Наказ №65 Про затвердження рішення колегії відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації icon

Наказ №65 Про затвердження рішення колегії відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації
Скачати 134.14 Kb.
НазваНаказ №65 Про затвердження рішення колегії відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації
Дата конвертації11.12.2012
Розмір134.14 Kb.
ТипНаказ
УКРАЇНА

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ20 березня 2012 року м.Здолбунів № 65


Про затвердження рішення колегії

відділу освіти Здолбунівської

районної державної адміністрації


Керуючись Положенням про колегію відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації, затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації від 14.03.2007 № 108,

наказую:

 1. Затвердити рішення колегії відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації від 20 березня 2012 року, що додаються.

 2. Контроль за виконанням рішень колегії покласти на заступника начальника відділу освіти Вітень З.В.

 3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.Начальник відділу В.Бондарчук


Затверджено

наказ відділу освіти

Здолбунівської районної

державної адміністрації

20.03.2012. № 65


Рішення колегії

відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації


20 березня 2012 року Протокол №1


Про стан виконання Угоди між відділом

освіти Здолбунівської районної державної

адміністрації та радою районної організації

Профспілки працівників освіти і науки України


Заслухавши та обговоривши інформацію відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації та ради районної організації Профспілки працівників освіти і науки України про стан виконання Угоди між відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації та радою районної організації Профспілки працівників освіти (далі Угоди) за 2011 рік, учасники спільного засідання колегії зазначають, що рада районної організації Профспілки працівників освіти і науки України спільно з відділом освіти Здолбунівської райдержадміністрації за звітний період координували та спрямовували діяльність органів управління освітою, керівників закладів освіти, рад і комітетів Профспілки на виконання зобов’язань за Угодою.

Cоціально-трудові, професійні права та інтереси працівників упродовж 2011 року регулювалися укладеними угодами і колективними договорами, які забезпечували координацію дій органів місцевого самоврядування, управління освітою, адміністрацій навчальних закладів та профспілкових органів щодо забезпечення прав працівників у сфері трудових відносин, оплати та охорони праці і здоров’я, організації оздоровлення та відпочинку.

Захисні положення Угоди та налагоджене партнерство між відділом освіти, навчальними закладами та виборними органами Профспілки позитивно впливали на вирішення питань, пов’язаних з трудовими договорами, оплатою праці, регулюванням робочого часу та відпочинку, забезпеченням соціально-економічних гарантій, прав та інтересів працівників, забезпечено стабільне функціонування підвідомчих навчальних закладів освіти, раціональне використання коштів загального та спеціального фондів, недопущення їх вилучення, дотримання нормативних вимог до фінансування господарських витрат, збереження мережі закладів освіти, особливо у сільській місцевості та поліпшення обсягів їх фінансування, покращення фінансування позашкільних навчальних закладів за рахунок коштів відповідних бюджетів

Упродовж звітного періоду не допускалися необґрунтовані масові вивільнення працівників з ініціативи власника або уповноваженого ним органу.

Забезпечено виконання керівниками закладів освіти вимог щодо організації роботи з охорони праці відповідно до Закону України „Про охорону праці”, що сприяло зменшенню кількості випадків виробничого травматизму, забезпечено вирішення питання щодо проведення обов'язкових щорічних безоплатних медичних оглядів працівників закладів освіти.

Разом з тим, недостатнє фінансування галузі гальмувало виконання окремих пунктів Угоди, зокрема в частині:

- виплати грошової винагороди за сумлінну працю;

- безкоштовного користування житлом із опаленням та освітленням;

- покращення житлових умов працівників освіти;

- підвозу учителів до місць роботи;

- соціального захисту молодих спеціалістів;

- виділення з бюджету усіх рівнів не менше 0,2% від фонду оплати праці для поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища;

- відрахування профспілковим комітетам відповідно до ст. 44 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» не менше 0,3% фонду оплати праці на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу.


Враховуючи зазначене, колегія відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації та районна організації Профспілки працівників освіти і науки України

УХВАЛЮЮТЬ:

 1. Інформації відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації та ради районної організації Профспілки працівників освіти і науки України про стан виконання сторонами положень Угоди за 2011рік взяти до уваги (інформації додаються).

 2. Сторонам, що підписали Угоду:

  1. Відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації вжити заходів для забезпечення повного виконання зобов’язань, передбачених пунктами Угоди:

   1. щодо виділення коштів на проведення профілактичних заходів з охорони праці в кошторисах навчальних закладів в обсязі не менше 0,2% від фонду оплати праці відповідно до положень ст. 19 Закону України «Про охорону праці»;

   2. у частині регулярного безоплатного підвезення у сільській місцевості до місця роботи і додому педагогічних працівників;

   3. щодо збереження передбачених ст. 57 Закону України «Про освіту» гарантій щодо оплати праці та забезпечення педагогічних працівників сільської місцевості і селища міського типу та членів їх сімей безоплатними квартирами з опаленням і освітленням.

  2. ^ Раді районної організації Профспілки працівників освіти і науки України вжити заходів щодо забезпечення повного виконання зобов’язань, передбачених пунктами Угоди:

   1. з питань соціально-економічного забезпечення працівників освіти, передбачених ст.ст. 14, 55, 57, 61 Закону України «Про освіту»;

   2. із забезпечення співпраці з відділом освіти з метою попередження порушень норм законодавства;

   3. щодо активізації діяльності територіальних органів Профспілки з метою безумовного забезпечення соціальних гарантій, пільг та компенсацій, передбачених Угодою;

   4. стосовно участі у проведенні оглядів на кращу організацію оздоровлення дітей у літній період.
 1. Відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації, керівникам дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів забезпечити виконання пунктів Угоди:

  1. у частині довантаження педагогічних працівників вивільненими годинами;

  2. щодо недопущення укладання в односторонньому порядку з ініціативи органів місцевого самоврядування трудового договору у формі контракту з керівниками навчальних закладів комунальної форми власності;

  3. у питанні надання відповідно до ст. 57 Закону України «Про освіту» педагогічним працівникам щорічної грошової винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків;

  4. у частині безумовного дотримання чинного законодавства у забезпеченні педагогічних працівників сільської місцевості, селища міського типу, а також пенсіонерів з їх числа безоплатним житлом з опаленням і освітленням у межах встановлених норм та регулярного безкоштовного підвезення педагогічних працівників до місць роботи і додому;

  5. щодо відрахування профспілковим комітетам відповідно до ст. 44 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» не менше 0,3% фонду оплати праці на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу.


4. Про стан виконання Угоди між відділом освіти Здолбунівської районної державної адміністрації та радою районної організації Профспілки працівників освіти і науки України протягом 2012 року заслухати на колегії відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації у березні 2013 року.


Голова колегії Бондарчук В.М.


Секретар Вітень З.В.


Затверджено

наказ відділу освіти

Здолбунівської районної

державної адміністрації

20.03.2012. № 65


Рішення колегії

відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації


20 березня 2012 року Протокол №1


Забезпечення виконання вимог

Закону України «Про охорону праці»

та Положення про організації роботи

з охорони праці учасників навчально-виховного

процесу в установках і закладах освіти


Заслухавши та обговоривши інформацію інженера з охорони праці Галича О.В., «Забезпечення виконання вимог Закону України «Про охорону праці» та Положення про організації роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установках і закладах освіти», колегія ухвалила:


 1. Інженеру з охорони праці відділу освіти:

  1. Забезпечувати контроль за дотриманням вимог Закону України «Про охорону праці» та Положення про організації роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установках і закладах освіти.

Постійно

 1. Адміністрації навчального закладу:

  1. Провести весняне обстеження будівель та споруд на предмет надійності та безпечної експлуатації.

До 30. 03. 2012.

  1. Керівникам навчальних закладів, де експлуатуються котельні на твердому паливі провести реєстрацію, технічне посвідчення котлів, при необхідності виготовити технічні паспорти.

До 01.09.2012.

  1. Виготовити згідно ескізу куточки з охорони праці, розробити плани заходи по запобіганню дитячому, побутовому, дорожньо-транспортному, виробничому травматизму.

До 01.09.2012.

  1. Проводити інструктажі з працівниками, які працюють на роботах з підвищеною небезпекою.

Щоквартально

  1. Привести у відповідність до вимог законодавства документацію з охорони праці навчальних закладів.

До 01.09.2012.

  1. Розробити річні плани заходів щодо поліпшення стану пожежної безпеки в навчальному закладі.

До 01.09.2012.

  1. Забезпечити кабінети фізики, хімії, біології, інформатики, фізичної культури, Захисту Вітчизни, трудового навчання правилами безпеки під час проведення навчально-виховного процесу, інструкціями з охорони праці на робочих місцях.

До 01.09.2012.

  1. Провести опосвідчення електроустановок та оформити відповідні акти, розробити графіки огляду, ремонту та чистки електрощитових. Розробити однолінійні електричні схеми.

До 01.09.2012.

  1. Проведення інструктажів з учнями в навчальних закладах привести до вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

До 01.09.2012.

  1. З початком 2012-2013 навчального року провести :

 • інструктажі з учнями з правил безпечної поведінки під час НВП;

 • інструктажі з пожежної безпеки та електробезпеки І групи з усіма працівниками навчального закладу;

 • інструктажі з відповідальними за класи, кабінети, приміщення, території підвищеного ризику;

 • інструктажі з обслуговуючим персоналом відповідно до посадових інструкцій.

 1. Про хід виконання рішення колегії заслухати у березні 2013 року.Голова колегії Бондарчук В.М.


Секретар Вітень З.В.


Затверджено

наказ відділу освіти

Здолбунівської районної

державної адміністрації

20.03.2012. № 65


Рішення колегії

відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації


20 березня 2012 року Протокол №1


Діяльність керівників навчальних

закладів щодо вдосконалення роботи

з батьками, підвищення відповідальності

батьків за виховання дітей


Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника відділу освіти Вітень З.В. «Діяльність керівників навчальних закладів щодо вдосконалення роботи з батьками, підвищення відповідальності батьків за виховання дітей», колегія ухвалила:


1.Відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації:


1.1. Забезпечити контроль за організацією роботи з батьками, веденням ділової документації з даного напрямку роботи: планування виховної роботи, методичного об’єднання класних керівників, педрад, наказів з питань організації та підсумків роботи з батьками. Забезпечити їх чіткість, конкретність, глибокий аналіз з прийняттям конкретних рішень та рекомендацій.

Постійно

 1. Методичному кабінету відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації:

  1. Забезпечити методичний супровід організації роботи з батьками в навчальному закладі.

Постійно

  1. Вивчати навчально-методичне забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів по питанню роботи з батьками.

Щорічно

  1. Спланувати та провести методичний семінар для заступників з виховної роботи "Як організувати роботу з батьками у сучасному закладі освіти".

2012-2013 навчальний рік


 1. Адміністрації загальноосвітнього навчального закладу:

  1. Забезпечити чітке планування роботи з батьками всіх структурних підрозділів.

Щорічно

  1. Посилити контроль за вдосконаленням роботи з батьками, підвищення відповідальності батьків за виховання дітей, результати якого заслуховувати на педагогічних радах, узагальнювати у наказах.

Постійно

  1. Залучати батьківську громадськість до організації виховної, позакласної, гурткової роботи в закладі.

Постійно

  1. Застосовувати активні форми роботи з батьками, вести “Щоденник спостережень сім’ї учнів”, “Педагогічний паспорт сім’ї”, листування з батьками тощо.
  1. Забезпечити створення консультативних пунктів з питань виховання дітей та підлітків для батьків із залученням до роботи в них педагогічних кадрів, шкільних психологів, працівників правоохоронних органів, соціальних педагогів, медичних працівників та інших спеціалістів.

2012 рік

  1. Посилити роботу з багатодітними, неповними та неблагополучними сім’ями з метою координації виховання дітей.

Постійно

 1. Про виконання рішення колегії заслухати у червні 2013 року.Голова колегії Бондарчук В.М.


Секретар Вітень З.В.


Затверджую

наказ відділу освіти

Здолбунівської районної

державної адміністрації

20.03.2012. № 65


Рішення колегії

відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації


20 березня 2012 року Протокол №1


Дотримання чинного законодавства

про освіту дирекціями Новомильської

та Миротинської ЗОШ І-ІІ ступенів


Заслухавши та обговоривши інформацію головного спеціаліста відділу освіти Демедюка Анатолія Михайловича за матеріалами атестаційної експертизи Новомильської та Миротинської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступені, колегія ухвалила:


  1. Відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації забезпечити контроль за дотриманням чинного законодавства про освіту керівниками навчальних закладів.

Постійно


  1. Адміністрації Новомильської та Миротинської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступені забезпечити виконання рекомендацій та пропозицій висвітлених у актах атестаційної експертизи навчальних закладів в повному обсязі.

Відповідно до термінів


Голова колегії Бондарчук В.М.


Секретар Вітень З.В.


Затверджую

наказ відділу освіти

Здолбунівської районної

державної адміністрації

20.03.2012. № 65


Рішення колегії

відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації


20 березня 2012 року Протокол №1


Про виконання рішення колегії

від 21 грудня 2010 року «Про хід

виконання Програми національного

виховання учнівської молоді

Здолбунівщини на 2008-2020 роки»


Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника відділу освіти Вітень З.В. щодо виконання рішення колегії від 21 грудня 2010 року «Про хід виконання Програми національного виховання учнівської молоді

Здолбунівщини на 2008-2020 роки», проаналізувавши виконання рішення, колегія ухвалила:


1. Відділу освіти та керівникам навчальних закладів району:

1.1. Здійснювати системний контроль за організацією виховної роботи у закладах освіти, реалізацією Програми національного виховання учнівської молоді Здолбунівщини на 2008-2020 роки.

Постійно

1.2. Продовжити реалізацію заходів та забезпечити їх виконання у повному обсязі.

Згідно з термінами виконання


Голова колегії Бондарчук В.М.


Секретар Вітень З.В.


Затверджую

наказ відділу освіти

Здолбунівської районної

державної адміністрації

20.03.2012. № 65


Рішення колегії

відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації


20 березня 2012 року Протокол №1


Про виконання рішення колегії

від 21 грудня 2010 року «Про стан

організації діяльності районної

психолого-медико-педагогічної комісії»


Заслухавши інформацію завідувача районною психолого-медико-педагогічною комісією Никитюк Т.М. «Про стан організації діяльності районної психолого-медико-педагогічної комісії» за результатами виконання рішення колегії від 21 грудня 2010 року, колегія ухвалює:


 1. Відділу освіти та керівникам навчальних закладів району:

  1. Забезпечити контроль за своєчасним виявленням та направленням дітей із труднощами у навчання в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах на засідання психолого-медико-педагогічної комісії з метою визначення для них адекватних форм соціально—педагогічної чи медичної допомоги.

постійно


1.2. Продовжити реалізацію заходів та забезпечити їх виконання у повному обсязі.

Згідно з термінами виконання


Голова колегії Бондарчук В.М.


Секретар Вітень З.В.
Схожі:

Наказ №65 Про затвердження рішення колегії відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації iconНаказ №151 Про затвердження рішення колегії відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації
Керуючись Положенням про колегію відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації, затвердженим розпорядженням голови...
Наказ №65 Про затвердження рішення колегії відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації iconРішення колегії відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації
Підготувати Програму розвитку освіти Здолбунівщини на 2011-2015 роки та винести її на затвердження Здолбунівською районною радою
Наказ №65 Про затвердження рішення колегії відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації iconНаказ №256 Про затвердження рішення колегії відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації від 23 травня 2012 року На виконання рішення колегії відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації від 23. 05. 2012 року наказую
На виконання рішення колегії відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації від 23. 05. 2012 року
Наказ №65 Про затвердження рішення колегії відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації iconНаказ №97 Про затвердження рішення колегії відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації від 29 лютого 2012 року На виконання рішення колегії відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації від 29. 02. 2012 року наказую
На виконання рішення колегії відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації від 29. 02. 2012 року
Наказ №65 Про затвердження рішення колегії відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації iconРішення колегії Про підготовку навчальних закладів освіти до нового 2011-2012 навчального року
Керуючись Положенням про колегію відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації, затвердженим розпорядженням голови...
Наказ №65 Про затвердження рішення колегії відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації iconНаказ №32 Про затвердження рішення колегії відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації від 25 січня 2011 року
Затвердити зміни до плану роботи відділу освіти Вовчанської рда на 2011 рік (додаються)
Наказ №65 Про затвердження рішення колегії відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації iconНаказ №227 Про виконання рішення колегії відділу освіти Харківської районної державної адміністрації від 19 червня 2013 року
...
Наказ №65 Про затвердження рішення колегії відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації iconПро затвердження Положення про колегію відділу освіти та складу колегії відділу освіти Краснокутської районної державної адміністрації
На підставі розпорядження райдержадміністрації від 05. 10. 2010 №401 «Про затвердження положення про відділ освіти Краснокутської...
Наказ №65 Про затвердження рішення колегії відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації iconРозпорядження 20. 05. 2013 Валки №137 Про затвердження персонального складу колегії відділу освіти Валківської районної державної адміністрації Харківської області
И «Про місцеві державні адміністрації», Положення про відділ освіти Валківської районної державної адміністрації Харківської області,...
Наказ №65 Про затвердження рішення колегії відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації iconНаказ №341 Про затвердження рішення колегії Відділу освіти від 30. 12. 2011 року
На виконання плану роботи відділу освіти на 2011 рік 30. 12. 2011 р відбулося засідання колегії відділу освіти, на якому були розглянуті...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи