Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» icon

Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»
Скачати 51.88 Kb.
НазваПро проведення Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»
Дата конвертації07.03.2014
Розмір51.88 Kb.
ТипДокументи
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486-24-42,факс (044) 236-10-49, ministry@mon.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________


Від 26.11.10 № 1/9-858

на № ___від

Міністерство освіти і науки

Автономної Республіки Крим,

управління освіти і науки обласних,

Київської та Севастопольської міських

державних адміністрацій

Про проведення Всеукраїнського

конкурсу «Моральний вчинок»


Міністерство освіти і науки повідомляє, що Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі у період з 27 листопада 2010 року по 31 березня 2011 року проводиться Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» (спільний наказ від 23.10.2010 №1110/207-У), метою якого є популяризація духовних, моральних надбань, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, сприяння формуванню громадської позиції та соціально-правової активності учнівської та студентської молоді.

Для участі у Конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних та студенти вищих навчальних закладів.

Умови конкурсу розміщені на офіційних Інтернет-сайтах Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі www.moral.gov.ua Інтернет-порталі Міністерства освіти і науки www.osvita.com та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки www.iitzo.gov.ua.

Координатори конкурсу:

Вікторія Вікторівна Мельничук, Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі, тел: (044)486-35-99

Оксана Романівна Андросюк, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, тел: (044)390-76-70

Т.в.0. Міністра Б. М. Жебровський


Андросюк О.Р.

(044) 390-76-70

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки України
Національної експертної комісії України
з питань захисту суспільної моралі
23.11.2010 №1110/207-У

Умови
проведення Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок"


1. Загальні положення

Всеукраїнський конкурс "Моральний вчинок" (далі – Конкурс) оголошується  Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі за інформаційно-методичної підтримки Міністерства освіти і науки з метою популяризації духовних, моральних надбань, консолідації зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі; сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнівської та студентської молоді.

^ 2. Організація Конкурсу

2.1. Конкурс проводиться на добровільних засадах у період з 27 листопада 2010 р. по 31 березня 2011 р. серед п'яти вікових категорій:

  • учні 1- 4 класів – колективний проект дитячої ілюстрованої казки;

  • учні 5-9 класів – творчий проект (стаття в газету, буклет, плакат, створення електронного порталу, сайту, презентація з використанням інформаційно-комунікаційних технологій тощо);

  • учні 10-12 класів – твір-ессе;

  • учні професійно-технічних навчальних закладів – твір-ессе;

  • студенти вищих навчальних закладів - твір-ессе.

2.2. Роботи на Конкурс направляються до журі конкурсу не пізніше 28 лютого 2011 року за адресою: 04053, м. Київ, вул. Артема, 73 Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі з приміткою "Всеукраїнській конкурс "Моральний вчинок" із зазначенням вікової категорії.

2.3. За бажанням можлива попередня організація проведення Конкурсу у три етапи:

  • І етап - з 27.11.2010 по 10.12.2010 у навчальних закладах, за підсумками якого визначається по одному переможцю в кожній віковій категорії. Даний етап може супроводжуватись організацією та проведенням місячника правової освіти, протягом якого відбуваються акції, зустрічі з юристами, представниками правоохоронних органів та соціальних служб, диспути, інтелектуальні ігри, конференції за темами: "Взаємодія моралі і права", "Роль морально-етичних цінностей у суспільстві", "Формування морально-етичних цінностей у сучасній сім'ї", тощо. Під час проведення конкурсу у вищих та професійно-технічних навчальних закладах можуть проводитися студентські та учнівські науково-практичні конференції на загальну тему  Конкурсу з врахуванням специфіки профілю освітніх закладів.

  • ІІ етап - з 10.12.2010 по 25.12.2010 у районах та містах обласного підпорядкування, за результатами якого визначаються по одному переможцю у кожній віковій категорії;

  • ІІІ етап - з 25.12.2010 по 30.01.2011 в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, де визначаються по три переможці  у кожній віковій категорії.

2.4. Для організації та проведення Конкурсу утворюються організаційний комітет та журі, до складу яких входять фахівці освіти, культури, мистецтва, представники органів виконавчої влади, правоохоронних органів, батьківської громадськості.

2.5. Після розгляду робіт членами журі визначаються по одному переможцю у кожній віковій категорії.

^ 3. Вимоги до оформлення матеріалів, що надсилаються на Конкурс

3.1. Учасники мають право на власний розсуд обирати тему творчої роботи відповідно до загальної теми Конкурсу.

3.2. До творчої роботи додається закритий конверт, у якому містяться дані про автора, клас (групу) (прізвище, ім’я, по-батькові, рік народження, повна поштова домашня адреса та адреса навчального закладу, клас (група); прізвище, ім’я, по-батькові вчителя (викладача, наукового керівника), який підготував учасника, клас (групу) до Конкурсу).

3.3. Вимоги до творчих робіт:

3.3.1. У роботі повинно бути чітко прописаний вік дітей.

3.3.2. Творчі роботи повинні розкривати загальну тему Конкурсу на основі огляду літератури та інших джерел, виявляти творчі здібності; особисте ставлення до змісту роботи.

3.3.3. Плакати повинні мати зображення з обов’язковим текстовим поясненням і можуть бути виконані різними художніми техніками та матеріалами. Розмір-формат плакату А3 (270х420).

3.3.4. Конкурсні роботи повинні бути представлені державною мовою, в друкованому варіанті шрифтом – Times New Roman, розмір 14 через 1,5 інтервали; творчі роботи в електронному вигляді повинні мати письмову анотацію (не більше 1 друкованої сторінки).

3.3.5. Конкурсні роботи учасникам не повертаються.

^ 4. Нагородження учасників Конкурсу

4.1. Переможці ІV етапу Конкурсу в кожній віковій категорії нагороджуються Дипломами Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі та Міністерства освіти і науки.

4.2. Вчителі, (викладачі, наукові керівники), які підготували до конкурсу переможців або учасників що зайняли ІІ та ІІІ місце на ІV етапі Конкурсу в кожній віковій категорії відзначаються нагородами Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

4.3. Матеріали та результати конкурсу будуть розміщенні на офіційних Інтернет-сайтах Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі www.moral.gov.ua, Інтернет-порталі Міністерства освіти і науки www.osvita.com та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки www.iitzo.gov.ua.Схожі:

Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» iconПро проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»
Хода від 24. 01. 2011 року №01-12/311, відділ освіти проводить ІІ (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» за...
Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» iconНаказ №35 Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»
Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» (далі – Конкурс) відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок»,...
Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» iconНаказ №40 Про проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»
Провести міський етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» відповідно до положення (додаток 1)
Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» iconПро проведення Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»
Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі за підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту...
Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» iconНаказ №18 Про проведення районного туру ІІІ всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»

Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» iconПро ІІ всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок»
Науково-методичний центр повідомляє, що Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі в період з 12...
Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» iconВсеукраїнська акція "Моральний вчинок"
За результатами акції відбудеться фестиваль "Моральний вчинок". Мета акції: формування моральних якостей особистості, підвищення...
Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» iconПоложення про Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» Загальні положення Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок»
«Моральний вчинок» (далі – Конкурс) проводиться Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі за інформаційною...
Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» iconЩодо участі в акції "Моральний вчинок"
Всеукраїнська акція "Моральний вчинок", ініційована Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі за...
Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» iconЩодо участі в акції «Моральний вчинок»
Всеукраїнська акція «Моральний вчинок», ініційована Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі за...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи