Запрошення (запит цінових пропозицій) на закупівлю icon

Запрошення (запит цінових пропозицій) на закупівлю
Скачати 172.25 Kb.
НазваЗапрошення (запит цінових пропозицій) на закупівлю
Дата конвертації18.02.2014
Розмір172.25 Kb.
ТипВимоги до оформлення

ЗАПРОШЕННЯ

(ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ)

НА ЗАКУПІВЛЮ

«02.01.1 Продукція лісозаготівлі (дрова твердолистих порід)»

1. Термін, умови подання та розкриття цінових пропозицій:

Замовник торгів: Відділ освіти Рожнятівської райдержадміністрації

Умови подання цінових пропозицій:

Місце. Івано-Франківська обл, Рожнятівський р-н, смт. Рожнятів Шкільна,1, 77600, кабінет групи матеріально-технічного забезпечення № 409.

Спосіб. особисто або поштою

Кінцевий строк. 23.05.2012 р до 12 год. 00 хв.

Вимоги до оформлення пропозиції: всі документи подаються в запечатаному конверті, на якому Учасник торгів зазначає своє найменування, адресу, контактний телефон та предмет закупівлі.

Розкриття цінових пропозицій

Місце. Івано-Франківська обл, Рожнятівський р-н, смт. Рожнятів Шкільна,1, 77600, кабінет начальника відділу освіти №402.

Дата. 23.05.2012 р. об 14 год. 00 хв.

Вид та кількість поставки товарів, вид проведення робіт та надання послуг – дрова твердолистих порід – 2 лоти

Відповідальний за торги – Кравців Віра Ярославівна, бухгалтер відділу освіти, Тел. (03474)2-12-74, Тел./факс (03474)2-03-76, тел./факс.: (03474)2-12-70

Умови поставки – ^ За адресою - Загальноосвітні школи Рожнятівського р-ну Івано-Франківської області. До кінця грудня 2012 року

Реєстраційний рахунок, який відкритий в органах Державного казначейства (для підприємств - найменування, МФО обслуговуючого банку та повний перелік відкритих поточних рахунків) - р/р 35417002000354 в УДК Івано-Франківської області обл., МФО 836014


^ 2. Загальна частина

Відповідно до ч.1 ст.36 Закону України «Про здійснення державних закупівель» (далі – Закон), від 01.06.2010 N 2289-VI, запрошуємо Вас взяти участь у торгах на закупівлю «02.01.1 Продукція лісозаготівлі (дрова твердолистих порід)» для потреб Замовника - Відділ освіти Рожнятівської райдержадміністрації шляхом застосування процедури запиту цінових пропозицій.

^ Учасник процедури закупівлі (далі - учасник) - фізична особа, в тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка письмово підтвердила намір взяти участь у процедурі закупівлі та/або подала пропозицію конкурсних торгів, або цінову пропозицію, або пропозицію на переговорах у разі застосування процедури закупівлі в одного учасника.

Змова - домовленість між двома чи кількома учасниками процедури закупівлі, спрямована на встановлення ціни пропозиції конкурсних торгів або цінової пропозиції на штучних або неконкурентних рівнях з відома або без відома замовника.

Згідно з ч.1 ст.5 Закону «Вітчизняні та іноземні учасники беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах. Кожен учасник має право подати тільки одну конкурсну (цінову) пропозицію, яка не може бути в подальшому змінена».

Фінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.


^ 3. Мова, що застосовується під час проведення процедур закупівель

Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно усі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Пропозиції учасники готують українською мовою.


^ 4. Валюта пропозиції

Валютою пропозиції конкурсних торгів є національна валюта України - гривня.


5. Ціни пропозиції

Учасник визначає ціни на товар, які він пропонує надати за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, витрат на транспортування та усіх інших витрат з врахуванням «Податкового кодексу України».

В ціновій пропозиції ціни вказуються за кожну одиницю виміру товару, який пропонується для постачання.

Вартість цінової пропозиції та всі інші ціни повинні бути чітко визначені.

Учасник відповідає за одержання будь-яких та/або всіх необхідних дозволів, ліцензій, сертифікатів (у тому числі експортних та імпортних) на товар, який пропонується постачати за Договором, та інших документів, пов’язаних із поданням цінової пропозиції, та самостійно несе всі витрати на їх отримання.

Витрати учасника, пов'язані з підготовкою та поданням цінової пропозиції не відшкодовуються (в тому числі і у разі відміни торгів чи визнання торгів такими, що не відбулися).

До ціни цінової пропозиції не включаються витрати, які учасник поніс при підготовці цінової пропозиції та проведені процедури закупівлі.


^ 6. Зміст та оформлення цінової пропозиції

Кожен учасник має право подати тільки одну цінову пропозицію, яка не може бути в подальшому змінена.

Цінова пропозиція подається у письмовій формі за підписом учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою, у запечатаному та пропечатаному на місцях склеювання конверті.

На Конверті повинен бути напис, що містить відомості про учасника торгів (найменування, адреса, телефони), предмет закупівлі та місцезнаходження Замовника.

Пропозиція друкується та підписується Учасником або особою (особами), уповноваженими підписувати за Учасника. На всіх сторінках пропозиції мають міститись відбитки печатки Учасника та підпис уповноваженої особи (осіб). У разі, якщо Учасником торгів є фізична особа, то пропозиція повинна містити лише підписи Учасника-фізичної особи. Всі сторінки пропозиції, на яких зроблені будь-які окремі записи або правки, позначаються ініціалами особи або осіб, що підписують пропозицію. Відповідальність за помилки друку у документах, надісланих до комітету з конкурсних торгів та підписаних відповідним чином, несе Учасник.

Пропозиції, оформлені не у відповідності до вимог даного запиту будуть відхилені, та не будуть брати участь у оцінці цінових пропозицій


^ 7. Термін дії пропозиції

Учасник торгів письмово підтверджує згоду на умови даного запиту та погоджується із терміном дії його пропозиції, що становить не менше 120 календарних днів.


^ 8. Розкриття пропозицій Замовником

Пропозиції конкурсних торгів, отримані замовником після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам, що їх подали.

Цінові пропозиції розкриваються у встановлений замовником час. До участі у процедурі розкриття цінових пропозицій запрошуються всі учасники, що подали свої пропозиції.

Під час розкриття цінових пропозицій складається протокол за формою, встановленою Уповноваженим органом.

Загальний строк для розгляду цінових пропозицій та визначення переможця процедури закупівлі не повинен перевищувати п'яти днів з дня розкриття цінових пропозицій. Переможцем процедури запиту цінових пропозицій визнається учасник, який подав пропозицію, що відповідає вимогам замовника, зазначеним у запиті цінових пропозицій, та має найнижчу ціну.

Замовник акцептує цінову пропозицію в день визначення переможця.

Протягом одного робочого дня з дня прийняття рішення про визначення переможця замовник зобов'язаний надіслати переможцю процедури закупівлі повідомлення про акцепт цінової пропозиції, а всім учасникам - повідомлення про результати процедури запиту цінових пропозицій із зазначенням найменування та місцезнаходження учасника-переможця.


^ 9. Відхилення цінової пропозиції

Замовник відхиляє цінові пропозиції у разі, якщо вони не відповідають вимогам замовника, зазначеним у запиті, або з підстав, зазначених у статті 17 Закону.

Відповідно до ст. 17 Закону, Замовник приймає рішення про відмову учаснику, в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити цінову пропозицію учасника у разі якщо:

1) він має незаперечні докази того, що учасник або учасник попередньої кваліфікації пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій посадовій особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі;

2) учасника або учасника попередньої кваліфікації було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері державних закупівель корупційного правопорушення;

3) виявлено факт участі учасника або учасника попередньої кваліфікації у змові;

4) фізична особа, яка є учасником або учасником попередньої кваліфікації, була засуджена за злочин, пов'язаний з порушенням процедури закупівлі, чи інший злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку;

5) службова (посадова) особа учасника або учасника попередньої кваліфікації, яку уповноважено учасником або учасником попередньої кваліфікації представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, була засуджена за злочин, пов'язаний з порушенням процедури закупівлі, чи інший злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку;

6) пропозиція конкурсних торгів (кваліфікаційна, цінова пропозиція) подана учасником процедури закупівлі, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі;

7) учасником або учасником попередньої кваліфікації не надано документів, що підтверджують правомочність на укладення договору про закупівлю;

8) учасник або учасник попередньої кваліфікації визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та відносно нього відкрита ліквідаційна процедура.

^ Пов'язана особа - особа, яка відповідає будь-якій з наведених нижче ознак:

    • юридична особа, яка здійснює контроль над учасником процедури закупівлі, або контролюється таким учасником процедури закупівлі, або перебуває під спільним контролем з таким учасником процедури закупівлі;

    • фізична особа або члени її сім'ї, які здійснюють контроль над учасником процедури закупівлі;

    • службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, уповноважена здійснювати від імені учасника процедури закупівлі юридичні дії, спрямовані на встановлення, зміну або зупинення цивільно-правових відносин, та члени сім'ї такої службової (посадової) особи;

    • члени сім'ї посадової (службової) особи замовника, які здійснюють контроль над учасниками процедури закупівлі або уповноважені здійснювати від імені учасника процедури закупівлі юридичні дії, спрямовані на встановлення, зміну або зупинення цивільно-правових відносин.

Під здійсненням контролю слід розуміти володіння безпосередньо або через більшу кількість пов'язаних фізичних чи юридичних осіб найбільшою часткою (паєм, пакетом акцій) статутного капіталу учасника процедури закупівлі, або управління найбільшою кількістю голосів у керівному органі такого учасника процедури закупівлі, або володіння часткою (паєм, пакетом акцій), яка становить не менше ніж 25 відсотків статутного капіталу учасника процедури закупівлі.

Для фізичної особи загальна сума володіння часткою статутного капіталу учасника процедури закупівлі (голосів в органі управління) визначається як загальний обсяг корпоративних прав, що належить такій фізичній особі, членам її сім'ї та юридичним особам, які контролюються такою фізичною особою або членами її сім'ї. Для цілей цього Закону членами сім'ї вважаються подружжя, діти, батьки, рідні брати і сестри, дід, баба, онуки, усиновлювачі, усиновлені, а також інші особи за умови їх постійного проживання разом із пов'язаною особою і ведення з нею спільного господарства.

Замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити цінову пропозицію учасника у разі, якщо:

1) учасник або учасник попередньої кваліфікації має заборгованість із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів);

2) учасник або учасник попередньої кваліфікації не провадить господарську діяльність відповідно до положень його Статуту.

^ 10. Істотні умови договору:


І. Предмет договору.

Постачальник передає у власність Замовника товар, а Замовник оплачує вартість товару, що визначений в асортименті та за ціною (далі – «товар»), яка зазначена у специфікації що є невід’ємною частиною договору про закупівлю на умовах - місце поставки – згідно додатку №3.

- Якість товару повинна відповідати нормам (згідно ГОСТу 3243-88), дрова твердолистих порід. При невідповідності товару вказаному в рознарядці породі вони підлягають поверненню Постачальнику за його рахунок або коригується ціна за згодою сторін.

1.2 Найменування товару – «02.01.1 Продукція лісозаготівлі (дрова твердолистих порід)»

1.3 Обсяги закупівлі товарів можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків.

ІІ. Ціна договору.

2.1 Ціна договору з ПДВ або без ПДВ

Ціни на товар встановлюються в національній валюті України

2.2 Ціна договору може бути зменшена за взаємною згодою Сторін у випадку зменшення обсягів закупівлі залежно від реального фінансування видатків .

ІII. Порядок здійснення оплати

3.1 Розрахунки за поставлений товар здійснюються за фактом постачання ( після отримання дров), на підставі виставлених накладних.

3.2 У разі затримки фінансування розрахунки за відпущений товар здійснюються при отриманні Замовником відповідного призначення на фінансування цього товару. У вартість товару включаються витрати на транспортування, страхування, сплату податків і зборів (обовязкових платежів)

^ IV. Поставка товару

4.1 Строк (термін) поставки товару - до кінця грудня 2012 року.

4.2 Місце поставки товару – згідно додатку №3.

V. Права та обов'язки сторін

Замовник має право вимагати від Постачальника здійснити поставку товару відповідно до заявки на умовах, що визначені договором.

Замовник зобов’язаний оплачувати товар Постачальника на підставі викладених накладних.

Учасник зобов’язаний забезпечити поставку товару, та надати всі супровідні документи.

^ VІ. Відповідальність сторін

6.1 У разі невиконання або неналежного виконання своїх зобов'язань за Договором Сторони несуть відповідальність, передбачену законами та цим Договором.

6.2 У разі затримки поставки товару або поставки не в повному обсязі, заявленому Замовником, Постачальник сплачує пеню у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми за не поставлений товар за кожний день затримки, а Замовник сплачує тільки за фактично поставлені товари.

VІІ. Вирішення спорів

7.1У випадку виникнення спорів або розбіжностей Сторони зобов'язуються вирішувати їх шляхом взаємних переговорів та консультацій.

7.2. У разі недосягнення Сторонами згоди спори (розбіжності) вирішуються у судовому порядку.

^ VІІІ. Строк дії договору.

Договір про закупівлю набирає чинності з моменту підписання та діє до кінця грудня 2012р.

ІX. Інші умови

Після укладання договір про закупівлю набуває обов'язкової сили для сторін і має виконуватись ними відповідно до його умов.

Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов'язань сторонами у повному обсязі, крім випадків:

1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника;

2) зміни ціни за одиницю товару не більш як на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі, та відбудеться не раніше трьох місяців з дня його укладення;

3) покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної у договорі;

4) продовження строку дії договору та виконання зобов'язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об'єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі форс-мажорних обставин, затримки фінансування витрат замовника за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної у договорі.

Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.

^ X. Додатки до договору

Специфікація

XІ. Місцезнаходження та банківські реквізити сторін.

Зазначені в цьому додатку основні вимоги до договору не є остаточними і вичерпними, і можуть бути доповнені і скориговані під час укладання договору з учасником-переможцем торгів в залежності від специфіки предмету, характеру, інших умов конкретного договору.

Замовник залишає за собою право змінювати вимоги до договору у випадку зміни діючого цивільного, господарського законодавства і законодавства щодо закупівель за державні кошти.

Договір про закупівлю укладається в письмовій формі відповідно до положень Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом та Наказом Міністерства економіки України №925 від 27.07.2010р.

Учасник вказує вартість пропозиції відповідно до форми, що визначена у додатку№1.(додається).

Як частину своєї пропозицій учасник подає документи зазначені у додатку№2.(додається).

Технічні вимоги подано в Додатку №3, який додається.

Голова комітету з конкурсних торгів

Начальник групи МТЗ шкіл О.Й. Ралько

Додаток 1


^ ЦІНОВА ФОРМА " КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ"

(форма, яка подається Учасником на фірмовому бланку)

Ми, (назва Учасника), надаємо свою пропозицію щодо участі у торгах на закупівлю «02.01.1 Продукція лісозаготівлі (дрова твердолистих порід)» згідно з технічними та іншими вимогами Замовника торгів.

Вивчивши вимоги запиту цінових пропозицій на виконання зазначеного вище, ми, уповноважені на підписання Договору, маємо можливість та погоджуємося виконати вимоги Замовника та Договору на умовах, зазначених у даній комерційній пропозиції за наступними цінами:лоту

Найменування товару

Одиниця виміру

Кількість


Ціна за одиницю, грн.

Загальна вартість в гривнях з урахуванням усіх загальнообов’язкових платежів та транспортування до місця визначеного замовником торгів

Загальна вартість пропозиції конкурсних торгів по Лоту № __________ Σ1. До акцепту нашої цінової пропозиції, Ваше запрошення до участі в торгах разом з нашою пропозицією (за умови її відповідності всім вимогам) мають силу попереднього договору між нами. Якщо наша пропозиція буде акцептована, ми візьмемо на себе зобов’язання виконати всі умови, передбачені Договором.

2. Ми погоджуємося дотримуватися умов цієї пропозиції протягом 120 кал. днів з дня розкриття цінових пропозицій, встановленого Вами. Наша пропозиція буде обов’язковою для нас і може бути акцептована Вами у будь-який час до закінчення зазначеного терміну.

3. Ми погоджуємося з умовами, що Ви можете відхилити нашу чи всі цінові пропозиції згідно з умовами запиту цінових пропозицій.

4. Якщо наша пропозиція буде акцептована, ми зобов’язуємося підписати Договір із Замовником не раніше ніж через п’ять робочих днів з дня публікації в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель повідомлення про акцепт цінової пропозиції, але не пізніше ніж через 14 днів з дня визначення переможця.


Посада, прізвище, ініціали, підпис уповноваженої особи Учасника, завірені печаткою.

Додаток №2


^ ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА


1. наявність обладнання та матеріально-технічної бази:

1.1. Довідка про механізми і обладнання, необхідні для поставки товару

2. наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід:

2.1. Відомості у довільній формі про працівників, які будуть здійснювати поставку товару.

3. наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів:

3.1. Довідка у довільній формі із зазначенням замовника торгів, з якими укладались аналогічні договори. Відомості повинні підтверджуватися копіями договорів в кількості не менше двох від установ де постачались аналогічні товари. Замовниками згідно договорів можуть бути установи державної або приватної форми власності.

4. наявність фінансової спроможності:

4.1.Копія фінансового звіту за останній звітній період (“Баланс”, “Звіт про фінансові результати”) завірений печаткою учасника.

4.2. Оригінал довідки з обслуговуючого банку про відсутність простроченої заборгованості за кредитами, не більше 30 днів давності відносно дати розкриття пропозицій конкурсних торгів.

4.3. Копія звіту про рух грошових коштів завірений печаткою учасника (у разі якщо учасник згідно законодавства не зобов’язаний здавати дану форму звіту подається довідка в довільній формі в викладенням причин).

^ Відповідно до статті 17 Закону, учасникам необхідно додатково до документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам, надати:

1) Оригінал (або у формі нотаріально посвідчена копії) довідки з податкової інспекції про відсутність заборгованості із сплати обов’язкових податків і зборів в Україні чинна на момент розкриття;

2) Довідка в довільній формі від учасника про те, що уповноважених осіб учасника на право підпису договору про закупівлю та пропозиції конкурсниз торгів не було притягнуто до відповідальності за вчинення у сфері державних закупівель корупційного правопорушення або учасника не було засуджено за злочин, пов'язаний з порушенням процедури закупівлі, чи інший злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якого не знято або не погашено у встановленому законом порядку.

2-1) Оригінал або належним чином завірені копії довідок в довільній формі від учасника торгів про те, що керівника підприємства та\або службову (посадову) особу учасника, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі щодо підпису пропозиції конкурсних торгів та договору про закупівлю, не було засуджено за злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої знято або погашено в установленому законом порядку (для юридичних осіб). 

- Оригінал або нотаріально завірена копія довідки в довільній формі від учасника торгів про те, що фізичну особу, яка є учасником не було засуджено за злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої знято або погашено в установленому законом порядку (для фізичних осіб-підприємців).

3) Копія Статуту або іншого установчого документу.

4) Копія свідоцтва про державну реєстрацію або копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (для юридичних осіб та суб'єктів підприємницької діяльності).

5) Копія довідки ЄДРПОУ (для юридичних осіб).

6) Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (для фізичних осіб).

7) Копія паспорту (для фізичних осіб).

8) Копія свідоцтва платника податку (ПДВ або Єдиного у разі наявності)

9) Копія довідки про взяття на облік платника податків (Форма № 4-ОПП)

10) Оригінал або нотаріально посвідчена копія Довідки щодо відсутності рішення про порушення проти суб’єкта господарювання справи про банкрутство чи визнання його в установлено порядку банкрутом видана Головним управління юстиції на місцях або інший офіційний документ виданий органами виконавчої або судової влади про відсутність підприємства-учасника в єдиній базі даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство. (довідка чинна на момент розкриття, але не більше одномісячної давнини відносно дати розкриття пропозицій конкурсних торгів).

11) Довідка, складена у довільній формі, яка містить відомості про підприємство:

а) реквізити (адреса - юридична та фактична, телефон, факс, телефон для контактів);

б) керівництво (посада, ім'я, по батькові, телефон для контактів) - для юридичних осіб;

в) форма власності та юридичний статус, організаційно-правова форма (для юридичних осіб).

12) Документи, що підтверджують повноваження Учасника (представника Учасника) на укладення договору про закупівлю:

- Документи, що підтверджують правомочність представника Учасника на укладання договору про закупівлю: копію протоколу рішення засновників, копію наказу про призначення керівника підприємства на посаду або копію довіреності або копію доручення або інший документ.

13) Довідка про джерело походження товару.


Учасник повинен подати в складі своєї пропозиції згоду на істотні умови договору згідно п. 10 запрошення до участі та цінову форму пропозиції згідно взірця, запропонованого в додатку №1


Голова комітету з конкурсних торгів

Начальник групи МТЗ шкіл О.Й. Ралько


Додаток №3

Технічні вимоги

Лот № 1


1. Ясенська ЗОШ 1 ст. №1- 15 м3.

2. Ясенська ЗОШ 1 ст.№2 - 15 м3.

3. Сл.Небилівська ЗОШ 1 ст.- 15 м3.

4. Гриньківська ЗОШ 1 ст. - 30 м3.

5. Сливківська ЗОШ 1-П ст.- 5 м3

6. Небилівська ЗОШ 1-Ш ст. 20 м3.

7. Топільська ЗОШ 1 ст. - 10 м3.

8. Петранківська ЗОШ 1-Ш ст.- 500м3.

9. Петранківська ЗОШ 1-ІІ ст.- 18м3.

10. Закреничанська ЗОШ І-ІІст. - 18 м3.

Всього: 646м3.

Лот № 2

1. Погорілецька ЗОШ 1 ст.- 18 м3.

2. Лугівська ЗОШ 1-П ст. - 50м3.

3. Спаська ЗОШ 1-Ш ст. - 55 м3.

4. Липовицька ЗОШ 1-Ш ст.- 100 м3.

5. Дубівська ЗОШ 1-Ш ст.- 25 м3.

6.Ясеновецька ЗОШ 1-П ст..- 12м3.

7. Перегінська ЗОШ 1-Ш ст..№2 - 40 м3


Всього: 300 м3.

Це запрошення до участі у процедурі запит цінових пропозицій прону-меровано, прошнуровано та скріплено печаткою 9 (дев’ять) арк.

Голова комітету з конкурсних торгів_________________ Ралько О.Й.


Схожі:

Запрошення (запит цінових пропозицій) на закупівлю iconЗапрошення (запит цінових пропозицій) на закупівлю
Місце. Івано-Франківська обл, Рожнятівський р-н, смт. Рожнятів Шкільна,1, 77600, кабінет групи матеріально-технічного забезпечення...
Запрошення (запит цінових пропозицій) на закупівлю iconЗапрошення (запит цінових пропозицій) на закупівлю «02. 20. 1 Деревина необроблена (дрова твердолистих порід)»
Місце. Івано-Франківська обл, Рожнятівський р-н, смт. Рожнятів Шкільна,1, 77600, кабінет групи матеріально-технічного забезпечення...
Запрошення (запит цінових пропозицій) на закупівлю iconЗапит цінових пропозицій
України «Про здійснення державних закупівель» №2289- VI замовник – Відділ освіти Лозівської районної державної адміністрації запрошує...
Запрошення (запит цінових пропозицій) на закупівлю iconВідділосвіт и вул. Лозовського, 10 а, м. Лозова, 64600 тел. 2-58-55 запит цінових пропозицій
України «Про здійснення державних закупівель» №2289- VI замовник – Відділ освіти Лозівської районної державної адміністрації запрошує...
Запрошення (запит цінових пропозицій) на закупівлю iconПротокол №21 від «27» травня 2013 р. Засідання комітету з конкурсних торгів
Засідання комітету з конкурсних торгів Відділу освіти Рожнятівської райдержадміністрації щодо розгляду цінових пропозицій за процедурою...
Запрошення (запит цінових пропозицій) на закупівлю iconВідділосвіт и вул. Лозовського, 10 а, м. Лозова, 64600 тел. 2-58-55 запит цінових пропозицій
України «Про здійснення державних закупівель» №2289- VI замовник – Відділ освіти Лозівської районної державної адміністрації запрошує...
Запрошення (запит цінових пропозицій) на закупівлю iconІнформація про закупівлю : Адреса веб-сайту, на якому замовником додатково розміщується інформація про закупівлю
України «Про здійснення державних закупівель» №2289- VI замовник – Відділ освіти Лозівської районної державної адміністрації запрошує...
Запрошення (запит цінових пропозицій) на закупівлю iconЗапит цінових пропозицій
Найменування: Відділ освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації Вінницької області
Запрошення (запит цінових пропозицій) на закупівлю iconЗапит цінових пропозицій
Місцезнаходження. Івано-Франківська обл, Рожнятівський р-н, смт. Рожнятів Шкільна,1, 77600
Запрошення (запит цінових пропозицій) на закупівлю iconЗапит цінових пропозицій
Реєстраційний рахунок замовника: 35416001000746 в гудксу в Чернівецькій області, мфо 856135
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи