Про проведення Всеукраїнського конкурсу \"Іпtel-Еко Україна-2011\" icon

Про проведення Всеукраїнського конкурсу "Іпtel-Еко Україна-2011"
Скачати 60.18 Kb.
НазваПро проведення Всеукраїнського конкурсу "Іпtel-Еко Україна-2011"
Дата конвертації11.12.2012
Розмір60.18 Kb.
ТипКонкурс

«22» жовтня 2010 р. № 155

Директорам позашкільних навчальних закладів
Директорам загальноосвітніх навчальних закладів

Про проведення Всеукраїнського конкурсу "Іпtel-Еко Україна-2011"

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України та з метою виявлення і підтримки учнівської молоді, обдарованої в різноманітних сферах науки й техніки та інтеграції в міжнародний освітній простір МОН спільно з дирекцією освітніх програм Intel в Україні, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ) планує провести з 16 по 19 лютого 2011 року в м. Києві Всеукраїнський конкурс " Intel -Еко Україна-2011" (умови додаються).

Зазначений конкурс є національним етапом 62-го міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів International Science and Engineering Fair (ISEF 2011).

До участі в конкурсі запрошуються автори наукових проектів - учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років включно. Наукові проекти, подані на конкурс, мають бути виконані учнями протягом 2010-2011 років індивідуально або у складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту).
Організація національного етапу конкурсу Intel ISEF 2011 покладається на Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Національний етап конкурсу пройде у три етапи: І етап - заочний конкурс тез наукових досліджень, II етап - персональний постерний захист проектів, III етап - відкритий стендовий захист кращих наукових проектів.

Для участі у І етапі конкурсу необхідно до 15 січня 2011 року зареєструватись online на сайті конкурсу: http://nenc.gov.ua/isef . Процес реєстрації включає в собі заповнення заявки учасника (загальна інформація про учасника та проект, тези наукової роботи).

На підставі поданих матеріалів конкурсне журі проведе відбір учасників конкурсу. Результати відбору щодо участі в II етапі конкурсу будуть оприлюднені до 10 лютого 2011 р. на сайті конкурсу: http://nenc.gov.ua/isef.

За підсумками III етапу конкурсу автори трьох кращих наукових проектів отримають право представляти Україну на Міжнародному конкурсі Intel ISEF 2011, який пройде з 8 до 13 травня 2011 р. у м. Лос-Анжелес (штат Каліфорнія, США), решта учасників ІІІ етапу конкурсу отримають право представляти Україну на інших міжнародних конкурсах, афільованих НЕНЦ.

В окремо встановлені терміни для учасників міжнародних конкурсів буде організована робота Всеукраїнської школи з підготовки учасників міжнародних учнівських змагань.

В рамках конкурсу для наукових та педагогічних керівників учнівських проектів конкурсу IntelЕко -Україна буде проведена Академія розвитку Intel ISEF в Україні.

Просимо інформацію про Всеукраїнський конкурс "Intel-Еко Україна 2011" довести до відома керівників та учнів загальноосвітніх, професійно-технічних і
позашкільних навчальних закладів.

Детальна інформація про умови конкурсу, вимоги до наукових проектів, тез та постерів - на сайті: http://nenc.gov.ua/isef. Питання щодо участі у конкурсі надсилайте на isef@nenc.gov.ua, телефони для довідок: (044) 430-04-91, 430-02-60. Додаток: на 2 арк.


Директор НЕНЦ В.В. Вербицький

 

Додаток до листа НЕНЦ
від 22.10. 2010 р. № 155

Умови проведення Всеукраїнського конкурсу "Intel-Еко Україна-2011"

1. Мета конкурсу "Intel-Еко Україна-2011"
Всеукраїнський конкурс "Intel-Еко Україна-2011" (далі - Конкурс) є національним етапом
Міжнародного конкурсу Intel ISEF 2011, який проводиться серед кращих у світі молодих учених і винахідників з метою демонстрації найсучасніших наукових проектів та обміну ідеями.
Основними завданнями Конкурсу є:


  • - виявлення та підтримка учнівської молоді, обдарованої в різноманітних сферах науки й техніки;

  • - розвиток інженерної думки серед молоді;

  • - популяризація серед молоді науки як професії;

  • - популяризація академічних досліджень молодих учених.

2. Учасники Конкурсу
До участі в Конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років включно.
Наукові проекти, подані на Конкурс, мають бути виконані учнями індивідуально або у складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту).
Участь у Конкурсі можуть брати переможці Всеукраїнських науково-дослідницьких конкурсів за умови відповідності їх проектів вимогам Конкурсу.
Для участі у І етапі конкурсу необхідно до 15 січня 2011 року зареєструватись online на сайті конкурсу:
http://nenc.gov.ua/isef. Процес реєстрації включає в собі заповнення заявки учасника (загальна інформація про учасника та проект, тези наукової роботи).
На підставі поданих матеріалів конкурсне журі проведе відбір учасників наступного етапу конкурсу. Результати відбору будуть оприлюднені до 10 лютого 2011 р. на сайті конкурсу
http://nenc.gov.ua/isef.

3. Порядок проведення Конкурсу
Конкурс проходить у три етапи:
I-й етап Конкурсу проходить у формі заочного конкурсу тез.
II-й етап Конкурсу проходить у формі персонального постерного захисту проекту перед членами журі Конкурсу за категоріями:
• біологічні науки (ботаніка, зоологія, мікробіологія, біохімія тощо);
• екологія та проблеми довкілля, енергозберігаючі технології;
• науки про Землю (географія, геологія);
• науки про Всесвіт (астрономія);
• науки про людину (анатомія, фізіологія, охорона здоров'я, психологія і поведінка людини);
• хімія;
• комп'ютерні науки (для учасників Всеукраїнського чемпіонату комп'ютерних технологій «Екософт»);
• інженерні науки (для учасників Всеукраїнського конкурсу юних раціоналізаторів та винахідників «Природа - людина - виробництво - екологія»);
• фізика (для учасників Всеукраїнського конкурсу юних раціоналізаторів та винахідників «Природа - людина - виробництво - екологія»).
III-й етап Конкурсу проходить у формі відкритого стендового захисту кращих робіт з елементами інтерв'ю та наукової співбесіди двома мовами - українською або російською та англійською.
Для демонстрації проекту учасники можуть використовувати демонстраційні моделі або макети, які повинні відповідати правилам техніки безпеки та розміщуватись на робочому місці учасника.
На ІІІ-у етапі основна увага журі Конкурсу приділяється вмінню учня ефективно спілкуватись, відповідати на запитання, відстоювати власну точку зору, на логічність мислення та рівень володіння англійською мовою.
За результатами ІІІ-го етапу Конкурсу три кращих проекти отримують право представляти Україну на Міжнародному конкурсі Intel ISEF 2011, який пройде з 8 до 13 травня 2011 р. у м.Лос-Анжелес (штат Каліфорнія, США).

4. Вимоги до наукових проектів
До участі в Конкурсі допускаються учасники, чиї наукові проекти підготовлені протягом 2010-2011 років та оформлені у формі постеру. Розміри постеру: висота - 120 см, ширина - 120 см (центральна частина - 60 см та дві бічні - по 30 см кожна).
Наукові дослідження, презентовані на Конкурсі, мають бути проведені учнями самостійно за наявності наукового керівника - кваліфікованого фахівця в даній галузі (вчителя, науковця, викладача вищої школи).
Додаток до наукового проекту учасник може оформити у вигляді проектної книги (робочого журналу, що містить графіки, діаграми, ескізи тощо) та опису дослідження (документ, у якому зазначено проблему, яку досліджує проект, гіпотезу, методи дослідження, отримані дані та їх аналіз, висновки, варіанти практичного застосування результатів дослідження тощо).
Зазначені документи не є обов'язковими, але їх наявність може сприяти кращому розумінню змісту проекту членами журі.
Наукові проекти, підготовлені у формі демонстрацій, інформаційних повідомлень, пояснювальних моделей або результатів досліджень літератури, конкурсною комісією не розглядаються.
Наукове шахрайство (плагіат, підроблення, використання чи презентування чужих досліджень, недостовірність результатів тощо) або негідна поведінка щодо інших учасників неприпустимі на будь-якому етапі процесу дослідження або Конкурсу.

5. Критерії оцінювання наукових проектів Наукові проекти журі Конкурсу оцінює за наступними критеріями:

Критерії

Максимальна кількість балів

Індивідуальний проект

Командний проект

Наукова обґрунтованість дослідження/

інженерна думка

25

20

Можливість практичного застосування

25

20

Актуальність дослідження

15

15

Чіткість викладення матеріалу, презентаційні навички

15

15

Методологічні підходи, наукові навички

10

10

Творчий підхід

10

8

Робота у команді

-

12

Загалом

100

100Схожі:

Про проведення Всеукраїнського конкурсу \"Іпtel-Еко Україна-2011\" iconПро проведення Всеукраїнського конкурсу "Іпtel-Еко Україна-2011"
Ненц) планує провести з 16 по 19 лютого 2011 року в м. Києві Всеукраїнський конкурс " Intel -еко Україна-2011" (умови додаються)....
Про проведення Всеукраїнського конкурсу \"Іпtel-Еко Україна-2011\" iconПро проведення Всеукраїнського конкурсу "Іпtel-Еко Україна-2012"
Києві Всеукраїнський конкурс "Intel -еко Україна-2012" (умови додаються). Зазначений конкурс є національним етапом 63-го міжнародного...
Про проведення Всеукраїнського конкурсу \"Іпtel-Еко Україна-2011\" iconПро проведення Всеукраїнського конкурсу "Intel-Техно Україна-2010"
Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського інформує про проведення Всеукраїнського...
Про проведення Всеукраїнського конкурсу \"Іпtel-Еко Україна-2011\" iconУмови проведення конкурсу «Intel Еко-Україна 2010», національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів
«Intel Еко-Україна 2010», національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів
Про проведення Всеукраїнського конкурсу \"Іпtel-Еко Україна-2011\" iconНаказ №277 Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" в 2010/2011 н р
Міністерства освіти і науки України від 25. 06. 2010 р. №6/1-19 “Про підсумки Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2010” та наказу...
Про проведення Всеукраїнського конкурсу \"Іпtel-Еко Україна-2011\" iconРозпорядження 11 березня 2011 року №132 Про створення Організаційного комітету з проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»
Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», наказом Головного управління державної служби...
Про проведення Всеукраїнського конкурсу \"Іпtel-Еко Україна-2011\" iconНаказ № Про підсумки районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2011»
«Про проведення районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2011» в листопаді-грудні цього року проведено районний тур...
Про проведення Всеукраїнського конкурсу \"Іпtel-Еко Україна-2011\" iconНаказ №25 Про проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня» у 2011 році
«Про проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу Левеня» та з метою популяризації ідей фізики та підтримки талановитих школярів,...
Про проведення Всеукраїнського конкурсу \"Іпtel-Еко Україна-2011\" iconПро проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»
Хода від 24. 01. 2011 року №01-12/311, відділ освіти проводить ІІ (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» за...
Про проведення Всеукраїнського конкурсу \"Іпtel-Еко Україна-2011\" iconНаказ №5 Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у грудні 2011 року проходив районний етап Всеукраїнського...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи