Положення про Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі в 201 3 р. Загальні положення icon

Положення про Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі в 201 3 р. Загальні положення
Скачати 51.23 Kb.
НазваПоложення про Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі в 201 3 р. Загальні положення
Дата конвертації25.09.2013
Розмір51.23 Kb.
ТипПоложення

Положення

про Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс

образотворчого мистецтва

ім. Саші Путрі в 2013 р.


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1 Благодійний фонд «Духовне відродження Батьківщини» проводить Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку ім. Саші Путрі з метою вшанування пам’яті маленької художниці-землячки, висвітлення багатогранності її творчої особистості та для надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності.


1.2 Мета конкурсу:

- Заохочення дитячої творчості

- Створення умов для гармонійного розвитку дитини

- Висвітлення багатогранності творчої особистості

- Піднесення національних традицій

- Розвиток творчого потенціалу дітей

- Виявлення та підтримка талановитих дітей.


1.3 Тематика конкурсних робіт:

1 - «Моя Батьківщина»;

2 - «Мій казковий світ»;

3 - «Вільна тема».


1.4 Учасником конкурсу може стати кожна дитина віком від 6-17 років. Кожному учаснику конкурсу надається право проявити свої творчі здібності та розкрити власне сприйняття обраної теми.


^ 2. ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ КОНКУРСУ


2.1 Організатор конкурсу: Благодійний фонд «Духовне відродження Батьківщини» (36014 м. Полтава, вул. Зигіна, 6, кв. 3, тел. (05322) 7-99-62, Email: bf.dvb@meta.ua, ел. адреса: www.bf-dvb.org.ua).

2.2 Головний розпорядник конкурсу: Полтавський художній музей (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка (36020, м. Полтава, вул. Фрунзе, 5, тел. (0532) 56-35-40 (0532) 56-07-31, Email:gallery.poltava@gmail.com, ел. адреса: www.gallery.poltava.ua).

2.3 Організатор конкурсу може залучати до його проведення інших партнерів та спонсорів.


^ 3. УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ


3.1 Можливість участі в конкурсі має кожна дитина, що проживає на території України віком від 6 до 17 років.

3.2 Предметом виставки-конкурсу є конкурсні роботи учасників як результат їх творчої діяльності, відібрані конкурсним Журі.

3.3 На конкурс представляються виключно індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо).

3.4 Кожен учасник може подати не більше одного малюнка.

3.5 Розмір малюнка дозволяється будь-який, але не більше формату А-2 (420 х 594 мм).

3.6 На зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно друкованими літерами зазначити (українською мовою):

- прізвище, повне ім'я та вік автора роботи;

- назва конкурсної роботи та її тематика (п.1.3), дата виконання, матеріал, розмір роботи.

- ПІБ батьків, опікунів або осіб що їх замінюють, домашня адреса, телефон, електронна пошта;

- назва та адреса мистецького закладу, у якому займається автор, ім’я, по батькові керівника.

3.7 Організатор конкурсу має право на подальше використання поданих робіт.

3.8 Умови проведення конкурсу організатор доводить до відома дітей через обласні та міські управління освіти, науки, культури, через художні школи та інші мистецькі заклади які діють на території України, ЗМІ, соціальні мережі VKontakte, Facebook та на сайті організатора конкурсу (www.bf-dvb.org.ua).

^ 4. КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ ДИТЯЧИХ РОБІТ


4.1 Актуальність та повнота розкриття теми.

4.2 Рівень володіння технікою виконання, матеріалом.

4.3 Творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем тощо).

4.4 Охайність роботи та старанність.

4.5 Самостійність виконання роботи.

4.6 Малюнок має бути виконаний на чистому аркуші паперу олівцями, фломастерами, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.


^ 5. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ


5.1 Факт участі у конкурсі означає повну згоду учасників з правилами її проведення.

5.2 Учаснику можуть відмовити в участі у конкурсі, якщо:

  • конкурсну роботу надано пізніше встановленого терміну;

  • конкурсна робота надана без інформації переліченої в п.3.6;

  • порушено порядок та умови проведення конкурсу;

  • зображення малюнка раніше надіслано іншою особою;

  • встановлено факт порушення авторських прав;

  • роботи, які не відповідають вимогам цього Положення.

5.3 Організатори не несуть відповідальності за порушення авторського права учасниками конкурсу. Роботи не рецензуються.

5.4 Роботи приймаються з 1 вересня 2013 року. Кінцевий термін подачі конкурсної роботи − 20 жовтня 2013 року. Роботи, надані після закінчення терміну подачі не розглядаються.

5.5 Роботи подаються (надсилаються) до оргкомітету конкурсу за адресою м. Полтава, вул. Фрунзе, 5 Полтавський художній музей (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, з поміткою «Конкурс дитячого малюнку».

5.6 Склад конкурсного Журі визначається Організатором та Головним розпорядником конкурсу. Підсумкове засідання журі призначено на 22 жовтня 2013 р.

5.7 Підведення підсумків конкурсу та нагородження переможців і лауреатів відбудеться ^ 21 листопада 2013 року в приміщенні галереї мистецтв за адресою м. Полтава, вул. Фрунзе, 5 Полтавський художній музей (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, зала дитячої творчості ім. Саші Путрі.

5.8 Скарги на організацію або результати конкурсу розглядаються Організатором конкурсу (адреса) в порядку визначеному Законом України «Про звернення громадян».


^ 6. ВИСТАВКА РОБІТ ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ


6.1 За результатами підсумкового засідання Журі визначаються не більше 50 лауреатів конкурсу з робот яких Головним розпорядником конкурсу готується виставка в залі дитячої творчості ім. Саші Путрі.

Організатор конкурсу забезпечує видання буклету з роботами лауреатів.

6.2 З числа лауреатів конкурсу Журі визначає по три призових місця за трьома віковими категоріями – 1 категорія 6-9 років, 2 категорія 10-13 років, 3 категорія 14-17 років. Організатор конкурсу моє право визначити конкурсну роботу і відзначити автора власним призом (Гран-прі).

6.3 Рішення Журі є остаточним і не може бути змінено.

6.4 Урочисте нагородження переможців і лауреатів проводиться конкурсним Журі, в урочистій обстановці, за участю Організатора та Головного розпорядника конкурсу.

Нагородження відбудеться ^ 21 листопада 2013 року в приміщенні Галереї мистецтв за адресою м. Полтава, вул. Фрунзе, 5 Полтавський художній музей (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, зала дитячої творчості ім. Саші Путрі.

6.5 Призи (в тому числі грошові премії) та подарунки переможцям і лауреатам конкурсу визначені Організатором конкурсу. Призовий фонд для переможців в кожній віковій категорії складає: І місце – до 3000 грн, ІІ місце – до 2000 грн, ІІІ місце – до 1000 грн.

6.6 На урочисте нагородження діти-переможці конкурсу виїжджають за згодою та у супроводі батьків, опікунів, інших супроводжуючих осіб відповідно до чинного законодавства.


^ 7. ФІНАНСОВІ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ


7.1 Витрати на проведення урочистого нагородження, організацію виставки робіт, видання буклету та придбання цінних подарунків (заохочувальних призів) фінансуються за рахунок організатора конкурсу.

7.2 Поштові витрати на пересилання робіт беруть на себе учасники.

7.3 Витрати на проїзд переможців Конкурсу та супроводжуючої особи (одного з батьків або родича) на церемонію нагородження та їх харчування беруть на себе учасники Конкурсу.

7.4 Організатор бере на себе зобов’язання на видання буклета.Схожі:

Положення про Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі в 201 3 р. Загальні положення iconПоложення Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю конкурсу естрадної пісні „ Різдвяна зіронька 2013
Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль конкурс естрадної пісні „Різдвяна зіронька 2013”(далі Фестиваль) проводиться з метою підтримки,...
Положення про Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі в 201 3 р. Загальні положення iconПоложення про Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті життя у безпеці» Загальні положення
Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки» (далі – вгдр «Школа безпеки»)
Положення про Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі в 201 3 р. Загальні положення iconПоложення про ІV всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-майстерню авторської (бардівської) пісні «Сонячний зайчик» Загальні положення
Зокрема, авторська пісня (АП), унікальне явище культури слов’янських народів, несе в собі неабиякі можливості виховання у молоді...
Положення про Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі в 201 3 р. Загальні положення iconПоложення про II всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-майстерню авторської (бардівської) пісні «Сонячний зайчик» Загальні положення
Зокрема, авторська пісня (АП), унікальне явище культури слов’янських народів, несе в собі неабиякі можливості виховання у молоді...
Положення про Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі в 201 3 р. Загальні положення iconПоложення про проведення обласного дитячо-юнацького конкурсу виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін» Загальні положення
Обласний дитячо-юнацький конкурс виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін» (далі – Конкурс) проводиться департаментом освіти, науки...
Положення про Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі в 201 3 р. Загальні положення icon1. Мета та завдання 1 Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль конкурс естрадної пісні „Різдвяна зіронька 2012”
Положення всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю конкурсу естрадної пісні „Різдвяна зіронька 2012”
Положення про Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі в 201 3 р. Загальні положення iconПоложення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості Загальні положення
Всеукраїнський конкурс учнівської творчості (далі-Конкурс) проводиться згідно з Указом Президента України від 22. 03. 2002 №284 під...
Положення про Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі в 201 3 р. Загальні положення iconНаказ №1366 Про затвердження Положення про обласну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Затвердити Положення про обласну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», що...
Положення про Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі в 201 3 р. Загальні положення iconПоложення про III всеукраїнський конкурс «Творчий учитель обдарований учень» Загальні положення
Всеукраїнський конкурс «Творчий учитель – обдарований учень» (далі конкурс) – масовий захід за участю педагогів загальноосвітніх,...
Положення про Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі в 201 3 р. Загальні положення iconПоложення про Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» І. Загальні положення
Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» (далі – Конкурс) проводиться Національною експертною комісією України з питань захисту...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи