Наказ № Про підсумки роботи з педагогічними кадрами у 200 200 навчальному році icon

Наказ № Про підсумки роботи з педагогічними кадрами у 200 200 навчальному році
Скачати 43.31 Kb.
НазваНаказ № Про підсумки роботи з педагогічними кадрами у 200 200 навчальному році
Дата конвертації15.12.2012
Розмір43.31 Kb.
ТипНаказ
1. /Анал_т_ичн_ накази/Наказ про класно-узагальнюючий 9.doc
2. /Анал_т_ичн_ накази/Наказ про п_дсумки державного тестування.doc
3. /Анал_т_ичн_ накази/Наказ про п_дсумки курсовох переп_дготовки.doc
4. /Анал_т_ичн_ накази/Наказ про п_дсумки методичной роботи за р_к.doc
5. /Анал_т_ичн_ накази/Наказ про п_дсумки роботи Про мови в Украхн_.doc
6. /Анал_т_ичн_ накази/Наказ про перев_рку щоденник_в 10.doc
7. /Анал_т_ичн_ накази/итоговый наказ по проверке журналов.doc
8. /Анал_т_ичн_ накази/наказ про класно-узагальнюючий контроль 7 кл.doc
9. /Анал_т_ичн_ накази/наказ про монолог_чне мовлення англ.doc
10. /Анал_т_ичн_ накази/наказ про перев_рку поурочних план_в укр _нозем.doc
11. /Анал_т_ичн_ накази/наказ про переврку техн_ки читання 4-х клас_в.doc
12. /Анал_т_ичн_ накази/наказ про роботу з педкадрами.doc
13. /Анал_т_ичн_ накази/наказ про самосв_тню д_яльнять ф_зики, х_м_х, б_олог_х.doc
Наказ № Про підсумки класно-узагальнюючого контролю у 9-х класах
Наказ № Про підсумки проведення тестування учнів з фізкультури
Наказ № Про підсумки виконання заходів з перепідготовки педагогічних працівників у 200 -200 навчальному році
Наказ № Про підсумки проведення методичної роботи у 200 200 навчальному році
Наказ № Про підсумки роботи педколективу з виконання Закону України "Про мови в Україні"
Наказ № Про стан ведення щоденників учнями 10-х класів
Наказ № Про підсумки перевірки класних журналів в 200 200 навчальному році
Наказ № Про підсумки класно-узагальнюючого контролю у 7-х класах
Наказ № Про результати контролю за станом діалогічного та монологічного мовлення на уроках іноземної мови
Наказ № Про стан ведення поурочних планів учителями української та іноземної філології
Наказ № Про результати перевірки техніки читання учнів 4-х класів Згідно з планом роботи школи, з травня до травня 200 р заступником директора з нвр здійснювалася перевірка техніки читання учнів 4-х класів
Наказ № Про підсумки роботи з педагогічними кадрами у 200 200 навчальному році
Наказ № Про підсумки проведення тематичного контролю "Формування в учнів навчальних умінь у процесі організації самоосвітньої діяльності з фізики, хімії, біології"

ДОНЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № _______

ДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


НАКАЗ


______________________ № _______

Про підсумки роботи з педагогічними

кадрами у 200__-200___ навчальному роціУ 200__-200___ навчальному році робота адміністрації та громадських організацій школи з кадрами проводилася відповідно до плану заходів з підвищення педагогічного, психологічного, методичного та фахового рівнів педагогічних працівників школи. Основною метою роботи з кадрами було укомплектування школи кадрами на початок нового навчального року та їх збереження до завершення навчального процесу. У 200__ –200__ навчальному році колектив школи складався із ___ працівників. На кінець травня ця кількість становила ___ педагогічних працівників. Слід відзначити, що педпрацівники ______________ були прийняті, а педпрацівники __________ – звільнені з посади під час 200_-200_ навчального року за власним бажанням. Педпрацівники __________ були звільнені у зв’язку із закінченням строку трудового договору, педпрацівники __________________________ знаходяться у декретній відпуски. Жоден учитель не звільнився за переводом у інший навчальний заклад.

Адміністрація школи на чолі з директором проводить цілеспрямовану роботу щодо добору, підготовки та навчання педагогічних кадрів. У школі склалася певна система роботи з кадрами:

 • робота предметних методичних об’єднань;

 • семінари з різними категоріями педпрацівників;

 • “Школа молодого вчителя”

 • “Школа становлення педагога”

 • “Школа ППД”

У кадровій політиці адміністрація школи керується основними тенденціями роботи з кадрами, сформульованими в державних документах: Конституції України, Закону України «Про загальну середню освіту», Національній Доктрині розвитку освіти в Україні, державній національній програмі «Освіта України ХХІ сторіччя», Концепції загальної середньої освіти, Концепції професійного навчання в старшій школі, Положенні «Про загальноосвітній навчальний заклад» і інших регламентуючих документах МОіН України.

Згідно з вимогами Постанови Кабінету Міністрів України від 18.10.99р. № 1912 „Про затвердження Положення про формування кадрового резерву керівників державних підприємств, установ, організацій” розроблено кадровий резерв керівних кадрів школи. До резерву включені творчо працюючі педагоги навчального закладу.

Важливим моментом у кадровій роботі із забезпечення високого методичного та професійного рівня діяльності педагогічного колективу є атестація та перепідготовка. В 200_-200_ навчальному році перепідготовку пройшли заступники директора з НВР _____________, учитель ОБЖ __________., учитель української мови та літератури _____________., учитель технічної праці ____________., учитель образотворчого мистецтва ____________.

У літні місяці на курси підвищення кваліфікації вчителів будуть направлені вчителі: _______________ (учитель української мови та літератури), _______________. (учитель початкових класів).

Атестація педагогічних працівників 200_-200_ навчального року проходила за планом заходів з проведення атестації, який передбачає перевірку строків проходження курсів підвищення кваліфікації педпрацівників; закріплення вчителів за членами адміністрації школи, виявлення кількості уроків, необхідних для відвідування представниками адміністрації, ПК, членами атестаційної комісії; оформлення методичних папок для накопичення матеріалів на період атестації вчителів; складання графіку проведення відкритих уроків учителів, які атестуються, а також позакласних заходів, вивчення рівня кваліфікації, професійної діяльності та загальної культури в педколективі , серед учнів та їх батьків.


За підсумками атестації 200_-200_ навчального року кваліфікаційну категорію “Спеціаліст ІІ категорії” встановлено учителям: образотворчого мистецтва _______________, англійської мови _______________., кваліфікаційну категорію “Спеціаліст І категорії” встановлено учителям: англійської мови _______________, трудового навчання _______________., підтвердили кваліфікаційну категорію “Спеціаліст І категорії” – вчителі: початкових класів _______________., фізичної культури _______________.

План методичної роботи на 200_-200_ навчальний рік виконано. Підсумки участі педагогічних працівників у загальношкільних та районних педагогічних заходах свідчать про доцільність цієї роботи в колективі (див. наказ №______ від ___________р.).

Певну роботу проведено і з підвищення якості педагогічної культури та етики поведінки у колективі.

Аналізуючи виконавчу дисципліну педагогічного колективу, слід відзначити, що всі розпорядження адміністрації школи виконуються в зазначені терміни, велика кількість учителів працює за довірою. Це вчителі _______________.Розвитку потенціалу педпрацівників сприяє участь у роботі творчих груп, які працюють над впровадженням інноваційних технологій, що дає можливість створити сприятливі умови для розвитку навичок самоосвітньої діяльності учнів, їх творчого потенціалу, формування духовності школяра, пошуку та відбору оптимальних форм та методів роботи з обдарованими дітьми. Найбільш продуктивною роботою є робота творчої групи з проблеми “Управління якістю освіти на основі педагогічного моніторингу”. Педагогічні працівники приймають активну участь у різноманітних професійних конкурсах. Протягом двох останніх років педагоги школи є переможцями І етапу та приймали участь у заочному турі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року”, є призерами районного етапу конкурсу “Кращий працівник року”. Підсумки участі педагогічних працівників у загальношкільних та районних педагогічних заходах свідчать про ефективність цієї роботи в колективі.

Отже, робота з педагогічними кадрами протягом 200_-200_ навчального року проводилася цілеспрямовано та на задовільному рівні.


У зв’язку з цим


НАКАЗУЮ:


 1. Вважати заходи з підвищення педагогічного, психологічного, методичного та фахового рівнів педагогічних працівників школи виконаними.

 2. Заступнику директора з НВР _______________.:

  1. Підвищити рівень вимог до якості підготовки атестаційних матеріалів.

  2. Постійно стежити за виконанням графіка перепідготовки вчителів.

  3. Спланувати заходи з роботи з педагогічними кадрами школи на 200_-200_ навчальний рік з урахуванням позитивного досвіду в минулому навчальному році та попередження випадків недоліків.

 3. Контроль за виконанням даного наказу покладаю на себе.Директор _______________
Схожі:

Наказ № Про підсумки роботи з педагогічними кадрами у 200 200 навчальному році iconНаказ №21 Про підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами в навчальних закладах району у 2010-2011 навчальному році
Методична робота з педагогічними кадрами навчальних закладів проводилась згідно з планом Млинівського районного методичного кабінету,...
Наказ № Про підсумки роботи з педагогічними кадрами у 200 200 навчальному році iconНаказ №151 Про підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами навчальних закладів району за підсумками 2012-2013 навчального року
Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами у 2012-2013 навчальному році” та річного плану роботи районного методичного...
Наказ № Про підсумки роботи з педагогічними кадрами у 200 200 навчальному році iconНаказ №251 Про організаційно-методичну роботу з педагогічними кадрами закладів освіти в 2013-2014 навчальному році
України від 08. 12. 2008 №1119, Положення про систему науково-методичної роботи з педагогічними працівниками в Україні (проект),...
Наказ № Про підсумки роботи з педагогічними кадрами у 200 200 навчальному році iconНаказ №202 Про підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами навчальних закладів району у 2011-2012 навчальному році
В результаті проведеної роботи педагогічні працівники навчальних закладів району достатньо ознайомлені з сучасними ефективними педагогічними...
Наказ № Про підсумки роботи з педагогічними кадрами у 200 200 навчальному році iconНаказ №158 Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами загальноосвітніх навчальних закладів району у 2011-2012 навчальному році
В основу методичної роботи покласти рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо організації і проведення методичної роботи...
Наказ № Про підсумки роботи з педагогічними кадрами у 200 200 навчальному році iconНаказ №155 Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами загальноосвітніх навчальних закладів району у 2012-2013 навчальному році
В основу методичної роботи покласти рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо організації і проведення методичної роботи...
Наказ № Про підсумки роботи з педагогічними кадрами у 200 200 навчальному році iconНаказ №83 Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами в Славутицькому ліцеї Славутицької міської ради Київської області у 2013/2014 навчальному році
«Про підсумки науково-методичної роботи у 2012/2013 навчальному році», розглянуті на засіданні педагогічної ради (протокол №1 від...
Наказ № Про підсумки роботи з педагогічними кадрами у 200 200 навчальному році iconНаказ № від Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами в навчальних закладах міста у 2012-2013 навчальному році
Згідно з Положенням про методичну роботу з педагогічними кадрами в загальноосвітніх школах України, з метою надання кваліфікованої...
Наказ № Про підсумки роботи з педагогічними кадрами у 200 200 навчальному році iconНаказ №324 смт. Михайлівка Про проведення методичної роботи з педагогічними кадрами дошкільних навчальних закладів у 2011-2012 навчальному році
Про проведення методичної роботи з педагогічними кадрами дошкільних навчальних закладів у 2011-2012 навчальному році
Наказ № Про підсумки роботи з педагогічними кадрами у 200 200 навчальному році iconНаказ №49/2 Про структуру та організацію методичної роботи з педагогічними кадрами у 2011/12 н р
Мелітополя, завдань педколективу на 2011-2012 навчальний рік та на підставі наказу Про підсумки методичної роботи з педагогічними...
Наказ № Про підсумки роботи з педагогічними кадрами у 200 200 навчальному році iconНаказ №218 Про підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами навчально-виховних закладів району в 2012-2013 н р
Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», наказу відділу освіти Гадяцької райдержадміністрації від 30. 08. 2012...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи