Тема: Використання стилів, шаблонів і майстрів документів icon

Тема: Використання стилів, шаблонів і майстрів документів
Скачати 15.91 Kb.
НазваТема: Використання стилів, шаблонів і майстрів документів
Дата конвертації17.03.2013
Розмір15.91 Kb.
ТипДокументи

Практична робота № 3.

Тема: Використання стилів, шаблонів і майстрів документів

Мета роботи: Навчитися форматувати великі документи стилями і набути навиків використання шаблонів і майстрів.

Хід роботи

  1. Створіть описані нижче стилі.

Для цього дайте команду Формат – Стилі і форматування – Створити стиль.

МійЗагол1: шрифт — Arial, розмір — 16 пунктів, вигляд — жирний; вирівнювання — до центру, інтервал після абзацу — 20 пунктів.

МійЗагол2: шрифт — Arial, розмір — 12 пунктів, вигляд — жирний; вирівнювання — до центру, інтервал після абзацу — 10 пунктів, інтервал перед абзацом — 10 пунктів.

ТекстМотив: шрифт — Times New Roman, 11 пунктів, вигляд — нормальний, вирівнювання — до обох країв, відступ зліва — 1 см, відступ зправа — 1 см, абзацний відступ — немає, інтервал після — 2 пункти.

2. Збережіть файл зі стилями у власній папці на диску D: з назвою «Текст».

3. Відкрийте файл-заготовку «Текстовий процесор», який знаходиться в папці «Інформатика» на диску D:. Він містить неформатований текст. Скопіюйте цей текст у файл «Текст» і відформатуйте його створеними стилями.

4. Створіть власний шаблон свого резюме на основі шаблону «Вишукане резюме.dot» або раніше створеного резюме.

Виконайте команду Файл - Створити... Знайдіть на вашому комп'ютері шаблон Вишукане резюме (на закладці ІНШІ). Уведіть дані про себе. Пункт Мета не заповнюйте. Резюме не має бути більшим від одної сторінки.

5. Збережіть резюме у власній папці на диску D: з назвою «Мій шаблон резюме», тобто у форматі dot.

6. На основі цього шаблону створіть Peзюме1.doc, в якому зазначте мету: навчання в університеті міста Києва.

Виконайте команди Файл - Створити... 3 існуючого документа Знайдіть і виберіть власний шаблон Мій шаблон резюме Заповніть пункт Мета. Збережіть документ як Резюме1.dос.

7. Створіть календар на два місяці і збережіть його у файлі під назвою Календар.

Для цього створіть новий документ на основі шаблонів, що є на вашому комп'ютері. Знайдіть відповідного майстра і застосуйте його.

8. Закрийте вікна. Закінчіть роботу.

Висновок. Ви навчилися проектувати, створювати і застосовувати власні стилі для форматування документів. Набули навиків роботи з шаблонами документів і майстрами.Схожі:

Тема: Використання стилів, шаблонів і майстрів документів iconТема: використання стилів, поняття про схему документу. Практична робота №4 «Форматування текстових документів. Використання шаблонів документів»
Ористовувати стилі символів та абзаців для форматування тексту, обирати схему документа, створювати власні стилі, вчитись налаштовувати...
Тема: Використання стилів, шаблонів і майстрів документів iconТема: використання стилів, поняття про схему документу. Практична робота №4 «Форматування текстових документів. Використання шаблонів документів»
Ористовувати стилі символів та абзаців для форматування тексту, обирати схему документу, створювати власні стилі, вчитись налаштовувати...
Тема: Використання стилів, шаблонів і майстрів документів iconТема : Форматування текстових документів. Використання шаблонів документів
Мета : Навчити студентів форматувати текст і створювати документи за певною структурою. Ознайомити учнів з використанням шаблонів,...
Тема: Використання стилів, шаблонів і майстрів документів iconПоурочне планування курсу «Інформатика. 10 клас (рівень стандарту)»
Використання стилів у текстових документах. Практична робота №2 «Використання стилів в документах»
Тема: Використання стилів, шаблонів і майстрів документів iconТема: Введення, редагування та форматування тексту
Мета: закріпити навички створення документів на основі стандартних шаблонів і створення власних документів
Тема: Використання стилів, шаблонів і майстрів документів iconКалендарне планування
Використання стилів, правила стильового оформлення документів різних типів. Поняття про шаблон документа
Тема: Використання стилів, шаблонів і майстрів документів iconТема : Створення сторінок на основі таблиць каскадних стилів

Тема: Використання стилів, шаблонів і майстрів документів iconТема: Туристична агенція «Перекотиполе»
...
Тема: Використання стилів, шаблонів і майстрів документів iconПравила техніки безпеки при роботі на пк призначення текстових редакторів. Як здійснюється запуск Word? Що таке редагування тексту? Як здійснюється перевірка правопису?
...
Тема: Використання стилів, шаблонів і майстрів документів iconЛабораторна робота № Тема : Застосування стилів у редакторі Word
Викликати довідкову систему (закладка “Содержание” пункту “Вызов справки” меню “?”). Довідкова інформація до виконуваної роботи міститься...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи