Робота учня (учениці) 7 класу Світлодолинської зош І-ІІІ ступенів icon

Робота учня (учениці) 7 класу Світлодолинської зош І-ІІІ ступенів
Скачати 200.77 Kb.
НазваРобота учня (учениці) 7 класу Світлодолинської зош І-ІІІ ступенів
Дата конвертації10.02.2013
Розмір200.77 Kb.
ТипДокументи
1. /kartogr_trening_7.docxРобота учня (учениці) 7 класу Світлодолинської зош І-ІІІ ступенів

Робота

учня (учениці) 7 класу

Світлодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

__________________________________


ТИХИЙ ОКЕАН.

1. Із наведеного переліку географічних об'єктів виберіть ті, які досліджували:

1) Ф. Маґеллан (на них поставте на контурній карті літеру М);

2) Дж. Кук (на них поставте літеру К).

Перелік: Берингове, Охотське, Японське, Південно-Китайське моря; Гавайські, Маріанські, Філіппінські, Японські острови; Великий Бар'єрний риф.

На місці загибелі Ф. Маґеллана поставте знак «х», на місці загибелі Дж. Кука — знак «+».

2. Позначте на контурній карті цифрою 1 групу вулканічних островів у Тихому океані, яка розташована поза межами Тихоокеанського сейсмічного поясу. Нижче впишіть їх назву. _________________________________________________________

3. Покажіть на контурній карті стрілкою напрямок руху води в Північній Пасатній течії між 180° та 150° сх. д.

4. Позначте на контурній карті цифрою 2 найбільший з островів, береги якого омиває Тихий океан. Нижче впишіть його назву._______________________________

5. Позначте на контурній карті відповідним умовним знаком розташування великих родовищ нафти на шельфі одного з морів Тихого океану. Нижче впишіть назву цього моря. _________________________________________________________________

6. Найглибший із глибоководних жолобів, які розташовані в морях, а не безпо-середньо в океані, це ________________________________________. Позначте місце

його розташування на контурній карті цифрою 3.


Карта Тихого океануc:\documents and settings\user\рабочий стол\media\image1.jpeg


Робота

учня (учениці) 7 класу

Світлодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

__________________________________


АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН.

1. Давньогрецький учений Платон повідомляє, що дуже давно на захід від Гераклових стовпів існував великий острів Атлантида, який затонув за одну добу. Сучасні вчені, які підтримують думку грецького вченого, вважають, що залишками Атлантиди є три групи островів в Атлантичному океані, які розташовані порівняно недалеко одна від одної. Накресліть знак « О » у тій частині Атлантичного океану, де, на думку Платона, існувала Атлантида. Нижче запишіть назви островів — гаданих залишків Атлантиди.

1 - ________________________________; 2 - _________________________________; 3 - ___________________________________ .

2. Один з островів Атлантичного океану є піднятою над водою частиною серединно-океанічного хребта. На контурній карті на цьому острові поставте першу літеру його назви.

3. Позначте на контурній карті цифрами: 1 — найбільший острів материкового походження, який омивається з усіх боків водами Атлантичного океану або його частин; 2 — море — рекордсмен за числом держав, які мають до нього вихід; 3 — найбільший архіпелаг, відкритий X. Колумбом; 4 — останній архіпелаг Атлантич-ного океану, відкритий португальцями у ході пошуку ними морського шляху до Індії. Нижче запишіть їх назви.

1 - _______________________________; Карта Атлантичного океануc:\documents and settings\user\рабочий стол\media\image2.jpeg

2 - _______________________________;

3 - _______________________________;

4 - _______________________________.


Робота

учня (учениці) 7 класу

Світлодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

__________________________________


ІНДІЙСЬКИЙ ОКЕАН.

1. Уявіть, що ви — підприємець. Коло ваших інтересів широке: ви добуваєте нафту, вирощуєте чай і прянощі (перець). Відповідними умовними знаками ( ) на контурній карті індійського океану позначте розташування ваших нафтопромислів, плантацій чаю і прянощів.c:\documents and settings\user\рабочий стол\media\image3.jpeg

2. Із наведеного переліку географічних об'єктів підкресліть ті, які могли бачити учасники плавань португальців до Індії у XV—XVI ст. Позначте їх на контурній карті двома першими літерами їх назв.

Перелік: Аравійське море, Аравійський півострів, Бенгальська затока, Коморські острови, півострів Індокитай, півострів Індостан, острів Мадаґаскар, Мозамбіцька протока, Перська затока, Червоне море.

3. Позначте цифрами на контурній карті. Нижче запишіть їх назви.

1 - географічний об'єкт, який з'явився лише у 1869 р. - _________________________.

2 - океанічна течія, яка різко посилюється влітку - _____________________________.

3 - єдиний в Індійському океані глибоководний жолоб - ________________________.

4 - коралові острови, які перетворились на один із найкращих у світі районів при-морського відпочинку - ___________________________________________________.

5 - острів біля берегів Африки, який дає 80 % світового збору гвоздики – цінних прянощів - ______________________________________________________________.

6 - найтепліше море Індійського океану - ____________________________________.


Карта Індійського океану


c:\documents and settings\user\рабочий стол\media\image4.jpeg

Робота

учня (учениці) 7 класу

Світлодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

__________________________________


ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ АФРИКИ.

ДОСЛІДЖЕННЯ ТЕРИТОРІЇ АФРИКИ.

1. Позначте на контурній карті цифрами розташування описаних у таблиці географічних об'єктів. Закінчіть заповнення таблиці.

Опис географічного об'єкта

Назва географічного об'єкта

Цифра на карті

Його образно називають Африканським РогомІнша його назва — мис АгульясЄдиний географічний об'єкт, відкритий Д.Лівінґстоном, якому він дав неафриканську назвуНайдовша у світі морська протокаПершовідкривачі назвали цей мис мисом БурАрхіпелаг — усесвітньо відомий курортПротока біля берегів Африки, дуже небезпечна для судноплавства через численні коралові утворенняРаніше на наших картах цей мис іменували Зеленим2. Позначте на контурній карті літерами географічні об'єкти, відкриті або досліджені Д. Лівінґстоном: 1) літерою В — об'єкт, який місцеві жителі називають Мосі-ао-Тунья — «Гримлячий дим»; 2) літерою К — пустелю, яка насправді є напівпустелею (сухою саваною); 3) літерою Т — «брата Байкалу».


Фізична карта Африки

c:\documents and settings\user\рабочий стол\media\image5.jpeg


Робота

учня (учениці) 7 класу

Світлодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

__________________________________


ПОЛІТИЧНА КАРТА АФРИКИ.

Розгляньте контурну карту і заповніть таблицю «Країни Африки».

Опис країни

Назва країни

Цифра на карті

Найрозвиненіша у господарському відношенні країна АфрикиКраїна, чия назва утворена від назв великого озера й островаКраїна, поверхня якої має в Африці найбільшу середню висоту над рівнем моряКраїна, жителі якої мають риси монголоїдної расиКраїна, на території якої виникла найдавніша держава в АфриціКраїна, назва якої означає «Біла гора» (на честь найвищої місцевої вершини висотою 5199 м)Найбільша за кількістю населення країна АфрикиНайбільша за площею країна Африки з тих, де розмовляють арабською мовоюКраїна, яка на початку XXI ст. «уславилась» своїми піратамиНайбільша за площею країна Африки
Політична карта Африки

c:\documents and settings\user\рабочий стол\media\image6.jpeg


Робота

учня (учениці) 7 класу

Світлодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

__________________________________


АНТАРКТИДА.

1. Позначте на контурній карті цифрами географічні об'єкти. їх назви впишіть у відповідні місця таблиці.

Цифра на карті

Опис географічного об'єкта

Назва географічного об'єкта

1

Точка, до якої першим із дослідників дістався норвезький мандрівник Р. Амундсен
2

Об'єкт, який на початку XX ст. (коли його першим із людей досяг англієць Р. Шеклтон) був розташований на території Антарктиди, але за минуле століття устиг її «покинути»
3

Найвідоміший діючий вулкан в Антарктиці
4

Море, назване на честь одного з першовідкривачів материка Антарктида
5

Полярна станція, яка раніше називалась Фарадей
6

Найбільший на Землі шельфовий льодовик
7

Найвища точка Антарктиди
2. Покажіть на контурній карті знаком «х» район узбережжя Антарктиди, який першим побачили люди.


Фізична карта Антарктиди


c:\documents and settings\user\рабочий стол\media\image7.jpeg

Майсштаб 1;80000000 (в 1 см 800 км)

Робота

учня (учениці) 7 класу

Світлодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

__________________________________


КЛІМАТ І ВНУТРІШНІ ВОДИ АВСТРАЛІЇ.

1. Оберіть на контурній карті чотири населені пункти (вони позначені пунсонами (кружечками)), де клімат відповідає чотирьом наведеним к л імато діаграмам. Біля кожного з обраних населених пунктів поставте літеру тієї кліматодіаграми, яка відображає особливості клімату саме цього населеного пункту.

2. Позначте на контурній карті цифрами: 1 - найповноводнішу річку Австралії (її назва - __________________); 2 - найдовшу річку (її назва - ______________________); 3 - найдовшу річку внутрішнього стоку (її назва - ____________________); 4 - озеро, яке образно називають «мертвим серцем Австралії» (його назва - _______________).

3. Значками «∆» на контурній карті зображено ареал поширення унікальної тварини — одного з ендеміків Австралії. Ця тварина - _________________________________.

4. Обведіть на контурній карті ареал поширення єдиного ссавця Австралії, який не належить до яйцекладних або сумчастих і поява якого не пов'язана з розселенням тут європейців. Цей ссавець — ______________________________________.

5. Позначте на контурній карті цифрами розташування найбільших пустель Австралії: 5 — пустелі, де виявлені найбільші у світі дюни; 6 — пустелі, названої на честь однієї з англійських королев; 7 — пустелі, де розташований національний парк Сімпсон-Дезерт; 8 — пустелі, де створено великий заповідник Гібсон-Дезерт. Нижче запишіть їх назви.

5 - _________________________________; 6 - ________________________________;

7 - _________________________________; 8 - ________________________________.


Кліматичні пояси Австралії

c:\documents and settings\user\рабочий стол\media\image1.jpeg


Робота

учня (учениці) 7 класу

Світлодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

__________________________________


КЛІМАТ І ВНУТРІШНІ ВОДИ ПІВДЕННОЇ АМЕРИКИ.

1. Оберіть на контурній карті чотири населені пункти (вони позначені кружечками), клімат кожного з яких характеризує одна з наведених кліматодіаграм. Позначте відповідними літерами ці населені пункти.

2. Заповніть пропуски в таблиці і позначте цифрами розташування на контурній карті географічних об'єктів, описи яких у ній наведено.

Опис географічного об'єкта

Цифра на карті

Назва географічного об'єкта

Найвищий водоспад світуРічка, на якій спостерігаються припливні явища у вигляді великої хвилі — поророкиНайбільший за площею річковий острів світуРічка, на якій існував найпотужніший водоспад світу — Гуайра, а тепер працює потужна ГЕС ІтайпуНайбільше за площею озеро Південної АмерикиНаймальовничіший і на сьогодні найпотужніший водоспад світуВисокогірне озеро, де, за легендою, інки затопили свої скарбиНайдовша річка Південної Америки з тих, які не впадають у море або океан
Фізична карта Південної Америкиc:\documents and settings\user\рабочий стол\media\image2.jpeg


Робота

учня (учениці) 7 класу

Світлодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

__________________________________


ПРИРОДНІ ЗОНИ ПІВДЕННОЇ АМЕРИКИ.

1. Підпишіть на контурній карті назви природних комплексів, наведених у таблиці. Закінчіть заповнення таблиці.

Місцева назва природного комплексу

Що собою являє природний комплекс

Каатинга
Кампос
Льянос
Пампа
Парамос
Сельвас
2. Південна Америка дала світу три культурні рослини, назви яких починаються на літеру К: какао, картопля і кока. Розробіть спеціальні умовні знаки і, використовуючи їх, позначте способом ареалів розташування центрів походження цих рослин. (Знаки занесіть у легенду карти.)

3. Позначте на контурній карті цифрами: 1 — річку, у басейні якої росте рослина, що має найбільше у світі листя) — вікторія-регія; 2 — низовину, де раніше часто зустрічались страуси нанду; 3 — плоскогір'я, на сході якого ростуть кактуси; 4 — найбільшу пустелю материка; 5 — форму рельєфу, у межах якої живе найбільший літаючий птах світу — кондор.c:\documents and settings\user\рабочий стол\media\image3.jpeg


Природні зони Південної Америки

Робота

учня (учениці) 7 класу

Світлодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

__________________________________


КЛІМАТ І ВНУТРІШНІ ВОДИ ПІВНІЧНОЇ АМЕРИКИ.

1. Розгляньте кліматодіаграми і поставте на контурній карті відповідні літери, обвівши їх кружечком, у тих місцях, де, на вашу думку, поширений тип клімату, який відображає певна к лімато діаграма.

2. Знаком « * » позначте на контурній карті місце, де на території материка Північна Америка була зафіксована рекордно висока температура.

3. Позначте на контурній карті цифрами: 1 — річку, назва якої у перекладі означає «батько вод»; 2 — найвідоміший водоспад материка; 3 — річку, яка утворює Великий каньйон; 4 — озеро, у якому живуть прісноводні акули (небезпечні для людини); 11 — найбільше безстічне озеро материка; 5 — річку, у басейні якої наприкінці XIX ст. спалахнула «золота лихоманка», описана у творах Дж. Лондона; 6 — найдовшу з річок Північної Америки, які є притоками; 7 — озеро, яке носить назву індіанського народу; 8 — річку, названу на честь першовідкривача Америки.

1 - __________________________________; 2 - _______________________________;

3 - __________________________________; 4 - _______________________________;

5 - __________________________________; 6 - _______________________________;

7 - __________________________________; 8 - _______________________________.


Карта Північної Амеики

c:\documents and settings\user\рабочий стол\media\image1.jpeg


Робота

учня (учениці) 7 класу

Світлодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

__________________________________


ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ ЄВРОПИ.

Використовуючи контурну карту, заповніть таблицю.

Опис географічного об'єкта

Назва географічного об'єкта

Цифра на карті

Єдина з крайніх точок Євразії, яка розташована в ЄвропіПівострів, де у давні часи існували держави Аттика і СпартаНайбільше внутрішнє і наймілкіше море світу.Острів, який є частиною серединно-океанічного хребтаПівострів, звідки розпочинали свої плавання X.Колумб, Ф.Маґеллан, Б.Діаш і Васко да ҐамаПротока з найжвавішим у світі судноплавствомОдна з проток, яку описано в міфі про аргонавтівЗамерзаюча затока Балтійського моряМоре, яке у давні часи називали Понт ЕвксинськийПівострів, на якому розташований єдиний у континентальній частині Європи діючий вулканОстрів материкового походження — батьківщина Дж. Кука і Ф. ДрейкаВелике море, яке у давні часи було ареною Пунічних воєнc:\documents and settings\user\рабочий стол\media\image8.jpeg


Фізична карта Європи

Робота

учня (учениці) 7 класу

Світлодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

__________________________________


ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ,

ІСТОРІЯ ГЕОГРАФІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ АЗІЇ.

1. Відомий мандрівник А. Нікітін назвав свою книгу про мандрівку до Індії «Ходіння за три моря». Перше з цих морів являє собою найбільше озеро світу. Мандрівка другим зараз дуже небезпечна — тут розбійничають пірати. Назва третього моря — «кольорова». Запишіть нижче назви цих морів, а також назву великої морської затоки, яка походить від давньої назви сусідньої країни, та назви двох півостровів, що відвідав А. Нікітін під час своєї мандрівки. Позначте їх розташування на контурній карті цифрами.

1 - _________________________________; 2 - ________________________________;

3 - _________________________________; 4 - ________________________________;

5 - _________________________________; 6 - ________________________________.

2. Крім того моря, яке ви вже позначили на контурній карті, береги Азії омивають ще два «кольорові» моря. Нижче запишіть їх назви. Позначте на контурній карті розташування цих морів відповідними цифрами.

7 - _________________________________; 8 - ________________________________.

3. Із чотирьох крайніх точок Азії (вони на контурній карті позначені літерами) три є і крайніми точками Євразії. Знайдіть мис, який не належить до крайніх точок Євразії. Це — крайня точка Азії мисс (на карті він позначений літерою _____ ).


Фізична карта Азії

c:\documents and settings\user\рабочий стол\media\image2.jpeg


Робота

учня (учениці) 7 класу

Світлодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

__________________________________


РЕЛЬЄФ І ГЕОЛОГІЧНА БУДОВА АЗІЇ.

1. Заповніть таблицю. Позначте на контурній карті відповідними цифрами розташування географічних об'єктів, описаних у таблиці.

Цифра на карті

Опис географічного об'єкта

Назва географічного об'єкта

1

Найбільше нагір'я Землі
2

Гори, на честь яких було змінено прізвище їх дослідника — Семенова
3

Плоскогір'я, багате на алмази
4

Рівнина, яка відповідає у рельєфі передгірному прогину, дуже багата на нафту
5

Плоскогір'я, яке належить до тієї самої літосферної плити, що й Австралія
6

Діючий вулкан, виверження якого у 1883 р. знищило цілий острів
2. Позначте на контурній карті розташування найвищого діючого вулкана Євразії. Його назва — . Розташований він на півострові

3. На контурній карті позначені родовища корисних копалин, які мають світове значення. При цьому допущено три помилки. Знайдіть їх і перекресліть знаком «х».


Фізична карта Азії

c:\documents and settings\user\рабочий стол\media\image3.jpeg


Робота

учня (учениці) 7 класу

Світлодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

__________________________________


КЛІМАТ І ВНУТРІШНІ ВОДИ ЄВРОПИ.

1. Із чотирьох наведених кліматодіаграм виберіть дві, які відображають типи кліматів, характерні для Європи. Оберіть на контурній карті два місця, де клімат має подібні характеристики, поставте там відповідні літери і обведіть їх кружечками.

2. Підкресліть у переліку назви трьох річок, у живленні яких снігове живлення відіграє найбільше значення. Позначте вказаними літерами розташування всіх цих річок на контурній карті.

Перелік річок: Волга (А), Дніпро (Б), Дністер (В), Дунай (Г), Ельба (Д), Рейн (Е).

3. Першими літерами їх назв позначте на контурній карті розташування озер: найбільшого озера світу; озера, через яке у 1941—1942 pp. проходила «дорога життя»; найбільшого за площею гірського озера Європи. Нижче запишіть назви цих озер: ____________________________________________________________________

________________________________________________________________________

4. Стрілками вкажіть напрямок переважаючих вітрів Європи,

5. Літерою Н позначте острів, у районі якого утворюється більшість циклонів, що приходять на територію Європи. Поясніть причину цього явища.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

6. Позначте розташування річок Сена, Темза і Тибр першими літерами міст-столиць, які розташовані на їх берегах.


Фізична карта Європи


c:\documents and settings\user\рабочий стол\media\image4.jpeg

Робота

учня (учениці) 7 класу

Світлодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

__________________________________


ПРИРОДНІ ЗОНИ ЄВРАЗІЇ.

1. Позначте на контурній карті пунктирною лінією південні межі двох природних зон, які перетинають Євразію із заходу на схід на усьому її протязі. Ці зони називються __________________________________________________________________

і _______________________________________________________________________.

2. На контурній карті різними знаками позначено ареали розселення уссурійського тигра, дикого коня Пржевальського, азіатського лева, середньоазіатського варана, вівцебика, гігантської панди. Закінчіть складання легенди карти.

3. Закінчіть заповнення таблиці. Позначте на контурній карті цифрами місця

розташування важливих заповідників і національних парків Євразії.

Цифра на карті

Назва природоохоронної території

Природна зона

1

Асканія-Нова
2

Бадхизький
3

Баргузинський
4

Біловезька Пуща
5

Гір
6

Таймирський
7

Таман-Негара

Природні комплекси Євразіїc:\documents and settings\user\рабочий стол\media\image5.jpegСхожі:

Робота учня (учениці) 7 класу Світлодолинської зош І-ІІІ ступенів iconНаказ №8 Про організацію індивідуального навчання учениці 3-б класу Ізюмської зош І-ІІІ ст. №2 Дороніної Лілії Анатоліївни у ІІ семестрі 2012/2013 навчального року
Зош І-ІІІ ступенів №2 від 09. 01. 2013 р. №12, довідки Ізюмської лкк №48/17 від 20. 12. 2012 року та заяви батьків учениці, з метою...
Робота учня (учениці) 7 класу Світлодолинської зош І-ІІІ ступенів iconНаказ №292 Про стан охопленням навчанням дітей та підлітків Ізяславського району
Належним чином ведеться контроль за відвідуванням у Поліській зош І-ІІІ ступенів, Сахновецькій зош І-ІІІ ступенів, Білогородській...
Робота учня (учениці) 7 класу Світлодолинської зош І-ІІІ ступенів iconНаказ №186 смт. Мангуш Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади зі світової літератури
В ній взяли участь переможці шкільних олімпіад із 5 шкіл: Захарівської зош І-ІІІ ступенів, Бердянської зош І-ІІІ ступенів, Комишуватської...
Робота учня (учениці) 7 класу Світлодолинської зош І-ІІІ ступенів iconПершотравнева районна державна адміністрація відділ освіти
Мангуської зош І – ІІІ ступенів №1, Мангуської зош І – ІІІ ступенів №2, Ялтинської зош І – ІІІ ступенів №1, Ялтинської зош І – ІІІ...
Робота учня (учениці) 7 класу Світлодолинської зош І-ІІІ ступенів iconНаказ №1 за І місце Сидоренко Тамару, учениці 11 класу Ізюмської гімназії №3 за ІІ місце Лісніченко Ганну, учениці 11 класу Ізюмської зош І-ІІІ ст. №12 -за ІІІ місце
Дня української писемності 19 жовтня 2012 року в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся міський етап фестивалю...
Робота учня (учениці) 7 класу Світлодолинської зош І-ІІІ ступенів iconНаказ №390 Про результати проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського обласного комунального позашкільного закладу «Мала академія наук учнівської молоді» на 2012-2013 н р
Маковищанському нво «зош І – ІІ ступенів – дитячий садок»,Ніжиловицькому нво «зош І – ІІІ ступенів – дитячий садок», Колонщинській...
Робота учня (учениці) 7 класу Світлодолинської зош І-ІІІ ступенів iconНаказ №165 Про апробацію індивідуальної соціально-психологічної картки учня
Практичним психологам Богуславської сш І-ІІІ ступенів №1, Богуславської зош І-ІІІ ступенів №2, Богуславської зош І-ІІІ ступенів №3...
Робота учня (учениці) 7 класу Світлодолинської зош І-ІІІ ступенів iconНаказ №147/72 смт. Котельва Про підсумки районної виставки-конкурсу дитячого малюнка «Професія моєї мрії»
Зош І-ІІ ступенів, Великорублівської зош І-ІІІ ступенів, Котелевської зош №4 І-ІІІ ступенів, Більської зош І-ІІІ ступенів, Малорублівської...
Робота учня (учениці) 7 класу Світлодолинської зош І-ІІІ ступенів iconКонтрольна робота учня(учениці) 6 класу
Лінії, які з’єднують на карті точки з однаковою абсолютною температурою, називаються
Робота учня (учениці) 7 класу Світлодолинської зош І-ІІІ ступенів iconКонтрольна робота на державну підсумкову атестацію з технології «Водій категорії «С», проведена на базі Центру професійного розвитку, учня/учениці 11 класу

Робота учня (учениці) 7 класу Світлодолинської зош І-ІІІ ступенів iconА 20 / 20 н р. клас нкета учня (учениці) що вступає до черкаської приватної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів "перлина"
Місце народження
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи