Наказ №48 м. Мала Виска Про участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 навчальному році icon

Наказ №48 м. Мала Виска Про участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 навчальному році
Скачати 303.13 Kb.
НазваНаказ №48 м. Мала Виска Про участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 навчальному році
Дата конвертації28.07.2013
Розмір303.13 Kb.
ТипНаказ

УКРАЇНА

НАКАЗ

Начальника відділу освіти

МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 21.02. 2011 року №48

м. Мала Виска

Про участь у ІІ (обласному етапі

Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук України

у 2010/2011 навчальному році


Відповідно до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 16 лютого 2011 року № 63 про проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 навчальному році та з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей України, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації; виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи


Наказую:


1. Керівникам навчальних закладів Онипсенку В.М. (Маловисківська гімназія), Лойтрі Л.І.(Маловисківська ЗШ №3 І-ІІІ ступенів), Осиповій В.Ф..(Смолінська ЗШ №2), Кравченко С.В.(РБДЮТ):

  1. 1.1 Забезпечити участь у конкурсі учнів 9-х, 10-х, 11-х класів підпорядкованих навчальних закладів, відповідно до умов конкурсу та до списку учасників (додаток 1, 2, 3,4).

  2. 1.2 Призначити керівників груп, на яких покласти відповідальність за збереження життя і здоров`я дітей у дорозі до приміщення КМАНУМ м. Кіровоград, вул. Леніна,7), на період проведення конкурсу та під час проживання в гуртожитку.

  3. 1.3 Відповідальність за збереження життя і здоров`я учнів, які не будуть проживати в гуртожитку покладається на їх батьків, про що останні повинні повідомити директора обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія – інтернат – школа мистецтв) Короткова А.Є. заявою, відповідно до поданого зразка (додаток 5).

 1. Керівникам Маловисківської гімназії Онипсенку В.М. та Маловисківського будинку дитячої та юнацької творчості Кравченко С.В.:

  1. До 23 лютого подати до відділу освіти короткий інформаційно-аналітичний звіт про проведення І етапу конкурсу в друкованому та електронному вигляді; статистичну інформацію про результативність участі вихованців наукових товариств учнів у І етапі оформити у вигляді таблиць (додаток 6).

 1. Витрати на відрядження супроводжуючих віднести за рахунок відряджуючої сторони.

 2. Контроль за виконанням даного наказу покласти на методиста РМК Подручну С.М.Начальник відділу освіти Руденко О


Додаток 1

до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від „___”_________ 2011 року №_________


^ Умови проведення ІІ (обласного) етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук України

у 2010/2011 навчальному році


1. Мета та завдання

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді (далі – конкурс) проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей області, виховання їх в дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

Основними завданнями конкурсу є виявлення та підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально та творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції, виховання самостійності, наполегливості, вміння формувати і відстоювати власну думку.

2. Місце, час та умови проведення

2.1. Конкурс-захист проводиться у три етапи:

І етап проводиться безпосередньо у районних, міських наукових товариствах учнів до 15 січня 2011 року;

II етап проводиться Кіровоградською Малою академією наук учнівської молоді (далі – КМАНУМ) 25-26 лютого 2011 року;

III етап проводиться у м. Києві у березні-квітні 2011 року.


3.Керівництво ІІ етапом конкурсу

Загальне керівництво підготовкою та проведенням ІІ етапу конкурсу здійснює управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації.

Безпосереднє керівництво – Кіровоградський обласний загальноосвітній навчально-виховний комплекс гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат-школа мистецтв) Мала академія наук учнівської молоді.

Відповідальні за проведення наукових відділень:

історико-географічного, хіміко-біологічного, фізико-математичного, обчислювальної техніки, філології та мистецтвознавства – Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка та Кіровоградський юридичний інститут ХНУВС;

техніко-технологічного та відділення економіки – Кіровоградський національний технічний університет.

4. Програма конкурсу

4.1. II етап конкурсу проводиться у таких секціях наукових відділень КМАНУМ з урахуванням навчальних досягнень учнів з відповідних базових дисциплін:

Назва відділення

Секція

Базова дисциплінаІ. Історико-  географічне

1. Історія

Історія України

2.2.Археологія

Історія України

3. Етнологія

Історія України

4. Право

Історія України

5. Географія

Географія


ІІ. Фізико-  математичне

1. Математика

Математика

2. Прикладна математика

Математика

3. Економіка

Математика

4. Менеджмент

Математика

5. Фізика

Фізика

ІІІ.Обчислювальної  техніки

1. Програмування

Математика

2. Інформатика

МатематикаІV. Філології та  мистецтвознавства

1. Українська література та фольклористика

Українська мова та література

2. Зарубіжна література

Українська мова та література, зарубіжна література (за вибором)

3. Українська мова 

Українська мова та література

4. Мистецтвознавство

Українська мова та література

5. Англійська мова

Англійська мова

6. Німецька мова

Німецька мова


V. Хіміко-біологічне


1. Біологія

Біологія, хімія
(за вибором)

2. Психологія

Біологія, історія України (за вибором)

3. Хімія

Хімія

4. Екологія

Біологія, хімія, українська мова
(за вибором)
VІ. Техніко-технологічне

1. Конструювання

Фізика, математика
(за вибором)

2. Авіація та космонавтика

Фізика, математика
(за вибором)

3. Радіотехніка та приладобудування

Фізика, математика
(за вибором)


4.3. Допускається об’єднання секцій за спорідненими розділами наук, якщо кількість заявлених в одній із секцій учасників – менше 5.

4.4. Програмою ІІ етапу конкурсу передбачено:

 • заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт;

 • оцінювання навчальних досягнень учасників із базових дисциплін;

 • захист науково-дослідницьких робіт;

 • відкрита презентація кращих науково-дослідницьких робіт.


5. Учасники ІІ етапу конкурсу

5.1. У конкурсі беруть участь, як правило, учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та учні, вихованці, слухачі (відповідного віку) позашкільних, професійно-технічних, вищих І-ІІ рівня акредитації навчальних закладів, які активно займаються науково-дослідницькою діяльністю та стали призерами і зайняли перші місця (як виняток другі, треті) у І етапі конкурсу.

У конкурсі як виняток можуть брати участь учні 7-8 класів за умов виконання ними випробувань із базових дисциплін за програмами 9 класу.

5.2. У ІІ етапі конкурсу в кожному науковому відділенні беруть участь команди із районів Кіровоградської області, міст Кіровограда, Знам’янки, Олександрії, Світловодська.

5.3. До місця проведення конкурсу учасники прибувають організовано у супроводі керівника команди, що призначається з числа керівників гуртків, секцій, вчителів, викладачів закладів освіти, активних учасників підготовки учнів до конкурсу, які не є членами журі або оргкомітету І та ІІ етапу конкурсу.

На керівника команди покладається відповідальність за життя та здоров’я членів команди.

5.4. Учасники конкурсу повинні дотримуватись умов проведення та програми ІІ етапу конкурсу, норм поведінки, правил техніки безпеки та експлуатації обладнання і приладів, виконувати рішення оргкомітету і журі.

У разі порушення цих вимог спільним рішенням оргкомітету та журі учасники можуть бути усунуті від конкурсу та дискваліфіковані.

До роботи журі та оргкомітетів не мають права втручатися керівники команд, батьки учасників конкурсу або особи, що їх заміняють.


6. Документація II етапу конкурсу

6.1. До 22 лютого 2011 року на адресу МАН учнівської молоді (вул. Леніна, 7) необхідно подати такі документи:

копія протоколу журі наукового товариства “Про результати проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів НТУ”;

науково-дослідницькі роботи в друкованому та електронному вигляді;

відредаговані тези науково-дослідницьких робіт всіх учасників ІІ етапу від наукових товариств на одному електронному носії;

фотографії учасника конкурсу та його педагогічного керівника розміром 3,5 х 4,5, бажано також в електронному вигляді;

6.2. Кожен учасник на конкурс-захист додає:

другий екземпляр науково-дослідницької роботи;

паспорт (для учасників до 16 років – свідоцтво про народження).

6.3. Окремо до оргкомітету подається короткий інформаційно-аналітичний звіт про проведення І етапу конкурсу в друкованому та електронному вигляді; статистична інформація про результативність участі вихованців наукових товариств учнів, слухачів КМАНУМ у І етапі
і оформлюється у вигляді таблиць.


7. Умови визначення результатів конкурсу

7.1. Визначення результатів конкурсу здійснюється за допомогою факторно-критеріальної моделі визначення результатів конкурсу, розробленої на основі кваліметричного підходу.

Зазначена модель оперує такими поняттями:

 • фактори − основні напрями діяльності; відповідають розділам конкурсу: “Заочне оцінювання науково-дослідницької роботи”, “Оцінювання навчальних досягнень з базової дисципліни” та “Захист науково-дослідницької роботи”;

 • вагомість фактору − його частка у загальному показнику;

 • критерії − складові кожного фактору; їх сукупність характеризує фактор у цілому;

 • вагомість критерію − показує його пріоритет у складі фактору;

 • експертний бал − ступінь виконання вимог певного критерію.

Експертний бал виставляється членами журі відповідно до такої шкали:

 • критерій відпрацьовано бездоганно – 10;

 • критерій в цілому відповідає вимогам – 9;

 • критерій відповідає вимогам із незначними зауваженнями – 7;

 • критерій відповідає вимогам наполовину – 5;

 • критерій мало відповідає вимогам – 3;

 • критерій не відповідає вимогам – 0.

7.2. Максимальна оцінка за участь у всіх розділах програми конкурсу складається з суми значень факторів і становить 100 балів.

Вагомість факторів моделі визначення результатів конкурсу
Фактор

Вагомість фактору

1.

Заочне оцінювання науково-дослідницької роботи

2,5

2.

Оцінювання навчальних досягнень з базової дисципліни

3,0

3.

Захист науково-дослідницької роботи

4,5

Всього

107.3. Заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт.

Вагомість критеріїв

фактору “Заочне оцінювання науково-дослідницької роботи”

(крім секції науково-технічної творчості та винахідництва

і секції літературної творчості)Критерій

Вагомість критерію

1.

Актуальність, теоретичне і (або) практичне значення роботи

0,25

2.

Наукова новизна одержаних результатів

0,2

3.

Системність і повнота у розкритті теми; аргументованість висновків, їх відповідність отриманим результатам

0,2

4.

Дослідницький характер роботи; доцільність та коректність використаних методів дослідження

0,25

5.

Стиль, грамотність, логічність викладу; відповідність вимогам до змісту та оформлення наукових робіт

0,1

Всього

1

Вагомість критеріїв

фактору “Заочне оцінювання науково-дослідницької роботи”

секції науково-технічної творчості та винахідництваКритерій

Вагомість критерію

1.

Актуальність, практичне, прикладне значення роботи

0,25

2.

Науково-технічна новизна, евристичність роботи

0,2

3.

Системність і повнота у розкритті теми; аргументованість висновків, їх відповідність отриманим результатам

0,2

4.

Дослідницький характер роботи; доцільність та коректність використаних методів дослідження

0,2

5.

Функціональна спроможність винаходу, наявність патенту

0,05

6.

Стиль, грамотність, логічність викладу; відповідність вимогам до змісту та оформлення наукових робіт

0,1

Всього

1

Вагомість критеріїв

фактору “Заочне оцінювання науково-дослідницької роботи”

секції літературної творчості
Критерій

Вагомість критерію 

1.

Повнота розкриття теми та художніх образів

0,4

2.

Оригінальність образно-художнього мислення

0,3

3.

Власна творча неповторність

0,2

4.

Грамотність викладу, культура оформлення

0,1

Всього

1


Для визначення значення фактору “Заочне оцінювання науково-дослідницької роботи” необхідно:

 1. визначити значення 1-ого критерію − помножити бал, виставлений членами журі за цей критерій, на його вагомість;

2) визначити значення решти критеріїв − таким самим чином;

3) знайти суму значень критеріїв;

4) визначити значення фактору − помножити суму значень критеріїв на вагомість цього фактору.

7.4. Оцінювання навчальних досягнень учасників із базових дисциплін.

Оцінювання навчальних досягнень учасників із базових дисциплін передбачає виконання 9 завдань за трьома рівнями складності:

- 1 рівень – 4 завдання по 2,5 бала за кожне;

- 2 рівень – 2 завдання по 3 бали за кожне та за 1 завдання 4 бали;

- 3 рівень – 2 завдання по 5 балів за кожне;

Максимальна сума балів за виконання завдань кожного рівня становить 10.

Завдання можуть містити декілька питань, бути представлені у вигляді тестів.

Виконання завдань із базових дисциплін здійснюється протягом трьох астрономічних годин.

Вагомість критеріїв

фактору “Оцінювання навчальних досягнень з базової дисципліни”
Критерій

Вагомість критерію

1

Завдання І рівня

0,2

2

Завдання ІІ рівня

0,33

3

Завдання ІІІ рівня

0,47

Всього

1


Для визначення значення фактору “Оцінювання навчальних досягнень з базової дисципліни необхідно:

1) визначити значення 1-ого критерію − помножити суму балів, отриманих учнем за завдання цього рівня, на вагомість критерію “Завдання
І рівня”;

2) визначити значення решти критеріїв − таким самим чином;

3) знайти суму значень критеріїв;

4) визначити значення фактору − помножити суму значень критеріїв на вагомість цього фактору.

7.5. Захист науково-дослідницьких робіт.

Захист науково-дослідницьких робіт проходить окремо в кожній секції. Для захисту роботи автору надається до 10 хвилин, для відповіді на запитання – до 3 хвилин.

Під час захисту проводяться дебати (обговорення проблемних аспектів робіт) у групах за певною тематикою досліджень.

Порядок захисту, дебатів та склад груп визначається журі за підсумками заочного оцінювання науково-дослідницьких робіт.

Вагомість критеріїв

фактору “Захисту науково-дослідницької роботи”Критерій

Вагомість критерію

1

Аргументованість вибору теми дослідження та її розкриття

0,3

2

Ступінь самостійності автора у виконанні роботи; особистий внесок автора в роботу

0,2

3

Логічність, послідовність, лаконічність, грамотність викладення матеріалу

0,2

4

Культура мовлення учасника, вільне володіння матеріалом

0,1

5

Активне кваліфіковане ведення дискусії, вичерпність відповідей

0,2

Всього

1


Визначення значення фактору “Захист науково-дослідницької роботи” здійснюється за тим самим алгоритмом, що й фактору “Заочне оцінювання науково-дослідницької роботи”.

7.6. Для визначення загальної суми балів, отриманих учасниками у всіх розділах програми конкурсу, необхідно додати значення всіх 3-х факторів.

Максимальна сума балів, яку може отримати учень, дорівнює 100.

7.7. Результати заочного оцінювання науково-дослідницьких робіт оголошуються напередодні захисту науково-дослідницьких робіт. Автор кожної роботи отримує аргументовану рецензію з висновками та рекомендаціями журі.

Якщо учасник не згідний із результатами заочного оцінювання, під час захисту роботи йому надається можливість навести відповідні аргументи щодо свого дослідження. За рішенням журі попередня оцінка може бути змінена.

В інших розділах програми всі одержані оцінки вважаються остаточними, якщо протягом однієї години після оголошення результатів учасником конкурсу не подано до оргкомітету апеляції в довільній письмовій формі.


^ 8. Визначення переможців і нагородження учасників

8.1. Конкурс має характер особистої першості. Переможці визначаються в кожній секції за сумою балів, отриманих учасниками у всіх розділах програми конкурсу.

Перше місце не визначається, якщо учасник набрав менше 85 балів.

Друге місце не визначається, якщо учасник набрав менше 80 балів.

Третє місце не визначається, якщо учасник набрав менше 75 балів.

8.2. При рівності суми балів декількох учасників місця визначаються
з урахуванням підсумків захисту науково-дослідницьких робіт.

8.3. Кількість призових (перших, других та третіх) місць становить не більше 50 відсотків від кількості учасників з орієнтовним розподілом їх
у співвідношенні 1:2:3.

8.4. Призери конкурсу нагороджуються дипломами I, II, III ступенів.

8.5. Результати проведення ІІ (обласного) етапу конкурсу затверджуються наказом управління освіти і науки облдержадміністрації.

8.6. Кращі роботи учасників конкурсу можуть бути відзначені спеціальними дипломами, відзнаками та призами.

8.7. Переможці конкурсу (дипломи І ступеня, як виняток – ІІ та ІІІ) рекомендуються до участі в ІІІ етапі конкурсу-захисту.


9. Журі II етапу конкурсу-захисту

Склад журі затверджується наказом управління освіти і науки облдержадміністрації та оголошується на відкритті конкурсу-захисту.


10.Фінансування конкурсу-захисту

10.1. Проведення конкурсу фінансується за рахунок коштів, передбачених на роботу Кіровоградської МАН.

10.2. Витрати на проїзд, харчування в дорозі, відрядження супроводжуючих осіб здійснюють відповідні органи освіти, які направляють команду на даний конкурс, а на проживання та харчування учасників, оплату роботи членів журі і оргкомітету, проведення оцінювання навчальних досягнень учасників з базових дисциплін, заохочення учасників – Кіровоградська Мала академія наук учнівської молоді.

10.3. До роботи зі складання та перевірки контрольних завдань, тестів та до участі в роботі оргкомітету і журі можуть залучатися працівники різних закладів, установ та організацій на договірних засадах з оплатою праці відповідно до чинного законодавства.


Додаток 2

до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від „___”_________ 2011 року №_________


^ РОЗКЛАД

проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук України

(25-26 лютого 2011 року)Час

Зміст

25 лютого

8.00 – 11.00

Заїзд та поселення в гуртожиток учасників конкурсу (вул. Короленко, 46)

11.00 – 11.20

Організований переїзд слухачів до КДПУ ім. В. Винниченка

11.00 – 11.30

Реєстрація учасників конкурсу, які не проживають в м. Кіровограді (двоповерховий корпус КДПУ ім. В Винниченка, ІІ поверх, актова зала)

11.30 – 12.30

Обід (КДПУ ім. В Винниченка)

12.00 – 12.30

Реєстрація учасників конкурсу, що проживають
в м. Кіровограді (двоповерховий корпус КДПУ
ім. В.Винниченка, ІІ поверх, актова зала)

12.30 – 13.00

Урочисте відкриття конкурсу (актова зала КДПУ
ім. В Винниченка)

13.10 – 16.10

Написання контрольних робіт учасниками конкурсу(аудиторії КДПУ ім. В. Винниченка)

16.20 – 17.30

Перегляд вистави університетського театру «Резонанс»
(КДПУ ім. В Винниченка)

17.30 – 18.00

Вечеря (КДПУ ім. В Винниченка)

18.20 – 19.00

Переїзд учасників конкурсу в гуртожиток (вул. Короленко, 46)

26 лютого

8.00 – 9.00

Сніданок (КДПУ ім. В Винниченка)

9.00 – 12.00

Захист науково-дослідницьких робіт.

12.00 – 13.00

Обід (КДПУ ім. В Винниченка)

13.00 – 13.30

Підведення підсумків. Оголошення результатів конкурсу

13.30 – 14.30

Індивідуальні та групові консультації

15.00

Від’їзд учасників конкурсуДодаток 3

до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від „___”_________ 2011 року №_________


^ Склад журі

ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Малої академії наук України


І. Секція української мови

Голова журі – Волчанська Г. В., кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови  факультету філології та журналістики КДПУ
ім. В. Винниченка;

Член журі – Білих О. П., кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови  факультету філології та журналістики КДПУ
ім. В. Винниченка.


ІІ. Секція української літератури та фольклористики

Голова журі – Ратушняк О.М., кандидат педагогічних наук, викладач кафедри української літератури КДПУ ім. В. Винниченка;

Член журі – Буряк О. Ф., кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови  факультету філології та журналістики КДПУ
ім. В. Винниченка.


ІІІ. Секція англійської мови та літератури

Голова журі – Ляшук А.М., кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри практики германських мов КДПУ ім. В. Винниченка;

Члени журі – Іваненко Н. В., кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри практики германських мов КДПУ ім. В. Винниченка;

Леоновець А.С., вчитель англійської мови облкомплексу.


ІV. Секція німецької мови та літератури

Голова журі – Оксанич М. П., викладач кафедри практики германських мов КДПУ ім. В. Винниченка;

Член журі – Карчевський Т. І., вчитель німецької мови Кіровоградського облкомплексу.


^ V. Секція мистецтвознавства

Голова журі – Кириченко О.І., кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну КДПУ ім. В. Винниченка;

Член журі – Демиденко Л. І., викладач кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну КДПУ ім. В. Винниченка.


^ VІ. Секція історії України та історичного краєзнавства

Голова журі – Проскурова С. В., кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України КДПУ ім. В. Винниченка;

Члени журі – Житков О. А., кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України КДПУ ім. В. Винниченка;

Гайда Л. А. – завідувач навчально-методичного кабінету українознавства та краєзнавства КІППО ім. В. Сухомлинського.


^ VІІ. Секція археології

Голова журі – Козир І. А., кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України, проректор КДПУ ім. В. Винниченка;

Член журі – Собчук В. В. – методист краєзнавчого відділу центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.


^ VІІІ. Секція права

Голова журі – Назаренко С.П., кандидат юридичних наук, заступник начальника Кіровоградського юридичного інституту ХНУВС;

Члени журі – Зеленський С.М., кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики КЮІ ХНУВС;

Шинкаренко Л. О., викладач кафедри правознавства КДПУ
ім. В. Винниченка.


ІХ. Секції програмування та інформатики

Голова журі – Сорока М.Ю., викладач кафедри інформаційних технологій ДЛАУ;

Член журі – Дрєєв О.М., асистент кафедри програмного забезпечення КНТУ.

^ Х. Секція математики

Голова журі – Ізюмченко Л.В., кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри прикладної математики фізико-математичного факультету КДПУ ім. В. Винниченка;

Члени журі – Вороний О.М., кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математики фізико-математичного факультету КДПУ
ім. В. Винниченка, заслужений працівник освіти України;

Лутченко Л. І., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри прикладної математики фізико-математичного факультету КДПУ ім. В. Винниченка;

Вассалатій Ю. В., старший лаборант кафедри математики фізико-математичного факультету КДПУ ім. В. Винниченка.


^ ХІ. Секція географії

Голова журі – Гелавера О.Ф., кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та геоекології природничо-географічного факультету КДПУ ім. В. Винниченка;

Член журі – Онойко Ю.Ю., кандидат географічних наук, старший викладач кафедри географії та геоекології природничо-географічного факультету КДПУ ім. В. Винниченка.


^ ХІІ. Секція психології

Голова журі – Горська Г. О., кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедрою практичної психології психолого-педагогічного факультету КДПУ ім. В. Винниченка;

Члени журі – Гейко Є.В., кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри практичної психології психолого-педагогічного факультету КДПУ ім. В. Винниченка;

Потєха Л.І., кандидат філологічних наук, доцент кафедри методики початкового навчання психолого-педагогічного факультету КДПУ
ім. В. Винниченка.


^ ХІІІ. Секція біології

Голова журі – Гулай О.В., кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології КДПУ ім. В. Винниченка;

Члени журі – Аркушина Г.Ф., кандидат біологічних наук, старший викладач кафедри біології КДПУ ім. В. Винниченка;

Байбуз А.Л., викладач біології, завідувач лабораторії кафедри біології КДПУ імені В.Винниченка.


^ ХІV. Секції економіки та менеджменту

Голова журі – Сторожук О.В., кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і планування економічного факультету КНТУ;

^ Члени журі – Заярнюк О.В., асистент кафедри економіки праці
та менеджменту економічного факультету КНТУ;

Козир І. С., викладач кафедри менеджменту ДЛАУ.

^ ХV. Секції фізики, авіації та космонавтики

Голова журі – Царенко О. М., кандидат технічних наук, професор, доцент кафедри фізики КДПУ ім. В. Винниченка;

^ Члени журі – Неліпович В.В., вчитель фізики, аспірант фізико-математичного факультету КДПУ ім. В.Винниченка;

Живицький М. Г., викладач кафедри льотної експлуатації ДЛАУ.

^ ХVІ. Секція хімії

Голова журі – Клоц Є.О., кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії КДПУ ім. В. Винниченка;

Член журі – Святенко Л.К., кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії КДПУ ім. В. Винниченка.

^ ХVІІ. Секція конструювання

Голова журі – Шмат С.І, кандидат технічних наук, доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування КНТУ, професор;

Член журі – Сіріков О. І., кандидат технічних наук, старший викладач кафедри електротехнічних систем КНТУ.


^ ХVІІІ. Секція екологія

Голова журі – Резніченко В. П., кандидат сільськогосподарських наук, викладач кафедри охорони навколишнього середовища Кіровоградського національного технічного університету;

Член журі – Кривошей Ю. І., старший викладач кафедри екології
і охорони навколишнього середовища Кіровоградського національного технічного університету.


Додаток 4

до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від „___”_________ 2011 року №_________


СПИСОК

учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Малої академії наук України


^ МАЛОВИСКІВСЬКИЙ РАЙОН

№ з/п

Прізвище, ім’я

Школа

Клас

СекціяІванова Марина

Маловисківська гімназія

9

ХіміяТараненко Наталія

Маловисківська гімназія

9

Українська література та фольклористикаБойко Андрій

Маловисківська гімназія

10

ІсторіяПаливода Анна

Маловисківська гімназія

10

Українська література та фольклористикаНестеренко Ілона

Маловисківська ЗШ №3

9

Українська література та фольклористикаНедіна Світлана

Маловисківська ЗШ № 3

10

ІсторіяТарас Катерина

Смолінська ЗШ № 2

11

ПравоДодаток 5

до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від „___”_________ 2011 року №_________


ЗРАЗОК


Директору облкомплексу КоротковуА.Є.

________________________________

^ ПІБ особи, яка пише заяву

__________________________________

що проживає за адресою:

__________________________________

телефон___________________________


ЗАЯВА


Я,_____________________________, мати (батько, опікун)________________

^ ПІБ особи, яка пише заяву ПІБ дитини


доводжу до Вашого відома, що мій син (донька) на період ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-слухачів Малої академії наук учнівської молоді, який відбудеться 19-20 лютого 2010 року буде проживати у _____________________________________________________

(ПІБ особи, у якої буде проживати дитина)

За адресою__________________________________________________________

телефон_____________________, тому не потребує проживання у гуртожитку.

Відповідальність за збереження життя та здоров’я моєї дитини беру на себе.


Дата __________ Підпис __________
Додаток 6

до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від „___”_________ 2011 року №_________


Інформація про результативність участі вихованців

наукових товариств учнів у І етапі конкурсу


Наукове товариство (назва, район)Секція

Місце проживання


Всього

Кількість учасників

Обласні, республі-канські центри

Міста, районні центри

Села, селища міського типу

К-ть учасників

К-ть

переможців

К-ть учасників

К-ть

переможців

К-ть учасників

К-ть

переможців

К-ть учасників

К-ть

переможців

9
клас

10
клас

11 клас

Разом


Схожі:

Наказ №48 м. Мала Виска Про участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 навчальному році iconЗаявка на участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у науковому відділенні комп’ютерних наук
Правил проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України...
Наказ №48 м. Мала Виска Про участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 навчальному році iconЗаявка на участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
Правил проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України...
Наказ №48 м. Мала Виска Про участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 навчальному році iconЗаявка на участь у I етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України
Умов проведення I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України у...
Наказ №48 м. Мала Виска Про участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 навчальному році iconЗаявка на участь у II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України
До Умов проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України...
Наказ №48 м. Мала Виска Про участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 навчальному році iconНаказ №389 Про направлення та склад команди для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2013/2014 навчальному році
Малої академії наук в 2013/2014 навчальному році було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких...
Наказ №48 м. Мала Виска Про участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 навчальному році iconНаказ №304 Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Лозівському районі в 2011-2012 навчальному році
Провести I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у таких секціях...
Наказ №48 м. Мала Виска Про участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 навчальному році iconНаказ №437 Про результати проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України у 2011-2012 навчальному році
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України
Наказ №48 м. Мала Виска Про участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 навчальному році iconНаказ №173 о/д Про участь учнів знз м. Кременчука в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2011-2012 н р
На виконання наказу Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 19. 03. 2012 року №03-04-06/626...
Наказ №48 м. Мала Виска Про участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 навчальному році iconІнформація про результативність участі учнів ліцею-інтернату у ІІ (обласному )етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
Наказ №48 м. Мала Виска Про участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 навчальному році iconНаказ №19 Про участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ман у 2011-2012 н р
Головного управління освіти І науки Черкаської облдержадміністрації від 20. 01. 2012 №17 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи