Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки перелік видів робіт підвищеної небезпеки icon

Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки перелік видів робіт підвищеної небезпеки
НазваПро затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки перелік видів робіт підвищеної небезпеки
Дата конвертації11.02.2013
Розмір39.1 Kb.
ТипДокументи

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 26 жовтня 2011 р. N 1107
КиївПро затвердження Порядку видачі дозволів
на виконання робіт підвищеної небезпеки та на
експлуатацію (застосування) машин, механізмів,
устатковання підвищеної небезпеки


ПЕРЕЛІК
видів робіт підвищеної небезпеки
1. Технічний огляд, випробування, експертне обстеження, технічне діагностування машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, що зазначені у додатку 3 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та пункті 1 додатку 7 до такого Порядку.
2. Монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування, реконструкція машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, що зазначені у додатку 3 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.
3. Виробництво, переробка, розподіл та застосування шкідливих небезпечних речовин 1, 2 і 3 класу небезпеки, а також аміаку, водню та продуктів розділення повітря.
4. Вибухові роботи та роботи, пов'язані з використанням енергії вибуху.
5. Утилізація зброї, звичайних видів боєприпасів та виробів ракетної техніки.
6. Газонебезпечні роботи та роботи у вибухопожежонебезпечних зонах.
7. Переробка нафти, вуглеводневих газів і конденсату.
8. Спорудження магістральних газопроводів, нафтопроводів і продуктопроводів (нафтопродуктопроводів, аміакопроводів, етиленопроводів тощо), систем газопостачання природним та зрідженим газом.
9. Роботи з вироблення агломерату, коксу, розплавів чорних і кольорових металів та сплавів на основі таких металів, заготовок для прокатного виробництва, готового прокату, металевих труб і феросплавів.
10. Буріння, експлуатація та капітальний ремонт свердловин під час геологічного вивчення і розробки родовищ корисних копалин.

11. Зберігання балонів, контейнерів, цистерн та інших ємностей із стисненим, зрідженим, отруйним, вибухонебезпечним та інертним газом, їх заповнення, спорожнення і ремонт.
12. Роботи в діючих електроустановках напругою понад 1000 В та в зонах дії струму високої частоти.

13. Підземні та відкриті гірничі роботи.
14. Маркшейдерські роботи.
15. Роботи в колодязях, шурфах, траншеях, котлованах, бункерах, камерах, колекторах, замкнутому просторі (ємностях, боксах, топках, трубопроводах).
16. Земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метри або в зоні розташування підземних комунікацій чи під водою.
17. Водолазні роботи.
18. Роботи верхолазні та скелелазні, що виконуються на висоті 5 метрів і більше над поверхнею ґрунту, з перекриття або робочого настилу, та роботи, що виконуються за допомогою підйомних і підвісних колисок, механічних підіймачів та будівельних підйомників.
19. Зведення, монтаж і демонтаж будинків, споруд, зміцнення їх аварійних частин, електропрогрівання бетону та електророзморожування ґрунтів.
20. Будівництво, ремонт, експлуатація та ліквідація підземних споруд, не пов'язаних з видобутком корисних копалин.
21. Лісосічні роботи, трелювання, транспортування та сплав лісу.
22. Роботи із збагачування корисних копалин.
23. Зварювальні, газополум'яні, наплавні роботи.
24. Обстеження, ремонт та чищення димарів, повітропроводів.
25. Роботи із збереження та переробки зерна.
26. Звалювання та розпилювання блоків природного каменю.


Додаток 3

до Порядку

ПЕРЕЛІК
машин, механізмів,
устаткування підвищеної небезпеки

1. Устатковання, пов'язане з використанням, виготовленням, переробкою, зберіганням, транспортуванням, утилізацією чи знешкодженням небезпечних або шкідливих речовин.
2. Технологічне устатковання та лінійні частини магістральних газопроводів, нафтопроводів, продуктопроводів (нафтопродуктопроводів, аміакопроводів, етиленопроводів тощо).
3. Технологічне устатковання, лінійні частини та їх елементи систем газопостачання природним і зрідженим газом суб'єктів господарювання та населених пунктів, а також газовикористовуюче обладнання потужністю понад 100 кВт.
4. Технологічне устатковання систем промислового та міжпромислового збору нафти і газу.
5. Технологічне устатковання об'єктів нафтогазовидобувної промисловості.
6. Технологічне устатковання для утилізації зброї, звичайних видів боєприпасів та виробів ракетної техніки.
7. Гірничошахтне та гірничорятувальне устатковання.
8. Устатковання для видобутку та транспортування корисних копалин відкритим способом.
9. Конвеєрні стрічки для вугільної, гірничорудної, нерудної, металургійної та коксохімічної промисловості.
10. Устатковання для дроблення, сортування, збагачення корисних копалин і огрудкування руд та концентратів, технологічне обладнання з переробки природного каменю.
11. Устатковання та технічні засоби для виготовлення, використання і транспортування вибухових матеріалів і виробів на їх основі, комплекси для їх переробки та зберігання.
12. Технологічне устатковання хімічної, біохімічної, нафтохімічної, нафтогазопереробної, металургійної, коксохімічної, ливарної, олійно-жирової, ефіроолійної, деревообробної промисловості, хлор- та аміаковикористовуючих виробництв.
13. Технологічне устатковання для целюлозно-паперового виробництва, переробки пластмас, полімерних матеріалів і гумотехнічних виробів.
14. Електрообладнання, призначене для експлуатації (застосування) у вибухонебезпечних зонах.
15. Електричне устатковання електричних станцій та мереж, технологічне електрообладнання напругою понад 1000 В.
16. Парові і водогрійні котли теплопродуктивністю понад 0,01 МВт.
17. Посудини, що працюють під тиском понад 0,05 МПа.
18. Трубопроводи пари та гарячої води з робочим тиском понад 0,05 МПа і температурою води вище 110 град. С, які підлягають реєстрації в територіальних органах Держгірпромнагляду.
19. Вантажопідіймальні крани і машини, ліфти, ескалатори, траволатори, канатні дороги, підйомники, зокрема будівельні, та фунікулери.
20. Технологічні транспортні засоби, що підлягають реєстрації в територіальних органах Держгірпромнагляду.
21. Атракціони підвищеної небезпеки стаціонарні, пересувні та мобільні.Схожі:

Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки перелік видів робіт підвищеної небезпеки iconЗакон україни «Про об'єкти підвищеної небезпеки»
Стаття Законодавство у сфері діяльності, пов'язаної з об'єктами підвищеної небезпеки
Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки перелік видів робіт підвищеної небезпеки iconЗакон україни про об'єкти підвищеної небезпеки Із змінами І доповненнями, внесеними Законом України
Стаття Законодавство у сфері діяльності, пов'язаної з об'єктами підвищеної небезпеки
Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки перелік видів робіт підвищеної небезпеки iconПерелік потенційно-небезпечних об’єктів І об’єктів підвищеної небезпеки по м. Н. Розділ
Гірнича,2 Підпр-во не працює з 2001 року, проходить санацію. Ступінь хім небезпеки І
Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки перелік видів робіт підвищеної небезпеки iconОрієнтовний перелік документів, що надаються в експертну організацію для підтвердження спроможності суб'єкта господарської діяльності забезпечити безпечне виконання робіт підвищеної небезпеки
Довідка про включення до Єдиного державного реєстр}' підприємств та організацій України
Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки перелік видів робіт підвищеної небезпеки iconСкерування на проведення психофізіологічної експертизи
Вид робіт згідно Переліку видів робіт підвищеної небезпеки, та тих, що потребують професійного добору, а також професійно важливих...
Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки перелік видів робіт підвищеної небезпеки iconОрієнтовний перелік питань вступного інструктажу для працівників
Загальні відомості про підприємство, характерні особливості виробництва, об’єкти підвищеної небезпеки
Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки перелік видів робіт підвищеної небезпеки iconДодатки до листа відділу освіти
Проведення і оформлення інструктажів з охорони праці з учнями студентами, вихованцями в кабінетах підвищеної небезпеки
Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки перелік видів робіт підвищеної небезпеки iconПостанова від 11 липня 2002 р. N 956
Відповідно до Закону України "Про об'єкти підвищеної небезпеки" Кабінет Міністрів України постановляє
Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки перелік видів робіт підвищеної небезпеки iconВступний інструктаж з охорони праці для працівників
Загальні відомості про навчальний заклад, його кабінети, навчальні майстерні, спортивний зал. Характерні особливості організації...
Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки перелік видів робіт підвищеної небезпеки icon«Природні небезпеки, техногенні небезпеки, соціальні та політичні небезпеки»
Виверження вулканів, землетру­си, посухи, селеві потоки, снігові лавини, повені спричиняють заги­бель багатьох тисяч людей, завдають...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи