Розпорядження 10. 02. 2012 р. №85 Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади icon

Розпорядження 10. 02. 2012 р. №85 Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади
Скачати 142.55 Kb.
НазваРозпорядження 10. 02. 2012 р. №85 Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади
Дата конвертації10.02.2013
Розмір142.55 Kb.
ТипРозпорядження

УКРАЇНА

КІЦМАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІРОЗПОРЯДЖЕННЯ10. 02. 2012 р. № 85


Про вдосконалення організації

роботи із зверненнями громадян

до органів виконавчої влади


Керуючись частиною 1 статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 28 Закону України «Про звернення громадян», на виконання Указу Президента України від 07. 02. 2008 № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20. 01. 2012 № 35-р «Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади», з метою забезпечення реалізації та гарантування закріплених Конституцією України прав на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, прав громадян на участь в управлінні державними справами, а також підвищення ефективності роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування зі зверненнями громадян, враховуючи необхідність об’єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень громадян відповідно до вимог законодавства України:

1. Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому громадян в районній державній адміністрації, що додається.

2. Затвердити склад постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при районній державній адміністрації, що додається.

3. Затвердити графік особистого прийому громадян в районній державній адміністрації, що додається.

4. Затвердити графік виїзних прийомів громадян головою районної державної адміністрації, що додається.

5. Затвердити графік особистого прийому громадян керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, що додається.

6. Затвердити графік особистого звітування керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації перед головою районної державної адміністрації, що додається.

7. Загальному відділу апарату районної державної адміністрації (Гобчук О. І.) про виконання цього розпорядження інформувати голову районної державної адміністрації щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом.

8. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 05. 03. 2008 № 160 (із внесеними змінами) «Про заходи щодо забезпечення виконання Указу Президента України від 07. 02. 08р. № 109».

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на кенрівника апарату районної державної адміністрації Кондрат О. М.


Голова районної

державної адміністрації О. Унгурян


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови районної

державної адміністрації

10. 02. 2012 № 85


Порядок

організації та проведення особистого прийому громадян в районній державній адміністрації.


1. Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян в районній державній адміністрації.

2. Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником голови, заступниками голови, керівником апарату районної державної адміністрації проводиться в службових кабінетах у порядку, встановленому графіком.

Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, інвалідів усіх категорій І групи, постраждалих від аварії на ЧАЕС І категорії проводиться позачергово.

У разі відсутності голови районної державної адміністрації чи його заступників, особистий прийом громадян проводять посадові особи на яких покладено виконання їх обов’язків.

3. Вхід громадян в адміністративний будинок районної ради, в якому знаходиться районна державна адміністрація, вільний і не потребує оформлення перепустки.

4. Інформація про порядок і графік особистого прийому громадян в районній державній адміністрації висвітлюється в районних засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

5. Попередній запис на особистий прийом до голови районної державної адміністрації проводиться працівниками загального відділу апарату районної державної адміністрації у день прийому.

6. Під час попереднього запису громадян на особистий прийом до керівництва районної державної адміністрації з’ясовується прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, місце роботи, соціальний стан, зміст порушенного питання, до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався і яке було прийнято рішення, визначається посадова особа чи орган державної влади до компетенції яких належить вирішення питання, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянами для обгрунтування своїх заяв, клопотань, скарг або пропозицій і зауважень.

7. Повторний прийом громадянина з питання, яке розглядалося керівництвом районної державної адміністрації проводиться у разі, коли порушене питання у першому обгрунтованому зверненні не було вирішено по суті.

У разі повторного звернення громадянина вивчаються архівні матеріали з порушеного питання, з’ясовуються причини, що його викликали, надаються необхідні роз’яснення та можлива допомога.

8. Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку та особи, які перебувають у родинних відносинах з цими громадянами.

Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийомугромадян не допускається.

9. У разі коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянину може бути запропоновано викласти його у формі письмової заяви.

Подана громадянином на особистому прийомі заява розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.

Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно (за його бажанням).

10. Звернення громадян на особистому прийомі реєструються відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 р. № 348.

11. Загальний відділ апарату районної державної адміністрації здійснює систематичний аналіз і узагальнення звернень громадян, отриманих на особистому прийомі та щокварталу інформує голову районної державної адміністрації.


^ Керівник апарату районної

державної адміністрації О. Кондрат


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови районної

державної адміністрації

10. 02. 2012 № 85


^ Склад

постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при районній державній адміністрації.


Унгурян Олег Миколайович

-

голова райдержадміністрації,

голова комісії

Кондрат Ольга Миколаївна

-

керівник апарату райдержадміністрації,

заступник голови комісії

Ростоцкий Іван Васильович

-

головний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації,

секретар комісії

Члени комісії:

Антощук Іван Павлович

-

начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації

Бойда Галина Василівна

-

начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації

Височина Руслана Михайлівна

-

начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Кардинал Сергій Миколайович

-

в.о. начальника відділу Держкомзему у Кіцманському районі

Костюк Василь Віссаріонович

-

заступник начальника Кіцманського РВ УМВС України в Чернівецькій області

(за згодою)

Марочко Лариса Іванівна

-

старший помічник прокурора Кіцманського району (за згодою)

Северин Юрій Юрійович

-

завідуючий сектором з взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації

Шидловський Юрій Іванович

-

керуючий справами районної ради

(за згодою)^ Керівник апарату районної

державної адміністрації О. Кондрат


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови районної

державної адміністрації

10. 02. 2012 № 85


^ ГРАФІК

особистого прийому громадян в Кіцманській районній державній адміністрації


Прийом веде

Посада

Дні і години прийому

УНГУРЯН

Олег Миколайович

^ Голова районної державної адміністрації

Понеділок

з 9 до 13год.

з 14 до 18 год.


ВАНЗУРЯК

Олександр Костянтинович


^ Перший заступник голови районної державної адміністрації


Понеділок

з 9 до 13год.

з 14 до 18 год.


КОСАР

Юрій Дмитрович

^ Заступник голови районної державної адміністрації

Понеділок

з 9 до 13год.

з 14 до 18 год.


РУХТУРАК

Валентина Іванівна


^ Заступник голови районної державної адміністрації

Понеділок

з 9 до 13год.

з 14 до 18 год.


КОНДРАТ

Ольга Миколаївна

^ Керівник апарату районної державної адміністрації

Понеділок

з 9 до 13год.

з 14 до 18 год.
Керівник апарату районної

державної адміністрації О. Кондрат


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови районної

державної адміністрації

10. 02. 2012 № 85


^ ГРАФІК

виїзних прийомів громадян головою районної державної адміністрації.


^ Населений пункт

Термін роведення

Примітка

смт. Лужани

с. Киселів

с. Стрілецький Кут
Квітень
смт. Неполоківці

с. Нижні Станівці

с. Ставчани


Травень
с. Мамаївці

с. Верхні Станівці

с. Борівці


Червень
с. Біла

с. Давидівці

с. Оршівці

с. Дубівці


Липень
с. Лашківка

с. Шишківці

с. Брусниця


Серпень
с. Шипинці

с. Хлівище

с. Драчинці

с. Кліводин


Вересень
с. Берегомет

с. Валява

с. Малятинці


Жовтень
с. Іванківці

с. Южинець

с. Суховерхів


Листопад
с. Ошихліби

с. Глиниця

м. Кіцмань


Грудень


^ Керівник апарату районної

державної адміністрації О. Кондрат


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови районної

державної адміністрації

10. 02. 2012 № 85


^ ГРАФІК

особистого прийому громадян керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації


Посада

Адреса, телефон

Дні і години прийому

Начальник фінансового управління райдержадміністрації

вул. Незалежності, 83

тел. 2-31-78

Понеділок

з 10 до 18 год.

.


Начальник управління економіки райдержадміністрації


вул. Незалежності, 83

тел. 2-11-79


Понеділок

з 09 до 18 год.

.


Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

вул. Незалежності, 83

тел. 2-16-79

Понеділок

з 09 до 18 год.


Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

вул. Червоноармійська, 10

тел. 2-19-70

Понеділок, вівторок, середа, четвер

з 09 до 18 год.

П’ятниця

з 09 до 17 год.


Начальник відділу освіти райдержадміністрації

вул. Шевченка, 7

тел. 2-23-92

Понеділок

з 12 до 18 год.


Начальник відділу культури райдержадміністрації

вул. Незалежності, 42

тел. 2-17-32

Понеділок

з 09 до 18 год.


Начальник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації

вул. Незалежності, 83

тел. 2-16-98

Понеділок

з 09 до 18 год.


Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

вул. Незалежності, 83

тел. 2-15-33

Понеділок

з 09 до 18 год.


Начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації

вул. Незалежності, 83

тел. 2-14-27

Понеділок

П’ятниця

з 09 до 17 год.


Начальник відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації

вул. Миколайчука, 2а

тел. 2-16-48

Понеділок, вівторок, середа, четвер

з 09 до 18 год.

П’ятниця

з 09 до 17 год.


Начальник відділу з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації

вул. Миколайчука, 2а

тел. 2-26-52

Понеділок

з 09 до 18 год.


Начальник архівного відділу райдержадміністрації

вул. Українська, 53

тел. 2-14-62

Понеділок, вівторок, середа

з 09 до 18 год.

П’ятниця

з 09 до 17 год.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації

вул. Миколайчука, 2а

тел. 2-16-48

Понеділок, середа

з 09 до 13 год.


Державний реєстратор

вул. Незалежності, 83

тел. 2-35-79

Понеділок, вівторок, середа

з 09 до 18 год.

П’ятниця

з 09 до 17 год.

Державний адміністратор

вул. Незалежності, 83

тел. 2-14-41

Понеділок, вівторок, середа, четвер

з 09 до 18 год.

П’ятниця

з 09 до 17 год.
^ Керівник апарату районної

державної адміністрації О. Кондрат


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови районної

державної адміністрації

10. 02. 2012 № 85


ГРАФІК

особистого звітування керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації перед головою районної державної адміністраціїФінансове управління райдержадміністрації

Відділ культури райдержадміністрації

Відділ житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації


Березень


Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Відділ освіти райдержадміністрації

Відділ у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації


Квітень

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Відділ з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

Служба у справах дітей райдержадміністрації


Липень

Управління економіки райдержадміністрації

Відділ з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації

Архівний відділ


Жовтень

Відділ містобудування та архітектури райдержадміністрації

Державний реєстратор

Державний адміністратор


ГруденьКерівник апарату районної

державної адміністрації О. КондратСхожі:

Розпорядження 10. 02. 2012 р. №85 Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconРозпорядження 16. 02. 2012 р. 157-р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади
Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому громадян в районній державній адміністрації, що додається
Розпорядження 10. 02. 2012 р. №85 Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconІнформація про роботу із зверненнями громадян в Заставнівській районній державній адміністрації за 2012 рік
Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади”
Розпорядження 10. 02. 2012 р. №85 Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconРозпорядження 2012 № р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади
України, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20. 01. 2012 №35-р
Розпорядження 10. 02. 2012 р. №85 Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconРозпорядження " 20 " 01 2012 р. №35-р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади
Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Бурлаку В. М
Розпорядження 10. 02. 2012 р. №85 Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconРозпорядження «18» січня 2013 №7 р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади в 2013 році
Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у районній державній адміністрації, що додається
Розпорядження 10. 02. 2012 р. №85 Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconПро затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади Кабінет Міністрів Українипостановля є
Затвердити Методику оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади, що додається
Розпорядження 10. 02. 2012 р. №85 Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconНаказ №42-к Про вдосконалення роботи із зверненням громадян
Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного...
Розпорядження 10. 02. 2012 р. №85 Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconНаказ №257-к Про затвердження Порядку роботи із зверненнями громадян, що надійшли поштою, організації та проведення особистого прийому громадян у відділі освіти Валківської районної державної адміністрації
Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного...
Розпорядження 10. 02. 2012 р. №85 Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconРішення 20 лютого 2013р. №7/2 м. Чернівці Про результати роботи із зверненнями громадян протягом 2012 року та напрямки поліпшення
Президента України від 07. 02. 08 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного...
Розпорядження 10. 02. 2012 р. №85 Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconРозпорядження 28 травня 2013 року смт Близнюки №292 Про вдосконалення роботи із зверненнями громадян Керуючись ст ст. 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»
«Про впорядкування структури районної державної адміністрації» та з метою забезпечення реалізації та гарантування закріплених Конституцією...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи