Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2013-2014 навчальному році Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою моло ддю icon

Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2013-2014 навчальному році Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою моло ддю
Скачати 61.25 Kb.
НазваПро підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2013-2014 навчальному році Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою моло ддю
Дата конвертації30.03.2014
Розмір61.25 Kb.
ТипДокументи


УКРАЇНА

міністерство освіти і науки


Вінницька РАЙОННА ДЕржавна адміністрація

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ


Н А К А З

27 листопада 2013 р. м.Вінниця № 398


Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2013-2014 навчальному році

Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2008-2012 роки, затвердженої рішенням Вінницької обласної Ради 16 сесії 5 скликання від 19.03. 2008р № 512, районної програми «Обдаровані діти» на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням 2 сесії районної ради 6 скликання №43 від 09.12.2010 року, згідно з Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково- дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011р. №1099, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056, Правил проведення І, II, III етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, І, II етапів олімпіад зі спеціальних дисциплін та конкурсів фахової майстерності, затверджених наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 05.01.2011 року №5, наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 23.10.12 №545 «Про проведення І та II етапів Всеукраїнських учнівський олімпіад у 2012-2013 н.р.», наказу відділу освіти Вінницької райдержадміністрації від 01.11.13 № 346 «Про проведення II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 н.р.», відповідно до графіку проведення ІІ етапів Всеукраїнських учнівської олімпіад, 23 листопада 2013 року на базі Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст. було проведено II етап Всеукраїнської олімпіади з фізики. Участь в цьому етапі олімпіади взяли всі навчальні заклади І-ІІ та І-ІІІ ст. окрім Комарівського НВК "СЗШ І-ІІ ст.-ДНЗ".


Всього в районному етапі олімпіади взяли участь 68 учнів 7-11 класів. В тому числі:

 • 7 клас - 20 учень

 • 8 клас - 19 учнів;

 • 9 клас - 14 учнів;

 • 10 клас - 5 учнів;

 • 11 клас - 10 учнів.

У усіх класах учні розв’язували по 5 задач. Максимальна кількість балів для всіх класів була однакова – 25.

Виходячи з кількості набраних балів, мінімум, необхідний для отримання призового місця, подолали лише 9 учнів (13%). 32 учасники (47%) обмежились лише записом короткої умови.

Відсоток виконання завдань на рівні менше 20% у 35 з 68 учасників ІІ етапу олімпіади, що становить 51%, тоді як у 2012-2013 н.р. цей відсоток становив 83%, а у 2011-2012 н.р. - 69%. На 40-50% виконали завдання лише 3 учасники з 68, що становить 4,4% від всіх учасників олімпіади.


Школа

Клас

Учень

К-сть балів

Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст.

10

Дерев'янко Мирослав

15

Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст.

7

Мальований Дмитро

14

Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1

7

Бервенюк Дарина

12,5Аналіз отриманих результатів показує що рівень знань окремих учасників достатній для участі в ІІІ етапі, однак, загальна результативність змешилась в порівнянні з минулим роком. Також потрібно відзначити, що з кожним роком падає кількість учасників ІІ етапу олімпіади (див. діаграму).
Вчителям фізики необхідно забезпечувати належний рівень підготовки дітей до участі в І та ІІ етапах олімпіаді, оскільки учасникам не вистачило конкретних знань теорії, навичок розв’язування розрахункових задач з фізики, вміння логічно мислити, встановлювати міжпредметні зв’язки, поширювати знання законів, теорій, закономірностей на природні явища. При підготовці до олімпіади варто враховувати систематичність і послідовність роботи з здібними дітьми.

За результатами участі команд (Додаток) слід відзначити учителів Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст., Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст., Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст., Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст., Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1.

Недостатньо якісний рівень підготовки команд в Оленівському НВК СЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ, Степанівській ЗОШ І-ІІІ ст., Пултівецькій СЗШ І-ІІІ ст., Переорській СЗШ І-ІІ ст., Широкогребельському НВК СЗШ І-ІІ ст.-ДНЗ, Комарівському НВК "СЗШ І-ІІ ст.-ДНЗ".

Враховуючи викладене вище та на підставі рішення журі,


НАКАЗУЮ :

 1. Затвердити протоколи журі II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики.

 2. Вважати переможцями II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2013-2014 навчальному році та нагородити:

Дипломом І ступеня:

 • Дерев'янка Мирослава – учня 10 класу Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Мальованого Дмитра - учня 7 класу Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дипломом II ступеня:

 • Бервенюк Дарину – ученицю 7 класу Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1,

 • Мовчана Віталія – учня 9 класу Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Задорожного Віталія – учня 11 класу Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ст.ІІІ ст.,

Дипломом III ступеня:

 • Дзюмак Тетяну – ученицю 7 класу Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Дзюбу Юлію – ученицю 7 класу Великокрушлинецької ЗОШ І-ІІ ст.,

 • Демченко Ольгу – ученицю 8 класу Стадницької ЗОШ І-ІІ ст. ,

 • Дерен Анастасію – ученицю 9 класу Зарванецькоої ЗОШ І-ІІ ст.

 1. Нагородити грамотами відділу освіти райдержадміністрації вчителів, що підготували переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики:

 • Юрченка Володимира Васильовича (Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

 • Сташко Оксану Вікторівну (Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст.)

 • Махнюк Ніну Андріївну (Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1)

 • Маціпуру Тамару Анатоліївну (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст.)

 • Богуцьку Людмилу Леонідвну (Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.)

 • Підлубну Тетяну Тимфіївну (Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст.)

 • Громову Світлану Володимирівну (Великокрушлинецька ЗОШ І-ІІ ст.)

 • Черниш Тетяну Михайлівну (Стадницька ЗОШ І-ІІ ст.)

 • Матвієву Галину Василівну (Зарванецька ЗОШ І-ІІ ст.)

 1. Включити до складу команди району на III етап Всеукраїнської олімпіади з фізики переможців II етапу :

 • Дерев'янка Мирослава – учня 10 класу Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Мовчана Віталія – учня 9 класу Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст.,

 1. Керівником команди Вінницького району на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики призначити учителя фізики Лука-Мелешківської ЗОШ І ІІІ ст. Юрченка Володимира Васильовича.

 2. Директору Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст. (Розпутня Леонід Миколайович)– оголосити подяку за відповідальне ставлення до створення належних умов для проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики.

 3. Директорам Оленівського НВК СЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (Гудзішевська Н.П.), Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. (П’ятак М.Р.), Пултівецької СЗШ І-ІІІ ст. (Стець М.М.), Переорської СЗШ І-ІІ ст. (Антонішин Ю.В.), Широкогребельського НВК "СЗШ І-ІІ ст.-ДНЗ" (Максімова М. С.), Комарівського НВК "СЗШ І-ІІ ст.-ДНЗ"( Мураховський В.І.) до 1.02.2014 р. розробити заходи, спрямовані на підвищення рівня фізичних знань та підготовки учнів до участі в районному етапі олімпіади.

 4. Директорам Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст. (Кривешко Ю.С.) та Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст. (Базалицький А.Ю.) створити оптимальні умови для якісної підготовки учасників III етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики.

 5. Керівникам навчальних закладів проаналізувати підсумки II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики на засіданнях шкільних та районних методичних об’єднань.

 6. Комунальній установі "Вінницькому районному методичному центру закладів освіти" (Маціпура Л.П.):

  1. забезпечити методичий супровід підготовки учасників ІІІ етапу;

  2. проаналізувати результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади на засіданні районного методичного обʼєднання вчителів фізики .

 7. Результати олімпіади розмістити на сайті Відділу освіти Вінницької райдержадміністрації.

 8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника відділу освіти Білоус Н.П.


Начальник відділу освіти Н.В.Осіпчук


ПОГОДЖЕНО:


Заступник начальника

відділу освіти _______________ Н.П. Білоус


В.о. директора ВРМЦЗО __________________ Л.П. Маціпура


Вик. Мельник Т.С.

Додаток

до наказу відділу освіти

Вінницької РДА

від 27 листопада р. № 398Схожі:

Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2013-2014 навчальному році Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою моло ддю iconПро підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з історії 2013-2014 навчальному році Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою моло ддю
Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з історії 2013-2014 навчальному році
Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2013-2014 навчальному році Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою моло ддю iconПро підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики у 2013-2014 навчальному році Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою моло ддю
Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики у 2013-2014 навчальному році
Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2013-2014 навчальному році Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою моло ддю iconПро підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії у 2013-2014 навчальному році Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою моло ддю
Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії у 2013-2014 навчальному році
Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2013-2014 навчальному році Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою моло ддю iconПро підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у 2013-2014 навчальному році Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою моло ддю
Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у 2013-2014 навчальному році
Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2013-2014 навчальному році Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою моло ддю iconПро підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій у 2013-2014 навчальному році Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою моло ддю
Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій у 2013-2014 навчальному році
Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2013-2014 навчальному році Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою моло ддю iconНаказ №81 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2012/2013 навчальному році
«Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012-2013 навчальному році» 20. 01. 2013 року було проведено ІІІ етап...
Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2013-2014 навчальному році Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою моло ддю iconПро підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2021-2013 навчальному році
Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012-2013н р. 24 листопада 2012 року на базі Медвеже-Вушківської сзш І-ІІІ ст проведено ІІ етап...
Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2013-2014 навчальному році Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою моло ддю iconПро підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2011-2012 навчальному році
Агрономічненської сзш І-ІІІ ст було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Участь в цьому етапі олімпіади...
Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2013-2014 навчальному році Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою моло ддю iconРезультати учасників ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у знз зачепилівського району в 2013-2014 навчальному році
Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у знз зачепилівського району в 2013-2014 навчальному році
Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2013-2014 навчальному році Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою моло ддю iconПро підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології у 2013-2014 навчальному році
Бохоницької сзш І-ІІІ ст було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Участь в цьому етапі олімпіади взяли...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи