Про організацію та проведення районного конкурсу «Лідер року 2014» icon

Про організацію та проведення районного конкурсу «Лідер року 2014»
Скачати 68.98 Kb.
НазваПро організацію та проведення районного конкурсу «Лідер року 2014»
Дата конвертації30.03.2014
Розмір68.98 Kb.
ТипДокументи
УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

відділ освіти

ВінницькОЇ РАЙОННОЇ державнОЇ адміністраціЇ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІНАКАЗ


14 лютого 2014 року м. Вінниця № 46


Про організацію та проведення

районного конкурсу «Лідер року - 2014»


На виконання планів роботи відділу освіти Вінницької райдержадміністрації та Вінницького районного методичного центру закладів освіти на 2014 рік, з метою створення дієвої системи, підтримки та подальшого розвитку учнівського врядування, пошуку нових форм, методів і моделей його організації, поширення кращого досвіду,


НАКАЗУЮ:


 1. Провести І (заочний) тур районного етапу Всеукраїнського конкурсу – «Лідер року - 2014» до 10 березня 2014 року, ІІ тур (очний ) – у березні 2014 року.

 2. Затвердити Положення про районний етап Всеукраїнського конкурсу лідерів учнівського врядування "Лідер року - 2014" (додаток 1).

 3. Затвердити склад оргкомітету та журі районного етапу Всеукраїнського Конкурсу (додаток 2)

 4. Директору КУ «Вінницький районний методичний центр закладів

освіти» Вінницької районної ради (Маціпурі Л.П.) забезпечити організацію та проведення І та ІІ турів районного етап Всеукраїнського конкурсу – «Лідер року - 2014» та участь переможця у ІІ обласному етапі.

 1. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів забезпечити представлення конкурсних матеріалів органів учнівського врядування для участі в Конкурсі до 10 березня 2014 року.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти Войціцьку Т.Б..


^ НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ Н.В. ОСІПЧУК

ПОГОДЖЕНО:

Головний спеціаліст

відділу освіти __________ Т.Б.Войціцька

Вик. Гром Л.В. _______


Додаток 1

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти

Вінницької райдержадміністрації

14.02. 2014р. № 46


ПОЛОЖЕННЯ

про районний етап Всеукраїнського конкурсу лідерів

учнівського врядування

"Лідер року - 2014"

^ I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Мета конкурсу: привернення уваги громадськості до проблем виховання і соціалізації особистості, активізація громадянської свідомості школярів, визначення виховного та розвиваючого потенціалу участі школярів у процесі прийняття рішень на рівні району, області, виявлення і підтримка творчої обдарованої молоді, поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського врядування.

1.2 Організатор конкурсу: відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації, Комунальна установа «Вінницький районний методичний центр закладів освіти Вінницької районної ради.

1.3 Завдання конкурсу:

1) сприяти зростанню ролі лідерів учнівського врядування в процесах демократизації освітніх процесів;

2) виявлення якісно нових форм і методів організації та проведення колективних творчих справ лідерами учнівського врядування в загальноосвітніх навчальних закладах;

3) узагальнення досвіду роботи лідерів учнівського врядування;

4) формування інформаційно-аналітичного банку творчих доробок лідерів районних організацій врядування;

5) поширення та впровадження досвіду кращих лідерів учнівського врядування у практику роботи районних рад старшокласників.

1.4 Учасниками ІІ (очного) туру районного конкурсу є лідери учнівського врядування старшокласників (учні 8-11 класів), які за рішенням членів журі визнані переможцями І (заочного) туру. Учасником конкурсу може бути не лише голова шкільного учнівського самоврядування, а й інші її представники (за рішенням ради старшокласників).


^ II. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

2.1 Для організації та проведення І етапу конкурсу створюється організаційний комітет та журі, склад яких затверджується наказом відділу освіти райдержадміністрації.

2.2 Оргкомітет вирішує всі питання, пов'язані із проведенням конкурсу.

2.3. І етап Конкурс проводиться у два тури:

I тур (заочний) – до 10 березня 2014 р.

До 10 березня 2014 року до оргкомітету конкурсу надаються матеріали щодо діяльності лідера учнівського врядування в навчальному закладі (секретар оргкомітету Гром Л.В.)

Матеріали, надані на конкурс повинні включати:

- інформацію про лідера учнівського врядування (прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, клас, досягнення в освітній, творчій, лідерській діяльності, фотографія);

- творче резюме "Я шкільний лідер і за мною майбутнє" (літературна форма довільна) - обсяг до 2-х сторінок;

- матеріали (авторські проекти діяльності учнівського врядування в навчальному закладі, результативність втілення; сценарії, фотографії, інтерактивні презентації та інші творчі доробки), які розкривають діяльність учасника конкурсу як лідера шкільного учнівського самоврядування.

Матеріали супроводжуються характеристикою учасника конкурсу за підписом керівника навчального закладу.

Конкурсні роботи надаються в одному примірнику, українською мовою, комп'ютерний набір, TimesNewRoman 14, інтервал 1,5, обов'язково додається електронна версія у текстовому редакторі Word.

Творче резюме та матеріали конкурсу журі оцінює за 10-ти бальною шкалою.

За підсумками журі визначаються переможців першого туру, які допускаються до участі у другому турі.

Подані на конкурс матеріали не повертаються. Організатори конкурсу залишають за собою право їх використання.


^ II-й тур (очний) - проводиться у березні 2014 року (точну дату, час і місце оргкомітет визначатиме додатково).

Фінал включає три конкурсних завдання:

 • творча презентація «Візитна картка лідера». Презентація подається у формі сценічного виступу (тривалістю до 5 хвилин), презентуються згідно з попереднім жеребкуванням і можуть бути подані у різних театралізованих формах. До виступу можуть бути задіяні до 10 осіб, членів учнівського врядування. У виступі конкурсанти повинні продемонструвати своє життєве кредо, соціальну позицію, діяльність як лідер учнівського самоврядування навчального закладу, творчі здібності.

 • «Лабораторія проектів». Конкурсант презентує соціальний проект, реалізований у своїй школі, селі (селищі) або районі протягом 2012 року. Форма презентації довільна. У виступі конкурсант повинні висвітлити тему, мету, шляхи реалізації, соціальну значимість проведеної роботи. На презентацію проекту відводиться 5 хвилин, до виступу можуть бути задіяні 2 помічники зі складу членів учнівського врядування.

 • «Лідер – практика». Конкурсант одержує практичне завдання (жеребкуванням) по розробці проекту проведення в навчальному закладі певної творчої справи, акції. На розробку проекту відводиться 15 хвилин і для виконання завдання можуть бути задіяні 2 помічники зі складу учнівського врядування. Конкурсант захищає проект перед журі. Виступ-захист (схема, малюнок, віршова форм, інше) до 3 хвилин.

^ III. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Учасники та переможці другого туру нагороджуються грамотами відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації, подяками Вінницького районного методичного центу закладів освіти та стають претендентами на участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу лідерів учнівського врядування.


Додаток 2

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти

Вінницької райдержадміністрації

14 лютого 2014 № 46


^ Склад оргкомітету

районного етапу Всеукраїнського конкурсу

учнівського врядування «Лідер року - 2014»


Голова оргкомітету: Войціцька Тетяна Борисівна, головний спеціаліст

відділу освіти

Члени оргкомітету:

1. Маціпура Лариса Петрівна, директор ВРМЦЗО

2. Оцвера Олена Сергіївна, директор КЗ: «Вінницький районний Будинок

дитячої та юнацької творчості»;

3. Гром Леся Володимирівна, методист ВРМЦЗО, секретар оргкомітету.


^ Склад журі

районного етапу Всеукраїнського конкурсу

учнівського врядування «Лідер року - 2014»


Голова журі: Войціцька Тетяна Борисівна, головний спеціаліст відділу освіти

Заступник голови журі: Маціпура Лариса Петрівна, директор ВРМЦЗО


Члени журі:

1. Оцвера Олена Сергіївна, директор КЗ: «Вінницький районний Будинок

дитячої та юнацької творчості»;

 1. Гром Леся Володимирівна, методист ВРМЦЗО;

 2. Куца Наталія Василівна, методист ВРМЦЗО;

 3. Слободянюк Ірина Анатоліївна, методист КЗ: «Вінницький районний

Будинок дитячої та юнацької творчості».Схожі:

Про організацію та проведення районного конкурсу «Лідер року 2014» iconНаказ №130 Про підсумки проведення уі районного конкурсу голів учнівського самоврядування «Лідер року»
«Лідер року» та з метою активізації виховної патріотичної роботи серед учнів, стимулювання активності дитячих І юнацьких громадських...
Про організацію та проведення районного конкурсу «Лідер року 2014» iconНаказ №126 Про підсумки проведення у районного конкурсу голів учнівського самоврядування «Лідер року»
«Лідер року» та з метою активізації виховної патріотичної роботи серед учнів, стимулювання активності дитячих І юнацьких громадських...
Про організацію та проведення районного конкурсу «Лідер року 2014» iconПоложення про щорічний районний конкурс "Лідер року-2011" Загальні положення: Організатором районного конкурсу "Лідер року-2011" (далі Конкурсу) є Центр дитячої та юнацької творчості
Організатором районного конкурсу “Лідер року-2011” (далі – Конкурсу) є Центр дитячої та юнацької творчості
Про організацію та проведення районного конкурсу «Лідер року 2014» iconНаказ №261 Про організацію та проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у 2013/2014 навчальному році
Про організацію та проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у 2013/2014 навчальному році
Про організацію та проведення районного конкурсу «Лідер року 2014» iconНаказ №09 Про проведення І етапу VІ районного конкурсу «Випускник року-2011»
«Про організацію та проведення VІ районного конкурсу «Випускник року – 2011», з метою піднесення престижу навчання, розвитку творчих...
Про організацію та проведення районного конкурсу «Лідер року 2014» iconНаказ №72 Про проведення І етапу VІІ районного конкурсу «Випускник року-2012»
«Про організацію та проведення VІІ районного конкурсу «Випускник року – 2012», з метою піднесення престижу навчання, розвитку творчих...
Про організацію та проведення районного конкурсу «Лідер року 2014» iconНаказ №214-н/о Про проведення районного конкурсу „Учитель року-2014
Міністерства освіти і науки України від 02. 09. 2013 року №1255 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014» та з...
Про організацію та проведення районного конкурсу «Лідер року 2014» iconНаказ №233 Про проведення І (районного) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2014"
Київської обласної державної адміністрації від 24. 09. 2013 року №312 „Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу „Учитель...
Про організацію та проведення районного конкурсу «Лідер року 2014» iconКонкурс у 2014 р. Інформація про організацію та проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «лелека 2014»
У 2013/2014 навчальному році конкурс «лелека – 2014» відбудеться 14 березня 2014 року. Заявки від регіонів (областей) та списки учасників...
Про організацію та проведення районного конкурсу «Лідер року 2014» iconРішення від 24 березня 2011 року №51 Про розпорядження голови райдержадміністрації від 21. 02. 2011р. №42 «Про організацію та проведення щорічного районного конкурсу «Гордість Радивилівщини»
...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи