Умови проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Космічні фантазії” Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» icon

Умови проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Космічні фантазії” Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»
Скачати 57.58 Kb.
НазваУмови проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Космічні фантазії” Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»
Дата конвертації25.09.2013
Розмір57.58 Kb.
ТипДокументи

Умови

проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу

Космічні фантазії”

1. Загальні положення


1.1. Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (далі - конкурс) проводиться головним управлінням освіти і науки Київської облдержадміністрації та Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».


1.2. Для підведення підсумків створюється журі, склад якого затверджується директором Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».


1.3. Конкурс проводиться у три етапи:

- районний та міський.

- обласний.

- всеукраїнський.


2. Мета і завдання конкурсу

2.1. Конкурс проводиться з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості їх у дослідженнях космосу, підвищення рівня знань у галузі природничих та гуманітарних наук.


2.2. Завдання конкурсу:


2.2.1.Забезпечити підтримку обдарованої молоді, яка відтворює своє уявлення про космос засобами літератури та мистецтва.


2.2.2. Розвивати філософську думки про всесвіт.


2.2.3. Розширити духовний світогляд засобами візуального мистецтва..

^

3.Учасники та умови конкурсу


3.1. Учасниками конкурсу є учнівська молодь загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, окремі автори та авторські колективи, які цікавляться різними аспектами у вивченні космосу, виявляють схильність до науково-дослідницької роботи, захоплюються космічною історією, філософією, мистецтвом, прагнуть розкрити свої творчі здібності.

3.2. Вік учасників – до 18 років.


3.3. На участь у конкурсі роботи подаються до відділу науково-технічної творчості КЗ КОР «ЦТДЮК», бульвар 50-річчя Перемоги, 90, м. Біла Церква, Київська обл., 09112, телефон/факс (04563)6-46-45, телефон для довідки 4-18-27.


3.4. До роботи чи пакету робіт додається заявка, у якій слід вказати:

   1. Прізвище, ім’я та по батькові автора.

   2. Рік народження автора, домашню адресу.

   3. Повну назву навчального закладу, клас, групу.

   4. Тему і розділ, з якого подана робота.

   5. Прізвище, ім’я та по батькові керівника роботи учасника.

   6. Повну назву гуртка чи секції, адресу закладу, в якому вона функціонує.

   7. Демонстраційний матеріал (його технічні особливості).
^


4. Напрямки проведення конкурсу


4.1. Конкурс проводиться за трьома напрямками.


4.1.1. Космічне мистецтво

- літературний жанр (прозовий чи поетичний літературний твір, теле -, радіорепортаж, сценарій космічної гри, свято шкільного вечора)

- візуальний жанр (малюнка, графіки, естампа, коллажу, коміксу, фотографії);

- декоративно-ужиткове (виробів з дерева, металу, пластмаси, вишивки, аплікації, м’якої іграшки).


4.1.2. Космічна історія

Розглядаються творчі роботи, в яких досліджуються історія пізнання людиною Космосу, виникнення наукової думки і учення про всесвіт, аналізуються найдавніші міфологічні уявлення людей та сучасні космологічні теорії, пропонуються авторські гіпотези виникнення космічних утворень та перспективи розвитку земної цивілізації. В цьому напрямку учасники проводять свої дослідження з таких проблем:

 • вивчення небесних світил та космосу людиною з найдавніших часів;

 • уявлення народів світу про будову всесвіту та Сонячної системи в різні часи;

 • історія астрономії як складова частина історії розвитку людської цивілізації;

 • життя та діяльність геніальних вчених, які дали людству нові уявлення про всесвіт;

 • тлумачення сучасних та висунення авторських гіпотез про виникнення та будову Землі, еволюцію Сонячної системи та всесвіту;

 • перспективи розвитку людської цивілізації на Землі і в космосі;

 • дослідження загадкових об’єктів та явищ на Землі, виникнення чи існування яких пов’язане з космосом.


4.1.3. Космічна філософія

Розглядаються творчі роботи, в яких досліджується розвиток філософської думки людини в процесі пізнання нею всесвіту та свого місця в ньому, аналізуються міфологічні уявлення й філософські теорії різних часів і народів, пропонуються авторські ідеї, які зможуть висвітити складні проблеми розвитку духовного світогляду людини. В цьому напрямку учасники проводять свої дослідження з таких питань:

 • тлумачення легенд та міфів різних народів про виникнення Землі, Сонячної системи, всесвіту.

 • дослідження процесу формування філософських уявлень людства про виникнення та еволюцію всесвіту.

 • космогонічні концепції різних народів і релігій світу та їх авторське тлумачення.

 • розум у космосі та його можливі форми.

 • філософська проблема, всеєдності всесвіту та людства як його складової частини.
^


5. Вимоги до робіт


5.1. На конкурс приймаються індивідуальні та колективні роботи, які стали результатом власного творчого пошуку та виконання або самостійного наукового дослідження. Роботи повинні відповідати тематиці і напрямкам конкурсу та відображати авторське уявлення щодо нашої планети, Сонячної системи, космосу, історії їх виникнення та вивчення людиною, пошуку місця людини у Всесвіті.


5.2. У напрямку “Космічне мистецтво” в секції літератури подаються роботи обсягом до 4-х друкованих сторінок. У секції образотворче мистецтво художні роботи можуть бути виконані у будь-якому стилі на аркуші форматом 40 х 60 см (без жорсткої основи).


5.3. У напрямку “Космічна історія” та “Космічна філософія” подаються роботи у формі доповіді, статті, наукового проекту чи гіпотези. Роботи необхідно оформити у вигляді реферату (обсягом не більше 20 друкованих сторінок) з фотографіями (9 х 12 чи 13 х 18 см), малюнками, графіками. У рефераті слід розкрити результати наукових досліджень та міркувань з обраної теми.


5.4. Обов’язково вказати книги, газети, журнали та інші джерела інформації, які використовувались при підготовці конкурсної роботи. В рефераті вказати автора, назву роботи та сторінку, з якої взято цитату, думку, гіпотезу тощо.

5.5. При оцінці робіт враховуються:


5.5.1. Рівень проведеного наукового дослідження, висунуті та обґрунтовані нові гіпотези та уявлення.


5.5.2. Оригінальність ідеї, її наукова обґрунтованість у тлумаченні відомих теорій, концепцій чи міфів.


5.5.3. Глибина оволодіння автором обраної теми, уміння поєднати результати наукових досліджень з передовими філософськими думками.


5.5.4. Науковість матеріалів, оформлення реферату.


5.5.6. Стиль, манери та якісний рівень виконання літературних і мистецьких робіт.


^ 6. Визначення та нагородження переможців

6.1. Переможець у кожному напрямку (секції) визначається за сумою балів, набраних учасником при оцінці літературного та мистецького твору, реферату та відповідей на запитання.


6.2. Автори робіт, які набрали найбільшу кількість балів, нагороджуються дипломами Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».


6.3. Кращі роботи рекомендуються для участі у Всеукраїнському гуманітарному конкурсі „Космічні фантазії”.


6.4. Переможці Всеукраїнського конкурсу нагороджуються дипломами Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання „Сузір’я” та цінними подарунками. Головний приз – участь у Міжнародному аерокосмічному фестивалі “Сузір’я – Артек” (згідно з Положенням про порядок підбору та направлення дітей до МДУ “Артек”).Схожі:

Умови проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Космічні фантазії” Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» iconІнформації про проведення міського етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»
«Про проведення міського етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», з метою виявлення обдарованої і талановитої...
Умови проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Космічні фантазії” Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» iconПереможці І ( міського ) етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

Умови проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Космічні фантазії” Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» iconНаказ №478 Про проведення обласного конкурсу "Космічні фантазії" Згідно з планом роботи управління освіти І науки наказую
Провести у термін з травня до жовтня 2010 року обласний конкурс "Космічні фантазії" згідно з Положенням (Додаток №1)
Умови проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Космічні фантазії” Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» iconПро підсумки районного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»
Відповідно до листа чоцнттум №87 від 13. 09. 2010 року, згідно плану роботи відділу освіти рда та наказу райво №216 від 010. 2010...
Умови проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Космічні фантазії” Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» iconНаказ №1272 Про підсумки обласного конкурсу "Космічні фантазії"
Згідно з планом роботи управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації у травні жовтні 2010р був проведений...
Умови проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Космічні фантазії” Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» iconНаказ №227 Про підсумки обласного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» виписка з наказу Додаток до наказу головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 27. 03. 2013 №227 Список
Космічні фантазії, нагороджених дипломами Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської...
Умови проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Космічні фантазії” Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» iconПідсумки обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» Напрям «Космічне мистецтво» Літературний жанр
Колективна робота учнів Сквирської зош І-ІІІ ст. 2 (збірка дитячих робіт «Подорож космічними просторами»)
Умови проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Космічні фантазії” Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» iconДиректорам шкіл Про підсумки районного етапу конкурсу
Згідно з планом роботи районного методичного кабінету протягом грудня 2013 року був проведений районний етап гуманітарного конкурсу...
Умови проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Космічні фантазії” Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» iconПоложення про конкурс «Космічні фантазії» (матеріали подавати згідно положення конкурсу обласного державного центру науково -технічної творчості учнівської молоді); Положення про виставку -конкурсу «Знаю, вмію, творю»
Франківський обласний державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді (далі одцнттум) в рамках Всеукраїнського конкурсу,...
Умови проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Космічні фантазії” Загальні положення Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» iconНаказ №10 Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії»
Відповідно до плану роботи відділу освіти та з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості їх у дослідженнях...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи