Положення розроблено на підставі «Положення про проведення щорічного обласного Фестивалю дружин юних пожежних», затвердженого в Головному управлінні юстиції в Одеській області 13. 04. 2010 за №9/1002. Мета Фестивалю icon

Положення розроблено на підставі «Положення про проведення щорічного обласного Фестивалю дружин юних пожежних», затвердженого в Головному управлінні юстиції в Одеській області 13. 04. 2010 за №9/1002. Мета Фестивалю
Скачати 112.04 Kb.
НазваПоложення розроблено на підставі «Положення про проведення щорічного обласного Фестивалю дружин юних пожежних», затвердженого в Головному управлінні юстиції в Одеській області 13. 04. 2010 за №9/1002. Мета Фестивалю
Дата конвертації01.08.2013
Розмір112.04 Kb.
ТипПоложення

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Заступник голови Одеської обласної

державної адміністрації

Д.Б. Волошенков


«____» 2013 р.


П О Л О Ж Е Н Н Я

про ХIX обласний Фестиваль дружин юних пожежних

Дане Положення розроблено на підставі «Положення про проведення щорічного обласного Фестивалю дружин юних пожежних», затвердженого в Головному управлінні юстиції в Одеській області 13.04.2010 за № 9/1002.Мета Фестивалю

- навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих та надзвичайних ситуаціях;

- розвиток руху дружин юних пожежних-рятувальників в області;

- виявлення творчих здібностей у дітей і юнацтва;


Завдання Фестивалю

- залучення широкого загалу школярів до вивчення правил безпеки життєдіяльності та їх пропаганди серед населення;

- виховання у дітей та юнацтва почуття відповідальності за збереження від вогню національного багатства і навколишнього середовища;

- навчання дітей та підлітків діям в екстремальних ситуаціях;

- виховання інтересу до професії пожежного-рятувальника;

- виховання у підростаючого покоління громадянських та патріотичних почуттів, культурних та естетичних смаків;

- залучення батьків, педагогічної та творчої громадськості до навчання підростаючого покоління навичкам поводження в умовах надзвичайних ситуацій.

Учасники Фестивалю

Учасниками Фестивалю можуть бути Дружини юних пожежних загальноосвітніх навчальних закладів.

Склад команди – 6 підлітків віком до 17 років, очолює капітан.

Керівник команди – педагог, призначений керівником навчального закладу або відповідним органом управління освіти. За командою закріплюється працівник міського, районного управління (відділу) ГТУ МНС України в Одеській області.


Організатори Фестивалю

Організаторами проведення ХIX Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежних в Одеській області (далі Фестиваль) є: ГТУ МНС України в Одеській області, управління освіти і науки, управління у справах сім’ї та молоді, управління культури Одеської облдержадміністрації, обласне правління Добровільного пожежного товариства України.

Організатори Фестивалю формують оргкомітети з проведення міських (районних), зональних і обласних етапів Фестивалю.

До складу оргкомітету можуть входити працівники МНС, добровільних пожежних товариств, управлінь Одеської обласної адміністрації: освіти і науки, у справах сім’ї та молоді, управління культури і туризму; управлінь Одеської міської ради: освіти та науки, у справах сім’ї та молоді; відділів освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрацій, міських рад та інших організацій.


Умови конкурсної програми

Конкурсна програма Фестивалю розрахована на проведення міських (районних), зональних і обласних етапів.

Міський (районний) етап проводиться до 23 березня 2013 року.

Про дату проведення даного етапу Фестивалю управління освіти та науки Одеської міської ради, відділи освіти райдержадміністрацій та міських рад повідомляють управління освіти і науки облдержадміністрації (тел. (048) 722-17-19) за 14 днів до проведення; начальники міських (районних) управлінь (відділів), служб цивільного захисту, ДПРЧ повідомляють відділ роботи із ЗМІ та громадськістю ГТУ МНС (тел. (048) 722-92-86) за 14 днів до проведення.

Зональний етап та Одеський міський фестиваль ДЮП проводиться в квітні 2013 р.( додаток 1.)

Управління освіти та науки Одеської міської ради, відділи освіти райдержадміністрацій та міських рад, міські (районні) управління (відділи), служби цивільного захисту, ДПРЧ ГТУ МНС України в Одеській області:

- створюють оргкомітет, на який покладаються заходи щодо організації проведення цього етапу;

- про час, місце й готовність проведення зонального етапу повідомляють за 7 днів відповідно управління освіти і науки облдержадміністрації та ГТУ МНС України в Одеській області.


Для участі у зональному етапі змагань команди надають протокол, підписаний директором школи й завірений печаткою (в протоколі вказати склад дружини юних пожежних - переможця: П.І.Б., дату народження, № школи, місто (район) організаторам фестивалю в день проведення зонального етапу.


На зональний етап направляють своїх представників усі організатори Фестивалю.


Обласний етап проводиться в травні 2013 року в Українському дитячому центрі «Молода гвардія».

В обласному етапі Фестивалю беруть участь команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця в зональних етапах, та їхні керівники.

Для участі у обласному етапі фестивалю необхідно:

- до 27 квітня 2013 року надати організаційному комітету Фестивалю заявку, підписану директором школи й завірену печаткою (вказати склад дружини юних пожежних: П.І.Б., дату народження, № школи, місто (район), сценарій тематичних виступів ДЮП, оформлений альбом про роботу дружини протягом усього року.

На обласний етап направляють своїх представників усі організатори Фестивалю.

Переможцями вважаються команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця за результатами обласного етапу Фестивалю.

Команда, яка посіла І місце, представляє Одеську область на Всеукраїнському етапі Фестивалю.


Конкурсна програма:

1. Конкурс „Візитка „

Конкурс проводиться у формі візитної картки, КВК або іншої, обраної самостійно, і має на меті ознайомити учасників Фестивалю з членами команди, її діяльністю з профілактичної роботи щодо запобігання та навчання однолітків правилам поводження під час виникнення надзвичайних ситуацій, яку вони проводили протягом року. Кількість учасників у конкурсі не обмежується і не повинна виходити за кількісний склад команди дружин юних пожежних-рятувальників, яка бере участь у Фестивалі. Час виступу - 3 хвилини. Візитна картка представляється без використання додаткових сценічних декорацій.

Конкурс оцінюється за такими критеріями: пожежно-рятувальна тематика, повнота інформації про команду та її роботу. Максимальна оцінка3 бали.

2. Конкурс „Вирішення ситуативних завдань”. Проводиться в формі практичного, теоретичного, оперативного вирішення поставлених завдань у чотири етапи:

    1. Етап „Рятувальна мотузка”.

Обладнання етапу: 8 мотузок та 10 карток з назвами вузлів (додаток 2), які розташовані на столі.

На сцену запрошуються по одному учаснику з кожної команди.

Виконання завдання: учасники, згідно жеребкування, обирають по одній із 10 карток, на яких позначені назви вузлів. Час - 30 сек. Критерії оцінки: правильність виконання завдання, час. Максимальна оцінка – 2 бали.

    1. Етап „Безпека у лісі”. На сцену запрошуються по одному члену з кожної команди. Необхідно поділити картки з грибами на їстівні та неїстівні (додаток 3), . Час - 30 сек. Максимальна оцінка – 1 бал (за правильно зібраний кошик, помилки не допускаються)

    2. Етап „Ситуація”. У конкурсі беруть участь усі члени команди. Представник кожної команди витягує перед початком конверт з двома ситуативними завданнями (вихід із надзвичайної ситуації, перша медична допомога людині). Критерії оцінювання: повнота відповіді, демонстрація вирішення „ситуацїї”. На вирішення всіх поставлених завдань надається 2 хвилина. Макс. оцінка – 3 бали.

Максимальна оцінка всього конкурсу „Вирішення ситуативних завдань” 6 балів.


3. Конкурс “Домашнє завдання”.

Проводиться в формі тематичного виступу на пожежно-рятувальну тематику під гаслом:

«Зроби життя безпечним на Землі»

Команда повинна представити тематичний виступ, використовуючи будь-які жанри мистецтва (музику, літературу, хореографію, пантоміму тощо).

Тривалість виступу - до 10 хвилин. При музичному супроводі дозволяється використовувати тільки мінусову фонограму.

Домашнє завдання пропонується до виконання державною мовою

Домашнє завдання повинно порушувати актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, нести рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях чи подіях, пропагувати здоровий спосіб життя, нести агітаційне навантаження щодо необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності.

За виступ понад 10 хвилин, перевищення кількісного складу учасників, використання плюсової фонограми з команди знімаються бали.

Забороняється використовувати у виступі відкритий вогонь!

Виступ дружини оцінюється за критеріями: розкриття теми, вокально-хореографічна майстерність, літературний рівень, оригінальність сценарію, гумор, костюми й оформлення сцени. Максимальна оцінка конкурсу – 30 балів.


Конкурс віршів (тільки на зональних змаганнях)

Конкурс віршів на тему: „Професія – пожежний-рятувальник”. Вірші повинні бути оформлені на папері. Конкурс оцінюється окремо від основної програми за наступними критеріями: кількість віршів, розмір, смислове навантаження, оригінальність, оформлення. Команда (або команди), що надали найкращий вірш, нагороджується спеціальним призом. Вірші будуть демонструватися в холі перед початком конкурсної програми.


Організаційне й фінансове забезпечення

Організацію проведення шкільних, районних, міських етапів Фестивалю здійснює управління освіти та науки Одеської міської ради, відділи освіти райдержадміністрацій, міських рад, управління у справах сім’ї та молоді Одеської міської ради, відділи сім’ї та молоді райдержадміністрацій, міських рад.

Організацію проведення зональних і обласного етапів Фестивалю здійснює управління освіти та науки ОДА, Одеської міської ради, відділи освіти райдержадміністрацій, міських рад, які причетні до проведення зональних та обласного етапу Фестивалю.

Управління культури і туризму облдержадміністрації сприяє у проведенні зональних етапів, забезпечує участь творчих колективів.

ГТУ МНС, ГУ Державної техногенної безпеки України в Одеській області сприяє в транспортному забезпеченні учасників Фестивалю, організаційних заходах (начальнику міського (районного) управління (відділу), служби цивільного захисту, ДПРЧ на зональних і обласному етапах необхідно забеспечити команду, яка представляє їх територію, рятувальною мотузкою), щодо проведення зональних, обласного етапів Фестивалю, висвітлення ходу проведення Фестивалю в ЗМІ.

Придбання подарунків для нагородження учасників зональних та обласного етапів Фестивалю, заохочення представників МНС або Держтехногенбезпеки - організаторів по роботі з ДЮП, що вийшли на обласний етап Фестивалю беруть на себе: ГУ Державної техногенної безпеки України в Одеській області (начальникам відділів (секторів) Держтехногенбезпеки необхідно забеспечити подарунками команду, яка представляє їх територію на зональному етапі), обласне правління ДПТ. Управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації для однієї з команд - переможниць обласного фестивалю надає 6 путівок для дітей пільгових категорій до оздоровчого табору на березі Чорного моря.

Управління освіти і науки облдержадміністрації нагороджує грамотами керівників команд-переможниць, які вийшли на обласний етап Фестивалю.

У підготовці команди-переможниці для участі у Всеукраїнському фестивалі ДЮП приймають всі організатори Фестивалю. Оплату путівок для участі команди ДЮП Одеської області у Всеукраїнському Фестивалі ДЮП бере на себе Одеське обласне правління ДПТ.

Аркуш погодження додається.
Додаток № 1

Третій етап Фестивалю проводиться по зонах:

Перша зона (района (міська)) проводиться 03 квітня 2013 р. у м. Балта

Відповідальні за підготовку й проведення – начальник районного відділу МНС, начальники відділу освіти, відділу у справах сім’ї та молоді, відділу культури Балтської міської ради.

До зони входять:

Балтський район Миколаївський район

Кодимський район Великомихайлівський район

Котовський район Фрунзівський район

м.Котовськ Красноокнянський район

Ананьївський район Савранський район

Любашівський район Ширяївський район


Друга зона (Одеський міський фестиваль) проводиться 05 квітня 2013 р. у м. Одеса

Відповідальні за підготовку й проведення – начальник управління освіти та науки Одеської міської ради, начальник міського управління МНС, начальник відділу культури Одеської міської ради.

До зони входять: Приморський район, Малиновський район, Суворовський район, Київський район м.Одеса (команди, яки зайняли 1,2 місце у районних етапах Фестивалю).

Третя зона проводиться 10 квітня 2013 р. у смт. Комінтернівське

Відповідальні за підготовку й проведення – начальник районного відділу МНС, начальники відділу освіти, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу культури та туризму Комінтернівської районної державної адміністрації.

До зони входять:

м. Іллічівськ Овідіопольський район

м. Южне Роздільнянський район

Комінтернівський район Іванівський район

Березівський район м.Б.Дністровський та Б. Дністровський район

Біляївський район


Четверта зона проводиться 13 квітня 2013 р. у м. Татарбунари

Відповідальні за підготовку й проведення – начальник районного управління МНС, начальники відділу освіти, відділу у справах сім’ї та молоді, відділу культури Ізмаїльської міської ради; начальники відділу освіти, відділу у справах сім’ї та молоді, відділу культури Татарбунарської районної державної адміністрації.

До зони входять:

м.Ізмаїл та Ізмаїльський район Болградський район

Татарбунарський район Тарутинський район

Ренійський район Арцизький район

Саратський район Кілійський район

Аркуш погодження


П О Л О Ж Е Н Н Я

про ХIX обласний Фестиваль дружин юних пожежних


«ПОГОДЖЕНО»

Начальник Головного територіального управління

МНС в Одеській області

^ В.Р. Боделан


"__" січня 2013 р.

«ПОГОДЖЕНО»

Начальник управління

освіти і науки Одеської

облдержадміністрації

^ Лазарєва Т.О.

"___" січня 2013 р.


ПОГОДЖЕНО

Начальник Головного управління Держтехногенбезпеки в Одеській області


І.І. Гелебан


"__" січня 2013 р.

ПОГОДЖЕНО

Начальник управління у справах сім’ї та молоді Одеської

облдержадміністрації


І.П. Яковлєв


"__" січня 2013 р.

ПОГОДЖЕНО

Голова обласного

правління Добровільного

пожежного товариства


А.Т. Чебан


"__" січня 2013 р.


ПОГОДЖЕНО

Начальник управління культури і туризму

Одеської облдержадміністрації

Станков В. М.


"__" січня 2013 р.


ПОГОДЖЕНО

Генеральний директор ДП УДЦ «Молода гвардія»

Е.Б. Лебединський

"__" січня 2013 р.Схожі:

Положення розроблено на підставі «Положення про проведення щорічного обласного Фестивалю дружин юних пожежних», затвердженого в Головному управлінні юстиції в Одеській області 13. 04. 2010 за №9/1002. Мета Фестивалю iconНаказ №47 Про проведення районного фестивалю Дружин юних пожежних у 2013 році
Провести в термін з 04. 03. 13р по 15. 03. 13р шкільні етапи фестивалю Дружин юних пожежних згідно Положення(додаток №1)
Положення розроблено на підставі «Положення про проведення щорічного обласного Фестивалю дружин юних пожежних», затвердженого в Головному управлінні юстиції в Одеській області 13. 04. 2010 за №9/1002. Мета Фестивалю iconПоложення про проведення фестивалю дружин юних пожежників. І. Вступна частина
Положення) є дійсним упродовж проведення, включно до обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників (далі фестиваль)....
Положення розроблено на підставі «Положення про проведення щорічного обласного Фестивалю дружин юних пожежних», затвердженого в Головному управлінні юстиції в Одеській області 13. 04. 2010 за №9/1002. Мета Фестивалю iconПоложення про проведення в області відбіркових етапів Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних
Дане Положення є дійсним упродовж усіх років. У разі необхідності, за згодою сторін організаторів, у хід Фестивалю можуть вноситися...
Положення розроблено на підставі «Положення про проведення щорічного обласного Фестивалю дружин юних пожежних», затвердженого в Головному управлінні юстиції в Одеській області 13. 04. 2010 за №9/1002. Мета Фестивалю iconПоложення „Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних згідно з додатком Склад оргкомітету затвердити ( згідно з додатком 2)
Провести районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників 2 березня 2011 року на базі Кам’янської загальноосвітньої...
Положення розроблено на підставі «Положення про проведення щорічного обласного Фестивалю дружин юних пожежних», затвердженого в Головному управлінні юстиції в Одеській області 13. 04. 2010 за №9/1002. Мета Фестивалю iconНаказ №109 Про підведення підсумків проведення районного етапу фестивалю дружин юних пожежних
На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської рда від 15 квітня 2013 р. №94 Про проведення І етапу Всеукраїнського...
Положення розроблено на підставі «Положення про проведення щорічного обласного Фестивалю дружин юних пожежних», затвердженого в Головному управлінні юстиції в Одеській області 13. 04. 2010 за №9/1002. Мета Фестивалю iconПоложення про проведення обласного фестивалю дружин юних пожежних серед загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області Харків 2012
Районний фестиваль дюп відбудеться 20 березня о 00 в районному будинку культури
Положення розроблено на підставі «Положення про проведення щорічного обласного Фестивалю дружин юних пожежних», затвердженого в Головному управлінні юстиції в Одеській області 13. 04. 2010 за №9/1002. Мета Фестивалю iconНаказ №70 Про проведення міського фестивалю Дружин юних пожежних у 2013 році
«Основи здоров’я», залучення до рядів дружин юних пожежних (дюп) юнацтва І з метою виховання у дітей зацікавленості професією пожежника...
Положення розроблено на підставі «Положення про проведення щорічного обласного Фестивалю дружин юних пожежних», затвердженого в Головному управлінні юстиції в Одеській області 13. 04. 2010 за №9/1002. Мета Фестивалю iconНаказ №94 Про підсумки проведення районного Фестивалю Дружин юних пожежних
Борівської зош І-ІІІ ст №1 було проведено районний Фестиваль Дружин юних пожежних серед учнів загальноосвітніх шкіл району
Положення розроблено на підставі «Положення про проведення щорічного обласного Фестивалю дружин юних пожежних», затвердженого в Головному управлінні юстиції в Одеській області 13. 04. 2010 за №9/1002. Мета Фестивалю iconПоложення про проведення Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників Засновники: міністерство україни з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи
Дане Положення є дійсним упродовж усіх років проведення Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників (далі Фестиваль)....
Положення розроблено на підставі «Положення про проведення щорічного обласного Фестивалю дружин юних пожежних», затвердженого в Головному управлінні юстиції в Одеській області 13. 04. 2010 за №9/1002. Мета Фестивалю iconНаказ №253 Про підсумки проведення І, ІІ та ІІІ етапів фестивалю Дружин юних пожежних у 2013 році
Про підсумки проведення І, ІІ та ІІІ етапів фестивалю Дружин юних пожежних у 2013 році
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи