Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху» icon

Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху»
НазваПро підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху»
Дата конвертації24.09.2013
Розмір45.5 Kb.
ТипДокументи
УКРАЇНА

Міністерство освіти і науки, МОЛОДІ ТА СПОРТУ


Вінницька РАЙОННА ДЕржавна адміністрація

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ


Н А К А З


18 грудня 2012 р. м. Вінниця № 499


Про підсумки проведення

районного етапу Всеукраїнського

фестивалю «Гармонія руху»


На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1/9-794 від 01.11.12 р. «Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху» на реалізацію пункту 6.1 Плану заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 р., затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 28.07.11 р, № 905, відповідно наказу районного відділу освіти №432 від 05.11.2012 року, з метою збереження та зміцнення здоров'я дітей дошкільного віку, активізації роботи у фізкультурно-оздоровчому напряму, з 19 до 23 листопада 2012 р. за участю вихованців дошкільних навчальних закладів Вінницького району проведено Всеукраїнський фестиваль «Гармонія руху».

У районному етапі Фестивалю взяли участь представники 21 дошкільного навчального закладу Вінницького району.

Упродовж фестивального тижня використано різноманітні форми організації дитячої життєдіяльності: інструктором з фізкультури та старшою медичною сестрою ДНЗ «Дзвіночок» с. Бохоники підготовлено поради для батьків «Оздоровлюємо дітей вдома», оформлено виставки дитячих малюнків на тему «Про здоров’я треба знати – про здоров’я треба дбати».

Щоб дошкільнята були активними, зацікавленими в іграх, панувала позитивна атмосфера, розвивались товариські стосунки та фізичні здібності, вихователі ДНЗ с. Горбанівка проводили музичні рухи «Вправи з хусточкою».

Приділили увагу вихованню спостережливості, вмінню володіти технічними прийомами для передачі своїх почуттів у танцях, співах, музикуванні вихованці Деснянського НВК «ДНЗ-ЗОШ 1 ст.» та ДНЗ «Веселка» с. Лука - Мелешківська.

З метою виховання у дітей інтересу до фізичних вправ, навчання бігу не наштовхуючись одне на одного, утримування рівноваги, навчання кидання м’яча, розвитку швидкості та спритності, в молодшій різновіковій та середньо-старшій групах, вихователі ДНЗ «Мальва» с. Михайлівки та ДНЗ «Пролісок» с. Гуменне навчали вихованців фізичних вправ під музичний супровід.

В другій половині дня вихователі ДНЗ «Яблунька» с. Малі Крушлинці, ДНЗ «Лісова казка» с. Писарівка, ДНЗ «Світанок» с. Побережне, проводили бесіди з дітьми на тему: «З чистотою подружись», «Лікарські рослини для здоров’я та сили», «Хто із загартуванням дружить, ніколи не тужить».

«Малі олімпійські ігри» з участю вихованців та їх батьків провели в ДНЗ «Сонечко» с. Пултівці.

Під девізом «Про лінь забудеш – здоровим будеш» пройшов Фестиваль в ДНЗ «Журавлик» с.Стадниця.

В ДНЗ «Сонечко» с. Комарів була створена робоча група щодо розробки програми Фестивалю, яка сприяла психоемоційній корекції, комплексній гармонізації розвитку особистості дитини, надала можливість зацікавити дітей станом власного здоров’я.

В роботі з батьками дитячі садочки поновили фотовиставку «Світ очима дітей» „Сонечко" с. Агрономічне, «Росинка» с. Ксаверіка та ДНЗ «Золотий ключик» с. Хижинці, провели консультації на тему: «Здоровий спосіб життя», «Рухова активність – основа здорового способу життя».

В інформаційних куточках для батьків, розміщувалась матеріали на тему: «Корисні та шкідливі звички», «Стережись - не застудись», «Загартовуючі процери - як їх проводити».

Проведено конкурс малюнків батьків на спортивну тематику «Здоров'я дитини починається з сім'ї», анкетування для батьків «Здоров'я вашої дитини».

З метою формування усвідомлення необхідності дбайливо ставитися до свого тіла, продовження розширювати коло емоцій, властивих дитині, ознайомлення дітей з показниками не здоров’я, а виховання дитини як активного суб’єкта здорового способу життя, здорової поведінки, виховання валеологічної компетентності, в ДНЗ «Орлятко» с. Степанівка педагоги звернули увагу на пошуково-дослідницька діяльність в роботі з дітьми.

Колективу ДНЗ «Ромашка» смт Вороновиця стала в нагоді комплексна програма культури здоров'я дітей дошкільного віку «Малятко – здоров'ятко» Денисенко Н.Ф., Мельник Л.Д., яку дитячий садок використовує вже понад 3 роки.

Варто відмітити, що в вихователем Огневою І.О. розроблено проект освітньої роботи з дітьми молодшого дошкільного віку «Дбаємо про здоров'я».

Виховування дітей у дусі загальнолюдських цінностей, і моралі, сприяти виникненню потреби у змаганні як однієї з найважливіших умов загальнолюдського прогресу, стали спільні свята Фестивалю ДНЗ «Барвінок» с. Якушинці.

Під час перегляду фотоматеріалів проведення Фестивалю, звертали увагу на всебічний рівень проведення заходів.

Усі проведені форми роботи наповнили дітей позитивною, світлою енергією задоволення від фізичних вправ, стали міцною основою формування у дітей дієвого бережного відношення до власного здоров'я.

Вихователі надавали дітям інформацію валеологічного спрямування відповідно до їх вікових та психологічних особливостей, не даючи готових знань, а створювали такі ситуації, що вимагали самостійного прийняття рішення і доходження висновку, створення свого варіанта виходу із ситуації.

Всеукраїнський фестиваль «Гармонія руху» на районному етапі пройшов на належному організаційно-методичному та розвивально-творчому рівні.


НАКАЗУЮ


  1. Відзначити за активне сприяння у роботі з фізкультурно-оздоровчого напряму, пропаганду збереження та зміцнення здоров'я підростаючого покоління, виховання дитини дошкільного віку дошкільних навчальних закладів Вінницького району як активного суб’єкта здорового способу життя, учасників районного етапу фестивалю «Гармонія руху»: ДНЗ „Перлинка" с. Горбанівка, ДНЗ «Ромашка» смт Вороновиця, ДНЗ «Мальва» с. Михайлівка, ДНЗ «Казка» смт Стрижавка, ДНЗ «Барвінок» с. Якушинці.

  2. Надіслати матеріали про перебіг фестивалю (у друкованому та електронному вигляді) для участі в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху» ДНЗ „Перлинка" с. Горбанівка.

  3. Керівникам дошкільних навчальних закладів проаналізувати результати проведеного Фестивалю, сприяти активній участі педагогів, батьків та вихованців у подібних заходах та посилити контроль щодо виконавського рівня активізації роботи у фізкультурно-оздоровчому напряму.

  4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собоюВ.О. НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ Н.В. ОСІПЧУК


Мельник Т.І.

Коваль С.А.

66-11-53Схожі:

Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху» iconПро проведення Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху»
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України оголошує проведення з 19 по 23 листопада 2012 року Всеукраїнського фестивалю...
Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху» iconНаказ №466 Про підсумки районного етапу Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху»
Дибинецького, Вільхівецького, Саварського, Побережківського, Бранепільського, Іванівського, Ісайківського, Шупиківського, Тептіївського,...
Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху» iconЗачепилівська районна державна адміністрація відділ освіти
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України оголошує проведення з 19 по 23 листопада 2012 року Всеукраїнського фестивалю...
Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху» iconНаказ №8 Про проведення районного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»
«Про проведення І (обласного) етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» та з метою залучення учнівської...
Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху» iconПро проведення фестивалю «Гармонія руху» в дошкільних навчальних закладах Васильківського району
«Гармонія руху», Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів від 07. 11. 2012 року №01-13/829, з метою...
Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху» iconПро затвердження плану заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012-2013 н р
...
Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху» iconПідсумки музичної номінації І (районного) етапу Всеукраїнського фестивалю
Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят». На Фестиваль були запрошені почесні гості з Ізяславської...
Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху» iconНаказ №139 Про підсумки проведення I (районного) етапуvi-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Про підсумки проведення I (районного) етапуvi-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху» iconНаказ №95 Про підсумки районного етапу Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху»
Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку руху» та з метою широкого залучення дітей до вивчення та дотримання...
Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху» iconНаказ №240 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я!»
«Про проведення обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоров’я» «Молодь Хмельниччини – за здоровий спосіб життя»...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи