Про проведення Всеукраїнських конкурсів icon

Про проведення Всеукраїнських конкурсів
Скачати 91.24 Kb.
НазваПро проведення Всеукраїнських конкурсів
Дата конвертації25.09.2013
Розмір91.24 Kb.
ТипДокументи
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ,

МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486-24-42, факс (044) 236-10-49, ministry@mon.gov.ua


від 13.03.13 _1/9-177____

на № ___ від


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту

Автономної Республіки Крим, департаменти

(управління) освіти і науки, молоді та спорту

обласних, Київської та Севастопольської

міських державних адміністрацій


Про проведення Всеукраїнських конкурсів


У порядку інформування надсилаємо положення про проведення Всеукраїнського історико-літературного конкурсу «Моя Батьківщина. 1025-річчю хрещення Київської Русі присвячується» та Всеукраїнського конкурсу-фестивалю авторської пісні «Моя Батьківщина. Пам’яті Олександра Авагяна», що проводяться низкою громадських організацій та Державним історико-культурним заповідником «Межибіж».

Додаток: 5 арк.

Заступник Міністра Б.М. Жебровський


Бєскова Н. В.

481-32-01

ПОЛОЖЕННЯ

про Всеукраїнський історико-літературний конкурс

«Моя Батьківщина. 1025-річчю хрещення Київської Русі присвячується»


1. Загальні положення


Всеукраїнський історико - літературний конкурс « Моя Батьківщина. 1025-річчю хрещення Київської Русі присвячується » (далі – Конкурс) проводиться на виконання Указу Президента України від 21 січня 2013 року № 34/2013 «Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі» та тематичного плану просвітницьких заходів проекту «Моя Батьківщина – очима дітей різних етносів України», який здійснюється Вірменським товариством культурних зв’язків «АОКС» та Центром «Параджанов-АРТ» з 2006 року.


^ 2. Мета конкурсу


2.1. Метою Конкурсу є збереження пам’яті про одну з найславетніших подій в історії України-Русі, виховання почуття вдячності та поважного ставлення до найвизначніших її історичних постатей, історичної пам'яті у молодого покоління, патріотизму, толерантності, бажання гідно презентувати історію, культуру та духовність рідної землі, відповідальності за її майбутнє, формування вміння організувати власну програму культурного відпочинку, залучення молоді до пошуково-дослідницької й виховної роботи, а також поглиблення вивчення в загальноосвітніх навчальних закладах культурної спадщини, зокрема активізація дослідження історії часів хрещення Київської Русі та ролі християнства в духовному, культурному та політичному житті Української держави.


^ 3. Організація та проведення конкурсу


3.1. Співорганізаторами Конкурсу є: Харківська обласна та Василівська районна громадські організації «Вірменське товариство культурних зв’язків «АОКС», Київський Центр «Параджанов-АРТ», Хмельницька обласна державна адміністрація, Державний історико-культурний заповідник «Межибіж».

Конкурс проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України та за підтримки Спілки вірмен України.

До участі в організації та проведенні Конкурсу залучаються:

- Міжнародна благодійна організація «Міжнародний центр сприяння

реорганізації системи охорони здоров’я в Україні»;

- Національна спілка письменників України;

- Асоціація діячів сучасного мистецтва України;

- Видавничий дім Дмитра Бураго;

- Хмельницька обласна вірменська громада.

3.2. Конкурс проводиться протягом року.

3.3. Підбиття підсумків проводиться з 7 квітня до 17 липня 2013 року в два етапи:

- аналітична група організаційного комітету систематизує матеріали для роботи журі;

- журі Конкурсу підбиває підсумки та визначає переможців.

3.4. Для проведення Конкурсу утворюються організаційний комітет та журі.

3.5. Персональний склад оргкомітету та журі Конкурсу затверджується на спільному засіданні уповноважених представників організацій-засновників Конкурсу.

3.6. До участі в Конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів, молодь віком до 21 року - громадяни України та інших держав, які виявили бажання взяти участь у ньому. Конкурс проводиться як творче змагання юнацтва та молоді, яка має високий рівень знань з історії, літератури, краєзнавства, етнографії України.

3.7. На Конкурс приймаються роботи, виконані українською мовою.

3.8. Роботи, подані на Конкурс, не повертаються.

3.9. Конкурсна робота може бути подана у формі розповіді, звіту, наукової роботи, колективного проекту тощо.

3.10. Конкурс проводиться у двох номінаціях:

- «Християнський вибір Київської Русі. Причини, шляхи реалізації, наслідки»;

- «Хрестителі України-Русі – рівноапостольний князь Володимир та його дружина – візантійська царівна Анна».

При оцінюванні перевага надаватиметься виключно самостійним дослідженням, у яких поряд з інформацією про історію хрещення, витоки, філософію на етапі становлення й розвитку християнства, а також про маловідомі факти життя й індивідуальні риси членів княжої родини у формі художньо-публіцистичного, науково-популярного твору, наукового дослідження, есе тощо будуть представлені особисті спостереження та бачення автора роботи щодо цього доленосного етапу – становлення християнства як державної релігії в житті Київської Русі.

3.13. У роботи можуть бути вміщені ілюстрації, фотоматеріали, аплікації, колажі, комп’ютерна графіка, малюнки, іконопис, ліпнина, віскографія, флористика тощо. З творчих додатків до конкурсних робіт оргкомітетом буде сформовано виставку, експозиція якої відображатиме сприйняття молодим поколінням наших часів морального, етичного, філософського та політичного статусу Русі як європейської держави і ролі та персональних рис княжого подружжя хрестителів Київської Русі. Виставка буде експонуватись в усіх регіонах України під час урочистостей з нагородження лауреатів та, за запрошенням, в зацікавлених країнах (зокрема – в Міністерстві діаспори Республіки Вірменія).

3.14. Державний комітет телебачення та радіомовлення України сприятиме в організації та забезпеченні висвітлення в засобах масової інформації презентацій, церемоній урочистого нагородження переможців та лауреатів Конкурсу.


^ 4. Нагородження переможців Конкурсу


4.1. Журі Конкурсу визначає по 3 переможці в кожній номінації у двох вікових категоріях: 15-17 та 18-21 рік.

Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами Міністерства освіти і науки України та цінними подарунками.

4.2. Лауреати Конкурсу нагороджуються дипломами установ-організаторів Конкурсу та сувенірами.

4.3. Кращі роботи будуть надруковані в освітянських виданнях.

4.4. Очний тур для авторів кращих конкурсних творів буде організовано 28-30 липня 2013 року в Державному історико-культурному заповіднику «Межибіж», як складова іншого Конкурсу-фестивалю проекту «Моя Батьківщина. Пам’яті Олександра Авагяна».

4.5. Урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів Конкурсу відбудеться 20 вересня в Києві під час зустрічі з видатними діячами української культури.

4.6. Кращі твори будуть опубліковані та розміщені на сайтах організацій-засновників Конкурсу, а їх автори, керівники або консультанти запрошуються до участі в проектах Центру «Параджанов-АРТ». Творчі додатки до робіт будуть передані в постійно діючу експозицію Київського Центру «Параджанов-АРТ».

4.7. Роботи приймаються до 17 травня 2013 року за адресою:

01042, м. Київ, бул. Лесі Українки, 34, III під’їзд, кімн. 409, Оргкомітету Конкурсу «Моя Батьківщина. 1025-річчю хрещення Київської Русі присвячується»; тел.: (044) 461 9779, (097) 484 5801, (093) 488 5854, E-mail: parajanov-art@yandex.ru.

4.8. У супровідних документах необхідно чітко вказати тему та номінацію роботи, прізвище, ім'я та по батькові учасника й керівника, дату народження, домашню адресу, назву та адресу навчального закладу, клас (курс), місце роботи, контактні телефони та електронні адреси.


ПОЛОЖЕННЯ

про Всеукраїнський конкурс-фестиваль авторської пісні

«Моя Батьківщина. Пам’яті Олександра Авагяна»


^ 1. Загальні положення

Всеукраїнський конкурс-фестиваль авторської пісні «Моя Батьківщина. Пам’яті Олександра Авагяна» (далі – Конкурс) проводиться на виконання  тематичного плану просвітницьких заходів проекту «Моя Батьківщина – очима дітей різних етносів України», який проводиться Вірменським товариством культурних зв’язків та Центром «Параджанов-АРТ» з 2006 року.


2. Мета Конкурсу - збереження пам’яті про кращі сторінки історії Батьківщини, виховання історичної пам'яті у молодого покоління, почуття вдячності та поважного ставлення до видатних людей рідної землі, патріотизму, толерантності, бажання гідно презентувати історію, культуру та духовність своєї країни, відповідальності за її майбутнє, формування вміння організувати власну програму культурного відпочинку, залучення молоді до пошуково-дослідницької й виховної роботи, а також поглиблення вивчення в загальноосвітніх навчальних закладах культурної спадщини, зокрема активізація дослідження її музичної культури в найрізноманітніших її формах та жанрах.

Основні гасла та принципи конкурсу:

    1. Все, що об’єднує людей – Добре, а все, що роз’єднує – не - Добре.

    2. Майстерність в творчості необхідна, але щирість – важливіша.

    3. В творчості нема понять «краще» чи «кепсько», є поняття «індивідуальність».

    4. Єднаймо мости поколінь!

    5. Ми всі – українські!


^ 3. Організація та проведення конкурсу

3.1. Співорганізаторами Конкурсу є: Харківська обласна та Василівська районна громадські організації «Вірменське товариство культурних зв’язків «АОКС», Київський Центр «Параджанов-АРТ», Хмельницька обласна державна адміністрація, Державний історико-культурний заповідник «Межибіж».

Конкурс проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України та за підтримки Спілки вірмен України.

До участі в організації та проведенні Конкурсу залучаються:

- Асоціація діячів сучасного мистецтва України;

- Видавничий дім Дмитра Бураго;

- Хмельницька обласна спілка вірменської національної культури.

3.2. Для проведення Конкурсу утворюються організаційний комітет та журі Конкурсу.

3.3. Персональний склад оргкомітету та журі Конкурсу затверджується на спільному засіданні уповноважених представників організацій-засновників Конкурсу.

3.4. Конкурс проводиться протягом року.

3.5. Підбиття підсумків проводиться з 7 квітня до 17 липня 2013 року в два етапи:

- аналітична група організаційного комітету систематизує матеріали для роботи

Журі. Журі на своєму засіданні обирає 30 учасників очного туру за аудіо- та відео-матеріалами;

- журі очного туру Конкурсу підбиває підсумки та визначає переможців.

3.6. До участі в Конкурсі запрошуються учні 10-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів, молодь віком до 21 року - громадяни України та інших держав, які виявили бажання взяти участь у ньому. Конкурс проводиться як творче змагання юнацтва та молоді, яка має високий рівень музичної підготовки та значний досвід в участі та проведенні фестивалів цього напрямку.

3.7. Для участі в Конкурсі приймаються рецензовані авторські пісні та композиції виключно в жанрі авторської пісні. Надані для участі в Конкурсі-фестивалі аудіо- та відеоматеріали не повертаються.

3.8. Зберігання авторських прав не забезпечується оргкомітетом Конкурсу-фестивалю. Вся відповідальність за збереження авторських прав забезпечується виключно самими авторами творів.

3.9. Державний комітет телебачення та радіомовлення України сприятиме в організації та забезпеченні висвітлення в засобах масової інформації презентацій, церемоній урочистого нагородження переможців та лауреатів Конкурсу.


^ 4. Нагородження переможців Конкурсу

4.1. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами Міністерства освіти і науки України та цінними подарунками.

4.2. Лауреати Конкурсу нагороджуються дипломами установ - організаторів Конкурсу та сувенірами.

4.3. Урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів відбудеться на гала-концертах 30 липня та 21 вересня в с. Криворівні Івано-Франківської області під час зустрічі з видатними діячами української культури на ХХІ гуцульському фестивалі.

4.4. Кращі твори будуть опубліковані чи розміщені на сайтах організацій-засновників Конкурсу, а їх автори, керівники або консультанти запрошуються до участі в проектах Центру «Параджанов-АРТ». Творчі додатки до конкурсних робіт (композицій та пісень, якщо такі будуть надані) будуть передані в постійно діючу експозицію Київського Центру «Параджанов-АРТ».

4.5. Роботи приймаються до 1 червня 2013 року за адресою:

01042, м. Київ, бул. Лесі Українки, 34, III під’їзд, кімн.409, Оргкомітету Конкурсу-фестивалю «Моя Батьківщина. Пам’яті Олександра Авагяна»; тел.: (044) 461 9779, (097) 484 5801, (093) 488 5854, E-mail: parajanov-art@yandex.ru.

4.6. У супровідних документах необхідно вказати назву Конкурсу, прізвище, ім'я та по батькові учасника й керівника, дату народження, домашню адресу, назву та адресу навчального закладу, клас (курс), місце роботи, контактні телефони та електронні адреси.Схожі:

Про проведення Всеукраїнських конкурсів iconПро проведення Всеукраїнських мистецьких конкурсів Інститут Інноваційних технологій і змісту освіти повідомляє, що на виконання
Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Державного методичного...
Про проведення Всеукраїнських конкурсів iconІнформація про проведення Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2012 році Назва конкурсу Дата проведення
Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів
Про проведення Всеукраїнських конкурсів iconІнформація про проведення Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2012-2013 навчальному році Назва конкурсу Класи
Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів
Про проведення Всеукраїнських конкурсів iconІнформація про проведення Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2012-2013 навчальному році Назва конкурсу Класи
Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів
Про проведення Всеукраїнських конкурсів iconІнформація про проведення Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2012-2013 навчальному році
Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів
Про проведення Всеукраїнських конкурсів iconПро проведення Всеукраїнських конкурсів
Котляревського, 20/8, м. Полтава, 36000, тел. (05322) 7-32-13, факс (0532) 56-12-95
Про проведення Всеукраїнських конкурсів iconПро проведення Всеукраїнських конкурсів
«Виховна робота» інформує про Всеукраїнські конкурси, рекомендовані для врахування та використання в роботі загальноосвітніх навчальних...
Про проведення Всеукраїнських конкурсів iconЗвіт голови м/о Лукаш В.І. «Про роботу м/о за І семестр 2012-2013 н р.» Голова районного м/о вчителів біології Лукаш В.І. 2
Результати проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, ман, регіональних конкурсів
Про проведення Всеукраїнських конкурсів iconПлан роботи засідання методичного об’єднання вчителів математики Дата проведення: 09. 01. 2014 Місце проведення: Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки
Результати проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, районного конкурсу-захисту науково- дослідницьких...
Про проведення Всеукраїнських конкурсів iconРішення виконавчого комітету міської ради
Чернівців переможців ІV етапу Всеукраїнських учнів-ських олімпіад з базових дисциплін, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту...
Про проведення Всеукраїнських конкурсів iconРішення виконавчого комітету міської ради 08. 05. 2012 №300/10 кошторис витрат на заохочення грошовою винагородою учнів шкіл міста Чернівців переможців ІV етапу Всеукраїнських
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Всеукраїнських та Міжнародних учнівських конкурсів та конференцій
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи