Розпорядження від 19. 07. 2013р смт. Рожнятів №247 Про подання прокуратури області від 14. 05. 2013 року «Про усунення порушень вимог Законів України «Про охорону дитинства» icon

Розпорядження від 19. 07. 2013р смт. Рожнятів №247 Про подання прокуратури області від 14. 05. 2013 року «Про усунення порушень вимог Законів України «Про охорону дитинства»
Скачати 63.59 Kb.
НазваРозпорядження від 19. 07. 2013р смт. Рожнятів №247 Про подання прокуратури області від 14. 05. 2013 року «Про усунення порушень вимог Законів України «Про охорону дитинства»
Дата конвертації07.03.2014
Розмір63.59 Kb.
ТипРозпорядження

УКРАЇНА

РОЖНЯТІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ


Від 19.07.2013р. смт. Рожнятів № 247


Про подання прокуратури

області від 14.05.2013 року

«Про усунення порушень

вимог Законів України

«Про охорону дитинства»,

«Про дитяче харчування»


На виконання вимог Законів України «Про охорону дитинства», «Про дитяче харчування», «Про освіту» ( ст.25), « Про загальну середню освіту» ( п.2,ст. 22), «Про дошкільну освіту» ( ст. 35) , Указу Президента України від 01.06.2013 року №312/2013 «Про додаткові заходи із забезпечення гарантій реалізації прав та законних інтересів дітей» та

розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації №498 від 19.07.2013 року, з метою забезпечення належних умов для харчування дітей та функціонування шкільних їдалень:

  1. Відділу освіти райдержадміністрації (О.Слабінога):

1.1. Розглянути на засіданні колегії відділу освіти в січні 2014 року питання організації харчування дітей у навчальних закладах.

1.2. Не рідше одного разу в тиждень проводити вибіркові перевірки стану організації харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

1.3. При уточненні місцевого бюджету за результатами його виконання у поточному році та при його формуванні на наступні роки внести пропозиції щодо виділення додаткових коштів з районного бюджету на харчування учнів початкових класів, дітей пільгових категорій і на покращення матеріальної бази шкільних їдалень.

1.4. Забезпечити безплатне харчування учнів 1-4 класів, а також пільгових категорій з дотриманням натуральних норм, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 р.№1591 « Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах».

1.5. З метою покращення якості харчування дітей залучати кошти з інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

1.6. Протягом вересня 2013 року провести семінари для керівників навчальних закладів з питань організації харчування дітей.

2. Начальнику фінансового управління Рожнятівської РДА (Р. Баричка) при уточненні місцевого бюджету за підсумками його виконання у першому півріччі 2013 року вишукати додаткові кошти для забезпечення продуктами дитячого харчування дітей першого і другого року життя із малозабезпечених сімей на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.02.1994 року №66 «Про додаткові соціальні гарантії для малозабезпечених сімей з хворими дітьми та з дітьми першого року життя», та при наявності коштів скерувати для їх головного розпорядника коштів Рожнятівської ЦРЛ (О. Монюк).


3. Приватним підприємцям, які забезпечують гаряче харчування учнів:

3.1. Забезпечити виконання угод щодо організації гарячого харчування школярів.

3.2. Здійснювати закупівлі овочевої продукції у власних виробників за цінами не вищими за середні ринкові.

3.3. Забезпечувати належне зберігання продуктів у складських приміщеннях та у холодильному обладнанні.

3.4. Систематично урізноманітнювати меню дитячого харчування, готувати перші та вітамінізовані страви та здійснювати спеціальне харчування дітей, які перебувають на диспансерному обліку.

3.5. Забезпечити належний санітарний стан харчоблоків та їдалень .

3.6.Взяти під контроль проходження медичних оглядів працівників кухні.

3.7.Для здешевлення і покращення якості харчування дітей використовувати урожай сільськогосподарських культур навчально-дослідних ділянок, шкільних садів та заготовлені школою овочів і фруктів на зимовий період.


4. Сільським і селищним головам:

4.1. Внести зміни до рішень місцевих рад щодо уточнення кошторисних призначень дошкільних навчальних закладів з метою приведення нормативів харчування дітей відповідно до вимог чинного законодавства.

4.2. Доукомплектувати харчоблоки ДНЗ необхідним технологічним обладнанням.


5. Начальнику Рожнятівського районного управління Держсанепідслужби в Івано-Франківській області (В. Волошин):

5.1. Постійно здійснювати контроль за якістю та калорійністю готової їжі, дотримання питного режиму, санітарно-гігієнічних вимог, облаштуванням і утриманням шкільних їдалень і роздаткових пунктів, при цьому особливу увагу звернути на проходження медичних оглядів працівників кухні.

5.2. До 01.09.2013 року провести на базі районного управління Держсанепідслужби для медичних сестер, кухарів  навчання з питань проведення розрахунків норм закладок сировини, технології приготування страв та норм виходу готової продукції відповідно до технологічних карт та денного раціону.


6. Керівникам навчальних закладів:

6.1. Протягом вересня 2013 року на педагогічних радах шкіл визначити і обговорити конкретні заходи щодо поліпшення організації гарячого харчування дітей та підлітків.

6.2. Рекомендувати класним керівникам та органам учнівського самоврядування централізувати кошти, які виділяються батьками для харчування учнів, робити замовлення на приготування страв в їдальнях, проводити попереднє накриття столів.

6.3. Встановити щоденний контроль за дотриманням меню, якістю і різноманітністю приготування страв, наповнюваністю порцій, дотриманням санітарно-гігієнічних вимог.

6.4. Здійснювати контроль за придбанням орендаторами шкільних їдалень сертифікованих продуктів харчування за цінами не вищими від середньообласних ринкових.


7. Медичним сестрам постійно здійснювати контроль за якісним харчуванням та дотриманням санітарно-гігієнічних вимог у шкільних їдальнях.


8.Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на відділ освіти райдержадміністрації (О. Слабінога).


9. Співвиконавцям надавати головному відповідальному виконавцю щопіврічно до 05 числа міся

ця, наступного за звітним, інформацію про виконання заходів для узагальнення та інформування департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації до 10 числа місяця, наступного за звітним.


10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.Майбороду.


Голова районної

державної адміністрації М.Філіпович


^ ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про подання прокуратури області від 14.05.2013 року «Про усунення порушень вимог Законів України «Про охорону дитинства», «Про дитяче харчування»


  1. Обґрунтування необхідності прийняття розпорядження

Підставою для розроблення проекту розпорядження є Указ Президента України від 01.06.2013 року №312/2013 «Про додаткові заходи із забезпечення гарантій реалізації прав та законних інтересів дітей» та розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації №498 від 19.07.2013 року.


  1. Мета прийняття розпорядження

Метою розпорядження «Про подання прокуратури області від 14.05.2013 року «Про усунення порушень вимог Законів України «Про охорону дитинства», «Про дитяче харчування» є забезпечення належних умов для харчування дітей та функціонування шкільних їдалень.


  1. Загальна характеристика та основні положення проекту розпорядження

Розпорядження складається з дев’яти пунктів, які стосуються відділу освіти, фінансового управління, приватних підприємців, які надають послуги по харчуванні учнів, сільських та селищних голів, районного управління Держсанепідслужби в Івано-Франківській області, керівників загальноосвітніх та дошкільних закладів .


^ 4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

- Закон України «Про охорону дитинства»,

- Закон України «Про дитяче харчування»,

- Закон України «Про освіту»

- Закон України « Про загальну середню освіту»

- Закон України «Про дошкільну освіту»

- Указ Президента України від 01.06.2013 року №312/2013 «Про додаткові заходи із забезпечення гарантій реалізації прав та законних інтересів дітей»

- розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації №498 від 19.07.2013 року.


^ 5. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття розпорядження

Реалізація розпорядження не порушить належне фінансове становище 2013-2014 навчального року, оскільки кошти для харчування дітей закладені при формуванні бюджету на 2013 рік.


^ Начальник відділу освіти О. Слабінога


ПОГОДЖЕНО:


Перший заступник голови

райдержадміністрації В. Майборода


В.о.керівника апарату

райдержадміністрації,

начальник відділу

організаційної роботи

райдержадміністрації О. Козаровська


Заступник начальника фінансового

управління райдержадміністрації Л. Возняк


Т.в.о. начальника загального відділу

апарату райдержадміністрації Т. Хоптій


Завідувач сектору контролю

апарату райдержадміністрації Л. Тринцолин


Підготував:


Начальник відділу освіти О. СлабіногаСхожі:

Розпорядження від 19. 07. 2013р смт. Рожнятів №247 Про подання прокуратури області від 14. 05. 2013 року «Про усунення порушень вимог Законів України «Про охорону дитинства» iconНаказ №2 Про усунення порушень вимог Законів України «Про дитяче харчування», «Про охорону дитинства»
На виконання подання Ізюмської міжрайонної прокуратури «Про усунення порушень вимог Законів України «Про дитяче харчування», «Про...
Розпорядження від 19. 07. 2013р смт. Рожнятів №247 Про подання прокуратури області від 14. 05. 2013 року «Про усунення порушень вимог Законів України «Про охорону дитинства» iconПоложення «Про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і навчальних закладах» затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №563 від 01. 08. 2011 року. Керівникам навчальних закладів
На виконання Подання прокуратури про усунення порушень вимог законів України «Про освіту», «Про охорону дитинства» №63-1466 вих....
Розпорядження від 19. 07. 2013р смт. Рожнятів №247 Про подання прокуратури області від 14. 05. 2013 року «Про усунення порушень вимог Законів України «Про охорону дитинства» iconНаказ №51 Про усунення порушень законодавства про попередження бездоглядності та злочинності серед неповнолітніх
На виконання подання прокуратури області про усунення порушень законодавства про попередження бездоглядності та злочинності серед...
Розпорядження від 19. 07. 2013р смт. Рожнятів №247 Про подання прокуратури області від 14. 05. 2013 року «Про усунення порушень вимог Законів України «Про охорону дитинства» iconРішення ХLVІІІ сесія VІ скликання від 26 липня 2013 року №972 Про розгляд подання міжрайонного прокурора про усунення порушень вимог чинного законодавства України, причин та умов, що їм сприяли
Закону України «Про землеустрій», ч. 7 ст. 79-1 Земельного кодексу України, врахувавши висновки засідання постійної депутатської...
Розпорядження від 19. 07. 2013р смт. Рожнятів №247 Про подання прокуратури області від 14. 05. 2013 року «Про усунення порушень вимог Законів України «Про охорону дитинства» iconРозпорядження голови районної державної адміністрації 21. 06. 2013 №47-ос Про Мартиновця С. М. За неналежне виконання службових обов'язків, а саме: проведення неповного аналізу виконання делегованих повноважень
Білозерського району від 10 червня 2013 року №114-1338 вих-13 «Про усунення порушень вимог бюджетного законодавства, причин та умов,...
Розпорядження від 19. 07. 2013р смт. Рожнятів №247 Про подання прокуратури області від 14. 05. 2013 року «Про усунення порушень вимог Законів України «Про охорону дитинства» iconНаказ №35 м. Прилуки Про забезпечення виконання вимог законодавства спрямованого на захист суспільної моралі неповнолітніх
Чернігівської області про усунення порушень законодавства, спрямованого на захист суспільної моралі та на виконання вимог ст. 20...
Розпорядження від 19. 07. 2013р смт. Рожнятів №247 Про подання прокуратури області від 14. 05. 2013 року «Про усунення порушень вимог Законів України «Про охорону дитинства» iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 28. 12. 2011 року №1153/2011-р «Про надання відпустки І. Добжанському», з метою усунення порушень,
Про усунення порушень, виявлених ревізією контрольно – ревізійного відділу в районі
Розпорядження від 19. 07. 2013р смт. Рожнятів №247 Про подання прокуратури області від 14. 05. 2013 року «Про усунення порушень вимог Законів України «Про охорону дитинства» iconРішення 17. 01. 2012 №42/1 м. Чернівці Про подання слідчого Чернівецької транспортної прокуратури від 20. 12. 2011р. №56-62-11 «Про усунення причин та умов, що сприяли злочину /в порядку ст. 23-1 кпк україни/»
Слідчим Чернівецької транспортної прокуратури Бойчуком І.І. внесено подання від 20. 12. 2011р. №56-62-11 «Про усунення причин та...
Розпорядження від 19. 07. 2013р смт. Рожнятів №247 Про подання прокуратури області від 14. 05. 2013 року «Про усунення порушень вимог Законів України «Про охорону дитинства» iconНаказ №217 Про затвердження заходів щодо посилання пожежної безпеки в закладах освіти під час роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 навчального року
Закону України "Про пожежну безпеку" та наказу Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної адміністрації від 27. 08. 2013р....
Розпорядження від 19. 07. 2013р смт. Рожнятів №247 Про подання прокуратури області від 14. 05. 2013 року «Про усунення порушень вимог Законів України «Про охорону дитинства» iconУкраїна чернівецька міська рада
Про розгляд подання прокурора м. Чернівці від 08. 11. 2011р за №87/3464 вих. 11 щодо усунення порушень вимог законодавства України...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи