Положення про проведення Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників Засновники: міністерство україни з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи icon

Положення про проведення Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників Засновники: міністерство україни з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи
Скачати 182.57 Kb.
НазваПоложення про проведення Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників Засновники: міністерство україни з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи
Дата конвертації25.09.2013
Розмір182.57 Kb.
ТипПоложення

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення Всеукраїнського


Фестивалю Дружин юних пожежників - рятувальників

Засновники:


МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

^ МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ І СПОРТУ


ОГОЛОШУЮТЬ ПРОВЕДЕННЯ

Всеукраїнського фестивалю серед Дружин

юних пожежників - рятувальників

І. ВСТУПНА ЧАСТИНА

Дане Положення є дійсним упродовж усіх років проведення Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників - рятувальників (далі Фестиваль). У разі необхідності, за згодою сторін - організаторів, у хід Фестивалю вносяться зміни та доповнення.

Зміни та доповнення до конкурсної програми Положення про Фестиваль доводяться до відома не пізніше, ніж за 8 місяців до дати проведення фіналу Всеукраїнського фестивалю.

^ II. ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА

МЕТА ФЕСТИВАЛЮ:

- Поширення руху юних пожежників-рятувальників.

- Навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки.

- Формування у дітей поваги до професії пожежника-рятувальника, навичок, вмінь діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях.

- Залучення молоді до вивчення історії пожежно-рятувальної служби, профілактичної роботи з попередження виникнення надзвичайних ситуацій та подій серед широких верств населення.

- Можливість спілкування та прояву особистих творчих здібностей дітей і молоді.

- Популяризація серед дітей і молоді здорового й активного способу життя.


^ ЗАВДАННЯ ФЕСТИВАЛЮ:

- Залучення широкого загалу школярів до участі у роботі з вивчення правил безпеки життєдіяльності та їх пропаганди серед населення.

- Громадянське та патріотичне виховання підростаючого покоління.

- Залучення молоді до захисту навколишнього середовища.

- Розкриття творчих здібностей, організації змістовного дозвілля школярів і молоді, виховання у них культурних та естетичних смаків.

- Залучення батьківської, педагогічної та творчої громадськості до навчання підростаючого покоління навичкам поводження в умовах надзвичайних ситуацій.


^ УЧАСНИКИ ФЕСТИВАЛЮ

Учасниками Фестивалю можуть бути Дружини юних пожежників - рятувальників загальноосвітніх навчальних закладів. Склад команди – 9 підлітків віком не старше 17 років, керівник команди (вчитель або відповідальний працівник Міністерства освіти і науки) та закріплений за командою працівник ГУ(У)МНС. Учасники Фестивалю повинні мати при собі документ, що засвідчує особу та учнівський квиток з фотокарткою.

Для проведення реєстрації Дружин - учасників Фестивалю до оргкомітету надаються:

 • медичні довідки про стан здоров’я членів Дружини встановленого зразка;

 • копії свідоцтв про народження або паспортів членів Дружини, копію паспорта та індетифікаційного коду одного з батьків;

 • список Дружини, затверджений керівником шкільного навчального закладу;

 • копія наказу керівника шкільного навчального закладу про відрядження Дружини, керівника (вчителя або відповідального працівника Міністерства освіти і науки) та призначення відповідального за безпеку дітей;

 • копія протоколу та рішення суддівської колегії обласного етапу змагань.

У заявці вказується склад дружини-переможця, прізвище, ім'я та по батькові всіх учасників. Вік. Обов’язково вказується навчальний заклад, прізвище, ім'я та по батькові директора закладу, керівника (вчителя або відповідального працівника Міністерства освіти і науки) Дружини, район, область.

^ ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ:

Організаторами проведення Всеукраїнського фестивалю є Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерство освіти і науки України, Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, інші зацікавлені установи та організації.

^ КЕРІВНИЦТВО ФЕСТИВАЛЕМ:

Керівництво Фестивалем здійснюється оргкомітетом у складі представників Міністерств, установ та відомств організаторів Фестивалю. До складу оргкомітетів залучаються відповідні працівники вищезазначених організацій, представники ЗМІ, діячі культури, митці.

^ III. ХІД ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ:

Фестиваль проводиться щороку з лютого по вересень. Складається з шкільного, районного, обласного (міського для Києва та Севастополя) етапів та фіналу Всеукраїнського Фестивалю.

Шкільний та районний етапи Фестивалю проводяться у формі пізнавально-розважальних композицій, КВК, розв’язання ситуативних завдань, прикладних естафет тощо.

Обласний (міський для Києва та Севастополя) етап Фестивалю проводиться за формою, обраною самостійно, але дотримуючись програми фінального етапу Фестивалю.

Фінал Всеукраїнського Фестивалю проводиться за цим Положенням в АР Крим.

Співробітники МНС обов’язково приймають участь у підготовці та проведенні всіх етапів Фестивалю.
^

Організація фінального етапу проведення Фестивалю
Організація фінального етапу покладається на Управління інформаційно - роз’яснювальної роботи та зв’язків із ЗМІ МНС України, ГУ(У)МНС в АР Крим, містах Києві, Севастополі та областях, Міністерство освіти і науки та Міністерство у справах сім’ї, молоді і спорту згідно з їх компетенцією.


Визначення місця проведення Фестивалю, технічне, світлове та звукове забезпечення, створення відповідних умов для роботи журі та ведучих, реклама зустрічі та її висвітлення в засобах масової інформації, розміщення реклами під час проведення Фестивалю, робота зі спонсорами, розповсюдження запрошень для організації глядацької аудиторії, вирішення інших питань, пов’язаних з підготовкою та проведенням фінального етапу покладається на всіх організаторів фінального етапу проведення Фестивалю згідно з їх компетенцією.

Участь у фіналі Всеукраїнського Фестивалю беруть команди-переможці обласних (міських для Києва та Севастополя) етапів Всеукраїнського Фестивалю. Для участі у фінальному етапі Фестивалю, організаторами можуть бути запрошені команди з інших держав.


^ Терміни проведення Фестивалю

Шкільний етап - лютий, березень;

Районний етап - квітень;

Обласний (міський) етап - травень;

Фінал Всеукраїнського етапу - вересень.


^ ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЕТАПУ ФЕСТИВАЛЮ ЮНИХ ПОЖЕЖНИКІВ - РЯТУВАЛЬНИКІВ

Фестиваль складається з наступних конкурсів:

 1. конкурс – «Візитка»;

 2. конкурс – «Безпечна прогулянка»;

 3. конкурс – «Домашнє завдання»;

 4. конкурс – «Плакат соціальної реклами»;

 5. конкурс – «Конкурс авторської пісні»;

 6. конкурс – «Орієнтування на місцевості або рух за азимутом»;

 7. конкурс – «Влучний ствольщик»;

 8. конкурс – «Медичний».


Конкурс „Візитка"

Упродовж 3 хвилин іде представлення команди. Конкурс проводиться у формі візитної картки КВК або іншої, обраної самостійно, і має на меті ознайомити учасників Фестивалю з членами команди, її діяльністю з профілактичної роботи щодо запобігання та навчання однолітків правилам поводження під час виникнення надзвичайних ситуацій, яку вони проводили протягом року. Кількість учасників у конкурсі не обмежується і не повинна виходити за кількісний склад команди дружин юних пожежників-рятувальників, яка бере участь у Фестивалі. Візитна картка представляється без використання додаткових сценічних декорацій, на фоні єдиної для всіх команд сценічної ширми, що встановлюється організаторами Фестивалю. Місце проведення визначається за погодних умов (приміщення, відкрита площадка).

^ Конкурс "Безпечна прогулянка"

Кожна команда отримує маршрутний лист з наступними станціями: переправа, гриби, рятувальна мотузка, встановлення намету, рятування потопаючого. Конкурс проходить у вигляді крос-походу (Додаток № 4). Після старту всі члени команди (які задіяні в конкурсі) проходять станцію переправа, після чого по одному з учасників переходять на станції гриби та рятувальна мотузка, інші члени команди на станцію встановлення намету. Члени команди, які впорались із завданням на станціях гриби та рятувальна мотузка можуть допомагати команді на станції встановлення намету. Після цього вся команда переходить до станції рятування потопаючого. Після виконання вправи на останній станції відлік часу припиняється. Команди стартують згідно з результатами жеребкування, яке проводиться напередодні конкурсу. Переможцем конкурсу вважається та команда, яка на проходження конкурсу витратила найменшу кількість часу.


переправа (6 чол.)

Обладнання етапу: переправа наведена. Довжина до 40 м. Кріплення мотузки на опорах. Відстань від опори на вихідному березі до обмежувальної лінії не менше 1,5 м. Етап обладнаний верхньою суддівською мотузкою та страховкою, обмежувальними лініями (контрольними лініями —КЛ), шість систем.

Кріплення супроводжуючої мотузки (страховки) до учасника (на перилах) в зблоковану систему в будь-якому місці, або окремим карабіном до карабіну, ковзаючому по перилах і зблокованому з системою учасника. Пристібання учасника до навісної переправи двома карабінами, або одним при збалансованій системі. Етап вважається пройденим, коли всі шість членів команди вишикувалися на іншому боці переправи за обмежувальною лінією. За незамуфтований карабін, або відсутність страховки нараховується штраф 30 секунд.


гриби ( 1 чол.)

Учасник має правильно визначити за фотокартками різні види грибів або ягід, їстівні вони чи отруйні. За кожну помилку нараховується штрафний час (30 секунд), (Додаток 2);


рятувальна мотузка (1 чол.)

Обладнання етапу: 5 мотузок та 10 карток з назвами вузлів, які розташовані на столі.

Виконання завдання: учасник знаходиться безпосередньо на етапі. Вибирає 5 із 10 карток на яких позначені назви вузлів. Етап вважається завершеним коли зав’язані всі 5 вузлів. За кожен не зав’язаний або невірно зав’язаний вузол нараховується штрафний час (30 секунд), (Додаток 3);


встановлення намету (6 чол.)

Обладнання етапу: брезентовий намет на 2 особи, комплект штоків та кілочків у чохлах.

Команда прибуває на етап та одразу починає встановлення намету. Завдання вважається виконаним, коли суддя на етапі перевірив правильність встановлення намету. У разі виявлення недоліків за командою судді учасники усувають недоліки.


рятування потопаючого (1 чол.)
^

Обладнання: кінець Александрова


Завдання: учасник має кинути кінець Александрова уявному потопаючому з відстані 10 метрів у контрольну зону радіусом 1 м. Завдання вважається виконаним, якщо усі поплавки кінця Александрова потрапили в контрольну зону.


^ Конкурс «Орієнтування на місцевості (рух за азимутом) - знаходження 5-ти контрольних точок» (2 чол.)

Обладнання етапу: рідинний компас, карта, 5 контрольних пунктів, або точок (для руху за азимутом), картки з завданням.

У разі неможливості проведення орієнтування, проводиться заміна на конкурс “рух за азимутом”.

Завдання: Команда знаходиться на лінії старту. За командою судді витягує картку з завданням. У завданні вказані напрямки та відстані до контрольних точок. Кожна контрольна точка позначена цифрою.

Наприклад: 25 метрів, 60 градусів; 10 метрів, 315 градусів, тощо. (учасник, отримавши завдання повинен, пройти відстань у 25 метрів за вказаним напрямком. Після виходу в певну точку знову проходить 10 метрів у заданому напрямку. В кінці конкурсу учасник повинен вийти на умовну позначку, яка знаходиться в кінці кожного маршруту, та вносить номер контрольного пункту у маршрутний лист.) (Додаток№1).

Перемагає команда, яка витратила на вирішення завдання найменше часу.


^ Конкурс «Влучний ствольщик» (3 чол.)

Обладнання етапу: пожежний автомобіль з обладнанням.

На етапі магістральна ( 1 рукав Ø 77 мм) та робоча (1 рукав Ø 51 мм) рукавні лінії розгорнуті, з’єднані між собою. Ствол РСК-50 приєднаний до робочої рукавної лінії. Магістральна лінія приєднана до напірного патрубку пожежного автомобіля. Рукавні лінії заповнені водою, тиск 4 атм. Мішені встановлені на відстані 50 метрів від лінії старту.

Заходи безпеки: вправа виконується у касці.

Завдання: команда в складі 3 осіб знаходиться на старті. За сигналом стартового пістолета стартує перший учасник, долає відстань у 40 метрів від старту до місця знаходження ствола та збиває струменем води мішень. Мішенями виступають баскетбольні м’ячі, встановлені на металевих підставках висотою 2 метри. Після виконання завдання перший учасник повертається на старт, звідки стартує наступний учасник. Кожен учасник може влучити тільки в свою мішень. Конкурс вважається виконаним, коли м’ячі збиті водяними струменями з підставок, та фінішував останній учасник. Відлік часу припиняється після перетину останнім учасником лінії фінішу. Переможцем визначається команда, яка виконала завдання за найменший проміжок часу.

^ Конкурс «Медичний»

Завдання: команда вибирає конверт з 10 теоретичними питаннями на кожне з яких є декілька варіантів відповідей, одна з яких вірна. Учасник повинен вибрати вірну відповідь. Питання для проведення медичного конкурсу визначаються оргкомітетом відповідного етапу Фестивалю і повинні бути підібрані з урахуванням вивчення питань надання першої долікарської допомоги в рамках шкільних курсів - „Основи здоров’я”, ”Основи безпеки життєдіяльності”. В конкурсі приймає участь 1 учасник.


^ Конкурс авторської пісні про пожежників-рятувальників

(кількість учасників не обмежена). Кожна команда представляє на конкурс авторську пісню про роботу та життя пожежників – рятувальників, попередження різного роду надзвичайних ситуацій, пропаганду безпечної поведінки та основ безпеки життєдіяльності. Під час виконання пісні використання плюсових фонограм забороняється.

Оцінювання здійснюється за наступними критеріями: вокальна майстерність, зміст музичного твору .


^ Конкурс «Домашнє завдання»

Тема домашнього завдання: на 2008 рік - “ Якщо друг опинився... (в якійсь надзвичайній ситуації)”. Тема домашнього завдання на наступний рік визначається оргкомітетом заключного етапу Фестивалю не пізніше ніж за 8 місяців до дати проведення фіналу.

Команда повинна представити тематичний виступ, використовуючи будь - які жанри мистецтва (музику, літературу, хореографію, пантоміму тощо).

Тривалість виступу - до 10 хвилин. При музичному супроводі дозволяється використовувати тільки мінусову фонограмму.

Домашнє завдання, що представляється на заключному Всеукраїнському Фестивалі, повинно виконуватися виключно державною мовою.

Домашнє завдання повинно порушувати актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, нести рекомендації щодо дій у різноманітних надзвичайних ситуаціях чи подіях, пропагувати здоровий спосіб життя, нести агітаційне навантаження щодо необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності. Оцінювання виступів команд у конкурсі проводиться за наступними номінаціями:

- театральна майстерність;

 1. яскравість образу;

 2. - кращий творчий задум;

 3. - майстерне втілення теми;

 4. - оригінальність розкриття теми;

 5. - хореографічна майстерність;

 6. - вокальна майстерність;

 7. - згуртованість і єдність команди;

 8. - влучний гумор.

 9. За результатами конкурсу журі визначає лауреатів, які найбільш цікаво, повно та змістовно розкрили тему домашнього завдання.Конкурс „Плакат соціальної реклами”


Кожна команда-учасниця Фестивалю під час жеребкування отримує завдання із темою для розробки та створення плакату соціальної реклами з питань безпеки життєдіяльності. Команди забезпечуються ватманом формату А1, фломастерами, олівцями, фарбами, пензликами. Упродовж всього Фестивалю команда створює плакат на задану тематику. Журі оцінює оригінальність і творчий підхід до вирішення завдання. Організатори залишають за собою право використання створених плакатів з метою пропаганди безпечної життєдіяльності та руху юних пожежників - рятувальників.


НАГОРОДЖЕННЯ

Усі учасники, які беруть участь у фіналі, є дипломантами Всеукраїнського Фестивалю та нагороджуються дипломами.

Дружини юних пожежників - рятувальників та окремі учасники, які визнанні кращими у номінаціях, нагороджуються грамотами та заохочувальними призами.

Керівники команд та представники МНС областей України відповідальні за підготовку команд, які визнані кращими у номінаціях, нагороджуються грамотами та призами.

За рішенням членів оргкомітету можуть вводитися заохочувальні призи, призи глядацьких симпатій тощо.


^ ФІНАНСУВАННЯ ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ


Фінансові витрати на проведення Всеукраїнського фестивалю покладаються на Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерство освіти і науки України, Міністерство у справах сім'ї, молоді і спорту. Також можливе залучення спонсорських коштів.


^ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАІНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ

Проведення першого етапу Фестивалю у навчальних закладах здійснюється оргкомітетами у складі: керівник навчального закладу, заступник директора з виховної роботи, педагоги, викладачі курсу «Основи безпеки життєдіяльності».

Районні та обласні етапи Фестивалю проводяться місцевими оргкомітетами, до складу яких входять представники управлінь (відділів) освіти, управлінь у справах сім'ї, молоді і спорту, територіальних органів управління та підрозділів МНС України, виконавчих органів влади. Фінансування проведення цих етапів здійснюється органами місцевої виконавчої влади, організаторами Фестивалю, а також за рахунок спонсорської допомоги.

Проведення фіналу Фестивалю забезпечується оргкомітетом у складі представників Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді і спорту.

Витрати на відрядження учасників Фестивалю (проїзд у два кінці, добові на час проїзду) беруть на себе ГУ (У) МНС України в АР Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, Міністерство освіти та науки України, Міністерство у справах сім’ї, молоді і спорту.

Перебування (проживання та харчування) учасників Фестивалю, виготовлення поліграфічної продукції (дипломів, запрошень, плакатів тощо), виготовлення відео та фотопродукції, придбання призів, сувенірів для учасників заключного етапу Всеукраїнського фестивалю забезпечують організатори проведення Фестивалю. Конкретні витрати на вищезазначені заходи узгоджуються додатково.

Витрати на відрядження представників організаторів Фестивалю - Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді і спорту кожна зі сторін бере на себе.

Висвітлення ходу та підсумків Фестивалю у засобах масової інформації, комп'ютерне оснащення забезпечує Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.


ПРИМІТКИ

При використанні командою під час виступу неетичних висловів (виразів) команда знімається з подальшої участі у Фестивалі.

ДОДАТКИ:


1 №2 Додаток №1

№5


№6

№4


№7


№31
№1

№8


10 метрів, 315 градусів


25 метрів, 60 градусівстартДодаток № 2

додаток 2


Додаток № 3
^ Перший спосіб. По команді «Мотузку (указується за що)—закріпити» пожежний обмотує одним-двома витками мотузки названу конструкцію, бере короткий кінець мотузки в праву руку, а довгий — у ліву і робить петлю на довгому кінці (мал.1 «а»). Правою рукою коротким кінцем обводить петлю один раз знизу нагору (мал. 1 «б»), просовує знизу в петлю праву руку, переносить її через мотузку, утримувану лівою рукою, і береться за короткий кінець (мал.1 «в»). Виймає праву руку з петлі і, протягши короткий кінець мотузки через петлю, затягує вузол (мал. 1 «г»)

1а1б1в1г


Другий спосіб. Пожежний обмотує одним-двома витками конструкцію, бере короткий кінець мотузки в ліву руку, у праву і накладає довгий кінець на тильну частину кисті лівої руки. Не змінюючи положення пальців лівої руки, опускає короткий кінець вниз і виводить його нагору, до себе (мал. 2 «а»). Випрямляє пальці лівої руки, одночасно вказівним пальцем правої руки подає короткий кінець мотузки до пальців лівої руки (мал. 2 «б»). Захоплює вказівним (середнім, безіменним чи великої) пальцем лівої руки короткий кінець мотузки, пропускає його через петлю, що утворилася на кисті, тягне правою рукою довгий кінець мотузки на себе і затягує вузол (мал. 2 «в»)

2а2б2в


Третій спосіб. Пожежний обмотує одним-двома витками мотузки конструкцію, бере короткий кінець у ліву руку, у праву (мал.3 «а»). Правою рукою накладає й обмотує довгим кінцем мотузки кисть лівої руки, другий виток накладає на великий палець лівої руки (мал. 3 «б»), Поворотом великого пальця ліворуч виводить довгий кінець мотузки між мотузками, що йдуть від конструкції, утворить петлю, у яку вказівним і великим пальцями правої руки подає петлю короткого кінця мотузки (мал. 3 «в»), і затягує вузол.


3а3б3в

^ Четвертий спосіб. Пожежний обмотує одним-двома витками конструкцію. Обидва кінці мотузки бере в ліву руку так, щоб короткий кінець знаходився праворуч.

Праву руку просовує знизу між обома кінцями і кладе її на довгий кінець тильної сторони кисті (мал. 4 «а»). Поворотом правої руки проти вартовий стрілки нагору виводить руку долонею донизу, утворивши на мотузці петлю (мал. 4 «б»). Великим і вказівним пальцями правої руки бере короткий кінець у руку (мал. 4 «в»), виймає його з петлі і лівою рукою затягує вузол.

4а

4б

4в

^

Прямой узел.
Прямой узел:

а — обычный способ вязки; б — морской способ вязки; в — ткацкий способ

г — морской способ развязывания


Ткацкий узел
^

Развязывающийся ткацкий узел.


Отличный ткацкий узел — «родной брат» шкотовому узлу. Его можно улучшить, если ходовой конец троса пропустить под коренной сложенным вдвое. При этом он будет держать столь же надежно, но в любую минуту может быть развязан, даже под натяжением.
 


^

Академический узел.

Он очень схож с хирургическим узлом, отличаясь лишь тем, что вместо одного второго полу у зла он имеет их два. От своего, если можно сказать, прародителя — прямого узла он отличается тем, что ходовой конец троса обносят вокруг ходового конца другого троса дважды, после чего ходовые концы ведут навстречу друг другу и снова обносят их дважды. Иными словами, внизу два полуузла и вверху два полуузла, но завязанных в противоположную сторону. Это дает академическому узлу преимущество в том, что при большой нагрузке на трос он не так сильно затягивается, как прямой узел, и его легче развязать обычным способом.

Удавка с полуштыками.

Рис. Удавка:

а – схема вязки; б — вязка удавки с полуштыками


Беседочный узел.

безымянныйСхожі:

Положення про проведення Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників Засновники: міністерство україни з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи iconТекст спільного звернення Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, Міністерства у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерства освіта і науки України до батьків
Міністерство з питань надзвичайних ситуацій, Міністерство у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та...
Положення про проведення Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників Засновники: міністерство україни з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи iconРозглянувши звернення Головного управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Львівській області від 01. 09
Про затвердження Головному управлінню Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків...
Положення про проведення Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників Засновники: міністерство україни з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи iconРозглянувши звернення Головного управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Львівській області від 15. 12
Головному управлінню Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської...
Положення про проведення Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників Засновники: міністерство україни з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи iconАдміністрація державної прикордонної служби україни н а к а з
Міністерство україни з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи
Положення про проведення Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників Засновники: міністерство україни з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи iconРозпорядження 08. 01. 2013 Валки №6 Про затвердження Положення про відділ цивільного захисту райдержадміністрації Відповідно до ст ст. 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»
«Про затвердження типових положень про Головне управління з питань надзвичайних ситуацій, управління з питань надзвичайних ситуацій...
Положення про проведення Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників Засновники: міністерство україни з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи iconТипова програма навчання працівників органів управління освітою І наукою
Організаційно-методичних рекомендацій Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків...
Положення про проведення Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників Засновники: міністерство україни з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи iconПро затвердження плану заходів щодо проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012-2013 н р
...
Положення про проведення Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників Засновники: міністерство україни з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи iconПоложення про інструктажі, спеціальне навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки на підприємствах, в установах та організаціях України загальні положення
Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
Положення про проведення Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників Засновники: міністерство україни з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи iconПоложення про проведення фестивалю дружин юних пожежників. І. Вступна частина
Положення) є дійсним упродовж проведення, включно до обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників (далі фестиваль)....
Положення про проведення Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежників рятувальників Засновники: міністерство україни з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи iconПро встановлення атракціонів
Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 01....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи