Рішення до Валківської міжрайонної прокуратури Міський голова В. Скрипніченко україна харківська область icon

Рішення до Валківської міжрайонної прокуратури Міський голова В. Скрипніченко україна харківська область
НазваРішення до Валківської міжрайонної прокуратури Міський голова В. Скрипніченко україна харківська область
Дата конвертації08.02.2013
Розмір60.2 Kb.
ТипРішення

УКРАЇНА

Харківська область

Валківська міська рада

РІШЕННЯ

ХХІ сесія

VІ скликання


від 23 грудня 2011 року №425


Про оприлюднення проекту рішення Валківської міської ради

«Про розгляд протесту Валківської міжрайонної

прокуратури на рішення ХІ сесії міської ради VI скликання

від 09.06.2011 року №215 «Про затвердження правил

благоустрою території міста Валки»»


Розглянувши та обговоривши протест Валківської міжрайонної прокуратури на рішення ХІ сесії міської ради VI скликання від 09.06.2011 року №215 «Про затвердження правил благоустрою території міста Валки»» та проект рішення Валківської міської ради «Про розгляд протесту Валківської міжрайонної прокуратури на рішення ХІ сесії міської ради VI скликання від 09.06.2011 року №215 «Про затвердження правил благоустрою території міста Валки»», на виконання вимог Закону України «Про регуляторну політику у сфері господарської діяльності», Валківська міська рада вирішила:

1. Оприлюднити проект рішення Валківської міської ради «Про розгляд протесту Валківської міжрайонної прокуратури на рішення ХІ сесії міської ради VI скликання від 09.06.2011 року №215 «Про затвердження правил

благоустрою території міста Валки»» (додається)

2. Доручити секретарю ради Кривич А.І. оприлюднити дане рішення.

3. Направити дане рішення до Валківської міжрайонної прокуратури


Міський голова В.Скрипніченко
^ УКРАЇНА

Харківська область

Валківська міська рада

проект РІШЕННЯ

сесія

VІ скликання


від року №


Про розгляд протесту Валківської міжрайонної

прокуратури на рішення ХІ сесії міської ради VI скликання

від 09.06.2011 року №215 «Про затвердження правил

благоустрою території міста Валки»


Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання протесту Валківської міжрайонної прокуратури на рішення ХІ сесії Валківської міської ради VI скликання від 09.06.2011року №215 «Про затвердження правил благоустрою території міста Валки», врахувавши висновки постійної комісії з питань соціально - економічного розвитку та комунальної власності, Валківська міська рада вирішила:

  1. Задовольнити протест Валківської міжрайонної прокуратури на рішення ХІ сесії міської ради VI скликання від 09.06.2011 року №215 «Про затвердження правил благоустрою території міста Валки» у частині пункту 3.10, виклавши його у редакції наступного змісту, а саме:

«3.10. Власник або користувач присадибної ділянки в установленому порядку забезпечує належне утримання території загального користування, прилеглої до його присадибної ділянки».

  1. Внести зміни до Правил благоустрою території міста Валки, а саме:

    1. У тексті «Правил благоустрою території міста Валки» термін «домоволодіння» змінити на термін «присадибна ділянка» у відповідному відмінку.

    2. У пункті 1.6 визначення „Закріплена територія та прилегла територія” викласти в редакції наступного змісту:

«^ Закріплена територія – територія, яка закріплена за суб’єктом господарювання та іншими установами, організаціями, закладами, підприємствами рішенням виконавчого комітету Валківської міської ради».

«^ Прилегла територія – територія, яка межує з територією суб’єкта господарювання та інших установ, організацій, закладів, підприємств, незалежно від форм власності, присадибних ділянок та інших землекористувачів на відстані 25 м (по периметру), включаючи 0,5 м проїжджої частини від бордюрного каменю (при наявності).

    1. Пункт 3.5 викласти у редакції наступного змісту:

«Прибирання відведеної під забудову території, а також прилеглої території на відстані 20 м від периметру земельної ділянки та до проїжджої частини вулиці, здійснюється фізичними та юридичними особами, яким відповідно до діючого законодавства відведені земельні ділянки та фізичними та юридичними особами, які безпосередньо здійснюють будівельні роботи».

2.4. Розділ 3 доповнити пунктом 3.15 наступного змісту:

«3.15. Власники та користувачі земельних ділянок, які використовуються для ведення городництва, зобов’язані утримувати їх у належному стані – своєчасно знищувати бур’яни».

2.5. Пункт 9.1 викласти у редакції наступного змісту:

«Розміщення на території загального користування будівельних та інших матеріалів, її розриття, спалювання відходів, у тому числі тваринного та рослинного походження та сміття».

    1. Пункт 9.7 викласти у редакції наступного змісту:

«Спалювання сміття, побутових, промислових, та інших відходів, у тому числі тваринного та рослинного походження на території підприємств, установ, організацій, присадибних ділянок, парків, скверів, забруднення їх хімічними та іншими розчинами.

2.7. Пункт 10.2 викласти у редакції наступного змісту:

«Згідно законодавства України, нагляд за дотриманням санітарних правил утримання вулиць, дворів та інших територій міста, а також місць громадського користування, пляжів здійснюється органами міліції, санепідемстанцією, комісією з контролю за санітарним станом міста, та посадовими особами, яким надані відповідні повноваження виконавчим комітетом міської ради»

2.8. до розділу «ПЕРЕЛІК порушень, за які настає відповідальність згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення» внести наступні зміни, а саме:

2.8.1. пункт 9.1 викласти у редакції наступного змісту «9.1.Захаращення та несвоєчасне прибирання території від побутового, будівельного сміття, відходів тваринного та рослинного походження, піску, деревини, опалого листя, гілля, нанесення транспортними засобами на дорогу ґрунту, піску чи інших залишків будматеріалів, мийки автотранспорту у не відведених місцях»

2.8.2. пункт 9.4 викласти у редакції наступного змісту:

«9.4. Організація звалищ побутових, будівельних матеріалів і конструкцій, снігу, піску, розчинів, землі, рослинних залишків тощо у не відведених для цього місцях».

2.8.3. пункт 9.8 викласти у редакції наступного змісту:

«9.8. Спалювання сміття, побутових, промислових та інших відходів, у тому числі тваринного і рослинного походження, на території підприємств, домоволодінь, парків, скверів, забруднення їх хімічними та іншими розчинами.

2.8.4. даний розділ Правил доповнити пунктами 9.15. і 9.16. наступного змісту: «9.15. Незаконна порубка і пошкодження дерев, чагарників і кущів».

«9.16. Самовільне випалювання рослинності або її залишків на територіях загального користування та присадибних ділянок».


Міський голова В.Скрипніченко


^ ЛИСТ ПОГОДЖЕННЯ

проекту рішення ХХІ сесії Валківської міської ради VI скликання

від 23 грудня 2011 року


«Про розгляд протесту Валківської міжрайонної

прокуратури на рішення ХІ сесії міської ради VI скликання

від 09.06.2011 року №215 «Про затвердження правил

благоустрою території міста Валки»»

Прізвище, ім’я по-батькові

Посада

Дата

Підпис

1.

Таран О.В.

заступник міського голови2.

Забара Л.Б.

начальник відділу з організаційно-правової роботи міської ради3.

Дубок Ю.В.

голова постійної комісії з питань соцально-економічного розвитку та комунальної власності

Схожі:

Рішення до Валківської міжрайонної прокуратури Міський голова В. Скрипніченко україна харківська область iconРішення ХХХVІІІ сесія VІ скликання від 18 грудня 2012 року №823 Про розгляд протесту Валківської міжрайонної прокуратури Розглянувши протест Валківської міжрайонної прокуратури на рішення ХХХІІ сесії Валківської міської ради VI скликання від 16.
Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 33 Закону України «Про оренду землі» та п. 12 розділу Х перехідних положень Земельного...
Рішення до Валківської міжрайонної прокуратури Міський голова В. Скрипніченко україна харківська область iconРішення до районного центру зайнятості та кп «Благоустрій». Міський голова (підпис) В. Скрипніченко
Валківської міської ради від 22. 04. 2011р №202 «Про визначення кп «Благоустрій» Валківської міської ради балансоутримувачем та відповідальним...
Рішення до Валківської міжрайонної прокуратури Міський голова В. Скрипніченко україна харківська область iconУкраїна харківська область Валківська міська рада рішенн я ХXIІ сесія VІ скликання від 11 січня 2012 року №491
Про надання дозволу на початок процедури банкрутства кп «Варіант» Валківської міської ради
Рішення до Валківської міжрайонної прокуратури Міський голова В. Скрипніченко україна харківська область iconУкраїна харківська область виконавчий комітет ізюмської міської ради відділ освіти
Ман на всіх його етапах з 1 по 15 грудня відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів...
Рішення до Валківської міжрайонної прокуратури Міський голова В. Скрипніченко україна харківська область iconУкраїна харківська область виконавчий комітет ізюмської міської ради відділ освіти
Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін з 30 жовтня по 25 грудня 2011 року проводився ІІ (міський) етап Всеукраїнських...
Рішення до Валківської міжрайонної прокуратури Міський голова В. Скрипніченко україна харківська область iconГрафік прийому громадян працівниками відділу освіти Валківської районної державної адміністрації Адреса для письмових звернень громадян
Адреса для письмових звернень громадян: Україна, 63002, м. Валки, Харківська область, вул. К. Лібкнехта, 7
Рішення до Валківської міжрайонної прокуратури Міський голова В. Скрипніченко україна харківська область iconГрафік прийому громадян працівниками відділу освіти Валківської районної державної адміністрації Адреса для письмових звернень громадян
Адреса для письмових звернень громадян: Україна, 63002, м. Валки, Харківська область, вул. К. Лібкнехта, 7
Рішення до Валківської міжрайонної прокуратури Міський голова В. Скрипніченко україна харківська область iconПро розгляд протесту прокурора Львівської міжрайонної природоохоронної прокуратури від 09. 07. 2007р. №389 вих. 07

Рішення до Валківської міжрайонної прокуратури Міський голова В. Скрипніченко україна харківська область iconПро розгляд протесту прокурора Львівської міжрайонної природоохоронної прокуратури від 09. 07. 2007р. №388 вих. 07

Рішення до Валківської міжрайонної прокуратури Міський голова В. Скрипніченко україна харківська область iconПро розгляд протесту прокурора Львівської міжрайонної природоохоронної прокуратури від 10. 07. 2007р. №394-вих. 07

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи