Наказ №925 м. Миколаїв Про підсумки проведення І (районного/міського) та II (обласного) турів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» icon

Наказ №925 м. Миколаїв Про підсумки проведення І (районного/міського) та II (обласного) турів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»
Скачати 49.68 Kb.
НазваНаказ №925 м. Миколаїв Про підсумки проведення І (районного/міського) та II (обласного) турів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»
Дата конвертації25.09.2013
Розмір49.68 Kb.
ТипНаказУКРАЇНА

Миколаївська обласна державна адміністрація

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ
НАКАЗ“25” грудня 2012 р. № 925


м. Миколаїв


Про підсумки проведення

І (районного/міського)

та II (обласного) турів Всеукраїнського

конкурсу «Класний керівник року»


На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011 № 1459 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс – «Класний керівник року», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.01.2012 за № 27/20340, відповідно до п. 7 Положення про управління освіти і науки облдержадміністрації, з метою сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі та статусу як компетентного педагога XXІ століття у виконанні завдань, покладених Законом України «Про загальну середню освіту» на загальноосвітні навчальні заклади проведено, Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року» (далі – Конкурс).

У вересні-жовтні 2012 року на базі районних (міських) відділів (управлінь) освіти проведено І (районний/міський) тур Конкурсу. За даними звітної інформації відділів (управлінь) освіти області у І турі Конкурсу взяли участь 75 класних керівників. Із них: 20 класних керівників початкових класів, 32 – основної школи, 23 – старшої школи.

З 01 по 30 листопада 2012 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено ІІ (обласний) тур Конкурсу.

До участі у ІІ (обласному) турі Конкурсу було подано 32 заявки від класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів області. Із них 8 класних керівників початкових класів, 14 – основної школи, 10 – старшої школи.

Учасники Конкурсу представили моделі родинного виховання, школу життєтворчості, авторські програми з виховної роботи, результати співпраці з психологами, власні творчі напрацювання виховних заходів.

До обласного оргкомітету не надійшла інформація про проведення районного/міського туру конкурсу міст Очакова, Вознесенська та Врадіївського, Казанківського, Кривоозерського, Снігурівського районів.

Членами журі відзначено матеріали класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів міст Миколаєва, Первомайська, Новоодеського, Вознесенського, Жовтневого, Новобузького, Братського районів, які показали власні методичні напрацювання, володіння інноваційними та комп’ютерними технологіями, продемонстрували можливість використання технології портфоліо, проектних, інтерактивних, інформаційно-комунікаційних методик у процесі організації виховної діяльності з учнівським колективом.

Разом із тим, журі вказало на ряд недоліків:

 • окремі учасники подали матеріали, які розкривають тільки певні аспекти системи виховної роботи;

 • зміст представленої роботи не відповідає темі досвіду;

 • у деяких матеріалах спостерігалась невідповідність цілей і завдань;

 • не проаналізовано або не конкретизовано результативність виховної системи класу;

 • не відображено співпрацю різних інституцій;

 • зміст та оформлення додатків не завжди відповідає вимогам тощо.


З урахуванням вищевикладеного та на виконання Положення про Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року»


Н А К А З У Ю:


1. Затвердити рішення II (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року».


2. Визначити переможців та нагородити:


2.1. Дипломами І ступеня:


 • Тертичну С. А., класного керівника Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради;

 • Худу Є. П., класного керівника Миколаївського муніципального колегіуму Миколаївської міської ради.


Дипломами ІІ ступеня:


 • Литовченко О. М., класного керівника Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради;

 • Гримач І. М., класного керівника Первомайської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 12 Первомайської міської ради.Дипломами ІІІ ступеня:


 • Мельник Т. А., класного керівника Новобузької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 Новобузької районної ради;

 • Квасюк О. В., класного керівника Мішково-Погорілівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Жовтневої районної ради;

 • Устич І. М., класного керівника Щербанівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Вознесенської районної ради.3. Начальникам відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міських рад):


3.1. Проаналізувати результати Конкурсу й спрямувати роботу на підвищення фахової майстерності класних керівників, популяризації кращих педагогічних здобутків класних керівників, які в практичній роботі ефективно використовують різноманітні форми й методи виховної роботи, інноваційні виховні технології.


3.2. Довести до відома керівників загальноосвітніх навчальних закладів інформацію про підсумки ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року».


3.3. Створити належні умови для якісної підготовки класних керівників навчальних закладів області, які стали переможцями ІІ (обласного) туру конкурсу, до участі у ІІІ (заключному) турі.

4. Районним (міським) методичним кабінетам (центрам) спільно з Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти сприяти поданню матеріалів класних керівників – переможців конкурсу до друку в періодичних фахових виданнях із метою підтримки перспективного педагогічного досвіду.


5. Миколаївському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти (Старєвій А. М.):


5.1. Надати науково-методичну допомогу переможцям ІІ (обласного) туру в підготовці до участі у ІІІ (заключному) турі Конкурсу.


5.2. Надіслати матеріали переможців Конкурсу до Інституту інноваційних технологій та змісту освіти (м. Київ), на базі якого буде проводитися заключний тур Конкурсу, до 10 грудня 2012 року.


5.3. Розмістити на порталі МОІППО презентацію кращого досвіду роботи класних керівників.


6. Начальникам відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій (міськрад) і завідуючим методичними кабінетами Арбузинського, Очаківського, Первомайського, Березанського районів спрямувати роботу на вдосконалення організації проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» та забезпечення більш ретельного відбору педагогів до участі у ІІ (обласному) турі.


7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Начальник управління В. В. Мельніченко


Тюпа 37-85-89Схожі:

Наказ №925 м. Миколаїв Про підсумки проведення І (районного/міського) та II (обласного) турів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» iconНаказ №404 Про проведення у 2012-2013 навчальному році районного туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»
Хмельницької ода управління освіти І науки від 6 вересня №555-но «Про проведення районих (міських), обласного турів Всеукраїнського...
Наказ №925 м. Миколаїв Про підсумки проведення І (районного/міського) та II (обласного) турів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» iconНаказ №303 Про підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник року" у загальноосвітніх навчальних закладах
Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу “Класний керівник року ” у загальноосвітніх навчальних закладах ” від 21....
Наказ №925 м. Миколаїв Про підсумки проведення І (районного/міського) та II (обласного) турів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» iconНаказ №465 Про підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»
Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року», з метою сприяння зростанню ролі класного керівника І його статусу як компетентного...
Наказ №925 м. Миколаїв Про підсумки проведення І (районного/міського) та II (обласного) турів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» iconНаказ №356-од 30 жовтня 2012 року смт Недригайлів Про підсумки ІІ (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник року"
Про підсумки ІІ (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу “Класний керівник року”
Наказ №925 м. Миколаїв Про підсумки проведення І (районного/міського) та II (обласного) турів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» iconНаказ №360 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського Конкурсу «Класний керівник року» у 2012 навчальному році
Ххі століття у виконанні завдань, покладених Законом України «Про загальну середню освіту» на загальноосвітні навчальні заклади у...
Наказ №925 м. Миколаїв Про підсумки проведення І (районного/міського) та II (обласного) турів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» iconНаказ №27 Про підсумки проведення І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»
України від 20. 12. 2011 р. №1459, наказом управління освіти І науки Луганської обласної державної адміністрації від 14. 09. 2012...
Наказ №925 м. Миколаїв Про підсумки проведення І (районного/міського) та II (обласного) турів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» iconНаказ №600 Про проведення І-ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році
На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14. 06. 2012 №698 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу...
Наказ №925 м. Миколаїв Про підсумки проведення І (районного/міського) та II (обласного) турів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» iconНаказ №249 Про підсумки І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу „Класний керівник року у 2012
Класний керівник року“ у 2012 році“ та з метою підвищення ролі класного керівника у виконанні основних завдань, покладених Законом...
Наказ №925 м. Миколаїв Про підсумки проведення І (районного/міського) та II (обласного) турів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» iconНаказ №225 смт. Добровеличківка Про проведення у 2012-2013 навчальному році районного туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»
Кіровоградської облдержадміністрації від 25 червня 2012 року №296 «Про проведення у 2012-2013 навчальному році обласного туру Всеукраїнського...
Наказ №925 м. Миколаїв Про підсумки проведення І (районного/міського) та II (обласного) турів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» iconНаказ №289 Про підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році
України 11 січня 2012 року за №27/20340 та наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14 червня 2012 року №698...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи