Про затвердження Інструкції про порядок забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей путівками на санаторно-курортне лікування, які придбані за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Витяг) icon

Про затвердження Інструкції про порядок забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей путівками на санаторно-курортне лікування, які придбані за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Витяг)
Скачати 191.45 Kb.
НазваПро затвердження Інструкції про порядок забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей путівками на санаторно-курортне лікування, які придбані за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Витяг)
Дата конвертації03.01.2013
Розмір191.45 Kb.
ТипПостанова
ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ПОСТАНОВАвід 2 червня 2005 року N 55


Про затвердження Інструкції про порядок забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей путівками на санаторно-курортне лікування, які придбані за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності


(Витяг)


Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
від 14 жовтня 2005 року N 203,
від 18 травня 2006 року N 45,
від 26 жовтня 2006 року N 194


Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності постановляє:


 1. Затвердити Інструкцію про порядок забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей путівками на санаторно-курортне лікування, які придбані за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (додається).
 1. Інструкцію про порядок планування, обліку, видачі путівок на санаторно-курортне лікування та оздоровлення застрахованих осіб і членів їх сімей, придбаних за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затверджену постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 24.12.2001 р. N 51, із змінами та доповненнями, внесеними постановами правління Фонду від 14.05.2002 р. N 24, від 18.04.2003 р. N 18, від 04.03.2004 р. N 18, від 25.06.2004 р. N 58 та від 18.02.2005 р. N 3 вважати такою, що втратила чинність.
 1. Виконавчим дирекціям відділень Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності довести цю постанову до районних (міжрайонних), міських виконавчих дирекцій відділень Фонду, страхувальників та лікувально-профілактичних закладів, які здійснюють відбір і направлення хворих у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів.

^ Голова правління О. В. Гаряча


ЗАТВЕРДЖЕНО


постановою правління Фонду

соціального страхування з

тимчасової втрати працездатності
від 2 червня 2005 р. N 55


ІНСТРУКЦІЯпро порядок забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей путівками на санаторно-курортне лікування, які придбані за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності


 1. ^ Загальні положення
  1. Ця Інструкція розроблена на підставі Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" (далі - Закон України), Статуту Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та визначає порядок закупівлі за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасовою втратою працездатності (далі - Фонд), планування та розподілу, обліку, видачі путівок на санаторно-курортне лікування застрахованих осіб і членів їх сімей (осіб, які навчаються у вищому навчальному закладі) (далі - членів їх сімей), звітності по путівках.
  1. Путівка на санаторно-курортне лікування (далі - путівка) - це грошовий документ, який гарантує його власнику отримання послуг у санаторно-курортних закладах, які реалізували цю путівку.
  1. Закупівля путівок до санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду здійснюється в межах асигнувань, передбачених бюджетом Фонду по статті "Оздоровчі заходи" та кошторисами регіональних програм відділень Фонду щодо відновлення здоров'я застрахованих осіб і членів їх сімей.
  1. За рахунок коштів Фонду здійснюється закупівля путівок до санаторно-курортних закладів, розташованих на території України, на підставі тендеру, проведеного Виконавчою дирекцією Фонду відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" із змінами та доповненнями.
  1. Виконавча дирекція Фонду укладає договори з санаторно-курортними закладами, переможцями тендеру на придбання путівок згідно плану розподілу путівок, затвердженого наказом директора Виконавчої дирекції Фонду.
  1. Придбання путівок додатково до затвердженого плану здійснюється Виконавчою дирекцією Фонду на підставі замовлень виконавчих дирекцій відділень Фонду щодо необхідної кількості путівок до санаторно-курортних закладів та шляхом укладання додаткових угод з оздоровницями, які пройшли тендер на поточний рік, у межах їх тендерних пропозицій, використовуючи при цьому до 20 відсотків суми, передбаченої кошторисами регіональних програм відділень Фонду щодо відновлення здоров'я застрахованих осіб і членів їх сімей на придбання путівок до санаторіїв і санаторіїв-профілакторіїв.


Придбання путівок до санаторіїв-профілакторіїв, що частково фінансуються за рахунок коштів Фонду, може здійснюватися виконавчими дирекціями відділень Фонду на підставі укладених договорів з їх власниками для лікування застрахованих осіб і членів їх сімей страхувальників, які не мають санаторіїв-профілакторіїв.


  1. Оплата путівки до санаторно-курортного закладу, придбаної страхувальником або застрахованою особою самостійно, за рахунок коштів Фонду забороняється.
  1. Передача путівки, яка оплачена за рахунок коштів Фонду та видана застрахованій особі або члену її сім'ї, іншій особі забороняється.
  1. На путівках, які придбані за рахунок коштів Фонду, санаторно-курортні заклади зазначають перелік послуг, що входять у вартість путівки, а виконавчими дирекціями відділень Фонду в обов'язковому порядку проставляється штамп "Оплачено за кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності".
  1. З метою розгляду питань по забезпеченню санаторно-курортним лікуванням застрахованих осіб і членів їх сімей, здійснення аналізу заявок від страхувальників з чисельністю працюючих до 300 застрахованих осіб, фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які є платниками єдиного податку, та фізичних осіб, застрахованих на добровільних засадах, надання пропозицій до проекту плану розподілу путівок до санаторно-курортних закладів на наступний рік при районних (міжрайонних), міських виконавчих дирекціях відділень Фонду за пропозицією трьох представницьких сторін правління відділення Фонду створюються комісії з голів комісій (уповноважених) із соціального страхування, які працюють на громадських засадах.


Склад комісії затверджується правлінням відділення Фонду.


 1. ^ Порядок планування та розподілу путівок
  1. Планування кількості путівок для відділень Фонду на наступний рік здійснюється Виконавчою дирекцією Фонду в межах асигнувань, передбачених на санаторно-курортне лікування в поточному році, із урахуванням прогнозованого індексу інфляції, пропорційно кількості застрахованих осіб у Фонді на 1 січня поточного року за даними фінансового звіту про виконання бюджету Фонду за минулий рік, з розрахунку витрат на одного працюючого в еквіваленті повної зайнятості.


При плануванні враховуються пропозиції відділень Фонду щодо необхідної кількості путівок відповідного профілю в розрізі курортів і санаторно-курортних закладів, які в свою чергу формуються за заявками районних (міжрайонних), міських виконавчих дирекцій відділень Фонду з урахуванням пропозицій страхувальників та лікувально-профілактичних закладів.


Планування кількості путівок для районних (міжрайонних), міських виконавчих дирекцій відділення Фонду здійснюється виконавчою дирекцією відділення Фонду в межах асигнувань, передбачених на санаторно-курортне лікування бюджетом для відділення Фонду, та загальної кількості путівок, передбачених для відділення Фонду на наступний рік, пропорційно кількості застрахованих осіб у районних (міжрайонних), міських виконавчих дирекцій відділення Фонду станом на 1 жовтня поточного року за даними фінансового звіту про виконання бюджету відділення Фонду.


  1. Проектом плану розподілу путівок визначається загальна кількість путівок, яка передбачається для:
 • санаторно-курортного лікування застрахованих осіб і членів їх сімей;
 • відновлювального лікування застрахованих осіб та дітей у супроводі одного з батьків або осіб, які їх замінюють (опікуна, піклувальника), які є застрахованими особами, на базі відділень реабілітації санаторно-курортних закладів;
 • створення резерву путівок Виконавчою дирекцією Фонду та виконавчими дирекціями відділень Фонду.
  1. Проект плану розподілу путівок в розрізі відділень Фонду та санаторно-курортних закладів, розроблений Виконавчою дирекцією Фонду, надсилається виконавчим дирекціям відділень Фонду для узгодження.


2.4. План розподілу путівок, з урахуванням пропозицій виконавчих дирекцій відділень Фонду, після розгляду постійною комісією правління Фонду з питань надання страхових виплат та соціальних послуг за рахунок бюджету Фонду, затверджується наказом директора Виконавчої дирекції Фонду та в тижневий термін доводиться до виконавчих дирекцій відділень Фонду.


Виконавча дирекція Фонду надає правлінню Фонду інформацію про відповідність між придбанням путівок і розподілом їх виконавчим дирекціям відділень Фонду згідно їх пропозицій, з урахуванням профілю лікування в розрізі курортів та санаторно-курортних закладів.

  1. Виконавча дирекція відділення Фонду план розподілу путівок, затверджений правлінням відділення Фонду, в двотижневий термін після отримання його від Виконавчої дирекції Фонду доводить до районних (міжрайонних), міських виконавчих дирекцій відділення Фонду.
  1. Районна (міжрайонна), міська виконавча дирекція відділення Фонду план розподілу путівок, затверджений наказом директора, в двотижневий термін після отримання його від виконавчої дирекції відділення Фонду доводить до страхувальників з чисельністю працюючих 300 і більше застрахованих осіб і з урахуванням пропозицій комісії складає зведений план розподілу путівок для страхувальників з чисельністю працюючих до 300 застрахованих осіб, фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які є платниками єдиного податку, та для фізичних осіб, застрахованих на добровільних засадах.
  1. Виконавча дирекція Фонду та виконавчі дирекції відділень Фонду створюють резерв путівок до 1 відсотка від загальної їх кількості, передбаченої планом розподілу, за виключенням путівок до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів, з урахуванням періодів року та видів курортів.
  1. Розподіл путівок виконавчою дирекцією відділення Фонду серед районних (міжрайонних), міських виконавчих дирекцій відділення Фонду, а останніми - серед страхувальників здійснюється на підставі затверджених планів розподілу путівок.
  1. Розподіл путівок районною (міжрайонною), міською виконавчою дирекцією відділення Фонду серед страхувальників з чисельністю працюючих до 300 застрахованих осіб, фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які є платниками єдиного податку, та фізичних осіб, застрахованих на добровільних засадах, здійснюється на підставі затвердженого зведеного плану розподілу путівок.
  1. Розподіл путівок у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів серед лікувально-профілактичних закладів здійснюють виконавчі дирекції відділень Фонду на підставі укладених з ними договорів про відбір хворих на відновлювальне лікування, отримання, видачу, облік та звітність по вказаних путівках.


Хворі із клінік лікувально-профілактичних закладів (інститутів) направляються у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів на підставі договорів, укладених Виконавчою дирекцією Фонду з лікувально-профілактичними закладами (інститутами) про відбір і направлення хворих на відновлювальне лікування.


  1. Путівки із резерву передаються:
 • Виконавчою дирекцією Фонду виконавчим дирекціям відділень Фонду на підставі їх звернень;
 • виконавчою дирекцією відділення Фонду районним (міжрайонним), міським виконавчим дирекціям відділень Фонду за їх зверненнями.
  1. При передачі (поштовому розсиланні) путівок Виконавча дирекція Фонду, виконавчі дирекції відділень Фонду, районні (міжрайонні), міські виконавчі дирекції відділень Фонду виписують накладну у двох примірниках, один з яких передається (надсилається) адресату. У накладній вказується назва санаторно-курортного закладу, номери путівок, їх кількість, строки заїзду, ціна путівок і загальна їх вартість.


Передача путівок Виконавчою дирекцією Фонду, виконавчими дирекціями відділень Фонду та районними (міжрайонними), міськими виконавчими дирекціями відділень Фонду здійснюється за довіреностями (форма N М-2) по накладних.


  1. Згідно із укладеними договорами санаторно-курортні заклади надсилають путівки до Виконавчої дирекції Фонду та виконавчих дирекцій відділень Фонду не пізніше, ніж за 45 днів до початку дії путівки.
 1. ^ Порядок обліку путівок
  1. Путівки, отримані Виконавчою дирекцією Фонду та виконавчими дирекціями відділень Фонду від санаторно-курортних закладів, а районними (міжрайонними), міськими виконавчими дирекціями відділень Фонду від виконавчих дирекцій відділень Фонду, обліковуються згідно із нормативними документами з питань ведення бухгалтерського обліку в органах Фонду.
  1. Путівки для малочисельних організацій (до 300 працівників), фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які є платниками єдиного податку, та фізичних осіб, застрахованих на добровільних началах, обліковуються та зберігаються в районних (міжрайонних), міських виконавчих дирекціях відділень Фонду.
  1. Путівки, які надходять до страхувальників, лікувально-профілактичних закладів, обліковуються в бухгалтерському обліку на позабалансовому рахунку з обов'язковим веденням книги обліку путівок до санаторно-курортних закладів (Ф13-ФСС з ТВП).
  1. Накладні по путівках, рішення комісії (уповноваженого) із соціального страхування, прибуткові касові ордери (для установ банку - квитанції) про часткову оплату за путівки, книга обліку путівок до санаторно-курортних закладів (Ф13-ФСС з ТВП), яка повинна бути прошнурована, пронумерована, скріплена печаткою, підписами керівника та головного бухгалтера, а також зворотні талони або довідки про строк перебування в санаторно-курортному закладі зберігаються нарівні з касовими документами та обліковими регістрами.
 1. Порядок видачі путівок


4.1. Рішення про виділення путівки застрахованій особі приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування підприємства, установи, організації (далі - комісія (уповноважений) із соціального страхування) на підставі особистої заяви та медичної довідки про потребу санаторно-курортного лікування (форма N 070/о).


4.2. Путівка до санаторію видається застрахованій особі за її основним місцем роботи бухгалтерією підприємства, установи, організації (далі - підприємство) для санаторно-курортного лікування в період відпустки.


Путівка до санаторію-профілакторію видається застрахованій особі бухгалтерією підприємства для санаторно-курортного лікування в період відпустки або без відриву від виробництва, а студентам вищих навчальних та учням професійно-технічних закладів, які є громадянами України, - в період навчання або канікул.


4.3. Комісія (уповноважений) із соціального страхування приймає рішення про виділення застрахованій особі за рахунок коштів Фонду лише однієї путівки протягом двох календарних років (крім путівок до санаторію-профілакторію за умови часткового фінансування його за рахунок коштів Фонду, реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу та для лікування дитини без дорослого, які можуть бути виділені застрахованій особі протягом календарного року), за винятком потреби застрахованої особи в повторному курсі санаторно-курортного лікування згідно медичних показань.


(абзац перший пункту 4.3 із змінами, внесеними згідно

з постановами правління Фонду соціального страхування

з тимчасової втрати працездатності
від 18.05.2006 р. N 45,
від 26.10.2006 р. N 194)


При цьому за рахунок коштів Фонду одна і та ж застрахована особа протягом календарного року може отримати лише одну послугу із санаторно-курортного лікування.


4.4. Путівка в двомісний номер за рішенням комісії (уповноваженого) із соціального страхування видається застрахованій особі з частковою оплатою в розмірі 10, 20, 30, 50 відсотків її вартості з урахуванням матеріального стану застрахованої особи.


Студентам вищих навчальних та учням професійно-технічних закладів путівка до санаторію-профілакторію видається з частковою оплатою в розмірі 10 відсотків її вартості, а студентам-сиротам та учням-сиротам безкоштовно.


(пункт 4.4 доповнено новим абзацом другим згідно

з постановою правління Фонду соціального страхування

з тимчасової втрати працездатності
від 18.05.2006 р. N 45,
у зв'язку з цим абзац другий вважати абзацом третім)


Путівка в одномісний номер за рішенням комісії (уповноваженого) із соціального страхування видається застрахованій особі з частковою оплатою в розмірі 50 відсотків її вартості незалежно від матеріального стану застрахованої особи.


(на часткову зміну абзацу третього пункту 4.4 установлено,

що в 2005 році путівка в одномісний номер за рішенням комісії (уповноваженого) із соціального страхування видається

застрахованій особі з частковою оплатою в розмірі

10, 20, 30, 50 відсотків її вартості з урахуванням

матеріального стану застрахованої особи згідно з

постановою правління Фонду соціального страхування

з тимчасової втрати працездатності

від 14.10.2005 р. N 203)


4.5. Фізичній особі - суб'єкту підприємницької діяльності, яка є платником єдиного податку, та фізичній особі, застрахованій на добровільних засадах, видача путівки оформляється за місцем її реєстрації наказом директора районної (міжрайонної), міської виконавчої дирекції відділення Фонду на підставі особистої заяви та медичної довідки про потребу санаторно-курортного лікування (форма N 070/о), а путівка видається по накладній за документом, який засвідчує особу.


У наказі зазначається розмір часткової оплати за видану путівку з урахуванням матеріального стану застрахованої особи.


4.6. В окремих випадках застрахованій особі, яка за висновком МСЕК потребує супроводжуючого, за рішенням комісії (уповноваженого) із соціального страхування видається друга путівка для супроводжуючого, який є застрахованою особою, з поміткою "супроводжуючий".


При визначенні часткової оплати за путівку, що видається супроводжуючому, комісія (уповноважений) із соціального страхування керується пунктом 4.4 цієї Інструкції.


При видачі путівки супроводжуючому, працюючому на іншому підприємстві, він повинен надати довідку з місця його основної роботи про те, що не користувався цією соціальною послугою протягом календарного року.


4.7. Путівка до дитячого санаторно-курортного закладу для лікування дитини у супроводі дорослого видається одному із застрахованих батьків (матері або батькові) або застрахованій особі, яка їх замінює (опікунові, піклувальнику), за наявності у дитини медичних показань на санаторно-курортне лікування, з частковою оплатою в розмірі 10, 20, 30, 50 відсотків її вартості з урахуванням матеріального стану батьків або особи, яка їх замінює.


В окремих випадках, з урахуванням матеріального стану батьків або особи, яка їх замінює, путівка для лікування двох дітей у супроводі дорослого може видаватися безкоштовно.

(пункт 4.7 доповнено абзацом другим згідно

з постановою правління Фонду соціального страхування

з тимчасової втрати працездатності
від 18.05.2006 р. N 45)


4.8. Комісія (уповноважений) із соціального страхування може приймати рішення про виділення путівки (путівок) відповідно до медичних показань для спільного санаторно-курортного лікування працюючих на підприємстві чоловіка, дружини або їх дітей віком від 4 до 18 років, у тому числі для члена сім'ї (дружини/чоловіка), який працює на іншому підприємстві (застрахованої особи) та члена сім'ї, який навчається у вищому навчальному закладі. При видачі путівки члену сім'ї, який працює на іншому підприємстві (навчається у вищому навчальному закладі), він повинен надати довідку з місця його основної роботи (навчання) про те, що не користувався цією соціальною послугою протягом двох календарних років.


При визначенні часткової оплати за путівку, що видається члену сім'ї, комісія (уповноважений) із соціального страхування керується пунктом 4.4 цієї Інструкції.


4.9. Комісія (уповноважений) із соціального страхування може приймати рішення про виділення путівки відповідно до медичних показань для самостійного санаторно-курортного лікування неповнолітньої дитини, яка є членом сім'ї застрахованої особи, в дитячому санаторно-курортному закладі.


Путівка для дитини видається з частковою оплатою в розмірі 10, 20 відсотків її вартості з урахуванням матеріального стану застрахованої особи.


4.10. Комісія (уповноважений) із соціального страхування в окремих випадках може приймати рішення про поділ путівки для спільного санаторно-курортного лікування застрахованої особи та працюючого члена її сім'ї (дружини, чоловіка), у тому числі на іншому підприємстві (застрахованої особи), або її дитини віком від 4 до 18 років, застрахованої особи та члена її сім'ї, який навчається у вищому навчальному закладі, а також для двох застрахованих осіб, працюючих на одному підприємстві, за умови попереднього отримання письмового дозволу адміністрації санаторно-курортного закладу і терміну лікування кожної особи не менше 12 діб.


4.11. Пункт 4.11 виключено


(згідно з постановою правління Фонду соціального
страхування з тимчасової втрати працездатності

від 18.05.2006 р. N 45,
у зв'язку з цим пункти 4.12 - 4.18

вважати пунктами 4.11 - 4.17)


4.11. Путівка до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу видається безкоштовно лікувально-профілактичним закладом застрахованій особі, дитині в супроводі одного із застрахованих батьків, або застрахованої особи, яка їх замінює (опікунові, піклувальнику), на підставі висновку відбіркової комісії лікувального закладу по направленню хворих до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів (далі - комісія), в якому вона перебуває на лікуванні, при наявності довідки страхувальника, яка підписана керівником і головним бухгалтером, скріплена печаткою підприємства та завірена районною (міжрайонною), міською виконавчою дирекцією відділення Фонду (далі - довідка страхувальника).


(абзац перший пункту 4.11 із змінами, внесеними

згідно з постановоюправління Фонду соціального

страхування з тимчасової втрати працездатності
від 18.05.2006 р. N 45)


У довідці страхувальника вказується прізвище, ім'я, по батькові, рік народження застрахованої особи, назва страхувальника, код ЄДРПОУ, назва районної (міжрайонної), міської виконавчої дирекції відділення Фонду, де зареєстрований страхувальник, його реєстраційний номер.


До путівки додається виписка з історії хвороби хворого з висновком комісії та рекомендаціями щодо подальшого лікування його в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу.


Вищезазначені вимоги також передбачаються при направленні із стаціонару клініки лікувально-профілактичного закладу (інституту) застрахованої особи, дитини в супроводі одного із застрахованих батьків, або особи, яка їх замінює (опікуна, піклувальника), до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу без видачі путівки.


Для участі в роботі комісії призначається представник від робочого органу Фонду.


4.12. Видача путівок особам, які не працюють на даному підприємстві, крім випадків, передбачених пунктами 4.6, 4.8, 4.9 цієї Інструкції, забороняється.


(пункт 4.12 із змінами, внесеними згідно

з постановою правління Фонду соціального

страхування з тимчасової втрати працездатності
від 18.05.2006 р. N 45)


4.13. Часткова оплата вартості путівки до санаторію вноситься в касу страхувальника за місцем роботи застрахованої особи, а при відсутності каси - через установу банку на рахунок органу Фонду за місцем реєстрації страхувальника.


Часткова оплата вартості путівки до санаторію-профілакторію вноситься в касу підприємства, на утриманні якого знаходиться цей санаторій-профілакторій.


Прийняття часткової оплати вартості путівки оформлюється прибутковим касовим ордером (для установи банку - квитанцією), що видається одержувачу путівки.


4.14. При відсутності прибуткового касового ордера або квитанції про часткову оплату вартості путівки застрахованій особі путівка не видається.


4.15. Путівка до санаторно-курортного закладу (крім путівок до реабілітаційних відділень) видається, як правило, за два тижні до початку строку заїзду.


4.17. Путівка видається застрахованій особі або члену її сім'ї заповненою із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця роботи, найменування підприємства, що видало путівку, а також засвідчена підписом відповідальної особи та скріплена печаткою.


Відповідальна особа призначається наказом керівника підприємства.


Фізичній особі - суб'єкту підприємницької діяльності, яка є платником єдиного податку, фізичній особі, застрахованій на добровільних засадах, заповнена путівка скріплюється печаткою районної (міжрайонної), міської виконавчої дирекції відділення Фонду за місцем її реєстрації.


Виправлення, допущені в путівці, засвідчуються підписом відповідальної особи та скріплюються печаткою підприємства, яке видало путівку.


Видача застрахованим особам або членам їх сімей незаповнених путівок, оплачених за рахунок коштів Фонду, забороняється.


4.18. Комісія (уповноважений) із соціального страхування обов'язково інформує застрахованих осіб про наявність путівок і звітує перед ними про їх використання.


 1. Порядок звітності по виданих путівках
  1. Застрахована особа, яка отримала від страхувальника путівку, зобов'язана повернути йому заповнений зворотній талон путівки або довідку про строк перебування в санаторно-курортному закладі, засвідчену підписом керівника та скріплену печаткою оздоровниці, про що робиться відмітка в книзі обліку путівок до санаторно-курортних закладів (Ф13-ФСС з ТВП).
  1. Застрахована особа, яка лікувалася в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу, зобов'язана повернути до лікувально-профілактичного закладу, який видав путівку, заповнений зворотній талон путівки або довідку про строк перебування в санаторно-курортному закладі, засвідчену підписом керівника та скріплену печаткою оздоровниці, про що робиться відмітка в книзі обліку путівок до санаторно-курортних закладів (Ф13-ФСС з ТВП).
  1. Застрахована особа, яка отримала путівку на умовах, передбачених пунктом 4.5 Інструкції, зобов'язана повернути заповнений зворотній талон путівки або довідку про строк перебування в санаторно-курортному закладі, засвідчену підписом керівника та скріплену печаткою оздоровниці, районній (міжрайонній), міській виконавчій дирекції відділення Фонду, яка видала путівку.
  1. Страхувальники (за місцем реєстрації) щоквартально звітують районній (міжрайонній), міській виконавчій дирекції відділення Фонду про отримані від Фонду та видані застрахованим особам путівки за формою Ф14 (додаток до Ф4-ФСС з ТВП).
  1. Лікувально-профілактичні заклади, на яких покладено здійснення медичного відбору та направлення хворих до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів, щоквартально звітують виконавчій дирекції відділення Фонду про отримані та видані путівки за формою Ф14 (додаток до Ф4-ФСС з ТВП).
  1. При направленні хворих із клінік лікувально-профілактичних закладів (інститутів) до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів останні надсилають до Виконавчої дирекції Фонду реєстри хворих, що лікувались у реабілітаційному відділенні, та оригінали довідок страхувальників, на підставі яких здійснюється оплата послуг по путівках за рахунок коштів Фонду.
 1. ^ Контроль за реалізацією путівок та відповідальність за порушення положень Інструкції
  1. Правління Фонду та його відділень, Виконавча дирекція Фонду, виконавчі дирекції відділень Фонду, районні (міжрайонні), міські виконавчі дирекції відділень Фонду, комісії (уповноважені) із соціального страхування здійснюють контроль за дотриманням порядку розподілу, обліку, зберігання, видачі, використання, часткової оплати за путівки та звітності по путівках.
  1. Сума витрат Фонду за путівки, які видані з порушенням цієї Інструкції, в тому числі не використані, не приймається до заліку та відшкодовується за рахунок страхувальника при умові нанесення Фонду матеріальних збитків.


Лікувально-профілактичні заклади, на яких покладено здійснення медичного відбору та направлення хворих до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів, відшкодовують Фонду повну вартість путівок, виданих із порушенням цієї Інструкції, при умові нанесення Фонду матеріальних збитків.


  1. Застрахована особа при незаконному отриманні путівки з її вини (підроблення, виправлення в документах, подання недостовірних відомостей тощо) несе відповідальність згідно з чинним законодавством.


6.4. За порушення положень цієї Інструкції персональну відповідальність несуть посадові особи Виконавчої дирекції Фонду, виконавчих дирекцій відділень Фонду, районних (міжрайонних), міських виконавчих дирекцій відділення Фонду, страхувальники в особі власника або уповноваженого ним органу, голови комісій (уповноважені) із соціального страхування, керівники лікувально-профілактичних та санаторно-курортних закладів згідно з чинним законодавством.Схожі:

Про затвердження Інструкції про порядок забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей путівками на санаторно-курортне лікування, які придбані за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Витяг) iconПостанова правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 25 лютого 2009 року n 12 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
Про затвердження Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок...
Про затвердження Інструкції про порядок забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей путівками на санаторно-курортне лікування, які придбані за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Витяг) iconПостанова 31. 07. 2012 №43
Про внесення змін до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за...
Про затвердження Інструкції про порядок забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей путівками на санаторно-курортне лікування, які придбані за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Витяг) iconЗаявка на часткове фінансування оздоровлення дітей у дитячому закладі оздоровлення
Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування...
Про затвердження Інструкції про порядок забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей путівками на санаторно-курортне лікування, які придбані за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Витяг) iconРозпорядження №222 12 жовтня 2011 р. Про відзначення з нагоди Дня працівників соціальної сфери та 10-річчя утворення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Дня працівників соціальної сфери та 10-річчя утворення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності нагородити...
Про затвердження Інструкції про порядок забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей путівками на санаторно-курортне лікування, які придбані за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Витяг) iconНаказ №464 Про роботу комісії фонду соціального страхування з тимчасової втрати непрацездатності
У львівській області в період з 23 травня по 03 червня 2011р буде працювати комісія фонду соціального страхування з тимчасової втрати...
Про затвердження Інструкції про порядок забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей путівками на санаторно-курортне лікування, які придбані за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Витяг) iconЗакон україни про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням Цей Закон
Жавного соціального страхування громадян на випадок тимчасової втрати працездатності, у зв'язку з вагітністю та пологами, народженням...
Про затвердження Інструкції про порядок забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей путівками на санаторно-курортне лікування, які придбані за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Витяг) iconНаказ №98 м. Мала Виска Про внесення змін до складу районної комісії з соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Згідно положення про комісію з соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та у зв’язку із змінами в складі районної...
Про затвердження Інструкції про порядок забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей путівками на санаторно-курортне лікування, які придбані за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Витяг) iconНадання допомоги на поховання
Мета надання послуги – реалізація права на допомогу на поховання осіб, у яких відсутнє право на отримання такої допомоги за рахунок...
Про затвердження Інструкції про порядок забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей путівками на санаторно-курортне лікування, які придбані за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Витяг) iconДовідка з навчального закладу
Путівки, придбані за кошти місцевого бюджету та кошти соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Про затвердження Інструкції про порядок забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей путівками на санаторно-курортне лікування, які придбані за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Витяг) iconПоложення про комісію (уповноваженого) підприємства, установи, організації із загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням
Відповідно до статті 50 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи