Дорогами бременських музикантів Люблін Варшава Гамбург Любек Бремен Ганновер Хамельн Боденвердер Кведлінбург Вроцлав icon

Дорогами бременських музикантів Люблін Варшава Гамбург Любек Бремен Ганновер Хамельн Боденвердер Кведлінбург Вроцлав
Скачати 67.85 Kb.
НазваДорогами бременських музикантів Люблін Варшава Гамбург Любек Бремен Ганновер Хамельн Боденвердер Кведлінбург Вроцлав
Дата конвертації01.02.2013
Розмір67.85 Kb.
ТипДокументи

Дорогами бременських музикантів


Люблін - Варшава - Гамбург - Любек - Бремен - Ганновер - Хамельн - Боденвердер - Кведлінбург - Вроцлав


Тур без нічних переїздів!

... Від казки до казки ...


День 1.

9:00 - Виїзд зі Львова. Перетин кордону.

Переїзд на територію Польщі. Відвідання старовинного міста - Люблін. Серце Любліна - Старе Місто з багатовіковими кам'яницями, вузенькими вуличками та архітектурними пам'ятками: Краківська брама, єдина в своєму стилі каплиця Священної Трійці, Домініканський монастир, кафедральний собор разом з ризницею і скарбницею, Старий Театр, який є одним з найцінніших і цікавих ... На Ринку можна відпочити в затишних кав'ярнях ... В обіймах Середньовіччя просто забуваєш про суєту міста ... Переїзд до Варшави. Поселення і ночівля в готелі.


День 2

Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія по місту королівських резиденцій, місту музики Шопена, місту в якому панує неповторна і унікальна атмосфера ... «Варшава - місто королів» - чудові вулиці утворюють Королівський тракт, по сторонах якого розташувалися церкви, палаци, галереї, музеї, а також одразу три королівські резиденції! "Старе Място" - зачаровує кольоровими будиночками з декоративними скульптурами і розписом; суворо-величні костели, на чолі з самим древнім - костелом святого Яна, колона Сигизмунда ІІІ Вази, і звичайно палац Радзивилів - діюча резиденція президента. Краса ... Вся краса відбивається в ріці Вісла, над якою височить символ польської столиці - Варшавська Сирена. Поселення і ночівля в транзитному готелі.


День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Гамбург. Екскурсія «Гамбург - вільне місто»: оперний театр, символ міста - Гамбурзький "Michel" - 132-метрова вежа церкви святого Міхаеля, старовинний тунель через Ельбу, торгівельні палаци і пишний променад Юнгфернштіг, найстаріша в Німеччині Біржа і ратуша, де засідають Сенат і Парламент ганзейського міста. Ексклюзивний коктейль галасливих пивних, каналів, старовинних будівель і музеїв - площа Рибного ринку! Особливу поетичну привабливість місту надають парки і канали, сквери і заповідники ... Кількість мостів і містків воістину вражає (більше 2400) - це більше, ніж у Венеції, Лондоні та Амстердамі разом взятих ...

У вільний час рекомендуємо прогулянку на кораблику по гавані Ельби (дорослі-30 €, діти до 12 років-18 €).

Вечірня екскурсія «Пікантний Гамбург»: 600 метрів вогнів, розкутості, розваг, задоволень і музики ... Це він - Ріпербанн - відомий квартал червоних ліхтарів! А далі нас чекає вечеря в пивоварні Гренінгер, де пиво ллється рікою під лавку з копченостями і овочами!! (Дорослі-38 €, діти до 12 років-18 €). Повернення в готель. Ночівля.


День 4

Сніданок. Вільний день в Гамбурзі.

Запрошуємо відвідати екскурсії:

«В полоні північної краси» (дорослі-38 €, діти до 12 років-30 €). «Король Ганзи» - місто Любек запрошує на екскурсію «Марципанова казка - Любек»! Немов перенесений з картин середньовіччя, що зберіг атмосферу тих часів, місто дивує як пам'ятками старовини, так і смачним чарівним ласощами городян - мигдально-цукровий витвір мистецтва - любекський марципан ... Вільний час в місті. Але це ще не все, адже краса півночі таїться не тільки в прекрасному містечку Любек, а й у колишній резиденції королів Данії - замку Аренсбург (зовнішній огляд).

«Соляна казка Люнебурга» (дорослі-30 €, діти до 12 років-18 €). . Завдяки торгівлі "білим золотом", місто колись став один з найбагатших міст Ганзейського союзу. Сіль тут більше не добувають, найбільша шахта стала музеєм, соляної талісман «соляна хрюшка» став візитною карткою міста, яку бережуть і шанують до сих пір ... Під час екскурсії нас чекає: тиха стара гавань, красива пісочна площа, велична Ратуша, місце розваг «Водяний квартал», а також безліч захоплюючих таємниць які повідає нам Люнебург. Вільний час.

Повернення в Гамбург. Ночівля в готелі.


День 5

Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо в Бремен, в місто, куди не даремно так прагнули Бременські музиканти! Екскурсія «Бремен - місто« співаючих »вулиць!» - Ринкова площа, Ратуша, п'ятиметрова статуя героя Роланда - уособлення незалежності міста, вулиця бондарів, величний собор св. Петра, квартал жебраків, набережна річки Везер, і звичайно ж, візитна картка міста - бронзова скульптура «Бременських музикантів». Відвідаємо найстаріший район міста - Шнур - де будинки розташовані так близько один до одного, ніби нанизані на шнур ... Вільний час. Переїзд в Ганновер - столицю Нижньої Саксонії. Оглядова екскурсія по Ганноверу! На березі річки Лайне народжується Старе місто, тут починається інше відчуття життя. Уздовж знаменитих історичних пам'яток (36 об'єктів!) Йде «червона лінія», нанесена фарбою прямо на камені бруківки, поєднуючи їх ланка за ланкою, у вишуканий архітектурний ланцюжок: Нова і Стара ратуша, історичний центр міста, палац Лайненшлосс, музеї і оперу ... Вільний час. Поселення і ночівля в готелі.


День 6

Сніданок. Вільний день в Ганновері.

Рекомендуємо екскурсію "Від казки до казки ..." (60Є/38Є). Легендарне місто Хамельн, де народилася найвідоміша німецька казка про Щуролова. Кожна вуличка, кожен будинок веде розповідь про події, описані в казці. Тисячі щурят вказуючи нам дорогу "Щурячий слід" проведуть по найвідоміших місцях: Будинок щуролова, Кафедральний собор святого Боніфація, будинок весільних обрядів і Ляйста. А якщо нам пощастить, побачимо гру фігур легендарного образу щуролова ...

Хто з нас не знайомий з легендарним бароном Мюнхгаузеном і його подвигами? Вирушаємо в гості ... Городок Боденвердер - донині пам'ятає байки барона, адже це місто де народився і ріс той самий Мюнхаузен. Так! І був він реальною особистістю! Мі побачимо будинок і музей видатного вигадника всіх часів і народів. А, крім того, по всьому містечку розсипані скульптури, які не вимагають підпису: барон на летить ядрі, барон, який витягує себе за волосся з болота, барон на половині "протікає" коні ... Вільний час. Повернення в Ганновер. Ночівля.


День 7

Сніданок. Виселення з готелю.

Запрошуємо на екскурсію «Загадковий Харц». Сходинки, хвіртки, вузенькі вулички, середньовічний замок, будиночки для яких час наче просто не існує ... Потім відвідаємо чарівний Вернігероде: фахверкові квартали, західні ворота, Ратуша, ринкова площа і «кривий будинок» - все як у казці ... Вільний час. І на завершення відвідаємо «південні ворота» Харца - місто Кведлінбург. Дивовижний Місто майстрів, як ніби застиглий в середньовіччі. Більше 1300 старовинних фахверкових будинків, і серед них - самий старовинний фахверковий будинок Німеччини, побудований на початку XIV століття. Незрівнянні будиночки зачаровують своєю красою і зачаровують непідробним пишністю. Переїзд до Польщі. Поселення і ночівля в транзитному готелі.


День 8

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Вроцлава - легендарну колиску Польщі!

Переїзд до Вроцлава - легендарну колиску Польщі! Екскурсія "Священна квітка Європи" - вважається одним з найзеленіших міст Польщі, яке вирізняється прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто є одним з найкрасивіших в Польщі, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце, після Краківського. Ратуша зі старовинним сонячним годинником, магічний Тумський острів - найстаріша частина міста, головною прикрасою якого є костел св. Єлизавети. Для більшості це місто чудес, де кожен з нас знайде частинку своєї мрії. Вільний час.

Ніщо не може зрівнятися з розмахом і багатством польської кухні ... Запрошуємо скуштувати «Ласощі польських королів» (30 €). Тільки тут можна спробувати «короля» супів «Журек» - блюдо надзвичайно апетитне і оригінальне адже подають його в житньому запеченому хлібі. І згідно доброго польського звичаю обід закінчимо пшеничним пивом, смак якого тут завжди краще ... Поселення і ночівля в транзитному готелі.


День 9.

Сніданок. Виселення з готелю. Повернення в Україну. Орієнтовно о 16.00 прибуття до Львова.

Подарунок від фірми: Пішохідна екскурсія "Тільки у Львові ..." Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову.^  Вартість туру

Дорослі

Діти
до 12 лет


 Більше 8 тижнів

 338 €

 238 €

^  Більше 3 тижнів

 368 €

 268 €

 Меньше 3 тижнів

 388 €

 288 €Вартість туру відрізняється від звичайної:

* Сезонна доплата + 18 євро;

** Сезонна доплата + 30 євро;

М.П. - Травневі свята (зміни програми, тарифів і вартості туру)


Вартість включає

• проїзд по маршруту автобусом туркласу;

• проживання в готелі, сніданок;

• оглядові екскурсії згідно програми;

• страховка (групова);

• супровід гіда-керівника по всьому маршруту;

Подарунки від компанії: екскурсія по Львову.


Вартість не включає

• рекомендовані програми, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;

• проїзд в громадському транспорті;

• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);

• консульський збір - 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно договору про спрощення візового режиму)

^ ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.


ВАЖЛИВО

• Доплата за одномісне розміщення + 130 євро / тур.

• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах!

• Час прийому документів вказується в Підтвердженні Замовлення.

• Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС,

Анкета (аплікаційна форма) заповнюється і підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Важливо! Якісні копії ВСІХ необхідних документів повинні бути надані на окремих аркушах А-4.

• ОБОВ'ЯЗКОВИМ є наявність чіткої ПРОПИСКИ В український паспорт.

• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.

• Гарячі напої (чай, кава) в автобусі готуватися НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях т.д

• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.

• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік.

• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.Схожі:

Дорогами бременських музикантів Люблін Варшава Гамбург Любек Бремен Ганновер Хамельн Боденвердер Кведлінбург Вроцлав iconПолька Саксонії Краків Велічка Берлін Потсдам ​​Любек Гамбург Дрезден Саксонська Швейцарія
Краків Велічка Берлін Потсдам ​​Любек Гамбург Дрезден Саксонська Швейцарія
Дорогами бременських музикантів Люблін Варшава Гамбург Любек Бремен Ганновер Хамельн Боденвердер Кведлінбург Вроцлав iconЗнайомі вогні Бенілюксу Варшава Люблін Берлін Амстердам ​​Брюссель Люксембург Краків Ланцут
Варшава Люблін Берлін Амстердам ​​Брюссель Люксембург Краків Ланцут
Дорогами бременських музикантів Люблін Варшава Гамбург Любек Бремен Ганновер Хамельн Боденвердер Кведлінбург Вроцлав iconСоло для душі… Львів Гданськ Мальброк Стокгольм Копенгаген Варшава Львів
Люблін. Серце Любліна Старе Місто з багатовіковими кам'яницями, вузенькими вуличками, архітектурними пам'ятками: Краківська брама,...
Дорогами бременських музикантів Люблін Варшава Гамбург Любек Бремен Ганновер Хамельн Боденвердер Кведлінбург Вроцлав iconКоролівські вогні Бенілюксу. Львів Люблін Варшава Амстердам ​​Дельфт Гаага Заансе Сханс Волендам ​​Брюссель Антверпен Брюгге Гент Люксембург Ерфурт Краків Величка Львів Тур без нічних переїздів!!
Трійці, Домініканський монастир, Кафедральний собор з ризницею І скарбницею, Старий Театр, який є одним з найцінніших І цікавих в...
Дорогами бременських музикантів Люблін Варшава Гамбург Любек Бремен Ганновер Хамельн Боденвердер Кведлінбург Вроцлав iconПольша – Німеччина Франція Львів Величка Краків Дрезден Реймс Париж Версаль Діснейленд Франкфурт-на-Майні Вроцлав Вартість туру: 595 євро Виїзди
Львів Величка Краків Дрезден Реймс Париж Версаль Діснейленд Франкфурт-на-Майні Вроцлав
Дорогами бременських музикантів Люблін Варшава Гамбург Любек Бремен Ганновер Хамельн Боденвердер Кведлінбург Вроцлав iconПротокол №1856 П.№35/36 сполученням Львів-Вроцлав

Дорогами бременських музикантів Люблін Варшава Гамбург Любек Бремен Ганновер Хамельн Боденвердер Кведлінбург Вроцлав iconАнкета участника деловой поездки украиских предпринимателей в германию (г. Магдебург, г. Ганновер) 20-24 апреля 2009 Сведенья о предприятии
Адрес фирмы
Дорогами бременських музикантів Люблін Варшава Гамбург Любек Бремен Ганновер Хамельн Боденвердер Кведлінбург Вроцлав iconП’ять столиць Європи за маршрутом: Дніпропетровськ- варшава – Берлін- брюссель – Амстердам – Париж- краків – Дніпропетровськ
Дніпропетровськ- варшава – Берлін- брюссель – Амстердам – Париж- краків – Дніпропетровськ
Дорогами бременських музикантів Люблін Варшава Гамбург Любек Бремен Ганновер Хамельн Боденвердер Кведлінбург Вроцлав iconВроцлав Дрезден Саксонська Швейцарія Амстердам ​​Брюссель Гент Париж Прага

Дорогами бременських музикантів Люблін Варшава Гамбург Любек Бремен Ганновер Хамельн Боденвердер Кведлінбург Вроцлав iconЄвген Чаплієвич. Прагматика, діалог, історія : проблеми сучасної теорії літератури. Варшава, 1990. 420 с. (реферат)
Прагматика, діалог, історія : проблеми сучасної теорії літератури. Варшава, 1990. 420 с
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи