Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2011-2012 навчальному році icon

Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2011-2012 навчальному році
Скачати 115.83 Kb.
НазваПро підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2011-2012 навчальному році
Дата конвертації24.12.2012
Розмір115.83 Kb.
ТипДокументи
УКРАЇНА

Міністерство освіти і науки, МОЛОДІ ТА СПОРТУ


Вінницька РАЙОННА ДЕржавна адміністрація

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ


Н А К А З

21.12. 2011 р. м. Вінниця № 539


Про підсумки проведення

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської

олімпіади з трудового навчання

у 2011-2012 навчальному році


Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18 серпня1998року №305, на виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 976 від 15.08.2011р. «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2011-2012 навчальному році», наказу управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 31.10.2011р. № 459 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2011-2012 навчальному році», наказу відділу освіти Вінницької райдержадміністрації від 07.11.11 р. № 456 «Про проведення ІІ етапу та участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2011-2012 н.р.», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді на базі Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст. 10.12.2011 р. проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

У загальноосвітніх школах району протягом жовтня 2011 року проведено І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, в якій взяли участь 385 учнів 7-11 класів шкіл району.

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання представляли 124 учні 8-11 класів із 33 шкіл району. Не представлено на олімпіаді учнівські команди із Комарівської СЗШ І-ІІ ст. та Широкогребельської СЗШ І-ІІ ст..

Результати олімпіади свідчать про те, що викладання трудового навчання у більшості шкіл проводиться на належному рівні, так як частина учасників виявила знання програмового матеріалу, розуміння предмету й успішно справилася із теоретичними та практичними завданнями, продемонструвала вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці.

Олімпіада складалася з двох турів змагань: теоретичного і практичного. Перший тур олімпіади – теоретичний. Метою його є виявити не лише рівень теоретичних знань із трудового навчання, а й уміння застосовувати свої знання для вирішення творчих завдань із креслення.

Виконання тестів учнями не викликало особливих труднощів, оскільки розроблені завдання не виходили за межі розділів навчальної програми з трудового навчання для 8-11 класів. Тому для основної частини учнів завдання теоретичного туру виявилися посильними у порівнянні з попередніми олімпіадами, значно вищий рівень продемонстрували конкурсанти 10-11 класів.

Аналіз виконання тестових завдань показав, що з питаннями, які містять запитання на набір відповідей, діти справилися краще, аніж із завданнями на відповідність і проставляння послідовності якоїсь технологічної операції. Разом з тим, аналіз результатів вказав на недостатні навички дівчат при виконанні завдань з теми: «Техніка».

Під час другого туру учасники виконували комплексу роботу з виготовлення виробу, що вимагало глибокого знання програмового матеріалу та досконалого володіння технологіями обробки матеріалів. Оцінювання робіт проходило за заздалегідь обумовленими критеріями членів журі, а саме: відповідність заданим розмірам, якість технології обробки, функціональність виробу, естетична цінність, оригінальність, культура праці. Результати робіт учасників засвідчують, що переважна більшість учнів ґрунтовно освоїли технології обробки матеріалів і зуміли проявити свої здібності під час конкурсу.

Якість теоретичних знань учнів є основною для виконання завдань практичного туру. Завданням практичного туру формулюються із зазначенням теоретичних умов. Високий результат роботи виявлено лише в конкурсантів у яких відпрацьована система, учень знає технології обробки, і найголовніше – працює планово, чітко і відповідно до завдання.

Перша і головна помилка, що найчастіше зустрічалася в учасників – невміння прочитати (зрозуміти), виділити головне в завданні. Внаслідок цього виникли і помилки в самій практичній роботі учасників олімпіади. Неуважне читання завдання (поспіхом) дає наслідки одразу ж, як почався розкрій виробу у дівчат та виконання розмітки заготовки хлопцями. Не повністю дотримано вимог технології обробки деревини та якості з’єднання деталей, власні ідеї у конструкції виробу, в більшості не проявилися, естетичне оздоблення не продумане. У окремих учнів 8-11 класів спостерігалася невідповідність заготовок для виконання практичних робіт (товщина дошки, твердість і чистота обробки).

Проблемним питанням, над яким потрібно постійно працювати педагогам на уроках із учнями, залишається робота з технологічною документацією.

Учні 8-9 класів (дівчата) не досконало володіли знаннями і навиками техніки вишивки вільних швів, не вміли працювати з техніко-технологічною документацією. Не врахували умови олімпіади і вчителі у підборі відповідної фактури та розмірів тканини, оздобленні кольорової гами прикрас, для виконання практичної роботи учнів 8-11 класів, який знизив естетичний вигляд виробу в цілому в більшості учнів (дівчат) 8-11 класів.

Відсутність знань із графічної грамоти дівчат під час виготовлення викрійки виробу, не вміння читати та виконувати її, про що свідчать невідповідності форм та розмірів виконаних робіт.

Усім вимогам до виконання виробів відповідали роботи учнів : Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст, Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. .№1, Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст., Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст., Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст., Сосонської СЗШ І-ІІІ ст., НВЗ: « ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавки», Стадницької СЗШ І-ІІ ст.

Належний рівень підготовки учнівських команд показали педагоги Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1 (вчителі Пелешок О.О., Зарічук Є.Ю.), Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст. (вчителі Юрченко В.М., Бартюк В. В.), Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчителі Базалицький М.Ю., Чернічкіна Н.В.), Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст.(вчителі Мицик Л.М., Мицик С.Д.), Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Сковоронська С.І.), НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка» (вчителі Петренко М.Д., Засік В.В.), Стадницької ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Черниш Т.М.), Іванівської СЗШ І-ІІ ст.(вчитель Волковський М.А), Великокрушлинецької ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Палазюк Н.В.).

Однак потребує здійснення контролю за роботою вчителів трудового навчання адміністрацією загальноосвітніх навчальних закладів Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№2 (Джога О.І.), Мізяківсько-Хутірської СЗШ І-ІІІ ст. (Ткачук Т.М.), Оленівської СЗШ І-ІІІ ст. (Мазур М.В., Фальківський В.М.), Сокиринецької І-ІІ ст. (Сметана І.В.), адже вихованці цих шкіл показали досить слабкі знання у теоретичному та практичному турах.

Для забезпечення якісної роботи при виконанні практичного завдання (для якого відводиться 4 години), учні зобов’язані були з’явитися у робочому одязі. Однак окремі педагоги не потурбувалися і не звернули увагу учнів на стан відповідного одягу у хлопців та дівчат.

Враховуючи загальну кількість балів, набраних учнівськими командами шкіл, встановлено рейтинг участі шкільних команд у районній олімпіаді.

Досягнуті успіхи учнівських команд у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади є свідченням постійної копіткої роботи вчителів на уроках трудового навчання з обдарованою та талановитою молоддю, і як наслідок – призові командні місця:

серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів:

І місце – Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1,

ІІ місце – Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст.,

ІІІ місце – Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст.,

серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів:

І місце – Стадницька ЗОШ І-ІІ ст.,

ІІ місце – Іванівська СЗШ І-ІІ ст.,

ІІІ місце – Переорська СЗШ І-ІІ ст.


На підставі рішення оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та, враховуючи викладене вище,


Н А К А З У Ю :


 1. Затвердити рішення журі, вважати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2011-2012 навчальному році та нагородити:


Дипломом І ступеня

 • Базалицького Віталія, учня 8 класу Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Смотрицьку Ольгу, ученицю 8 класу Стадницької ЗОШ І-ІІ ст.,

 • Літаєва Артема, учня 9 класу Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Сініцьку Віталію, ученицю 9 класу Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Мандибуру Василя, учня 10 класу Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Чернічкіну Анну, ученицю 10 класу Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Ладанюка Володимира, учня 11 класу Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Загарію Тетяну, ученицю 11 класу Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1,


Дипломом ІІ ступеня

 • Савіна В’ячеслава, учня 8 класу Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Кудрань Маріанну, ученицю 8 класу Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Тищенка Сергія, учня 9 класу Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Килимника Ярослава, учня 9 класу Хижинецької ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Сухоцьку Світлану, ученицю 9 класу Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Іщук Наталю, ученицю 9 класу Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1.,

 • Побережного Василя, учня 10 класу Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Заприводу Володимира, учня 10 класу НВЗ: « ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавки»,

 • Шевченко Марину, ученицю 10 класу Вінницько-Хутірської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Зозулю Владислава, учня 11 класу НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавки»,

 • Царук Юлію, ученицю 11 класу Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст..Дипломом ІІІ ступеня

 • Мандибуру Дмитра, учня 8 класу Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Видавського Дмитра, учня 8 класу Іванівської СЗШ І-ІІ ст.,

 • Кузнєцову Ангеліну, ученицю 8 класу Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Зареченну Ірину, ученицю 8 класу Медвідської СЗШ І-ІІ ст.,

 • Приймак Наталю, ученицю 9 класу Малокрушлинець СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Закревську Наталію, ученицю 9 класу Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Пацалюка Олександра, учня 9 класу Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1.

 • Мороза Віталія, учня 9 класу Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Бахнівського Андрія, учня 9 класу Великокрушлинецької ЗОШ І-ІІ ст.,

 • Шлапака Олександра, учня 10 класу Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Сулу Валентину, ученицю 10 класу Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Лопушняк Аллу, ученицю 10 класу Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Шведа Дениса , учні 11 класу Гавришівської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Солонину Євгенія, учня 11 класу Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Голембієвського Максима, учня 11 класу Якушинецької СЗШ І-ІІІ ст.-гімназія.,

 • Мінкевич Марину, ученицю 11 класу Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Безносюк Вікторію, ученицю 11 класу НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавки».


2. За якісну підготовку учнів та зайняті призові місця у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання нагородити грамотами відділу освіти Вінницької райдержадміністрації таких учителів:

 • Пелешок Олену Олегівну, вчителя Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1,

 • Стратійчук Людмилу Іванівну, вчителя Вінницько-Хутірської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Чернічкіну Надію Володимирівну, вчителя Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Мицик Любов Миколаївну, вчителя Некрасівської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Сковоронську Світлану Іванівну, вчителя Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Бартюк Вікторію Володимирівну, вчителя Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Мулярчик Оксану Петрівну, вчителя Малокрушлинецької СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Гаврилюк Ірину Аркадіївну, вчителя Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Ковальчук Валентину Євгенівну, вчителя Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Черниш Тетяну Михайлівну, вчителя Стадницької ЗОШ І-ІІ ст.,

 • Мошнякова Максима Анатолійовича, вчителя Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Голубаху Юлію Володимирівну, вчителя Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Головню Миколу Івановича, вчителя Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Зарічука Євгена Юхимовича, вчителя Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1,

 • Нечипорука Віталія Володимировича, вчителя Гавришівської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Юрченка Василя Миколайовича, вчителя Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Базалицького Михайла Юрійовича, вчителя Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Мицика Сергія Дмитровича, вчителя Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Петренка Миколу Дмитровича, вчителя НВЗ: « ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавки»,

 • Засіка Вадима Володимировича, вчителя НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавки»,

 • Ожаровського Валерія Володимировича, вчителя Якушинецької СЗШ І-ІІІ ст.-гімназії,

 • Постернака Сергія Танасовича, вчителя Хижинецької ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Палазюк Наталю Василівну, вчителя Великокрушлинецької ЗОШ І-ІІ ст.,

 • Лівчук Тетяну Василівну, вчителя Медвідської СЗШ І-ІІ ст.,

 • Волковського Михайла Анатолійовича, вчителя Іванівської СЗШ І-ІІ ст..3. За належну організацію та проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання оголосити подяку директору Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст. Кривешко Юлії Степанівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи Івановій Оксані Федорівні та вчителям трудового навчання Юрченку Василю Миколайовичу, Бартюк Вікторію Володимирівну.

4. Затвердити склад районної команди для участі в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання:


 • Літаєва Артема, учня 9 класу Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.,

 • Мандибуру Василя, учня 10 класу Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст.,

 • Загарій Тетяну, ученицю 11 класу Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1.


5. Керівником команди учнів-учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання призначити Пелешок Олену Олегівну – вчителя трудового навчання Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1.


6. Вказати на недостатній контроль за якістю підготовки та участі вихованців у І та ІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання директорам загальноосвітніх навчальних закладів Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. (Пащенко Г.М.), Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №2 (Мураховська О.М.), Оленівської СЗШ І-ІІІ ст. (Гудзішевська Н.П.), Пултівецької СЗШ І-ІІІ ст. (Стець М.М.), Мізяківсько-Хутірської СЗШ І-ІІІ ст.(Гавура О.А..), Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Творун С.К.), Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ст. (Самотей Л.Л.), Сокиринецької СЗШ І-ІІ ст. (Янкова Н.С.).


7.Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

7.1. Проаналізувати результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, обговорити їх на відповідних нарадах, засіданнях методичних об’єднань учителів-предметників, зробити висновки щодо поліпшення організаційного й науково-методичного забезпечення проведення І та ІІ етапів олімпіади.

7.2. Сприяти створенню профільних класів технологічного напрямку та передбачити у робочих навчальних планах вивчення креслення.

7.3. Спланувати заходи щодо активізації роботи педагогічних колективів загальноосвітніх шкіл у напрямку розвитку здібностей та творчого потенціалу учнів, створення сприятливого середовища для самореалізації обдарованої учнівської молоді та надання їй соціально-педагогічної підтримки.

7.4. Увести в практику роботи навчального закладу систематичне заслуховування звітів учителів трудового навчання про самоосвітню роботу, впровадження сучасних інноваційних технологій.

7.5. Посилити контроль за станом викладання трудового навчання.


8. Учителям трудового навчання:

8.1. Планувати індивідуальну роботу з талановитою молоддю, сприяти їх розвитку, впроваджувати нові педагогічні технології навчання та виховання обдарованих учнів.

8.2. Налагодити диференційовану роботу на уроках з різними за підготовкою категоріями учнів, ширше практикувати групові, парні, бригадні та індивідуальні форми роботи.

8.3. Для подальшого підвищення інтересу учнів до предмета опрацювати літературу з питань методики ведення сучасного уроку та працювати над перебудовою своїх уроків.

8.4. Систематично формувати в учнів навики проектної діяльності, при цьому основну увагу звертати на творчі проекти, які враховують інтереси учнів.

8.5. Особливу увагу звертати на знання і точне дотримання учнями правил безпечної роботи, виробничої санітарії й особистої гігієни, навчаючи їх тільки безпечних прийомів робот.

8.6. У процесі перевірки рівня засвоєння учнями програмового матеріалу застосовувати різні форми роботи: усне опитування, тестування, роботу з малюнками, розв’язання завдань як теоретичного, так і практичного характеру.


9.Вінницькому районному науково-методичному кабінету (Мельник Т.І.):

9.1. Проаналізувати результати роботи вчителів, щодо підготовки учнів до Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання на засіданні районного методичного об’єднання.

9.2. Розробити методичні рекомендації на допомогу вчителям з питань підготовки учнів до участі у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з трудового навчання.


10. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника відділу освіти

Білоус Н.П.


НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ С.В.ГОНЧАРУК

Продан Г.М.


Схожі:

Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2011-2012 навчальному році iconПро проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2011 2012 навчальному році
Хорольський районний методичний кабінет направляє методичні рекомендації Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної...
Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2011-2012 навчальному році iconНаказ №248-1 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2011-2012 навчальному році
«Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2012 році» з 21 січня до 25 лютого 2012 року...
Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2011-2012 навчальному році iconПро підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства у 2011-2012 навчальному році
«Про проведення ІІ етапу та участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 н р.», 17 грудня...
Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2011-2012 навчальному році iconПро підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії у 2011-2012 навчальному році
«Про проведення ІІ етапу та участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 н р.», 4 грудня...
Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2011-2012 навчальному році iconНаказ №280 Про проведення фінального туру ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
У зв’язку із проведенням 23 листопада 2013 року ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та фізичної культури, у яких...
Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2011-2012 навчальному році iconПро умови проведення IIІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
Доводимо до Вашого відома умови проведення IІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні та обслуговуючі...
Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2011-2012 навчальному році iconМетодичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2011/2012 навчальному році Будна С. М., методист Центру
У ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2011/2012 навчальному році беруть участь учні 6-11 класів. Початок...
Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2011-2012 навчальному році iconПро проведення II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
Повідомляємо, що II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання проводитиметься 16 листопада 2013 року
Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2011-2012 навчальному році iconНаказ №81 Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2012/2013 навчальному році
«Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012-2013 навчальному році» 20. 01. 2013 року було проведено ІІІ етап...
Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2011-2012 навчальному році iconПро проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії у 2011 2012 навчальному році
Хорольський районний методичний кабінет направляє методичні рекомендації Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи