Рішення сімнадцятої позачергової сесії шостого скликання від 28 грудня 2012 року №7-17/2012 смт Білогір’я icon

Рішення сімнадцятої позачергової сесії шостого скликання від 28 грудня 2012 року №7-17/2012 смт Білогір’я
Скачати 69.51 Kb.
НазваРішення сімнадцятої позачергової сесії шостого скликання від 28 грудня 2012 року №7-17/2012 смт Білогір’я
Дата конвертації28.09.2013
Розмір69.51 Kb.
ТипРішенняУкраїна

БІЛОГІРСЬКА РАЙОННА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

сімнадцятої позачергової сесії

шостого скликання

від 28 грудня 2012 року №7-17/2012

смт Білогір’я


Про районний бюджет

на 2013 рік


Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» та Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада


ВИРІШИЛА:


1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2013 рік у сумі 103 698 692гривень, у тому числі відповідно до статті 3 Закону України “Про Державний бюджет України на 2013 рік” обсяг дотації вирівнювання у сумі 54 279 000 гривень, обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – 573 800 гривень.
^

Обсяг доходів загального фонду бюджету затвердити в сумі 102 558 257 гривень, спеціального фонду бюджету 1 140 435 гривень ( додаток №1).


2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2013 рік у сумі 103 698 692 гривень , у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі 102 478 857 гривень та видатків спеціального фонду бюджету – 1 219 835 гривень за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток №2) та головними розпорядниками коштів ( додаток №3).

3. Установити профіцит загального фонду районного бюджету в сумі 79 400 гривень, напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток №5).

4. Установити дефіцит спеціального фонду районного бюджету в сумі 79 400 гривень, джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток №5).

5. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів районного бюджету в сумі 400 000 гривень.

6. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів сільським та селищним бюджетам на 2013 рік (додаток 4):

дотації вирівнювання сільським, селищним бюджетам, що передаються з районного бюджету в сумі 6 212 700 гривень;

коштів, що надходять до районних та міських ( міст Києва і Севастополя, міст республіканського і обласного значення) бюджетів з міських (міст районного значення), селищних, сільських та районних у містах бюджетів – 413 200 гривень;

субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – 573 800 гривень.

Установити, що у 2013 році дотації вирівнювання перераховуються Головним управлінням Державної казначейської служби України у Хмельницькій області бюджетам сіл, селищ шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань від доходів загального фонду районного бюджету з урахуванням дотації вирівнювання з державного бюджету та коштів, що передаються з місцевих бюджетів, які надійшли на аналітичні рахунки обліку доходів, згідно з додатком 4 до цього рішення.

Кошти, що передаються до районного бюджету з бюджетів місцевого самоврядування перераховуються Головним управлінням Державної казначейської служби України у Хмельницькій області шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань від доходів загального фонду бюджетів місцевого самоврядування, які враховуються під час визначення обсягів міжбюджетних трансфертів (додаток 4).

Суми дотації вирівнювання та коштів, що передаються до районного бюджету, недоодержані згідно з розписом районного бюджету шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань, перераховуються управлінням Державної казначейської служби України у Білогірському районі на підставі платіжних доручень управління фінансів Білогірської районної державної адміністрації Хмельницької області за рахунок доходів загального фонду відповідного місцевого бюджету, з якого здійснюються такі платежі, не пізніше 15 числа наступного місяця.

7. Уповноважити районну державну адміністрацію приймати рішення щодо розподілу, перерозподілу обсягів трансфертів з державного, обласного бюджетів місцевим бюджетам у період між сесіями районної ради з наступним внесенням змін до рішення про районний бюджет на 2013 рік.

8. Затвердити перелік об’єктів будівництва (додаток 6), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.

9. Установити обсяг резервного фонду районного бюджету на 2013 рік у сумі 50 000 гривень.

Дозволити управлінню фінансів Білогірської районної державної адміністрації Хмельницької області перераховувати кошти резервного фонду районного бюджету, що виділені сільським, селищним бюджетам на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціально-політичного характеру, у вигляді субвенцій з районного бюджету.

10. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2013 рік за економічною структурою видатків відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України:

  • оплата праці працівників бюджетних установ;

  • нарахування на заробітну плату;

  • придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів ;

  • забезпечення продуктами харчування;

  • оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

  • поточні трансферти населенню;

  • поточні трансферти місцевим бюджетам.

11. Затвердити в складі видатків загального фонду районного бюджету кошти на реалізацію програм, затверджених районною радою, на загальну суму 362 150 гривень ( додаток 7 ).

12. Затвердити перерахунок кількості споживачів соціальних послуг в зв’язку з незабезпеченістю адміністративно-територіальної одиниці мережею бюджетних установ згідно з додатком 8 до цього рішення.

13. Відповідно до частини 7 статті 23 Бюджетного кодексу України у процесі виконання районного бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів районного бюджету управління фінансів райдержадміністрації у межах загального обсягу бюджетних призначень за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.

У межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) здійснюються за рішенням районної державної адміністрації, погодженим з постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету та фінансів.

14. Якщо після прийняття районною радою рішення про районний бюджет на 2013 рік повноваження на виконання функцій передається відповідно до законодавства від одного головного розпорядника бюджетних коштів до іншого головного розпорядника бюджетних коштів, дія бюджетного призначення не припиняється і застосовується для виконання тих самих функцій чи послуг іншим головним розпорядником бюджетних коштів, якому це доручено.

Передача бюджетних призначень у випадку, передбаченому частиною 6 статті 23 Бюджетного кодексу України, здійснюється за рішенням районної державної адміністрації погодженим з постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету та фінансів.

15. Надати право управлінню фінансів Білогірської районної державної адміністрації Хмельницької області отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, які відповідно до статті 43 Бюджетного кодексу України в обов’язковому порядку покриваються Головним управлінням Державної казначейської служби України в області в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

16. Відповідно до статті 73 Бюджетного кодексу України надати право управлінню фінансів Білогірської районної державної адміністрації Хмельницької області отримувати в Головному управлінні Державної казначейської служби України в області середньострокові позики на суми невиконання у відповідному звітному періоді розрахункових обсягів доходів районного бюджету на 2013 рік, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів та передбачені у додатку N 6 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку без нарахування відсотків за користування цими коштами, з наступним інформуванням районної ради.

17. Відповідно до частини 8 статті 16 Бюджетного кодексу України надати право управлінню фінансів Білогірської районної державної адміністрації Хмельницької області в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозитах з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.

18. Розпорядникам коштів районного бюджету та рекомендувати селищним, сільським радам забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

19. Додатки 1- 8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

20. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради (Васильчук В.Л.) та постійну комісію районної ради з питань планування, бюджету і фінансів (голова комісії Луговий М.Г.).


Голова ради Л.ЯнишинаСхожі:

Рішення сімнадцятої позачергової сесії шостого скликання від 28 грудня 2012 року №7-17/2012 смт Білогір’я iconРішення сімнадцятої позачергової сесії шостого скликання від 28 грудня 2012 року №3-17/2012 смт. Білогір’я
Розглянувши подання райдержадміністрації та керуючись пунктом 16, частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування...
Рішення сімнадцятої позачергової сесії шостого скликання від 28 грудня 2012 року №7-17/2012 смт Білогір’я iconРішення сімнадцятої позачергової сесії шостого скликання від 28 грудня 2012 року №2-17/2012 смт. Білогір’я
Розглянувши подання райдержадміністрації та керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування...
Рішення сімнадцятої позачергової сесії шостого скликання від 28 грудня 2012 року №7-17/2012 смт Білогір’я iconРішення XХХVІІ сесія VІ скликання від 05 грудня 2012 року №809 Про затвердження порядку денного пленарного засідання позачергової ХХХVІІ сесії Валківської міської ради VІ скликання
Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження Валківського міського голови від 03 грудня...
Рішення сімнадцятої позачергової сесії шостого скликання від 28 грудня 2012 року №7-17/2012 смт Білогір’я iconРішення шістнадцятої сесії шостого скликання від 07 грудня 2012 року № смт. Білогір’я Про виконання районної Програми поліпшення кінообслуговування населення Білогірського району на 2009-2012 роки
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада
Рішення сімнадцятої позачергової сесії шостого скликання від 28 грудня 2012 року №7-17/2012 смт Білогір’я iconРішення шістнадцятої сесії шостого скликання від 07 грудня 2012 року № смт. Білогір’я Про виконання Програму підтримки діяльності редакції районної газети „Життя І слово на 2009-2012 роки
Керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада
Рішення сімнадцятої позачергової сесії шостого скликання від 28 грудня 2012 року №7-17/2012 смт Білогір’я iconРішення шістнадцятої сесії шостого скликання від 07 грудня 2012 року № смт. Білогір’я Про районну Програму поліпшення кінообслуговування населення Білогірського району на 2013-2015 роки
Розглянувши подання директора кп „Кіномережа” та керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування...
Рішення сімнадцятої позачергової сесії шостого скликання від 28 грудня 2012 року №7-17/2012 смт Білогір’я iconРішення шістнадцятої сесії шостого скликання від 07 грудня 2012 року № смт. Білогір’я Про хід виконання соціальної цільової Програми „Молодь Білогірщини на 2011-2015 роки
Заслухавши інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та керуючись пунктом 16 частини 1...
Рішення сімнадцятої позачергової сесії шостого скликання від 28 грудня 2012 року №7-17/2012 смт Білогір’я iconРішення п’ятнадцятої сесії шостого скликання від 07 вересня 2012 року №4-15/2012 смт. Білогір’я Про Програму заміни внутрішньо будинкового газового обладнання
Розглянувши подання голови районної державної адміністрації та керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве...
Рішення сімнадцятої позачергової сесії шостого скликання від 28 грудня 2012 року №7-17/2012 смт Білогір’я iconРішення шістнадцятої сесії шостого скликання від 07 грудня 2012 року № смт. Білогір’я Про надання дозволу на списання майна об’єктів спільної власності територіальних громад району
Кабінету Міністрів України від 08. 11. 2007 року №1314 „Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності” та керуючись...
Рішення сімнадцятої позачергової сесії шостого скликання від 28 грудня 2012 року №7-17/2012 смт Білогір’я iconРішення XХХІ сесія VІ скликання від 24 липня 2012 року №688 Про затвердження порядку денного пленарного засідання позачергової ХХХІ сесії Валківської міської ради VІ скликання
Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження Валківського міського голови від 23 липня...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи