Пам\

Пам'ятка вчителю критерії, що мотивують організацію
НазваПам'ятка вчителю критерії, що мотивують організацію
Дата конвертації09.12.2012
Розмір9.96 Kb.
ТипДокументи

ПАМ'ЯТКА ВЧИТЕЛЮ


Критерії, що мотивують організацію навчально-виховного процесу в роботі з обдарованими дітьми


  1. Обдаровані діти намагаються в процесі навчальної діяльності набути нових знань. Високі вимоги, які дають шанс на подальший розвиток, приймаються більш охоче, ніж занижені.

  2. Обдаровані діти боляче переносять зміни в їх навчально-виховній діяльності в класі, коли вони проводяться без їхнього відома, без урахування їхньої думки.

  3. Обдаровані діти гостро реагують, якщо їх старання призводять до того, що їх ще більше завантажують.

  4. Кожній обдарованій дитині треба надавати інформацію про якість особистої праці. Причому вона повинна бути оперативною, щоб учень міг внести корективи у свої дії.

  5. Успіх без визнання призводить до розчару­вання.

  6. Кожна обдарована дитина хоче показати, на що вона здібна.

  7. Кожна обдарована дитина прагне до успіху—це реалізовані цілі. В досягнення цих цілей вона вкладає багато особистої енергії.

8. Обдаровані діти відчувають радість від навчальної діяльності, задовольняючи свою потребу в особистій причетності до результатів праці. Вони хочуть, щоб їхні дії були важливі для когось конкрет­но (для вчителя, батьків, суспільства тощо).Схожі:

Пам\Пам'ятка молодому вчителю дорогий друже!
Скільки прочитано вузівських підручників, написано конспектів, здано заліків та екзаменів по дорозі до шкільного порогу!
Пам\Найвизначніші пам’ятки
Палацисько – 11- 13 ст Аріанська Каплиця, Домініканський костел. Пам”ятки природи: ланшафтний – Йосиповецькі краєвиди, гідрологічний...
Пам\Оцінювання діяльності педагогічного працівника (пам’ятка вчителю, що атестується) І. Під час атестації звертати увагу на
Методичну активність (запровадження інноваційних технологій у навчальну та виховну роботу, методичні ідеї, знахідки тощо)
Пам\Документи
1. /ДПА 11 кл. пам'ятка/ДПА 11 кл. пам'ятка.doc
Пам\Пам'ятка вчителю щодо підготовки та реалізації основних аспектів уроку Підготовка та реалізація організаційного аспекту уроку
Організація педагогічної діяльності вчителя та навчально-пізнавальної діяльності учнів
Пам\Пам’ятка вчителю початкових класів Помилки, обумовлені не сформованістю фонематичних процесів та слухового сприймання Пропуск букв і складів кнга (книга)
Перестановка букв і складів – вінко (вікно), звяти (взяти), пепиресав (переписав), моколо (молоко)
Пам\Рекомендації вчителя-логопеда пам'ятка вчителю початкових класів помилки, обумовлені несформованістю фонематичних процесів та слухового сприймання Пропуск букв І складів кнга (книга)
Перестановка букв і складів — вінко (вікно), звяти (взяти), пепиресав (переписав), моколо (молоко). '■
Пам\Особистісно орієнтоване навчання. Пам'ятка вчителю
Особистісно орієнтований підхід у навчанні ґрунтується на сприйнятті індивідуальності, самоцінності дитини як носія суб’єктивного...
Пам\Пам'ятка учасника критерії оцінювання результатів
Оцінювання роботи здійснюється за результатами запусків відкомпільованих програм-розв’язків учасника. Оцінюється правильність та...
Пам\Пам'ятка учасника критерії оцінювання результатів
Оцінювання роботи здійснюється за результатами запусків відкомпільованих програм-розв’язків учасника. Оцінюється правильність та...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи