Інформація про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2011 рік icon

Інформація про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2011 рік
НазваІнформація про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2011 рік
Сторінка1/2
Дата конвертації21.09.2013
Розмір0.51 Mb.
ТипІнформація
  1   2


Голові районної

державної адміністрації

Малявіну М.О.


Інформація

про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2011 рік


Районною державною адміністрацією у 2011 році вживалися заходи щодо безумовного виконання затверджених планів роботи, завдань, визначених актами Президента України та Уряду, державними, регіональними та районними програмами щодо соціально-економічного розвитку району, реалізації повноважень, визначених Законом України “Про місцеві державні адміністрації”. Всі заплановані заходи, що були передбачені планом роботи райдержадміністрації,виконані.

Розроблено Програму економічного і соціального розвитку Валківського району на 2011 рік, на постійному контролі знаходилися заходи щодо поетапного розв’язання найбільш гострих та резонансних проблем, які турбують жителів району.

Основним завданням району у 2011 році було спрямування дій районної державної адміністрації, районної ради, виконкомів місцевих рад, підприємств, установ та організацій району на забезпечення сталого розвитку економіки району, ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів та перехід на енергозберігаючі технології, залучення вітчизняних та іноземних інвестицій, зниження рівня бідності та підвищення соціальної захищеності мешканців району, забезпечення розвитку ринку праці, розвиток гуманітарної сфери та створення умов для гармонійного розвитку особистості.

З метою реалізації зазначених цілей на 2011 рік в галузях економіки району здійснювались головні дії за наступними пріоритетними напрямками:

В промисловості заходи районної державної адміністрації були спрямовані на:

- відновлення роботи промислових підприємств району. Результатом проведеної роботи є відновлення діяльності ТОВ „Інтерфакт плюс”, підприємства, яке не працювало 2010 році. За 10 місяців 2011 року ТОВ „Інтерфакт плюс” вироблено керамічної цегли 9619 тис.штук.

- прогнозувалось забезпечення обсягу реалізації промислової продукції на загальну суму 7,3 млн.грн. За 9 місяців 2011 року обсяг реалізації промислової продукції склав 13,6 млн.грн.

- над збільшенням обсягів виробництва конкурентоспроможньої продукції, зміцненням фінансово-економічного стану працюють практично всі промислові підприємства району. Районна державна адміністрація намагається допомогати шляхом запрошення участі у виставкових заходах, ярмарках, участі в інвестиційних проектах.

В інвестиційній та зовнішньоекономічній діяльності зусилля райдержадміністрації були спрямовані на :

- підвищення інвестиційного іміджу і залучення інвестицій в економіку та соціальну сферу району.

На 1 жовтня 2011 року обсяг прямих інвестицій у районі становить 1165,6 тис.дол.

У цілому приріст обсягу прямих інвестицій, з урахуванням його переоцінки, утрат капіталу, курсової різниці, за січень-вересень 2011 року склав 349,3 тис.дол.(за січень- вересень 2010 року- 213,5 тис.дол.)

Підприємства району мають прямі інвестиціїз 5 країн світу.

Найбільш значні обсяги прямих іноземних інвестицій вкладено в підприємства району нерезидентами Ізраїлю, Естонії та Кіпру.

По прямих інвестиціях привабливими для іноземних інвесторів в районі залишаються підприємства таких видів економічної діяльності як : сільське господарство, мисливство та пов’язані з ними послуги, діяльність наземного транспорту.

Завдяки створенню сприятливих умов для залучення інвестицій, в тому числі і з боку райдержадміністрації, в 2011 році розпочато реалізацію інвестиційного проекту по будівництву свинокомплексу замкнутого циклу з річним поголів’ям 10 тис.голів свиней в с. Новий Мерчик.

Суб’єкти підприємницької діяльності району протягом 2011 року продовжували здійснювати свої зовнішньоекономічні зв’язки.

Сума зовнішньоекономічного обороту за 9 місяців 2011 року склала 5601,6 тис.грн., в тому числі сума експорту – 5601,6 тис.грн.

^ В транспортно-дорожньому господарстві пріоритетними напрямками роботи було:

-освоєння в повному обсязі субвенції із державного бюджету на проведення ремонту автодороги по вул.Жовтневій м.Валки.

В 2011 році на проведення ремонту автомобільної дороги по вул.Жовтневій освоєно субвенції із державного бюджету в сумі 697,3 тис.грн.

-забезпечення стабільної та безпечної роботи всіх видів транспорту,збільшення обсягів перевезень пасажирів та вантажів.

Автотранспортними підприємствами всіх форм власності за січень-жовтень поточного року перевезено 57,2 тис.тонн вантажів,що становить 109,9 % до рівня відповідного періоду минулого року.

Виконано 12000тис.тонно-кілометрів, або на 5% більше рівня 2010 року.

Пасажирів за цей період перевезено 646,3 тис.чоловік, що становить 96,1% до січня-жовтня минулого року.

- створення конкурентного середовища на ринку транспортних послуг.

На ринку транспортних послуг району створені умови для розвитку конкуренції.

Поряд з основним перевізником ПАТ „Валківське АТП 16341” вантажні та пасажирські перевезення в районі здійснюють в рівних економічних умовах приватні перевізники.

Послуги з перевезення пасажирів надають 48 підприємців .

Послуги по перевезенню вантажів здійснюють 35 підприємців.

- підвищення якості та комфортабельності пасажирських перевезень за рахунок оновлення рухомого складу транспорту ПАТ „Валківське АТП 16341”. Головним автоперевізником в районі є ПАТ „Валківське АТП-16341”, яке виконує 9 міжміських, 15 приміських та 1 міський маршрути.

Для виконання пасажирських перевезень підприємство використовує 14 автобусів різних марок: ПАЗ, «Еталон», «Рута», Мерседес.

В районі збережено маршрутну мережу у приміському сполученні.

Практично вирішене питання транспортного сполучення з обласним центром з охопленням значної кількості сільських населених пунктів на маршрутах : Майдан-Харків, Новоселівка-Харків, Коломак-Харків, Нова Водолага-Валки-Харків, Комишувата-Харків.

В 2011 році відкрито новий міжміський маршрут Харків (АС-2)-Дублянка.

- впровадження високорентабельних послуг електрозв’язку на базі новітніх технологій.

В галузі зв’язку району забезпечується подальший розвиток телекомунікацій, впроваджуються новітні технології, збільшується кількість користувачів послугами Інтернет.

На сьогоднішній день власників Інтернету налічується в кількості 990 осіб.

На 01.01.2012 року кількість основних телефонних апаратів склала 6734 одиниць, в тому числі у міській місцевості- 3785 одиниць (56%), у сільській місцевості- 2949 одиниці (44%). Рівень телефонізації населення в розрахунку на 100 мешканців становить -20,8 апаратів.

Валківським Цехом обслуговування споживачів № 6 Центру поштового зв’язку № 7 Харківської дирекції УДППЗ „Укрпошта” запроваджуються нові послуги з поповнення рахунків стільникового зв’язку через мережу відділень поштового зв’язку, продаж авіаквитків та залізничних квитків, кур’єрська доставка, пріоритетна доставка, доставка пенсій.

^ На споживчому ринку та ринку послуг робота спрямовувалась на:

- збереження мережі підприємств торгівлі, забезпечення товарної насиченості споживчого ринку, необхідних обсягів побутових послуг.

В районі збережена існуюча мережа об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та побуту. На сьогоднішній день працюють 338 об’єктів торгівлі та ресторанного господарства. Населення району обслуговує 214 магазинів, 89 кіосків, 35об’єктів ресторанного господарства.

У 2011 році було відкрито 4 нових магазини. Всі вони відкриті в місті Валки приватними підприємцями. А саме: магазини під назвою : «Зоомагазин», «Кошик», «Студія меблів», «Пятачок». Також відкрито 1 буфет та 2 кафе.

Споживчий ринок району характеризується високим рівнем насиченості основними продовольчими і непродовольчими товарами. Практично на жодний товар немає дефіциту.

Побутові послуги населенню району надають 4 юридичних підприємств та 235 фізичних осіб. Перелік послуг, які надаються в районі дуже широкий.

- забезпечення у всіх населених пунктах району, в яких відсутні магазини, регулярної, не менше трьох разів на тиждень виїзної торгівлі хлібом ,хлібобулочними виробами та основними продовольчими товарами.

Негативним фактором в питанні торговельного обслуговування є відсутність в 47 сільських населених пунктах району стаціонарних об’єктів торгівлі та недостатній обсяг виїзної торгівлі. Пояснюється це в деякій мірі хутірською системою заселення території. В районі 32 села, де мешкають до 30 чоловік, а в 14 – менше 10 чоловік. Майже в усіх селах, де відсутня стаціонарна торгівля, організоване виїзне обслуговування сільського населення 2-3 рази на тиждень.

- продовження проведення комплексу заходів з недопущення необґрунтованого підвищення цін на основні споживчі товари, зменшення надходження на споживчий ринок неякісної та небезпечної продукції.

Районна державна адміністрація здійснює контроль за рівнем цін на споживчому ринку району згідно із повноваженнями, визначеними існуючим законодавством та дорученнями обласної державної адміністрації.

Щодекади (6,16 та 26 числа кожного місяця) проводиться моніторинг цін, а саме: збір інформації про рівень цін, визначення мінімальної, максимальної та середньої ціни по кожному виду продукції та надає за визначеними формами ( „Інформація про рівень роздрібних цін на підприємствах торгівлі району” та „Інформація про споживчі ціни на продовольчих ринках району”) та інформація надається до Головного управління економіки облдержадміністрації, яке в свою чергу передає її до Державної інспекції з контролю за цінами в Харківській області для відповідного реагування.

^ В сфері малого бізнесу та підприємництва:

- забезпечення реалізації заходів Програми підтримки розвитку малого підприємництва в Валківському районі на 2011-2012 роки..

Мале підприємництво району розвивається динамічно, оперативно реагує на зміни кон’юнктури ринку, надає економіці необхідної гнучкості, робить вагомий внесок у вирішення соціальних проблем, в першу чергу, проблеми зайнятості населення. Показники Програми підтримки розвитку малого підприємництва на 2011-2012рр. у Валківському районі в основному виконані.

^ Станом на 1 січня 2012 року в районі зареєстровано 1438 суб’єкта підприємницької діяльності. Із них 102 юридичних та 1336 фізичних осіб.

- зменшення адміністративних бар’єрів, що стримують розвиток підприємництва шляхом діалогу з органами місцевого самоврядування, контролюючими органами.

Розвиток малого підприємництва в районі відбувається шляхом створення сприятливого клімату для стійкої діяльності малих підприємств за умовами, коли вони мають свободу у прийнятті рішень, а їх відносини як між собою, так і з іншими суб’єктами господарювання та органами державної влади є партнерськими, рівноправними і взаємовигідними. З метою забезпечення вимог Законів України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” та „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” продовжується робота щодо удосконалення процедур започаткування та провадження підприємницької діяльності. При райдержадміністрації створений і діє дозвільний центр, в якому видача документів дозвільного характеру здійснюється за принципом організаційної єдності.


^ Газифікація населених пунктів району повинна була здійснюватися відповідно до „Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2011 рік”:

-будівництво за рахунок коштів НАК «Нафтогаз України».

Планувалось будівництво 2,27 км газопроводу високого тиску та 21,5 км газопроводу низького тиску в с. Новий Мерчик на загальну суму 9,016 млн.грн. та газопроводу високого та низького тиску вартістю 897,0 тис.грн. в с.Огульці. Фінансування передбачалось здійснювати за рахунок коштів НАК «Нафтогаз України». Тендери проведено, документація підготовлена і погоджена. Кошти на фінансування даних об’єктів не виділялись.

Планувалось будівництво:- 3,9 км газопроводу високого тиску та 3,1 км газопроводу низького тиску в с.Круглик та Старі Валки на загальну суму1164,0 тис.грн. Тендер проведено, кошти не виділялись;

-установка ГРПШ №2 та №3 в м.Валки на суму 439,7 тис.грн. На сьогоднішній день профінансовано лише 30,0 тис.грн.

-реконструкція за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища КНС №1 та КНС №2 в м.Валки на суму 1301,0 тис.грн., профінансовано виконання робіт на суму 1220,0 тис.грн.;

- ремонт автодороги по вул.Жовтневій в м.Валки на загальну суму 709,0 тис.грн., освоєно субвенції з державного бюджету в сумі 697,3 тис.грн.

Головним напрямком роботи управління економіки є реалізація державної економічної політики та її напрямків на районному рівні, сприяння комплексному економічному і соціальному розвитку району, ефективному проведенню економічних реформ.

В 2011 році управлінням економіки розроблені та подані на розгляд та затвердження сесією районної ради три програми: „Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2011 рік” , „Програми підтримки розвитку малого підприємництва у Валківському районі на 2011-2012 роки”та «Програми розвитку побутового обслуговування населення Валківського району на 2011-2015 роки».

За звітний період були підготовлені звіти про виконання вказаних програм: „Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2011 рік” , „Програми підтримки розвитку малого підприємництва у Валківському районі на 2011-2012 роки”та «Програми розвитку побутового обслуговування населення Валківського району на 2011-2015 роки».

Підготовлено матеріали для розміщення на сторінках „Соціально-економічного атласу Харківської області”.

Розроблено «Соціально-економічний паспорт Валківського району станом на 01.01.2011 року».

Управлінням економіки щомісячно проводиться аналіз роботи господарського комплексу і соціальної сфери району.

Підготовлено засідання та оформлені протоколи наступних комісій:

-координаційної комісії з питань розвитку підприємництва при райдержадміністрації (проведено 5 засідання згідно плану );

- районної координаційної ради з питань захисту прав споживачів(проведено 4 засідання згідно плану).

Проводилась методична та звітна робота по організації проведення в районі тендерних торгів. Підготовлені та надані в Головне управління економіки облдержадміністрації – 4 квартальні звіти „ Про здійснення державних закупівель за державні кошти за підприємствами, організаціями та установами Валківського району за 2011р.

Управлінням економіки відстежується стандарт адміністративних послуг, що надаються структурними підрозділами районної державної адміністрації.

Підготовлений та узгоджений план підготовки конкретних об’єктів та комплексний план заходів на 2011 рік з підготовки та проведені в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Щодекадно (6,16 та 26 числа кожного місяця) на базових підприємствах торгівлі та на ринках проводився моніторинг цін на контрольовані продукти харчування у сфері роздрібної торгівлі.

Постійно відстежується відкриття нових магазинів, кіосків, об’єктів ресторанного господарства.

Протягом року проводилась підготовка матеріалів для інформування головного управління економіки, головного управління промисловості, транспорту і зв’язку, управління паливно-енергетичного комплексу, управління житлово-комунального господарства, управління будівельного комплексу, головного управління зовнішньоекономічних зв’язків та міжнародних відносин облдержадміністрації та підготовка відповідей на звернення з наступних питань:

1.Підсумки роботи галузей економіки району за звітний період.

2.Про роботу залізничного та автомобільного транспорту району.

3.Про здійснення зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарської діяльності району та інвестиційну роботу району за звітний період.

4.Про роботу галузей торгівлі та громадського харчування та моніторингу цін на контрольовані продукти харчування.

5. Про хід будівництва та газифікації району.

6.Про надані адміністративні послуги.

7.Про підготовку до проведення чемпіонату Євро 2012.

Управлінням економіки проводиться робота по перегляду регуляторних актів, прийнятих органами місцевого самоврядування за період дії Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

Щоквартально готується аналіз фінансово-економічної діяльності та сплати податків суб’єктами підприємницької діяльності.

Спеціалісти управління економіки займались підготовкою до участі підприємств району у ярмарках, які відбулися в м.Валки- 22 жовтня і 24 грудня 2011 року та у Великому Слобожанському ярмарку, який відбувся в м.Зміїв.

Підготовлені матеріали на засідання колегії по питанню « Про стан та перспективи розвитку галузей торгівлі , побуту, транспорту і зв’язку».

Підготовлені матеріали по нагородженню: приватного підприємця Маслянцевої Л.Ю. відзнакою «Трудова Слава» та ТОВ «Валки-хліб» дипломом «За високі досягнення в харчовій галузі і професіоналізм» в рамках Міжнародного академічного рейтингу «Золота фортуна».

За звітний період було проведено перевірку делегованих повноважень Благодатненської,Новомерчицької,Черемушнянської,Шарівської, Гонтовоярської, Мельниківської сільських рад по питанню торговельного та побутового обслуговування населення.

Постійно проводиться консультативна та методична робота з економічних питань, готуються матеріали на селекторні та апаратні наради, інформації та листи з різних питань голові та заступникам голови райдержадміністрації.

Фінансовим управлінням протягом 2011 року щодекадно на розгляд голови райдержадміністрації подавалась інформація щодо наповнення доходної частини бюджету району по окремих джерелах наповнення та в розрізі місцевих бюджетів, матеріали по виконанню доходної частини місцевих бюджетів, надавались на розгляд комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків та внесення інших обов’язкових платежів, спеціалісти фінансового управління приймали участь в роботі комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів, земельної комісії, робочої групи з питань забезпечення своєчасності виплати заробітної плати. Згідно плану роботи райдержадміністрації було підготовлено матеріали на колегію районної державної адміністрації по питанню виконання бюджету району за 2010 рік та робота над виконанням бюджету району в 2011 році та з питання виконання бюджету району за 9-ть місяців 2011 року та формування бюджету на 2012 рік.

Відділом житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації

В агропромисловому комплексі району продовжувалася реалізація заходів з реформування земельних і майнових відносин, впровадження інтенсивних методів господарювання, створення сприятливих умов для стабільного і динамічного розвитку підприємств агропромислового комплексу, підвищення рівня їх конкурентоспроможності, залучення інвестицій в сільське господарство. Завдяки створенню сприятливих умов для залучення інвестицій, в тому числі і з боку райдержадміністрації, в 2011 році продовжено реалізацію інвестиційного проекту по будівництву тваринницького комплексу на 10 тис.голів свиней в с. Новий Мерчик.

На протязі 2011 року управлінням агропромислового розвитку щомісячно вивчалась, аналізувалась робота по проведенню комплексу весняно – польових робіт, збиранню ранніх зернових культур, цукрового буряка, технічних культур, стан розвитку тваринництва в сільськогосподарських підприємствах району, про нарахування та виплату орендної плати за земельні та майнові паї про стан підготовки техніки до проведення весняно – польових робіт, збирання ранніх зернових культур та збирання технічних культур та цукрових буряків. На протязі 2011р. виконано всі заплановані заходи, розроблено робочий план на проведення весняно – польових робіт, збирання ранніх зернових культур та збирання технічних культур господарствами району, розроблено зведений план економічного і соціального розвитку АПК району на 2011 рік, проведено розрахунки за оренду земельних та майнових паїв 2011 року, щомісячно складалась декларація про обсяги зберігання зерна, передавалась інформація про нарахування коштів державної підтримки за здачу на переробні підприємства кондиційної худоби, здійснювався подекадний моніторинг соняшнику, щотижневий моніторинг рівня цін на основні види с/г продукції, надавалась інформація про діяльність підприємств агропромислового розвитку в сфері Європейської інтеграції, щомісячно проводився аналіз роботи галузі тваринництва (згідно ф.24), подавалась інформація в Головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.Протягом 2011 року проводилась систематична робота з сільськими, селищним, міською радами стосовно відновлення містобудівної документації. Для індивідуальних забудовників, що мали намір провести добудови, прибудови до житлових будинків, здійснити будівництво або реконструкцію житлових будинків, господарських будівель, гаражів, підготовлено і видано 87 «Будівельних паспортів». З органами місцевого самоврядування впродовж року проведено роз’яснювальну роботу стосовно постанови Кабінету Міністрів України від 9 вересня 2009 року № 1035 «Про Тимчасовий порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництв приватних житлових будинків». За звітний період по проектах землеустрою та технічній документації підготовлено і видано замовникам 244 Висновки, питання «Про роботу органів місцевого самоврядування по оновленню містобудівної документації в 2011 році» було розглянуто на спільному засіданні колегії районної державної адміністрації та зборах адміністративно-господарського активу району 21 грудня 201 року.

У сфері охорони здоров'я у 2011 році у Валківському міжрайонному медичному центрі відкрито реконструйований та переоснащений операційний блок, який є прообразом майбутніх госпітальних округів. У Валківській центральній районній лікарні відкрито новий рентген-кабінет, за рахунок коштів районного бюджету відремонтовано рентген-кабінет, а сучасний цифровий рентгенологічний комплекс на 3 робочі місця лікарня отримала в межах централізованих поставок від МОЗ України з пропускною можливістю такого апарату – 20 осіб на годину.

У сфері культури робота була направлена на виконання законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня, хід виконання яких обов”язковий в усіх культурно-мистецьких закладах та Програми збереження та розвитку культури і туризму у Валківському районі на 2011-2015 роки.

Мережа закладів культури cтаном на 01.01.12 становить 50 закладів, 22 заклади клубного типу,26 бібліотек, музей та дитяча школа мистецтв. Мережа закладів зменшилась на один заклад у результаті оптимізації мережі бібліотечних установ по Шарівській с/р.

З метою створення умов для організації дозвіллєвої діяльності на базі закладів культури працювало 117 клубних формувань , які відвідувало понад 1300 чол., із них художньої творчості 52. З яких звання «народний» мають 6 колективів, проведено цілий ряд культурно-мистецьких заходів, районних фестивалів, конкурсів, а саме:

- новорічне свято для обдарованих дітей міста;

  • районне театралізоване новорічне свято «Шоу маски»;

- фестиваль «Щедрик»;

  • зліт студентів – валків чан ;

  • зліт знаменитих земляків «На Стрітення»;

- районний конкурс вокальних ансамблів

«Пам'ять вдячних поколінь»;

- районний конкурс сімейної творчості «Родослав»;

- районний фестиваль «Зелена неділя - весела неділя»;

- виставка декоративно - прикладного мистецтва «Дивосвіт»;

- районний фестиваль дитячої творчості «Перший крок»

- районний конкурс виконавців естрадної пісні «Пісня моєї молодості»;

- конкурс краси «Чарівна Валківчанка»;

- спортивно- культурне свято «Козацькі розваги»;

- звіти громад району в рамках районного фестивалю- конкурсу

народної творчості «Чаросвіт»,присвяченого 20- й річниці Незалежності України.

- районний конкурс гри на старовинних музичних інструментах «Грай душа»;

- обрядове дійство «Ой, на Івана та й на Купала» ;

- районний конкурс виконавців естрадної пісні «Мила серцю Україна»;

- обласний фестиваль хорових колективів «Згадаймо ті роки»;

- конкурс виконавців патріотичної пісні «Пам'ять вдячних поколінь»;

- свята:

«Під Покровом Божої матері»; «Літа на осінь»

^ Святкові концерти присвячені :

- Дню Соборності;

- Дню захисника Вітчизни;

- Дню 8- го Березня;

- з нагоди Дня працівників культури і аматорів народної творчості;

- Дню Перемоги;

- Дню медичних працівників;

- Дню державної служби;

- Всеукраїнському Дню бібліотек;

- Дню ветерана та людей похилого віку;

- Дню працівників соціальної сфери;

- Дню працівників сільсього господарства та агропромислового комплексу;

- Дня місцевого самоврядування;

- Дню вшанування учасників ліквідації на

Чорнобильській АЕС


Презентації поетичних збірок:

М.Слив`як «Я так нікого не кохала» та А.Корсуна «До тебе»

Виставки:

- «Я родом з України»(місцевої художниці А.Ковтун);

- «Великодні символи України» (писанки,мотанки);

- «Чорнобиль.Я там був»(фотовиставка);

- «Зелена неділя - квітує чар- зіллям)»(флористика Л.Сосненко)

- «Життя, присвячене Слову»(до 80 – ти річчя академіка Ю.Булаховської).

- «Між двох світил» (картини художника- земляка В.Єременка).

У вересні проведено цикл тематичних уроків для школярів району

«Україна – наш спільний дім».

Виготовлено ескізний проект експозиції «Валківщина в сиву давнину».

Працівниками музею підготовлені краєзнавчі, історичні та біографічні довідки, на основі яких здійснені публікації у районній газеті «Сільські новини» та газеті «Слобідський край» : «З покоління «дітей війни»,

«Розповідають Валківські будинки»,«І в неоліт жили тут люди»,про воїна-інтернаціоналіста А.Огієнка, захисника Валок Івана Беценка та ін.

Обладнано музейний куточок до 100-річчя з дня народження

І.Ф.Скотара «Хранитель валківської старовини». Складено Календар знаменних і пам’ятних дат Валківщини на 2012 рік

Кількість туристичних груп, які відвідують район ,значно зросла і становить 150, що майже в тричі більше ніж у минулому році.

На колегії райдержадміністрації у листопаді місяці заслухано питання «Про хід виконання основних положень Закону України «Про музеї та музейну справу».


^ Забезпечено участь : представників району у ІІІ етапі Всеукраїнського

конкурсу «Кращий читач України» ,обласному фестивалі «Книжковий зорепад» ,учасників художньої самодіяльності в обласному святі «Масляна на Коропових хуторах», міжнародному фестивалі естрадної пісні «Жива вода» , регіональному фестивалі «Золота осінь» ,участь в обласній виставці «Харківське туристичне бієнале», аматорів народної творчості у Всеукраїнському фестивалі фольклорних колективів (с.Великі Сорочинці, Полтавська обл.), етнофестивалі «Печенізьке поле»,обласних виставках майстрів народної творчості (смт Печеніги, м.Зміїв),регіональному конкурсі читців «Вічне слово Кобзаря»,фольклорному фестивалі «Святовид» та вихованців дитячої школи мистецтв в обласних конкурсах:

  • академічного малюнку,

- олімпіаді з музичної літератури,

виставках :

«Слобожанський Великдень»

«Барви Слобожанщини»

«Україна в серці моєму»

«Об`єднаймося брати мої»та ін.

- Відкритому фестивалі світової музики, присвяченому пам`яті М.Д.Леонтовича.

Роботи викладачів школи (Ковальова О.М., Тесленко А.В. та Тимошенко О.В.) були представлені на першій виставці образотворчого мистецтва викладачів шкіл естетичного виховання м.Харкова та Харківської області «Різдвяний подарунок Слобожанщині»,а також на виставках Національної спілки майстрів України «Українське малярство» та «Українська народна іграшка» (Ковальов О.М.)

У 2011 року успішно проведена атестація аматорського народного хору української пісні «Дзвінкоголосі Слобожани», фольклорно- етнографічних гуртів «Мельничани» та «Мерчаночка» на підтвердження звання «народний»

З метою надання практичної та методичної роботи проведені семінари з клубними працівниками та бібліотекарями ЦБС згідно плану роботи, відвідано Черемушанську, Перекіпську та Благодатненську с/р.

Проведено перевірку Сніжківської, Огульцівської , Кобзарівської , Гонтовоярської ,Благодатненської та Олександрівської с/р по виконанню делегованих повноважень в галузі «культура».

Діяльність централізованої бібліотечної системи була направлена на максимальне забезпечення читацьких запитів та інтересів, організацію широкого доступу до періодичних видань, правового всеобучу, патріотичне виховання населення, популяризацію кращих творів української та світової літератури.

Бібліотеки системи відзначили ювілейні дати письменників,

знаменні дати та державні свята України.

Проведено заходи з нагоди виведення військ з Афганістану, Дня рідної мови , Дня Європи , Шевченківських днів та ін. На високому рівні пройшла презентація книги нашого земляка М.Лисенка «Черемушна»,а також літературне свято, присвячене 170- ій річниці від дня народження письменниці-землячки Марусі Вольвачівни., літературний тиждень Петра Панча.

За 2011 рік надійшло 2305 документів, з них книг 768 примірників на суму на 9764 грн.

Значну увагу приділено підготовці закладів культури до роботи в осінньо- зимовий період. Станом на 01.01.2012 року у 10 закладах культури проведено поточних ремонтів на суму 57,5 тис.грн Із них: за рахунок бюджетних асигнувань -10,0 тис.грн (у РНД «Іскра» проведено частковий ремонт фойє), позабюджетних- 30 тис.грн.(Валківська ДШМ: ремонт коридору та 2 класних кімнат, штукатурка, поклейка шпалер робочих кімнат у філіалі смт.Старий Мерчик) ;дитяча бібліотека - ремонт ганку), спонсорських коштів -17,5 (Кобзарівський СК:частковий ремонт даху; Благодатненський СБК- заміна вхідних дверей,Гонтовоярський СК: заміна вхідних дверей ,ремонт ганку,фасаду,Високопільський СБК:ремонт фасаду, Баранівська СБ: фарбування підлоги,Черемушанський СК: ремонт ганку,частковий ремонт даху,потолка у глядацькій залі),Перекопська СБ:фарбування дверей,віконних рам,побілка потолків)

Проведено ремонт пічного опалення у Кобзарівському СК на суму 500 грн.

Старомерчицький СБК та Привокзальна сільська бібліотека- філія переведена у нове приміщення, де зроблено капремонт системи опалення на суму 65 тис. грн..(замінено 2 котла та систему опалення).

У 5 закладах культури, що опалюються централізовано , виконано ремонтно профілактичні роботи на приладах обліку та регулювання теплової енергії, замінено 1 тепловий лічильник на суму 16 тисяч гривень.

Проведено навчання відповідальних за експлуатацію газових котлів та обслуговуючого персоналу.

Із 50 закладів культури опалюєтьсяся 22 ( 44%),що на 4 більше ніж у минулому році.: 5 клубних закладів,15 бібліотек,музей,школа мистецтв.

Не закінчено,у зв’язку з відсутністю коштів, капремонт системи опалення у Валкіявській районній комунальній дитячій школі мистецтв(76 тис.грн)

Поповнено матеріально- технічну базу закладів культури на суму 206,8 тис грн. Відділом проводилася певна робота по охороні культурної спадщини. В ході двомісячника «Зелена весна» упорядковано 33 братських могили, 3 одиноких могили. Проведено поточних ремонтів 40 пам’ятників та пам’ятних знаків на суму 40,5 тис.грн. Проведено рейд- перевірку стану пам`яток історії на території району. У 2011 року наказом Міністерства культури від 21.10.11№912/0/16-11на державний облік поставлено три археологічні пам’ятки місцевого значення та присвоєно охоронні номери, а саме: поселення «Валки-ІХ», ІІІ-V ст. (Валківська міська рада, охоронний номер 8715-Ха),поселення»Валки-3»,VІ-ІІІ ст.до н.е.(Гонтовоярська сільська рада, охоронний номер 8716-Ха) та поселення «Валки-УІІ»,ІІ-І тис.до н.е.(Кобзарівська сільська рада, охоронний номер 8717-Ха).Таким чином на 01.01.2012 на державному обліку перебуває 105 пам`яток культурної спадщини. Із них: 53 археології,51 історії та 1 монументального мистецтва.

Провідним науковим співробітником відділу пам`яток археології ОКЗ

«ХНМЦОКС» Любичевим М.В. оформлено паспорти , облікові картки ,складено акти технічного стану та 2 охоронних договори по пам`яткам археології «Війтенки-І» та «Війтенки-ІІ», що знаходяться на території с.Журавлі Ков`язької селищної ради.

Відділом спільно з працівниками РКЗ «Валківський краєзнавчий музей» підготовлено та відправлено для погодження 2 облікові картки та 2 паспорти на об’єкти історії, що відносяться до щойновиявлених : будинку, в якому проживав заслужений лікар України Д.П.Іванов та будинку школи, в якому навчався відомий український письменник П.Й.Панч (Панченко).Проводиться робота по складанню паспорту та облікової картки на палацово-парковий ансамбль, що належав відомим родинам:Шидловським,Духівським,Орловим-Денисовим.


Порушень законів України «Про охорону археологічної спадщини» та «Про охорону культурної спадщини» протягом року не виявлено.


Закладами культури надано послуг на суму 100,5 тисяч гривень, благодійні внески становлять 20,6 тис.грн.Всього залучено – 121,1 тис.грн.


Робота закладів культури постійно висвітлюється на сторінках районної газети “Сільські новини”, місцевому радіо та сайтах райдержадміністрації , РНД «Іскра»

Постійна увага приділялася вирішенню питань соціальної політики, здійснювався контроль за своєчасною виплатою заробітної плати. Станом на 1 січня 2012 року згідно очікуваних даних заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах та організаціях району складає 1015,2 тис.грн., в т.ч. на економічно-активних – 873,2 тис.грн. Це заборгованість 5 підприємств. З початку року проведено 26 вивчення стану оплати праці на підприємствах району. За результатами вивчень керівникам підприємств надаються консультації та рекомендації щодо усунення існуючих порушень у сфері оплати праці. Проведено 14 засідань комісії з питань забезпечення своєчасності виплати заробітної плати, погашення заборгованості по заробітній платі та соціальних виплатах і контролю за дотриманням законодавства про працю на підприємствах, установах, організаціях району , на яких заслухано звіти всіх керівників підприємств-боржників.

У 2011 році в усіх сферах економічної діяльності району створено 572 робочих місця, в т.ч.:

  • для працівників у юридичних осіб – 126;

  • для працівників у фізичних осіб-підприємців – 370;

  • для фізичних осіб-підприємців та самозайнятих осіб-платників податку з доходів фізичних осіб – 76.

У 2011 році в районі ліквідовано 417 робочих місць. Відсоток ліквідованих робочих місць по відношенню до створених становить 73 %. Для найманих працівників у юридичних осіб ліквідовано 56 робочих місць. Із загальної кількості ліквідованих робочих місць у фізичних осіб-підприємців, включаючи їх найманих працівників ліквідовано 361 робоче місце.

За оперативними даними станом на 1 січня на 21 підприємстві налічується 429 робочих місць із шкідливими умовами праці. Перевірено 18 підприємств з питань стану проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами. Всього з початку року представникам підприємств, установ та організацій району надано 48 методичні допомоги з питань проведення атестації робочих місць і надання відповідних пільг та компенсацій. В травні та вересні організовано навчання для 35 керівників та відповідальних за охорону праці.

Протягом року зареєстровано 4 нещасних випадків на виробництві: Валківська ЦРЛ, УМШБ-2, ПП «Східавтотранс» та ТОВ Елавус ЛТД. Основними причинами нещасних випадків є організаційні питання, тобто порушення трудової та виробничої дисципліни та порушення вимог під час експлуатації обладнання, устаткування, машин і механізмів. Випадків професійних захворювань не зареєстровано.
  1   2Схожі:

Інформація про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2011 рік iconЗвіт про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2012 рік
Президента України та Уряду, державними, регіональними та районними програмами щодо соціально-економічного розвитку району, реалізації...
Інформація про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2011 рік iconПлан роботи близнюківської районної державної адміністрації
Про стан виконання відділами, управліннями та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації Закону України «Про звернення...
Інформація про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2011 рік iconРозпорядження 30 січня 2013 року №70 Про стан виконання відділами, управліннями та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації Закону України «Про звернення громадян»
Заступникам голови районної державної адміністрації, керівникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної...
Інформація про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2011 рік iconПерелік питань для розгляду на спільних засіданнях колегії Близнюківської районної державної адміністрації та зборах адміністративного – господарського активу району у 2012 році
Про стан виконання відділами, управліннями та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації Закону України «Про звернення...
Інформація про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2011 рік iconРозпорядження 07 травня 2013 року смт Близнюки №237 Про затвердження Графіка передачі публічної інформації структурними підрозділами районної державної адміністрації
Про затвердження Графіка передачі публічної інформації структурними підрозділами районної державної адміністрації до сектору з питань...
Інформація про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2011 рік iconХерсонської області
Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 березня 2011 року №130 виконання показників соціально-економічного...
Інформація про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2011 рік iconПерелік адміністративних послуг, які надаються райдержадміністрацією, управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами Городенківської райдержадміністрації

Інформація про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2011 рік iconТретій рік поспіль районна державна адміністрація бере активну участь у Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець»
Протягом 2011 року структурними підрозділами районної державної адміністрації проводилася робота, направлена на виконання вимог актів...
Інформація про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2011 рік iconРозпорядження №805 Про здійснення організаційних заходів, спрямованих на покращення роботи районної державної адміністрації, державних підприємств
Затвердити перелік адміністративних (державних) послуг, що надаються структурними підрозділами Валківської районної державної адміністрації...
Інформація про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2011 рік iconПлану роботи районної державної адміністрації на 2012 рік
Відповідно до ст ст. 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 09. 04. 1999 року (зі змінами), п. Регламенту...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи