Major Sponsors icon

Major Sponsors
Скачати 52.96 Kb.
НазваMajor Sponsors
Дата конвертації01.02.2013
Розмір52.96 Kb.
ТипДокументи
Date: 2012-03-20


Page

Major Sponsors

WFSICCM
WFPICCS
WFCCN
ISF
Sepsis Alliance

IFEM
APP
GSS
CSCCВсесвітня декларація про боротьбу з сепсисом


Сепсис є одним із найпоширеніших і несвоєчасно діагностовуваних захворювань як у високорозвинених державах, так і в країнах, що розвиваються. У світі щорічно від сепсису потерпають від 20 до 30 мільйонів пацієнтів, з яких понад 6 мільйонів випадків припадає на неонатальний період і період раннього дитинства, і понад 100 тис. випадків – на материнський сепсис. Щокілька секунд у світі сепсис забирає життя однієї людини.

За останнє десятиліття у розвинених країнах захворюваність на сепсис щорічно зростала на 8-13 %. Зараз від сепсису помирає більше людей, ніж від раку кишківника і грудей разом узятих. Причини такої ситуації є різними, але, зазвичай, вони включають старіння населення, зростання частоти застосування високо ризикованих оперативних втручань у всіх вікових групах, а також розвиток стійкості бактерій до антибіотиків і появу вірулентніших інфекцій. У країнах, що розвиваються - це недоїдання, бідність, відсутність вакцин і неможливість своєчасного лікування.

Незважаючи на значну поширеність, для загалу сепсис є невідомою хворобою і часто помилково трактується як «зараження крові». Сепсис виникає, коли реакція організму на інфекцію спричиняє ураження власних тканин та органів. Це може призвести до шоку, множинної недостатності органів та смерті, особливо при пізньому виявленні та несвоєчасному лікуванні. Незважаючи на досягнення сучасної медицини, включно з вакцинами, антибіотиками і невідкладною допомогою, сепсис і надалі залишається основною причиною смерті від інфекцій – з показником лікарняної смертності 30-60%.

З метою зупинки зростання захворюваності і вживання необхідних кроків для зміни тенденції глобального росту смертності від сепсису на зворотну, ми – всесвітня спільнота з боротьби з сепсисом – оприлюднили цей всесвітній заклик до дії.

Ми просимо всіх організаторів, шляхом визначення п’яти ключових цілей, викладених нижче, ініціювати необхідні пріоритетні дії та забезпечити ресурси і підтримку урядів, агентств з розвитку, професійних організацій та уповноважених груп у галузі охорони здоров'я, філантропів і добродійників, приватного сектора та суспільства в цілому.

Ми закликаємо кожну країну сформувати поетапний, здійсненний план розвитку, який би забезпечив досягнення цих цілей до 2020 року.


^ Глобальні цілі:

  • Включити проблему сепсису в програму розвитку. Декларація підніме політичну пріоритетність проблеми сепсису через усвідомлення зростання медичного та економічного тягаря сепсису.

  • Забезпечити адекватне лікування, реабілітаційні засоби та добре підготовлений персонал для невідкладного та тривалого лікування септичних хворих.

  • Сприяти виконанню міжнародних директив з подолання сепсису з метою покращення раннього виявлення та ефективнішого лікування сепсису, а також забезпечення належної профілактики та терапії для всіх людей у світі.

  • ^ Мобілізувати організаторів, щоб націлити стратегії з глобальної профілактики та контролю захворюваності на сепсис на тих, хто цього найбільше потребує.

  • ^ Залучити тих, хто видужав від сепсису, та тих, у кого сепсис забрав рідних і близьких, до планувальних стратегій, спрямованих на зниження захворюваності на сепсис і покращення результатів лікування як на місцевому, так і на національному рівні.
^

Ключові цілі, які мають бути досягнуті до 2020 року:


Завдяки превентивним стратегіям захворюваність на сепсис знизиться у глобальному масштабі.

До 2020 року захворюваність на сепсис впаде на щонайменше 20% завдяки пропагуванню загальної гігієни, миття рук, чистих пологів, покращенню санітарних умов і харчування, постачанню чистої води та програмам вакцинації для груп ризику в бідних регіонах.

У всіх країнах завдяки пропагуванню та впровадженню систем раннього виявлення захворювання і стандартизованого невідкладного лікування зростуть показники виживання при сепсисі для дітей (включно з новонародженими) і дорослих.

До 2020 року принаймні дві третини систем і спільнот невідкладної терапії та організацій первинної медико-санітарної допомоги в країнах-учасницях підтримають Декларацію та впровадять стандартний скринінг сепсису в програму догляду за хворими з гострими захворюваннями.

До 2020 року у всіх країнах працюватимуть стійкі та ефективні системи вільного доступу до дієвих програм контролю за сепсисом. Усі країни вестимуть моніторинг часу, витраченого на проведення найважливіших основних втручань, введення антимікробних препаратів і внутрішньовенних рідин відповідно до погоджених міжнародних рекомендацій.


Ми плануємо, що до 2020 року показники виживання при сепсисі у дітей (включно з новонародженими) і дорослих покращаться ще на 10% стосовно показників 2012 року. Це буде відслідковуватися і унаочнюватися за рахунок використання реєстрів хворих на сепсис, як продемонструвало запровадження «Руху за виживання при сепсисі» (Surviving Sepsis Campaign – SSC) та "Міжнародної ініціативи з подолання сепсису у дітей" (International Pediatric Sepsis Initiative), призначених для поліпшення ситуації.

^ Громадськість і професіонали краще розумітимуть та усвідомлюватимуть проблему сепсису

До 2020 року "сепсис" стане повсякденним словом, синонімічним до "потреби у негайному втручанні". Пересічні люди значно краще розумітимуть, якими є ранні ознаки загрози сепсису. Очікування родин стосовно надання медичної допомоги стануть вищими, що зробить менш звичним рутинне запізнення з лікуванням.

До 2020 року всі країни-учасниці сформують потребу стосовно вивчення сепсису професійними медичними працівниками, а також забезпечать включення інформації про сепсис як невідкладний стан у всі відповідні програми університетської та післядипломної підготовки. Виявлення сепсису фаховими медиками як поширеного ускладнення медичних втручань високого ризику значно покращиться, завдяки чому зменшиться число пацієнтів, наражених на ризик.

^ Доступність належних реабілітаційних заходів покращиться для всіх пацієнтів у світовому масштабі

До 2020 року всі країни-учасниці встановлять стандарти та закладуть ресурси для забезпечення диспансерного спостереження після виписки з лікарні пацієнтів, що перенесли сепсис.

^ Суттєво покращаться менеджмент глобальної вагомості сепсису, вплив контролю за сепсисом та управлінські заходи

До 2020 року всі країни-учасниці запровадять добровільні чи обов’язкові реєстри хворих на сепсис, які будуть узгоджуватися та доповнювати вимоги міжнародної спільноти, тим самим утверджуючи сепсис як загально медичну проблему. Міжнародна спільнота працюватиме над запровадженням міжнародного реєстру хворих на сепсис.
WSD Steering

CommitteeLeanne Aitken, AU
Pravin Amin, IN
Andrew Argent, ZA
Satish Bhagwanjee, ZA
Frank Brunkhorst, GER
Ron Daniels, UK
Phil Dellinger, USA
Bin Du, CN
Evangelos Giamarellos, GR

Edgar Jimenez, USA
Niranjan Kissoon, CA
Mitch Levy, USA
John Marshall, CA
Terry Mulligan, USA
James O`Brien, USA
Michael O`Leary, AU
Steven M. Opal, USA
Konrad Reinhart, GER
Khalid Shukri, SA
Eliezer Silva, BR
Jean-Louis Vincent, BE

World Sepsis Day | Head Office | Global Sepsis Alliance | Center for Sepsis Control and Care

Erlanger Allee 101 | 07747 Jena | Germany |T +49 3641 9323101 |F +49 3641 9323102
E office@world-sepsis-day.org | www.world-sepsis-day.org

Схожі:

Major Sponsors icon8 Major Tech Predictions for 2013

Major Sponsors iconДокументи
1. /Program for the sponsors.doc
Major Sponsors iconДокументи
1. /ukrainian program for sponsors.doc
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи