Соло для душі… Львів Гданськ Мальброк Стокгольм Копенгаген Варшава Львів icon

Соло для душі… Львів Гданськ Мальброк Стокгольм Копенгаген Варшава Львів
Скачати 75.61 Kb.
НазваСоло для душі… Львів Гданськ Мальброк Стокгольм Копенгаген Варшава Львів
Дата конвертації01.02.2013
Розмір75.61 Kb.
ТипДокументи

Соло для душі…

Львів - Гданськ - Мальброк - Стокгольм - Копенгаген - Варшава - Львів


... Немов дорогоцінні самоцвіти Швеція і Данія зачаровують

своею красою і чарівністю, казковістю і романтикою ...


День 1.

ЛЮБЛІН - ГДАНСЬК

08:30 - Виїзд зі Львова. Перетин кордону.

У залежності від проходження кордону та за наявності часу: відвідування старовинного міста - Люблін. Серце Любліна - Старе Місто з багатовіковими кам'яницями, вузенькими вуличками, архітектурними пам'ятками: Краківська брама, Домініканський монастир, Кафедральний собор з ризницею та скарбницею, Старий Театр, який є одним з найцінніших і цікавих ...

Переїзд в місто неповторної краси - Гданськ. Поселення і ночівля в готелі на території Польщі.


День 2.

ГДАНСЬК - Мальброк Сніданок. Виселення з готелю. ... Світ білих вітрил, яскравого сонця, казково - бірюзової води, прекрасних пляжів, старовинних міст і середньовічних замків - це «Балтійське Trojmiasto»

Екскурсія "Золоті Ворота Речі Посполитої"! Старовинна Королівська дорога, прикрашена будівлями Золотого будинку, Двору легендарного короля Артуса, фонтаном Нептуна, а також Ратушею Старого міста, на площі якої місцеві жителі могли привітати королів! Скарб Гданська - Маряцький храм - другий за величиною і красі собор в Європі, з вежі якого кожну годину лунає чарівний передзвін. Інтер'єр костелу вражає чудовими творами мистецтва: великий Вівтар Ферберів (15 століття), орган, 14-метровий астрономічний годинник, єдиний в Польщі, який показує зображення більше десяти планет. Вільний час.

Запрошуємо в «Подорож по середньовіччю» (дорослі-38 €, діти до 12 років-30 €) - величний замок Мальброк на березі річки Ногат. Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі вежі і маленькі башточки, фортечні стіни з переходами і бійницями, залізна брама і підвісні мости - зберігають ауру загадковості і чарівності ... А колекції бурштину, старовинної зброї і лицарських обладунків перенесе нас у часи могутності хрестоносців! Повернення в Гданськ.

Переїзд в порт. Нас чекає Швеція - країна озер і бурхливих річок, високих гір і тисячі невеликих островів, невеликих сіл і метушливих міст. В одному з яких жила велика казкарка Астрід Ліндгрен, дивак Карлсон і улюблениця всіх дітей Пеппі Довга панчоха! Ніч на поромі.


День 3.

СТОКГОЛЬМ Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт.

Ми вирушаємо в королівську столицю Швеції - Стокгольм. Екскурсія «Стокгольм - красень на воді» - 60 мостів і 14 острівків, а на них: Королівський палац (найбільший в світі!), Старе місто - Gamla Stan, собор Святого Миколая - місце коронації шведських монархів, Домський Собор і Лицарський острів! В злитті ритмів минулого і сучасного місто вражає своєю загадковістю і величчю!

У вільний час рекомендуємо:

• «Таємний Фрегат Vasa» (дорослі - 30 € / діти до 12 років - 10 €). Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Це символ людської гордості, марнославства, самовпевненості. На корабель на ті часи витратили величезні гроші. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але ... Про це наша історія.

• екскурсію «Шарм і пишність королівського міста» (дорослі - 30 €, діти до 12 років - 18 €). Казкові будиночки і башточки, вузенькі вулички, над якими височать шпилі церков і замків - все це неперевершена атмосфера середньовіччя старого міста Гамла Стан! Колись тут коронувалися і правили королі, проводились показові страти, панували багатство і злидні, велася торгівля і проводилися галасливі свята. А кілька десятиліть потому на одній з дахів проживав знаменитий казковий (а може і не зовсім казковий?) Герой Карлсон.

Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Швеції.


 

День 4.

КОПЕНГАГЕН Раніше виселення з готелю (сніданок «сухий пайок»). Нас чекає місто Ганса Христіана Андерсена - Копенгаген. Переїзд через протоку Балтійського моря по грандіозному Ересуннскому мосту - 3,5 кілометрів, якого проходить через тунель, 8 кілометрів над водою і 4,5 кілометра по штучному острову - ось воно диво інженерної техніки! Приїзд в Копенгаген. Запрошуємо поринути в казку ...

Екскурсія «Копенгаген - місто королівських чудес»: палац королеви Маргарет - Амалієнборг, гарна будова датського Парламенту - Христьянсборг, пам'ятник єпископу Абсалону - засновнику міста, рибальська гавань Нюхавн, будинок Ганса-Крістіана Андерсена, статуя Русалоньки, Мармурова церква, фонтан Гефьон, а також Ратушна площа, на якій зберігається унікальний барометр, в сонячну погоду на ньому з'являється фігура дівчини на велосипеді, а в похмуру - з парасолькою в руці! Незабутня атмосфера міста створює відчуття казковості ... Вільний час.

У вільний час рекомендуємо

здійснити захоплюючу прогулянку на кораблику «По каналах Копенгагена» (дорослі - 18 € / діти до 12 років - 10 €).

Ночівля в готелі на території Данії.


День 5.

КОПЕНГАГЕН Сніданок. Вільний день в Копенгагені.

Усіх бажаючих запрошуємо на екскурсію «Таємниці і легенди Королівських Замків» (дорослі - 60 €, діти до 12 років - 38 €): замок «Гамлета» - Кронборг, а також неймовірної краси - Фредеріксборг! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II - палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, прогулявшись по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм - романтика тут всюди ... Морські хвилі і зелені береги, а над ними височить могутній і неприступний, величний і романтичний замок Кронборг - " Коронний замок "датських королів. Відома по шекспірівської трагедії «фортеця Гамлета -" Ельсіоноре "»: строгі фасади, кутові вежі, міфологічний "Сплячий вікінг", а також фортечний вал, на якому зізнаються в коханні один одному бронзові статуї Гамлета і Офелії!

Повернення в Копенгаген. У вільний час рекомендуємо «Королівський Копенгаген» (дорослі - 38 € / діти до 12 років - 18 €). Данська монархія - найстаріша в світі, і зараз столиця країни - це місто королеви. Нас чекають історії про королівської династії, замок Росенборг, Королівська скарбниця, найстаріші Королівські сади. Ми немов здійснимо подорож у минуле, відкриємо вікно, крізь яке можна заглянути в світ монархів Данії і побачити, як вони жили в далеко пішли від нас днями.

Всім любителям і шанувальникам пива рекомендуємо екскурсію - "Карлсберг - пиво джентльменів" (дорослі - 30 €, діти до 12 років - 10 €). Ми дізнаємося про відомих пивоварень, меценат і засновник компанії - Якобе Якобсеном і його сина Карлі, почуємо цікаві факти з історії виробництва пива, про цілющі особливості цього напою, тонкощах його вживання і, звичайно, насолодитись келихом прохолодного пива! З повною впевненістю можна сказати, що пиво «Carlsberg» завоювало світ, і якщо Ви ще не в цьому світі, то ... Ласкаво просимо у «Світ Carlsberg»!

Переїзд в Швецію через протоку Балтійського моря по грандіозному Ересуннскому мосту з прилеглими до нього тунелями й естакадами (3,5 кілометра дороги проходить через тунель, 8 кілометрів над водою і 4,5 кілометра по штучному острову - ось воно, чудо інженерної думки! )

Прибуття в порт. Орієнтовно 20:00 розміщення на борту парому і відправлення в Польщу.


День 6.

ВАРШАВА Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт. Переїзд в Варшаву.

Відвідування столиці Польщі - Варшави. Пішохідна екскурсія по вечірній Варшаві «Благородні царі і справжні королі». Чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також три королівські резиденції! "Старе Място" зачаровує кольоровими будиночками з декоративними скульптурами і розписом, суворо-величними костьолами на чолі з самим древнім з них - костелом святого Яна, і колоною Сигізмунда ІІІ Вази. Вся ця краса відбивається в ріці Вісла, над якою височить символ польської столиці - Варшавська Сирена ... Вільний час.

Запрошуємо відвідати красивий палац Варшави, королівську резиденцію Яна ІІІ Собеського та Августа ІІ - розкішний Палац Вілянув! «Замилування немає межі!» ... Саме ці слова ми згадуємо, насолоджуючись витонченістю і неповторним декором палацу ... Зали з прекрасними інтер'єрами, шедеври живопису XVI-XIX століть, розкішний палацовий парк, який разом з оранжереєю і Китайським павільйоном оточує королівську резиденцію ... Нас чекає світ королівської розкоші! (Дорослі - 30 €, діти до 12 років - 18 €).

Переїзд в готель. Ночівля в готелі на території Польщі.


День 7.

ЛЬВІВ Сніданок. Виселення з готелю. Повернення в Україну. Проходження кордону.

Орієнтовно в 17.00 - 18:00 прибуття до Львова. Подарунок від компанії - Пішохідна екскурсія "Тільки у Львові ..." Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час ...


^  Вартість туру

Дорослі

діти

 Більше 8 тижнів

333 €

303 €

^  Більше 6 тижнів

338 €

308 €

 Меньше 6 тижнів

360 €

330 €


Вартість туру відрізняється від звичайної:

* Сезонна доплата + 18 євро;

** Сезонна доплата + 30 євро;

М.П. - Травневі свята (зміни програми, тарифів і вартості туру)


Вартість включає

• Візова підтримка;

• проїзд по маршруту автобусом єврокласу;

• проживання в готелі 2 * -3 *, сніданок;

• проїзд в 4-х місцевій каюті економ - класу (без вікна) на нижній палубі БЕЗ сніданку.

На поромах: Гдиня - Кальскрона - Гдиня

В каютах: душ, туалет.

Послуга з підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається.

• оглядові екскурсії згідно програми;

• Страховка (групова);

• супровід гіда-керівника по всьому маршруту;


Вартість не включає

• рекомендовані програми;

• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;

• факультативні екскурсії;

• доплата за розміщенням у каютах більш високого класу;

  на поромах Гдиня - Кальскрона - Гдиня:

  в 2-х місній каюті з вікном - 80 євро / чол. (Два пароми);

  в 1-но місній каюті з вікном - 100 євро / чол. (Два пароми);

• сніданок на поромах - 30 євро / чол. (Два пароми);

• проїзд в громадському транспорті; особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);

• консульський збір - 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно договору про спрощення візового режиму) ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ


ВАЖЛИВО

• Доплата за одномісне розміщення + 130 євро / тур.

• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах!

• Час прийому документів вказується в Підтвердженні Замовлення.

• Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно до візовим кодексом країн ЄС,

Анкета (аплікаційна форма) заповнюється і підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Важливо! Якісні копії ВСІХ необхідних документів повинні бути надані на окремих аркушах А-4.

• ОБОВ'ЯЗКОВИМ є наявність чіткої ПРОПИСКИ В УКРАЇНСЬКОМУ ПАСПОРТІ.

• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.

• Гарячі напої (чай, кава) в автобусі готуватися НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д

• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.

• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 чоловік.

• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.Схожі:

Соло для душі… Львів Гданськ Мальброк Стокгольм Копенгаген Варшава Львів iconСкандинавська казка 15 днів
Познань Копенгаген Роскілле Осло Берген- лайкарген- ольден – Еребру – Стокгольм – Карлскрони Гданськ
Соло для душі… Львів Гданськ Мальброк Стокгольм Копенгаген Варшава Львів iconПід північним небом Львів Рига Стокгольм Копенгаген Амстердам ​​Париж Прага Львів у вартість туру включені екскурсії по Ризі, Стокгольму, Копенгагену, Амстердаму, Парижу І Празі!
Виїзд зі Львова. Перетин кордонів. Переїзд в Латвію. Пізніше поселення в готель. Ночівля
Соло для душі… Львів Гданськ Мальброк Стокгольм Копенгаген Варшава Львів iconВікенд в Польщі та Данії Гданськ Мальброк Копенгаген замки Кронборг і Фредеріксборг
Люблін. Серце Любліна Старе Місто з його багатовіковими кам'яницями, вузенькими вуличками та архітектурними пам'ятками: Краківська...
Соло для душі… Львів Гданськ Мальброк Стокгольм Копенгаген Варшава Львів iconРеєстраційна форма учасника української делегації для виїзду у Варшаву-Краків на тиждень "Наука та інновації Польща-Україна" Львів-Варшава-Краків-Львів (26. 11-03. 12)
Пояснення: Тип номеру у готелі Варшави – просимо вказати тип кімнати (Люкс, а чи B), а також одномісне чи двомісне розміщення
Соло для душі… Львів Гданськ Мальброк Стокгольм Копенгаген Варшава Львів iconМ. Львів, м. Львів
Прибуття вранці до Варшави, зустріч з гідом біля вагону. Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Варшаві. Варшава столиця Польщі,...
Соло для душі… Львів Гданськ Мальброк Стокгольм Копенгаген Варшава Львів iconМ. Львів, м. Львів
Прибуття вранці до Варшави, зустріч з гідом біля вагона. Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія Варшавою. Варшава столиця Польщі,...
Соло для душі… Львів Гданськ Мальброк Стокгольм Копенгаген Варшава Львів iconПрограма ознайомчого візиту
Приїзд учасників. (Одеса-Львів- 08 або 23.; Чернівці-Львів 17; Київ-Львів 32)
Соло для душі… Львів Гданськ Мальброк Стокгольм Копенгаген Варшава Львів iconНа філіжанку кави по віденські Вікенд у Відні! Львів Ужгород Будапешт Відень Чоп Львів
П'ятниця. Львів. 8: 30 виїзд зі Львова. Переїзд в Угорщину. Прибуття до Будапешта
Соло для душі… Львів Гданськ Мальброк Стокгольм Копенгаген Варшава Львів iconКоролівські вогні Бенілюксу. Львів Люблін Варшава Амстердам ​​Дельфт Гаага Заансе Сханс Волендам ​​Брюссель Антверпен Брюгге Гент Люксембург Ерфурт Краків Величка Львів Тур без нічних переїздів!!
Трійці, Домініканський монастир, Кафедральний собор з ризницею І скарбницею, Старий Театр, який є одним з найцінніших І цікавих в...
Соло для душі… Львів Гданськ Мальброк Стокгольм Копенгаген Варшава Львів iconПрограма семінару екскурсоводів та гідів перекладачів. Запрошуються всі, хто любить і вивчає Львів! Центр «Мандри Плюс» Вул. Герцена 9,оф. 2, тел: 297 53 72
Учбово показова екскурсія за маршрутом Львів водоспад Кам'янка – Тустань Львів
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи