право юридичної особи.

По МВ вже організовувалися семінари та круглі столи з проблемних питань оподаткування.

Складна ситуація з офісним приміщення для ТВ, наразі ТВ АППУ знаходиться в офісі мого підприємства на безоплатній основі. Заплановане приміщення під офіс має зручне розташування, знаходиться в центрі міста, там де Ви вже звикли, на Франка,61. Протягом І-го півріччя 2011 р. здійснювались заходи для підписання договору оренди приміщення для офісу ТВ АППУ з ЛФ МО «ЛПІ». Питання знаходиться в стадії розгляду уже рік поспіль, у звязку із технічними причинами (реорганізація) Міністерства оборони відкладається іще на місяць.Схожі:

Звіт тв аппу у Львівській області за 2009-2011р р iconРішення №981 від 09 липня 2009 року Про звіт виконання заходів Регіональної програми розвитку малого підприємництва у Львівській області
Львівській області на 2007 – 2008 роки, керуючись п. 28 ч. 1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи...
Звіт тв аппу у Львівській області за 2009-2011р р iconРішення Про виконання у Львівській області інвестиційного проекту "Комплексний протипаводковий захист у Львівській області на 2009-2011 роки"
...
Звіт тв аппу у Львівській області за 2009-2011р р iconРішення №124 Про розгляд подання №8552 від 27. 12. 2011р. Сколівського рвгумвсу у Львівській області
Про розгляд подання №8552 від 27. 12. 2011р. Сколівського рвгумвсу у Львівській області
Звіт тв аппу у Львівській області за 2009-2011р р iconРішення №982 від 09 липня 2009 року Про Регіональну програму розвитку малого підприємництва у Львівській області на 2009 2010 роки
Про Регіональну програму розвитку малого підприємництва у Львівській області на 2009 – 2010 роки
Звіт тв аппу у Львівській області за 2009-2011р р iconПоложення про спеціальну Нагороду відділення нок україни у Львівській області «Український Сокіл»
Еціальна Нагорода відділення нок україни у Львівській області «Український Сокіл» це авторський кубок з гутного скла, який вручається...
Звіт тв аппу у Львівській області за 2009-2011р р iconРішення №916 від 28 квітня 2009 року Про звернення до Прокуратури Львівської області, Управління мвс україни у Львівській області, Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області,
Дп "Полісинтез" ат "Органіка", беручи до уваги висновок комплексної екологічної експертизи, керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України...
Звіт тв аппу у Львівській області за 2009-2011р р iconРішення №853 від 10 березня 2009 року Про звіт тимчасової контрольної комісії з вирішення проблемних питань ват "Завод "Львівсільмаш"
Національної служби посередництва І примирення у Львівській області від 06. 02. 2009 р. №01-13/03-077 та заслухавши інформацію голови...
Звіт тв аппу у Львівській області за 2009-2011р р iconОголошенн я 14 грудня в 10. 00
Державною податковою адміністрацією в Закарпатській області спільно з тв аппу у Закарпатській області (у актовому залі Воловецької...
Звіт тв аппу у Львівській області за 2009-2011р р iconРішення №335 від 13 червня 2007 року Про звіт тимчасової контрольної комісії з вивчення питання щодо порушення законодавства у веденні лісового господарства у Львівській області
Вства у веденні лісового господарства у Львівській області п. М. Задорожного, враховуючи висновок цієї комісії, з метою впорядкування...
Звіт тв аппу у Львівській області за 2009-2011р р iconРішення № від 2012 року Про інформацію начальника дпс у Львівській області та начальника Головного управління мвс україни у Львівській області про стан дотримання законності та боротьби з економічною злочинністю
Дпс у Львівській області І начальника гу мвс україни у Львівській області про стан дотримання законності та боротьби з економічною...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи