Начальникам відділів (управлінь) райдержадміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення) Директорам внз І-ІІ рівнів акредитації icon

Начальникам відділів (управлінь) райдержадміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення) Директорам внз І-ІІ рівнів акредитації
Скачати 62.36 Kb.
НазваНачальникам відділів (управлінь) райдержадміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення) Директорам внз І-ІІ рівнів акредитації
Дата конвертації24.09.2013
Розмір62.36 Kb.
ТипДокументи
УКРАЇНА

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1, тел. (0382) 79-51-36
Від 10.10.2011 № 619-9/3

Начальникам відділів (управлінь)

райдержадміністрацій

(виконавчих комітетів рад міст

обласного значення)

Директорам ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації


Просимо поширити інформацію про проведення міжобласного конкурсу учнівських творчих робіт “Я — журналіст!” для учнів 8-11 класів ЗНЗ та студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, прийом робіт на який розпочинається 10 жовтня, а закінчується — 30 листопада 2011 року.


Даний конкурс проводиться з 2009 року з метою виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, схильної до журналістської діяльності, сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції. Конкурс зініційовано у Рівненській області, згодом до участі в ньому, за підтримки управління освіти та науки Волинської облдержадміністрації, долучились учні Волині, а цього року, за задумом організаторів, конкурс має набути регіонального характеру.


На Рівненщині співорганізаторами конкурсу виступають управління освіти та науки Рівненської облдержадміністрації, Національний університет “Острозька академія”, Рівненська Мала академія наук учнівської молоді та Видавничий дім “ОГО”. На Хмельниччині — управління освіти та науки облдержадміністрації.


Досвід проведення конкурсу впродовж трьох попередніх років показав, що участь у ньому викликає чималий інтерес з боку учнівської молоді, а переможці конкурсу стають студентами факультетів журналістики провідних вищих навчальних закладів України. Організаторами здійснюється подальша підтримка учасників конкурсу, серед них проводиться профорієнтаційна робота.


Усі організаційні питання щодо проведення конкурсу та нагородження його переможців самостійно вирішують його ініціатори — Видавничий дім “ОГО”. Відповідно, з усіх питань стосовно проведення конкурсу слід звертатися до контактної особи, що вказана у Положенні про конкурс.


Детальніша інформація про конкурс — у Положенні, що додається.


^ Начальник управління В.І.Очеретянко


Положення

про міжобласний конкурс

учнівських творчих робіт “Я – журналіст!”


1. Загальні положення

1.1. Метою проведення міжобласного конкурсу учнівських творчих робіт “Я — журналіст!” (у подальшому — Конкурс) є виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, схильної до журналістської діяльності; сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції.


1.2. Співорганізаторами Конкурсу є Видавничий дім “ОГО”, а також управління освіти та науки Рівненської та Хмельницької облдержадміністрацій, Національний університет “Острозька академія” та Рівненська Мала академія наук учнівської молоді.


1.3. Конкурс проводиться відповідно до Положення, погодженого співорганізаторами.


2. Учасники Конкурсу

2.1. Учасниками Конкурсу можуть бути учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Рівненської та Хмельницької областей, а також учні вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, які функціонують на території Рівненської та Хмельницької областей.


^ 3. Умови проведення Конкурсу

    1. Учасники Конкурсу повинні надіслати власну творчу роботу обсягом не більше 2 друкованих сторінок формату А4 на одну із двох тем (на вибір):

- “Цікаве — поруч” (тема передбачає розповідь про певне цікаве місце (місця) або певну цікаву людину (нашого сучасника) у своєму населеному пункті, яке учень хотів би показати туристу, котрий приїхав на Рівненщину або Хмельниччину з іншого регіону, або з якою хотів би його познайомити);

- “Що б я змінив на краще у своєму населеному пункті” (тема передбачає висловлення учнем власних думок, пропозицій щодо можливих напрямків здійснення конкретних позитивних змін у тому населеному пункті чи регіоні, де він проживає (зокрема, щодо вирішення соціальних проблем, проблем дітей та молоді тощо).


3.2. До творчої роботи учасник Конкурсу додає есе довільної форми обсягом до 1 друкованої сторінки формату А 4 на тему “Чим приваблює мене професія журналіста”.


3.3. До есе та творчої роботи учасник Конкурсу додає на окремому аркуші або в окремому файлі таку інформацію про себе: прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць та рік народження, назву навчального закладу, клас або курс, домашню адресу, домашній та мобільний телефони (якщо є) та фотографію портретного типу (в друкованому або електронному форматі). Обов’язковим є надання письмової згоди одного з батьків на участь дитини в Конкурсі, використання її фото в ЗМІ та подальше отримання інформації від організаторів конкурсу. Дана згода має бути подана або на паперовому носієві, або в електронному форматі у відсканованому вигляді. Текст згоди повинен мати такий вигляд: “Я (прізвище, ім’я, по батькові) даю згоду на участь моєї дитини (прізвище, ім’я, по батькові) в міжобласному конкурсі учнівських творів “Я – журналіст!”, використання її фото та творчої роботи в ЗМІ в будь-якому вигляді впродовж будь-якого часу та подальше отримання інформації від організаторів конкурсу. Число, підпис”.


3.4. Роботи, які не містять інформації, передбаченої пп. 3.2.-3.3, до участі в Конкурсі не допускаються.


3.5. Роботи разом із інформацією, передбаченою п.3.3, слід надсилати за адресою організаторів: Видавничий дім “ОГО”, вул. Шкільна, 2, м.Рівне, 33000. На конверті або пакеті або в темі електронного листа з конкурсною роботою та документацією обов’язково слід робити позначку: “Я – журналіст!”. Роботи в електронному вигляді, разом із інформацією, передбаченою п.3.3, надсилаються на e-mail (електронну адресу) vg2001@ukr.net . Бажано подавати всі матеріали саме в електронному вигляді. Контактна особа від організаторів Конкурсу з питань прийому робіт: Голубєв Віталій Юрійович, головний редактор Видавничого дому “ОГО”, тел.\факс (0362) 62-04-44, 62-04-43, моб. тел. (050) 339-39-85, e-mail: vg2001@ukr.net .


3.6. Роботи, які допущено до Конкурсу, публікуються на Рівненському інформаційному порталі Ogo.ua у відповідному розділі. Там само, в міру надходження та обробки конкурсних робіт, публікується список учасників, чиї роботи допущені до участі в Конкурсі. Така публікація автоматично означає реєстрацію роботи на Конкурсі.


3.7. Авторські права на надіслані роботи переходять до співорганізаторів. Вони мають право розміщувати їх у друкованих та електронних ЗМІ, включати до збірників та поширювати в будь-який інший доступний їм спосіб разом із фотографіями учасників Конкурсу або без них. Реєстрація роботи на Конкурсі, здійснена у спосіб, передбачений п.3.6, автоматично означає згоду учасника на передачу авторських прав організаторам.


3.8. Терміни проведення Конкурсу: початок прийому робіт – 10 жовтня 2011 року, закінчення прийому – 30 листопада 2011 року, робота журі — 1-15 грудня 2011 року, визначення та оголошення переможців – 15-25 грудня 2011 року.


3.9. Співорганізатори забезпечують поширення інформації про проведення Конкурсу та його умови шляхом:

- розміщення інформації у доступних їм ЗМІ та на інтернет-ресурсах;

- поширення через райміськвідділи освіти, навчальні заклади;

  • в інші доступні їм способи.^ 4. Визначення та відзначення переможців Конкурсу

    1. Журі, яке формується організаторами, розглядає подані роботи, і його члени подають пропозиції щодо визначення та відзначення переможців (1, 2 та 3 місця). Журі має право встановлювати додаткові заохочувальні відзнаки або не визначати володарів окремих призових місць. У будь-якому випадку кількість переможців та призерів Конкурсу перевищуватиме одну особу. Верхня межа кількості призерів не встановлюється. Вирішальний голос при визначенні персонального складу володарів призових місць та порядку розподілу місць між ними належить керівникові конкурсу — головному редактору Видавничого дому “ОГО”.
    1. Переможці відзначаються дипломами та подарунками. До їх числа, зокрема, належать: література з журналістики (в тому числі підручники, рекомендовані Міністерством освіти та науки, сім'ї, молоді та спорту України); рекомендації для вступу до ВНЗ; публікації в газетах та на інтернет-ресурсах ВД “ОГО”, які в подальшому завіряються в установленому порядку для використання під час творчого конкурсу у ВНЗ; можливість пройти безоплатне або на пільгових умовах навчання основ журналістики на базі Видавничого дому “ОГО” і ТРК “Рівне 1” тощо. Окремим учасникам видаються посвідчення позаштатних кореспондентів Видавничого дому “ОГО” з терміном дії до 31 грудня 2012 року. (Визначення кола цих осіб належить до виключної компетенції працівників ВД “ОГО”, включених до складу журі).


4.3. Організатори мають право залучати спонсорів до відзначення переможців Конкурсу. Спонсори мають право відзначати окремих учасників власними призами на власний розсуд або/та долучатись до відзначення переможців, які вже визначені журі.


4.4. Нагородження переможців відбувається публічно, за участі представників співорганізаторів Конкурсу, і висвітлюється у ЗМІ.Схожі:

Начальникам відділів (управлінь) райдержадміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення) Директорам внз І-ІІ рівнів акредитації iconУкраїна рівненська обласна державна адміністрація управління освіти І науки
Начальникам відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій, (виконавчих комітетів рад міст обласного значення), директорам...
Начальникам відділів (управлінь) райдержадміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення) Директорам внз І-ІІ рівнів акредитації iconПро проведення конкурсу «Мій безпечний електронний світ»
Начальникам відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення)
Начальникам відділів (управлінь) райдержадміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення) Директорам внз І-ІІ рівнів акредитації iconКонкурс до відома директорів, педагогів загальноосвітніх навчальних закладів та будинків дитячої творчості
Начальникам відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення)
Начальникам відділів (управлінь) райдержадміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення) Директорам внз І-ІІ рівнів акредитації iconМетодичні рекомендації щодо підготовки до ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2012-2013 н р
Начальникам відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення)
Начальникам відділів (управлінь) райдержадміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення) Директорам внз І-ІІ рівнів акредитації iconУкраїна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Начальникам відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення)
Начальникам відділів (управлінь) райдержадміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення) Директорам внз І-ІІ рівнів акредитації iconУкраїна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Начальникам відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення)
Начальникам відділів (управлінь) райдержадміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення) Директорам внз І-ІІ рівнів акредитації iconПоложення про Всеукраїнський конкурс „Шкільна бібліотека. Начальник управління І. В. Вєтров Вих. 1123-08/01-09/12 від 30. 03. 2012 Єфремов Сергій Валентинович 400-553, 22-34-96 Міністерство освіти і науки
Начальникам відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (виконкомів рад міст обласного значення), директорам шкіл-інтернатів...
Начальникам відділів (управлінь) райдержадміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення) Директорам внз І-ІІ рівнів акредитації iconУкраїна Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Начальникам відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (виконкомів рад міст обласного значення)
Начальникам відділів (управлінь) райдержадміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення) Директорам внз І-ІІ рівнів акредитації iconІнформація про забезпечення працівників психологічної служби системи освіти Полтавської області робочими кабінетами у розрізі районів (міст) додається
Начальникам відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міськвиконкомів), директорам птнз, внз I-II р а., шкіл-інтернатів
Начальникам відділів (управлінь) райдержадміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення) Директорам внз І-ІІ рівнів акредитації iconМетодичні рекомендації для працівників психологічної служби щодо планування діяльності та оформлення звітної документації (додаток) для ознайомлення та використання в роботі
...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи