Звіт про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2012 рік icon

Звіт про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2012 рік
НазваЗвіт про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2012 рік
Сторінка1/3
Дата конвертації21.09.2013
Розмір0.72 Mb.
ТипЗвіт
  1   2   3

Голові районної

державної адміністрації


Малявіну М.О.


Звіт

про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2012 рік


Районною державною адміністрацією у 2012 році вживалися заходи щодо безумовного виконання затверджених планів роботи, завдань, визначених актами Президента України та Уряду, державними, регіональними та районними програмами щодо соціально-економічного розвитку району, реалізації повноважень, визначених Законом України “Про місцеві державні адміністрації”. Всі заплановані заходи, що були передбачені планом роботи райдержадміністрації,виконані.

Розроблено Програму економічного і соціального розвитку Валківського району на 2012 рік, на постійному контролі знаходилися заходи щодо поетапного розв’язання найбільш гострих та резонансних проблем, які турбують жителів району.

Основним завданням району у 2012 році була реалізація державної економічної політики та її напрямів на районному рівні, сприяння комплексному економічному і соціальному розвитку району, ефективному проведенню економічних реформ.

Розроблено та затверджено рішенням ХУІІ сесії УІ скликання Валківської районної ради від 20 березня 2012 року Програму економічного і соціального розвитку Валківського району на 2012 рік.

В 2012 році підготовлені матеріали на спільні засідання колегій районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району з наступних питань: “Про підсумки економічного і соціального розвитку Валківського району за 2011 рік та завдання на 2012 рік”, “Про підсумки економічного і соціального розвитку Валківського району за І півріччя 2012 року», «Про стан цінової ситуації на споживчому ринку Валківського району», «Про стан та перспективи розвитку галузей торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку на території Валківського району» та «Про хід виконання Програми підтримки розвитку малого підприємництва у Валківському районі на 2011-2012 роки».

Продовжувалась робота щодо оновлення «Інвестиційного паспорту Валківського району» та соціально-економічного паспорту Валківського району.

Розроблений перелік об’єктів будівництва, капітального ремонту, що пропонуються для фінансування у 2013-2015 роках по галузях освіти, спорту та культури.

В 2012 році відділом економічного розвитку і торгівлі спільно з управлінням агропромислового розвитку районної державної адміністрації організовано 2 районних продовольчих ярмарки. Активну участь спеціалісти відділу приймали в організації та проведенні Великого Слобожанського ярмарку, який проходив в м.Харкові в вересні поточного року.

Розроблено пріоритетні напрямки роботи Валківського району на 2013 рік.

На протязі року постійно проводився та розміщувався на сайті районної державної адміністрації щомісячний аналіз роботи господарського комплексу і соціальної сфери району.

Підготовлені звіти про виконання: Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2012 рік, Програми підтримки розвитку малого підприємництва в Валківському районі на 2011-2012 роки, регіональної Програми розвитку сфери побутового обслуговування населення Харківської області на 2011-2015 роки.

У сфері споживчого ринку щодекадно (6,16 та 26 числа кожного місяця) на базових підприємствах торгівлі та на ринках проводився моніторинг цін на контрольовані продукти харчування у сфері роздрібної торгівлі, постійно відстежувалось відкриття нових магазинів, кіосків, об’єктів ресторанного господарства.

Протягом року проводилась підготовка матеріалів для інформування Департаменту економіки і міжнародних відносин, Головного управління промисловості, транспорту і зв’язку, управління паливно-енергетичного комплексу, Головного управління зовнішньоекономічних зв’язків та міжнародних відносин облдержадміністрації та підготовка відповідей на звернення громадян з наступних питань:

1.Підсумки роботи галузей економіки району за звітний період - 37.

2.Про роботу автомобільного транспорту району та дорожнього господарства - 22.

3.Про здійснення зовнішньо-економічної діяльності суб’єктів господарської діяльності району та інвестиційну роботу району за звітний період -36.

4.Про роботу галузей торгівлі, громадського харчування та моніторингу цін на контрольовані продукти харчування - 95.

5.Про хід будівництва та газифікації району - 58.

6.Про хід підготовки до проведення чемпіонату з футболу Євро 2012 - 9.

6.Про регуляторну діяльність -7.

7.Про адміністративні послуги - 10.

8.Про розвиток малого підприємництва - 12.

9.Відповіді на звернення громадян - 24.

На протязі року проводилась консультативна та методична робота з економічних питань.

Відділом готувались матеріали для розміщення в засобах масової інформації (районній газеті «Сільські новини») та на сайті райдержадміністрації з питань економічного розвитку, регуляторної діяльності, розвитку малого підприємництва, а також про участь Товариства з обмеженою відповідальністю сільгосппідприємства «Міола» у Міжнародному конкурсі інноваційних та інвестиційних проектів «Харківські ініціативи», інформацію щодо проекту «Село майбутнього», про реалізацію Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» та про проведення Міжнародної готельної виставки «Гостинна Україна-2012», підготовлено матеріали для участі в ІУ Міжнародному економічному форумі на панельну дискусію «Високопродуктивне сільське господарство».


В промисловості заходи районної державної адміністрації були спрямовані на :

- прогнозувалось забезпечення обсягу реалізації промислової продукції на загальну суму 16,7 млн.грн. За 11 місяців 2012 року обсяг реалізації промислової продукції склав 20,4 млн.грн.

- над забезпеченням зростання конкурентоспроможньої промислової продукції,в пошуку нових ринків збуту продукції, підготовці виставок продукції, зміцненням фінансово-економічного стану працюють практично всі промислові підприємства району. Районна державна адміністрація намагається допомогати шляхом запрошення участі у виставкових заходах, ярмарках, участі в інвестиційних проектах.


В інвестиційній та зовнішньоекономічній діяльності зусилля райдержадміністрації були спрямовані на :

- підвищення інвестиційного іміджу , активізація роботи по залученню інвестицій в економіку району. На 1 жовтня 2012 року обсяг прямих іноземних інвестицій у районі становить 1840,7 тис.дол.США.

У цілому приріст обсягу прямих інвестицій, з урахуванням його переоцінки, утрат капіталу, курсової різниці, за січень-вересень 2012 року склав 675,9 тис.дол.(за січень- вересень 2011 року- 349,3 тис.дол.)

Підприємства району мають прямі інвестиції з 4 країн світу.

Найбільш значні обсяги прямих іноземних інвестицій вкладено в підприємства району нерезидентами Ізраїлю, Естонії та Кіпру.

По прямих інвестиціях привабливими для іноземних інвесторів в районі залишаються підприємства таких видів економічної діяльності як : сільське господарство, мисливство та пов’язані з ними послуги, діяльність наземного транспорту.

Завдяки створенню сприятливих умов для залучення інвестицій, в тому числі і з боку райдержадміністрації, розпочато реалізацію інвестиційного проекту по будівництву свинокомплексу замкнутого циклу з річним поголів’ям 10 тис.голів свиней в с. Новий Мерчик.

Інвесторами з Ізраїлю планується побудувати на Харківщині, а саме частково в Валківському (с.Черемушна) та Харківському районах молочно- товарні ферми. Вони готові вкласти у Харківський проект «Село майбутнього» 140 млн.дол. США.

Даний проект входить в стратегію соціально- економічного розвитку Харківської області до 2020 року.

Суб’єкти підприємницької діяльності району протягом 2012 року продовжували здійснювати свої зовнішньоекономічні зв’язки.

Сума зовнішньоекономічного обороту за 2012 рік склала 8607,0 тис.грн., в тому числі сума експорту – 8607,0 тис.грн.

В транспортно-дорожньому господарстві пріоритетними напрямками роботи було:

-освоєння в повному обсязі субвенції із державного бюджету на проведення ремонту автодоріг по вул. Колгоспній м.Валки, вул.Привокзальна(с.Привокзальне) та вул. Коцюби (с.Костів).

В 2012 році на проведення капітального ремонту автомобільних доріг по вул.Колгоспній освоєно субвенції із державного бюджету в сумі 338,0 тис.грн., вул. Привокзальна- 140,0 тис.грн.;

-забезпечення стабільної та безпечної роботи всіх видів транспорту,збільшення обсягів перевезень пасажирів та вантажів.

Автотранспортними підприємствами всіх форм власності за січень-грудень 2012 року перевезено 87,4 тис.тонн вантажів,що становить 111,5 % до рівня відповідного періоду минулого року.

Виконано 16124 тис.тонно-кілометрів, або 104,6 % до рівня 2011 року.

Пасажирів за цей період перевезено 884,3 тис.чоловік, що становить 113,3 % до минулого року.

- підвищення якості та комфортабельності пасажирських перевезень за рахунок оновлення рухомого складу транспорту ПАТ «Валківське АТП 16341».

Головним автоперевізником в районі є ПАТ „Валківське АТП-16341”. В 2012 році підприємством придбано у власність на кредитних умовах та правах оренди 3 автобуси («Мерседес» та «Вольво»).

На споживчому ринку та ринку послуг робота спрямовувалась на:

- збереження мережі підприємств торгівлі, забезпечення товарної насиченості споживчого ринку, необхідних обсягів побутових послуг.

В районі збережена існуюча мережа об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та побуту. На сьогоднішній день працюють 332 об’єктів торгівлі та ресторанного господарства. Населення району обслуговує 221 магазинів, 83 кіосків, 28 об’єктів ресторанного господарства.

Споживчий ринок району характеризується високим рівнем насиченості основними продовольчими і непродовольчими товарами. Практично на жодний товар немає дефіциту.

Побутові послуги населенню району надають 4 юридичних підприємств та 266 фізичних осіб. Перелік послуг, які надаються в районі дуже широкий.

- забезпечення у всіх населених пунктах району, в яких відсутні магазини, регулярної, не менше трьох разів на тиждень виїзної торгівлі хлібом ,хлібобулочними виробами та основними продовольчими товарами.

Негативним фактором в питанні торговельного обслуговування є відсутність в 47 сільських населених пунктах району стаціонарних об’єктів торгівлі та недостатній обсяг виїзної торгівлі. Пояснюється це в деякій мірі хутірською системою заселення території. В районі 32 села, де мешкають до 30 чоловік, а в 14 – менше 10 чоловік. Майже в усіх селах, де відсутня стаціонарна торгівля, організоване виїзне обслуговування сільського населення 2-3 рази на тиждень.

- продовження проведення комплексу заходів з недопущення необґрунтованого підвищення цін на основні споживчі товари, зменшення надходження на споживчий ринок неякісної та небезпечної продукції.

Районна державна адміністрація здійснює контроль за рівнем цін на споживчому ринку району згідно із повноваженнями, визначеними існуючим законодавством та дорученнями обласної державної адміністрації.

Щодекади проводиться моніторинг цін.

В сфері малого бізнесу та підприємництва:

- забезпечення реалізації заходів Програми підтримки розвитку малого підприємництва в Валківському районі на 2011-2012 роки..

Показники Програми підтримки розвитку малого підприємництва на 2011-2012рр. у Валківському районі в основному виконані.

Станом на 1 січня 2013 року в районі зареєстровано 1416 суб’єкта підприємницької діяльності. Із них 96 юридичних та 1320 фізичних осіб.

Газифікація населених пунктів району повинна була здійснюватися відповідно до „Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2012 рік”:

-будівництво за рахунок коштів НАК «Нафтогаз України».

Планувалось будівництво газопроводу в с. Новий Мерчик на загальну суму 9,0 млн.грн. та газопроводу вартістю 897,8 тис.грн. в с.Огульці. Роботи по газопроводу в с.Огульці виконано на 582,0 тис.грн.

Планувалось будівництво:- газопроводу в с.Круглик та Старі Валки на загальну суму 2775,0 тис.грн. Тендер проведено, угода підписана, кошти не виділялись;

  • ремонт автодороги по вул.Жовтневій в м.Валки на загальну суму 709,0 тис.грн., освоєно субвенції з державного бюджету в сумі 697,3 тис.грн.


Враховуючи підсумки 2012 року, а також результати аналізу проблем, що стримують розвиток району, можливих шляхів їх вирішення, райдержадміністрацією розроблені пріоритетні напрямки роботи району на 2013 рік.

Фінансовим управлінням протягом 2012 року щодекадно на розгляд голови райдержадміністрації подавалась інформація щодо наповнення доходної частини бюджету району по окремих джерелах наповнення та в розрізі місцевих бюджетів, матеріали по виконанню доходної частини місцевих бюджетів, надавались на розгляд комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків та внесення інших обов’язкових платежів, спеціалісти фінансового управління приймали участь в роботі комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів, земельної комісії, робочої групи з питань забезпечення своєчасності виплати заробітної плати. Згідно плану роботи райдержадміністрації було підготовлено матеріали на колегію районної державної адміністрації по питанню виконання бюджету району за 2011 рік та робота над виконанням бюджету району в 2012 році та з питання виконання бюджету району за 9-ть місяців 2012 року та формування бюджету на 2013 рік.

В агропромисловому комплексі району продовжувалася реалізація заходів з реформування земельних і майнових відносин, впровадження інтенсивних методів господарювання, створення сприятливих умов для стабільного і динамічного розвитку підприємств агропромислового комплексу, підвищення рівня їх конкурентоспроможності, залучення інвестицій в сільське господарство. Завдяки створенню сприятливих умов для залучення інвестицій, в тому числі і з боку райдержадміністрації, в 2012 році продовжено реалізацію інвестиційного проекту по будівництву тваринницького комплексу на 10 тис.голів свиней в с. Новий Мерчик та роботу над реалізацією проекту «Село майбутнього» по відродженню скотарства.

На протязі 2012 року управлінням агропромислового розвитку щомісячно вивчалась, аналізувалась робота по проведенню комплексу весняно – польових робіт, збиранню ранніх зернових культур, цукрового буряка, технічних культур, стан розвитку тваринництва в сільськогосподарських підприємствах району, про нарахування та виплату орендної плати за земельні та майнові паї про стан підготовки техніки до проведення весняно – польових робіт, збирання ранніх зернових культур та збирання технічних культур та цукрових буряків. На протязі 2012 року виконано всі заплановані заходи, розроблено робочий план на проведення весняно – польових робіт, збирання ранніх зернових культур та збирання технічних культур господарствами району, розроблено зведений план економічного і соціального розвитку АПК району на 2012 рік, проведено розрахунки за оренду земельних та майнових паїв 2012 року, щомісячно складалась декларація про обсяги зберігання зерна, передавалась інформація про нарахування коштів державної підтримки за здачу на переробні підприємства кондиційної худоби, здійснювався подекадний моніторинг соняшнику, щотижневий моніторинг рівня цін на основні види с/г продукції, надавалась інформація про діяльність підприємств агропромислового розвитку в сфері Європейської інтеграції, щомісячно проводився аналіз роботи галузі тваринництва (згідно ф.24), подавалась інформація в Головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

Відділом жтлово-комунального господарства протягом 2012 року підготовлено матеріали з наступних питань:

- про стан претензійно-позовної роботи по заборгованості за житлово-комунальні послуги;

- щодо створення ОСББ у житлових будинках Валківського району;

- про вжиті заходи щодо поліпшення стану розрахунків за спожиті енергоносії;

- про стан приймання-передачі відомчого житлового фонду;

- проведення аналізу стану розрахунків підприємств житлово-комунального господарства за спожиті енергоносії та споживачів за надані житлово-комунальні послуги;

- проведення моніторингу фінансових результатів і дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств ЖКГ Валківського району;

- підготовка щоденної інформації щодо забезпечення проїзду на автомобільних дорогах комунальної власності у зимовий період;

- засідання районної комісії з розгляду питань погашення та реструктуризації заборгованості за житлово-комунальні послуги;

- засідання районної комісії з організації підготовки господарського району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 роки;

- засідання робочої групи з питань реалізації реформи житлово-комунального господарства району;

- виконання основних завдань Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів на 2010-2014 роки по Валківському району за 2012 рік;

- виконання основних завдань «Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки» за 2012 рік;

- виконання «Районної Програми відновлення та обладнання освітлення населених пунктів на 2011-2015 роки» за 2012 рік;

- розроблення цільової комплексної Програми удосконалення і модернізації систем водопостачання і водовідведення у населених пунктах Валківського району;

- підготовка матеріалів до виїзного засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2012-2013 років;

- підготовка матеріалів на спільні засідання колегії Валківської районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району.

Протягом 2012 року проводилась систематична робота з сільськими, селищним, міською радами стосовно відновлення містобудівної документації. Для індивідуальних забудовників, що мали намір провести добудови, прибудови до житлових будинків, здійснити будівництво або реконструкцію житлових будинків, господарських будівель, гаражів, підготовлено і видано 125 «Будівельних паспортів». З органами місцевого самоврядування впродовж року проведено роз’яснювальну роботу стосовно постанови Наказу № 91 від 24.06.2011 «Про порядок прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж», розроблено Програму «Розробки (оновлення) містобудівної документації населених пунктів Валківського району на 2013-2017 роки».


У сфері культури робота була направлена на виконання законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня, хід виконання яких обов”язковий в усіх культурно-мистецьких закладах та Програми збереження та розвитку культури і туризму у Валківському районі на 2011-2015 роки.

Мережа закладів культури cтаном на 01.01.13 складає 50 закладів, 22 заклади клубного типу, 26 бібліотек, музей та дитяча школа мистецтв. Мережа закладів зменшилась на один заклад у результаті оптимізації мережі бібліотечних установ по Шарівській с/р.

З метою створення умов для організації дозвіллєвої діяльності на базі закладів культури працювало 117 клубних формувань , які відвідувало понад 1300 чол., із них художньої творчості 52. З яких звання «народний» мають 6 колективів, проведено цілий ряд культурно-мистецьких заходів, районних фестивалів, конкурсів, а саме:

- новорічне свято для обдарованих дітей міста;

  • районне театралізоване новорічне свято «Шоу маски»;

- фестиваль «Щедрик»;

  • зліт студентів – валківчан ;

  • зліт знаменитих земляків «На Стрітення»;

- районний конкурс вокальних ансамблів

«Пам'ять вдячних поколінь»;

- районний конкурс сімейної творчості «Родослав»;

- районний фестиваль «Зелена неділя - весела неділя»;

- виставка декоративно - прикладного мистецтва «Дивосвіт»;

- районний фестиваль дитячої творчості «Перший крок»

- районний конкурс виконавців естрадної пісні «Пісня моєї молодості»;

- конкурс краси «Чарівна Валківчанка»;

- спортивно- культурне свято «Козацькі розваги»;

- звіти громад району в рамках районного фестивалю- конкурсу

народної творчості «Чаросвіт»,присвяченого 21-й річниці Незалежності України.

- районний конкурс гри на старовинних музичних інструментах «Грай душа»;

- обрядове дійство «Ой, на Івана та й на Купала» ;

- районний конкурс виконавців естрадної пісні «Мила серцю Україна»;

- обласний фестиваль хорових колективів «Згадаймо ті роки»;

- конкурс виконавців патріотичної пісні «Пам'ять вдячних поколінь»;

- свята:

«Під Покровом Божої матері»; «Літа на осінь»

Святкові концерти присвячені :

- Дню Соборності;

- Дню захисника Вітчизни;

- Дню 8- го Березня;

- з нагоди Дня працівників культури і аматорів народної творчості;

- Дню Перемоги;

- Дню медичних працівників;

- Дню державної служби;

- Всеукраїнському Дню бібліотек;

- Дню ветерана та людей похилого віку;

- Дню працівників соціальної сфери;

- Дню працівників сільсього господарства та агропромислового комплексу;

- Дня місцевого самоврядування;

- Дню вшанування учасників ліквідації на

Чорнобильській АЕС


Забезпечено участь : представників району, учасників художньої самодіяльності в обласному святі «Масляна на Коропових хуторах», міжнародному фестивалі естрадної пісні «Жива вода» , регіональному фестивалі «Золота осінь», участь в обласній виставці «Харківське туристичне бієнале», аматорів народної творчості у Всеукраїнському фестивалі фольклорних колективів (с.Великі Сорочинці, Полтавська обл.), етнофестивалі «Печенізьке поле», обласних виставках майстрів народної творчості (смт Печеніги, м.Зміїв),регіональному конкурсі читців «Вічне слово Кобзаря», фольклорному фестивалі «Святовид» та вихованців дитячої школи мистецтв в обласних конкурсах: академічного малюнку, олімпіаді з музичної літератури,виставках:«Слобожанський Великдень», «Барви Слобожанщини», «Україна в серці моєму», «Об`єднаймося брати мої»та ін.

Проведено перевірку 10 рад по виконанню делегованих повноважень в галузі «культура».

Діяльність централізованої бібліотечної системи була направлена на максимальне забезпечення читацьких запитів та інтересів, організацію широкого доступу до періодичних видань, правового всеобучу, патріотичне виховання населення, популяризацію кращих творів української та світової літератури.

Бібліотеки системи відзначили ювілейні дати письменників, знаменні дати та державні свята України.

Проведено заходи з нагоди виведення військ з Афганістану, Дня рідної мови , Дня Європи , Шевченківських днів та ін. На високому рівні пройшла презентація книги нашого земляка М.Лисенка «Черемушна»,а також літературне свято, присвячене 170- ій річниці від дня народження письменниці-землячки Марусі Вольвачівни., літературний тиждень Петра Панча.

Постійна увага приділялася вирішенню питань соціальної політики, здійснювався контроль за своєчасною виплатою заробітної плати. Станом на 1 січня 2013 року згідно очікуваних даних заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах та організаціях району складає 745,5 тис.грн., в т.ч. на економічно-активних – 593,3 тис.грн. Це заборгованість 4 підприємств.

Постійно вивчається стан дотримання законодавства з оплати праці, в тому числі, в частині своєчасності виплати заробітної плати на підприємствах та установах різних форм власності. Проведено 26 вивчень стану оплати праці на підприємствах району. За результатами вивчень керівникам підприємств надаються консультації та рекомендації щодо усунення існуючих порушень у сфері оплати праці.

З метою забезпечення реалізації державних гарантій у сфері оплати праці, в тому числі і на право своєчасного одержання винагороди за працю, щотижнево здійснюється моніторинг стану виплати заробітної плати, що дає можливість контролювати стан погашення зарплатних боргів та упереджувати їх виникнення. Проведено 16 засідань комісії з питань забезпечення своєчасності виплати заробітної плати, погашення заборгованості по заробітній платі та соціальних виплатах і контролю за дотриманням законодавства про працю на підприємствах, установах, організаціях району, на яких заслухано звіти керівників-боржників.

Щомісячно проводиться звірка з районним управлінням Пенсійного фонду України по питаннях заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках.

Протягом 2012 року в усіх сферах економічної діяльності району створено 555 робочих місць, в т.ч.:

  • для працівників у юридичних осіб – 191;

  • для працівників у фізичних осіб-підприємців – 282;

  • для фізичних осіб-підприємців та самозайнятих осіб-платників податку з доходів фізичних осіб – 81.

Протягом 2012 року в районі ліквідовано 405 робочих місць. Відсоток ліквідованих робочих місць по відношенню до створених становить 73 %.

Станом на 1 січня 2013 року на 20 підприємствах налічується 257 робочих місць із шкідливими умовами праці. Перевірено 14 підприємств з питань стану проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами.

З початку року зареєстровано 2 нещасних випадки на виробництві (Валківська ЦРЛ, СВК Дружба). Основними причинами нещасних випадків є організаційні питання, тобто порушення трудової та виробничої дисципліни та порушення вимог під час експлуатації обладнання, устаткування, машин і механізмів. Випадків професійних захворювань не зареєстровано.

  1   2   3Схожі:

Звіт про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2012 рік iconІнформація про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2011 рік
Президента України та Уряду, державними, регіональними та районними програмами щодо соціально-економічного розвитку району, реалізації...
Звіт про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2012 рік iconПлан роботи близнюківської районної державної адміністрації
Про стан виконання відділами, управліннями та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації Закону України «Про звернення...
Звіт про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2012 рік iconРозпорядження 30 січня 2013 року №70 Про стан виконання відділами, управліннями та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації Закону України «Про звернення громадян»
Заступникам голови районної державної адміністрації, керівникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної...
Звіт про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2012 рік iconПерелік питань для розгляду на спільних засіданнях колегії Близнюківської районної державної адміністрації та зборах адміністративного – господарського активу району у 2012 році
Про стан виконання відділами, управліннями та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації Закону України «Про звернення...
Звіт про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2012 рік iconРозпорядження 07 травня 2013 року смт Близнюки №237 Про затвердження Графіка передачі публічної інформації структурними підрозділами районної державної адміністрації
Про затвердження Графіка передачі публічної інформації структурними підрозділами районної державної адміністрації до сектору з питань...
Звіт про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2012 рік iconРозпорядження голови районної державної адміністрації 22. 01. 2014 №24 Звіт про виконання плану роботи районної державної адміністрації за 2013 рік
У 2013 році Каланчацька районна державна адміністрація працювала згідно з перспективним планом роботи, затвердженим розпорядженням...
Звіт про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2012 рік iconПерелік адміністративних послуг, які надаються райдержадміністрацією, управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами Городенківської райдержадміністрації

Звіт про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2012 рік iconРозпорядження №805 Про здійснення організаційних заходів, спрямованих на покращення роботи районної державної адміністрації, державних підприємств
Затвердити перелік адміністративних (державних) послуг, що надаються структурними підрозділами Валківської районної державної адміністрації...
Звіт про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2012 рік iconХерсонської області
Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 березня 2011 року №130 виконання показників соціально-економічного...
Звіт про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за 2012 рік iconПро затвердження звіту про виконання плану роботи районної державної адміністрації за 2013 рік
Затвердити звіт про виконання плану роботи районної державної адміністрації за 2013 рік, що додається
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи